Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

czarnulka ja też mam taką nadzieje ale bardzo malutką i coś czuje że znowu się rozczaruję, no nic poczekamy zobaczymy,ale mam nadzieję że u ciebie staranka też idą pełną parą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wstrętna baba ze mnie. Dopisuję się do tabelki poczym milczę... Moja sytuacja wygląda tak, że dziś (4 dni przed terminem @) zrobiłam test, ale ta druga kreska taka głupia że oszaleje normalnie. Test robiłam o 5 rano, po czym położyłam się spać bo wyszedł negatyw, ale że ciekawość mnie zjadała to wstałam 15 minut później i była ! Byłz druga kreska i wcale nie trzeba było się zbytnio przyglądać, żeby ją zobaczyć. Po prostu tam była. Bardzo, bardzo blada ale gruba i różowa. Mój G. też ją widział. Położyłam się spać i jak wstałam to test wyglądał jak zalany (chyba za dużo na biego nakapałam) i już nic nie było na nim widać. Czekam do wtorku i znów robię kolejny. Trzymajcie kciuki. Umieram ze strachu :o W ogóle to strasznie chce mi się rzygać z nerwów :o Trzymam kciuki za Was wszystkie i serdecznie pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zakleciem zaklęta mam nadzieje że we wtorek druga kreska będzie bardzo widoczna, z całego serduszka ci GRATULUJE !!!!!!!!! Daj znać jak najszybciej jak wyszedł test,i zarażaj mnie i czarnulkę :) :) :) Jeszcze raz wielkie gratulacje :) ;) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewuszki :D Trochę padnięta po uczelni.....wczoraj pisałam pracę mgr do 2:00 w nocy dziś musiałam oddać 1 rozdział. Jutro zaliczenie, a mi się oczy zamykają . W domu remont, ciągle się kurzy, sprzątanie gotowanie, pranie i tyle u mnie. Najgorsza ta sesja....do tego od jeżdżenia w największych mrozach po bibliotekach się przeziębiłam. :O Ale to wszystko minie i będzie dobrze. :D monisia - owulacja jest, więc jest dobrze przytulanko było, więc jest nadzieja, szkoda tylko, że jeden raz, ale może akurat trafiłaś nigdy nic nie wiadomo. Dbaj o siebie :) Kciuki zaciśnięte ;). Czarna - zazdroszczę wypadu "za miasto" ;). To zawsze jakaś rozrywka, moją rozrywką ostatnio jest tylko dom. Jakieś kino by się przydało chociaż, ale wolny czas mój Mąż poświęca na remont, bo czas leci..... Zaklęta - nie stresuj się kochana nie denerwuj, myśl pozytywnie, nie będę jeszcze gratulować, by nie zapeszać, ale odczekaj te parę dni i powtórz test, coś czuję, że będzie dobrze, a potem leć na betę, bo tylko test z krwi jest najbardziej wiarygodny i wskaże Ci, który to tydzień. A potem tylko posyłaj fluidy dziewczynom :) Idę sobie zrobić soczek z sokowirówki, to mnie przebudzi i uciekam do notatek jutro zaliczenie, a za tydzień następne, za fwa tygodnie następne....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zaklęta widzę, że staranka owocne:):) Fakt, wredna baba jesteś!!! M y sie martwiłysmy a Ty ani znaku życia, ani nic.... Monisia będzie dobrze:) Everlast wróć do nas, i pisz tak dużo jak kiedyś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna nie mogę wyrobić z moimi cyckami i brzuchem, boli mnei podbrzusze tak od 3 dni... Ten okres będzie straszny.... Strasznie się zapowiada.. Na cycki nie mogę, normalnie aż pieką, szczypią, bolą :( Posrały mi się hormony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna cycuchy bolą? a może fasoleczka już jest w środku? oby tak !! :) :) mnie troszkę znowu lewy jajnik leciutko kuję !!! Miłej niedzieli dziewczynki wam życzę !!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi, ale byłby numer, gdyby i Zaklęta i Monia i Czarna były zafasolkowane.........czekamy Dziewczyny.. Zaklęta, mój wynik był bardzio podobny- tez po 15 minutach była bladziutka kreseczka.......ale powtórzyłąm za kilka dni i kreseczka pojawiła sie duzo szybciej i była wyraźniejsza :) Zrób bete w tydzień po planowanej @ ten wynik bedzie bardziej wiarygodny... Czarna, co do prezentu to Monia juz Ci podpowiedziała, bardzo fajne sa zabawki, które rozwijają ruchowo nasze pociechy- jedyny minus to taki, że trzeba mies sporo miejsca w pokoiku lub pomysłowość IKEI :) Udanej niedzieli, buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było by super gdybyśmy we trzy zaciążyły w jednym czasie,i jeszcze do kompletu dołączyła by fibisiunia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam ze sklepu, musiałam kupić łopatę do odśnieżania bo tak nasypało że z podwórka nie mogę wyjechać,boże kiedy ta zima się wreszcie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyrk byłby niezły gdyby tak udało się haa:):):) Ale niestety nie ja.. Mam wszystkie objawy @, czuję się jak na @, więc nie mam nawet złudzeń. W czwartek dostane okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniadk
hej dziewczynki zapraszam na forum http:// starania.eev.pl zalogujcie się super forum o kobietkach starajacych się ja sama zostałam zaproszona z kafe i teraz nie wyobrazm sobie zycia bez forum zapraszam chetne ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin266
zakleta trzymam mocno kciuki i zycze powodzenia kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu cisza na forum.. Ojjjj dziewczynki, opierdzielacie się... :):) Mówię Wam poważnie ja zwariuję przez ten okres, cąły czas chce mi się jeść na zmianę, słodkie, ostre... I ciągle czegoś szukam.. Kurde wyobrażam sobie jak to Wy macie w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkie ostre- Czarna ja tez tak jem, ale ja jestem w ciaży........ ;) Jeśli chodzi o piosenkę to kompletnie nie moje klimaty...tzn ona mi się z niczym nie kojaży, ale to pewnie dlatego, ze jak ją grywali w dyskotekach, to ja przestałam na dyskoteki chodzić, bo już męża zalapałam ;) Ja jestem, położyłam moja latoroś spać i siedze przed kompem, jeszcze mi ciutkę sprzątania zostało, ale to tylko taka kosmetyka :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniuKat ja lubię każdy rodzaj muzyki. Serio... Takiej kiedyś słuchałam całyyyy czas. Teraz wole polskie ballady:) Moniu, niestety w ciąży nie jestem, czuję nadchodząca @, mocno ją czuję... Ale teraz mam ochotę na śledzia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Mam nadzieję, że mnie pamiętacie jeszcze. Czarna dzięki za linka :) Ja tylko na chwilę, bo jestem zjechana po szkole i egzaminach. Nie wiem czy przez te egzaminy i stres czy też coś :) innego, ale spóźnia mi się okres. W sumie chciałam poczekać chociaż do 2 roku studiów, ale już tak mi odbija na punkcie dzieci, że stwierdziliśmy że będziemy się ten teges bez zabezpieczenia i jak będzie to będzie. W ogóle fajnie mi się tak teraz czyta jak niektóre co się tak martwiły zaciążyły.Bardzo się cieszę razem z wami i trzymam kciuki za staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadaj do mnie... ja mam.. moje kochanie wczoraj kupil....... chyba w smietanie.... podziele sie z toba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to się trochę boję czy pogodzę studia i dzidzie, ale dzidzia dla mnie ważniejsza :) Już mi odbija na punkcie chrześnicy i za każdym razem jak idę do domu to mi smutno, że jej tam nie będzie to chyba znak że macica mi się odzywa hehhe W sumie to się nie spodziewałam że ten topik tyle przetrwa. Ja to od początku tu byłam :) Fajnie, że tak się trzymacie razem. Cały czas o was myślałam i czasem zajrzałam która zaciążyła, ale później mi się laptop zepsuł i nie mogłam znaleźć Was. Dlatego dzięki Czarna za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć mała, nie czaruj, tylko rób test..... ;) A przypomniałyscie mi o sledziach- muszę wpisać na liste zakupów Dobranoc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos listy... wlasnie robie liste rzeczy ktor mam dla malej i ktore mi sa potzebne, powiem szczerze ze lista rzeczy ktore juz posiadam jest calkiem dluga... chociaz ta druga tez sie wydlurza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sie najadlam sledzi.... pragnienie zaspokojone.... czarna nie wpadlas i sie podzielilam z mezem... mam nadzieje ze nie masz mi za zle... teraz wcinam orzeszki... a mala mnie oklada z karzdej mozliwej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.... oj jakie z was śledziowe dziewczyny, ja przez ciąze do tej pory zjadłam moze z 3 razy ale ciut ciut jakoś mi nie podchodzą, niby mam smaka na nie ale jak tylko zjem kawałeczek to przechodzi :D dzisiaj w nocy złapał mnie taki skurcz łydki ze masakra nie mogłam się w ogóle ruszać i do tego ten wstrętny ból..... dzisiaj mam kolejne spotkanie w szkole rodzenia tyle ze wykłady jak sie dowiem czegoś fajnego, nowego to wam napisze :D pa miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×