Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Ja jestem..... Ja wpałaszowałam śledzia w śmietanie i 2 jajka na twardo......nie rozumiem swojej diety, ale cóż....jem na co mam ochotę. Oststnio po porcji lodów zjadłam śledzie.....masakra....Ale na szczęście mdłosci powoli mijają, bo jesteśmy w 12 tygodniu i nie mam juz takich odruchów wymiotnych na wszystko..... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna mam nadzieje że z twoim R będzie wszystko dobrze i będziecie żyli tak jak w bajkach długo i szczęśliwie i gromadką małych czarnulek i małych R.. he he :) co do stepera to ja sprzętu mam jak na siłowni a raczej nie ja tylko moja mamuśka bo ona ma fazy na kupowanie takich pierdółek do odchudzania,raz poćwiczy i do szafy he.także co tylko dusza zapragnie o jakiś tonerów po rowerki,ostatnio zakupiła sobie taki steper z rączkami dała 400zł i stoi w koncie,już jej tyle razy mówiłam że jak niema co z kasą robić to może się z córką podzielić :) :) Uciekam lulu. DOBRANOC !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie Monia juz 12 tydzien! Jak ten czas zachrzania, a u mnie tygodnie tak wolno lecialy ..... MoniaKat ja mam takie same smaki.... Wczoraj zjadlam batons w czekoladIe a potem poprawilam popcornem slonym jak cholera!!!! No ake dawno sobie tak nie dogadzalam takze wczoraj dalam czadu!!!! Monisia sorki za te moje wyliczanie.... Ale jakos tak mi sie przypomialo ze mialas dietowac..... No ale kazda z nas ma dni, a u ciebie albo @ albo fasolka I hormony szaleja, zachcianki sa ;) dzisiaj mialam jakotaki dIen, zlecial szybko ale jestm zmeczona I jakas taka opuchnieta sir czuje, a pozatym mal cos mako die rusza.... Chyba ze niezabardzo zwracalam usage na to czy sie kreci czy nie! Musze teraz troche jej poprzeszkadzac Bo jakos mnie to zmartwilo ze ja mala czulam dzisiaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, jaki dzis ruch, nareszcie troche ruszylo:) Przeziebienie sie juz u mnie wlasciwie skonczylo, teraz tylko witaminki, owocki i herbatka z cytrynka i miodzikiem. Tak Wam zazdroszcze,ze jestescie juz w tym bezpiecznym okresie ciazy, ja nie wiem jak przebrne te miesiace.Wynik bety dzis chyba po poludniu, ale piersi coraz bardziej bola i tak jak w pierwszej ciazy, mam widoczne bardzo na nich zyly.Plus rozciaganie macicy.No i mdlosci wieczorne.Ale lepiej jak objawy sa, bo ponoc to znak,ze ciaza sie rozwija. Poza tym ta rozmowa o prace coraz bardziej powazna sie robi, i mimo ze nikt jeszcze mi nic konkretnego nie zaproponowal, juz sie martwie co zrobie jesli...Jakos nie umiem wrzucic na luz.A co Wy byscie na moim miejscu zrobily? Moniakat, ale mi smaka narobilas tymi sledziami. Od swiat nie jadlam i raczej sie nie zapowiada, bo tu sloik rolmopsow kosztuje ok 50 pln.A o takich w smietanie to w ogole moge zapomniec. Ojj. A powiedz, jaka plec teraz obstawiasz? Chcialabys corcie czy synka? Monisia647, a czemu nie zrobisz testu? Oprocz jajnikow masz jeszcze jakies objawy? Agnes, wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!I chlopca tez gratuluje:) ARCT, z Ciebie to dzielna kobita.Fajnie,ze bedziesz miala kogos na zastepstwo, a potem spokojnie mozesz wrocic do pracy. U mnie tylko 45 dni platnego macierzynskiego, wyobrazacie sobie?Mozna potem wziac jesze ze 2 tyg, ale juz nieodplatnego. To jakis kosmos jest. Ale faktem jest,ze na bliskim wschodzie kobiety rodza tyle dzieci,ze jakby urlop byl dluzszy, to wiecej by byly na urlopie niz w pracy. Fibisiunia, a propos mamy Twojej kolezanki, to wlasnie wyczytalam, ze jej rowiesniczka Monica Bellucci tez sie spodziewa. Czasem sobie mysle,ze to musi byc fajne uczucie w dojrzalym wieku jeszcze zostac mama:) Czarna, jesli chodzi o klotnie z chlopem, to sie nie przejmuj, bo to chyba wiekszosci par sie zdarza.A ten stan psychiczny to spowodowany rodzinnymi kwestiami czy czyms jeszcze? Arista, a przypomnij, co Ty studiujesz, bo wspominalas cos o psychoterapii... Milego dnia dziewczyny!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki!!!! ;D mam pytanko, chciałbym zajść w ciążę, więc praca w tym względzie trwa...;D brałam Logest chyba z 5 lat, lekarka powiedziała, że od razu można próbować, nawet może lepiej bo mam nadwagę, a podobno wtedy trudniej zajść.... i nie wiem czy są jakieś objawy, które bez chodzenia do lekarza mogą wskazywać że jest się w ciąży... ja nigdy jeszcze nie byłam w ciąży, trochę zielona jestem, anie chcę panikować i robić te testy co chwila, może jak poznam jakieś objawy to wtedy zrobię, ale nie wiem jakie to mogą być.... ostawiłam tabletki 05.01.2010 i dostałam ciotkę to "tabletkową" - niby wtedy nie powinnam być jeszcze płodna, ale od tygodnia strasznie bolą mnie piersi... i tak się zastanawiam czy to po tabletkach jakaś reakcja, czy może tak szybko w ciąży jestem... myślicie że to możliwe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Ano juz 12 tygodni mija..... Panna, jeśli chodzi o moje przeczucia, to na 100% jestes w ciaży- wszystkie typowe objawy plus testy pozytywne- z bety sie dowiesz mniej wiecej który to tydzień.... A gdzie Ty mieszkasz, że takie drogie macie śledzie??? Judysia, mnie po odstawieniu tabsów co miesiac przed @ bolały piersi :) wiec to za mało troche, zeby stwierdzić- zakup na allegro testy owulacyjne i ciażowe, tak bedzie łatwiej cos stwierdzić. Przede wszystkim czy masz owulację i kiedy....no i ciążę :) Udanego dnia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz rację, ale od kilku dni jakoś straciła też apetyt(wiem to nie problem bo mam nadwagę), ale cokolwiek zjem rano dostaję takich skurczów brzucha że nawet jak siedzę to skręca mnie z bólu całą... może to nagroda po 5 latach bezbolenych miesiączek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć..... to niesamowite ale dzisiaj w odliczani tygodni pojawia się 3 na początku!!!!!! po wizycie pani gin. uspokoiła mnie całkowicie !! te twardnienia brzucha są jak najbardziej ok, no niestety niektórzy tak mają ze macica twardnieje, ale w tym tygodniu ciązy to jest ok, mam liczyć twardnienia jak powyzej 10 i jakies będą prócz tego niepokojące objawy mam jechać do szpitala na ktg, akurat mam szpital 2 km od domu. Szyjka sprawdzona i jest zamknieta i twarda jak kamień. Mały Dominiś przekręcił się już główką w dół =pozycja jak najbardziej prawidłowa. Niedokrwistość już wyleczona tylko pani gin powiedziała ze za duzo ważę a mam 65 kg na sobie, a waga wyjściowa 54 kazała ograniczyć słodycze do minimum.... ahhh jak ja sobie poradzę :D jak ja tak je lubię :D Czarna na drugi dzień emocje opadły więc pewnie będzie ok.... ja zawsze wychodze z załozenia zeby nie iść spac pokłoconym bo myśli nie dają spać, i człowiek budzi się już taki ponury jak coś nie tak. Panna ja też mysle ze to na pewno ciąża!!! Same piersi dają znać ze coś sie dzieje :D ale któraś z was narobiła mi smaka na śledzie....hmmm nie pamietam tylko kto ??? ale ogórkowa juz wstawiona takze może na podwieczorek śledzie sobie podjem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Monia pisała o śledziach mniam mniam :D zmieniłam już tydzień, w suwaczkach się nie da samo przeskakuje, kurcze czas leci jak struś pędziwiatr, niedawno były dwie kreseczki=ogromna radość a tu już finał tuz tuż :D = to dopiero będzie dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna ja już robiłam test jakieś półtora tygodnia temu i wyszła jedna krecha,w sobotę zrobię drugi bo to już 44dc, strasznie niepokoją mnie te moje jajniki, dzisiaj jeszcze nie bolały,ale dzień się dopiero zaczął. wczoraj wieczorem jak się kładłam spać to lewy tak bolał że wyrobić nie mogłam.czy to może od dźwigania bo wczoraj w pracy cały dzień kartony z papierami w archiwum żeśmy przekładały.a w sumie oprócz jajników to nie zauważyłam u siebie innych objawów. czarna a ciebie też bolały jajniki zanim ci lekarz powiedział że masz PCOS? ARTC ja się wcale nie gniewam, u mnie moje wszystkie diety tak wyglądają, że przez pierwszy tydzień chodzę głodna i ćwiczę po 5 razy dziennie,a po tygodniu stwierdzam że to niema sensu bo wcale niejestem gruba i po diecie.he he. i tak co miesiąc co dwa. :) :) scherza widzisz mówiły ci dziewczyny że niema się czym martwić, właśnie sobie uświadomiłam że ty niedługo rodzisz,boże a zaraz po tobie arista,everlast, artc, kurcze masakra wy już rodzicie a my się męczymy. judysia ja logest brałam przez 2.5 roku i jak go odstawiłam to na początku także strasznie piersi bolały a o dzidzie staram się już od lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź ale mnie nie pocieszyłaś bo mi zależy na szybkim zajściu ze względu na sytuację w pracy, idę do zwolnienia a tak mnie nie zwolnią i pójdę na zwolnienie lekarskie, a jak się nie uda to po pkatach... więc lepiej wcześniej niż później w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia ja CI powiem, ze mnie jajniki bolą co cykl... W różnych dniach... Mną kochana to Ty się nie wzoruj, bo ja jestem dziwnym odrzutkiem... Wszystko u mnie jest dziwne... Może naprawdę zaszłaś:):):)) A ja zostanę sama ze starych staraczkek.. Tak jak mówiłam. Ahhh Monia rób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
czarna ona daj mi jakis kontakt bo mam pare pytan pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca to pisz tutaj, chyba, ze t prywatne sprawy i chcesz o tym powiedzieć tylko jednej osobie a nie całemu forum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaona nie zostaniesz sama jeszcze jestem ja:)czyzbys zapomniala?? panna 28 fajne napewno jest ale jaki szok przezyla...pozniej strach co powiedza ludzie ze bada gadac bo ona juz "stara" i jej nie wypada...za to teraz odmlodniala wyglada kwitnaco i baaardzo sie cieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis leniuchuję:) wolny mam wieczor wyjątkowo.....mylalam ze wybiore sie na zakupki teraz trwaja wyprzedaze ale taki mróz u nas ze sie nie chce z domu ruszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia, nie, nie zapomniałam o Tobie, ale boję się, że znów znikniesz.. A tego bym nie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę koniec zimyyyyyyyyyyyyy :O. Dziś jechałam do biblioteki droga powrotna zajęła mi 2 godziny, takie są warunki na drogach. Odmarzły mi nogi, a grubiej już nie mogłam się ubrać. Też bym chciała, żeby wyniki krwi się poprawiły... scherza - jak Tobie lekarka powiedziała, że za dużo przytyłaś, a u Ciebie jest zaledwie ok 11 kg na plusie przy 30 tygodniu ciąży. To ciekawe co by powiedziała na mnie 14 kg na plusie 24 tydzień ciąży 😭. No ale staram się trzymać tej diety, ale nie ma dnia żeby nie myśleć o czymś słodkim :O. Ja będę rzadziej zaglądać, bo mam obowiązki na uczelni i pisanie pracy....brrr. Wybaczcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam najmniejszego zamiaru znikac:* everlast zdecydowanie sie z toba zgadzam zima jest okropna:/ ja zakladam wychodzac na uczelnie gruuuube sarpety i mimo wszystko marzna mi nóżki....grubszych skarpet nie zaloze bo buta nie zapne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą brałam prysznic, zauważyłam u siebie mleczny rozciągliwy śluz... Z tego co wiem, jest taki po owulacji... Szkoda tylko, że nie zauważyłam tego owulacyjnego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, a jak na moje "oko" to ten śluz z dnia na dzień będzie bardziej przezroczysty- przedowulacyjny masz.....wiec starajcie się....a to znaczy, ze owulacja przyjdzie- zdrowiejesz :) Buziaki dla Was, napisze jutro- dziś walka z katarem.... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:* Nie pisałam wcześniej, bo zakuwałam do jutrzejszego egzaminu:/ Okazało się w ogóle, że ten facet ma z nami egz. o 11:00 i to ustny, a nas na roku jest 38 osób! A zaraz potem, o 11:30 ma pisemny egz. z innym rokiem:D haha... nie wiem, jak to będzie wyglądało, chyba po prostu wstawi nam po 5 w indeks i do widzenia...Oby tak było!:) Panna- ja studiuję pedagogikę:) Czarna- nie martw się kłótniami- w końcu już trochę ze sobą jestescie, a kłótnie to normalka. Ważne, że potraficie zrozumieć, że wtedy człowiek gada różne rzeczy, że trzeba pogadac na spokojnie i najważniejsze to nie poddawać się. Związek się buduje latami przecież:) Scherza- uspokoiłaś mnie z tym brzuszkiem:) Moja położna wczoraj jak byłam na badaniu na glukozę to powiedziała mi to samo- że powinnam poobserwować te twardnienie, jak będzie bardzo często albo jakieś inne objawy niepokojące, to mam iść do szpitala... Ale nic się więcej nie dzieje. Kochana, jakim cudem lekarka może Ci mówić, że dużo przytyłaś?! Tyjesz normalnie, najnormalniej na świecie! Ja pierwszy raz w ciążyw ażyłam się w 12 tygodniu i ważyłam wtedy 60 kilo, choć moja standardowa, normalna waga to zawsze było jakieś 52-55 kilo. Więc przed ciążą sobie już nieco przytyłam. A teraz ważę niecałe 70 kilo i nikt mi nie mówi, że za dużo! Poza tym jestem szczupła, nie przytyłam jakoś widocznie nigdzie indziej, niż na brzuszku, w cycuszkach i na tyłku troszeczkę... Ale ogólnie jestem szczupła i sądzę, że jak na ten etap ciąży moja i Twoja waga jest ok! P.S. Jesli Was pocieszy taka wiadomość, to mama mojej kumpeli jak z nią była w ciąży, to przytyła....52 kilo!:D haha... Drugi raz swoją wagę wytrąbiła:P Trzymajcie kciuki za mnie jutro o 11:00... Oby dał 5 i już...:P Pa, kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... dzisiaj bylam u lekarza, z malutka wszytsko okay, podobno czasem maluchy maja dni ze sie nie ruszaja za duzo... takze nie mialam powodoof do zmartwien wczoraj... pozatym tez pytalam o te trwardnienie brzucha... powiedziala ze to jest normalne.... i ze martwic sie zaczac powinnam jesli w przeciagu godziny mam 4 i wiecej takich skurczy i do tego dochodza jakies inne bole.... jesli chodzi o kg to sie nie martwcie dziewczyny... ja sie tez martwilam ze za duzo tyje, ale dzisiaj gadalam z doktorka i ona powiedziala ze kazda z nas jej inna.... i kazda z nas tyje inaczej, kazda z nas czuje ruchy dziecka inaczej kazda z nas ma inne objawy ciazy itd..... i nie ma sie czym partwic.... jedyne co bedzie dla nas trudniejsze to zrzucic te dodatkowe kg ktore przytylysmy.... czytalam i sama nie wiem co mialam napisac.... uciekam do lozeczka, ups nie, najpierw cos przegryze bo z tego wszytskiego prawie dzisiaj nic nie jadlam :P a moje kochanie wlasnie przywiozlo jedzonko :P mniaaaaami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam tylko na chwile przekazac radosna nowine: beta potwierdzila,ze jestem w ciazy!!!! Nie moge w to uwierzyc, bo po niemal roku staran wystarczylo,ze dolaczylam do Waszego forum i bach- jestem zafasolowana:) To naprawde magiczne miejsce to forum:) Bardzo Wam dziewczyny dziekuje i jestem pewna,ze juz niedlugo nie zostanie ani jednej staraczki, bo wszystkie bedziemy z brzusiami chodzic!!!!!! Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć panna- gratulację, my tu przesyłamy takie specjane fluidy i napewno kazej sie udA :D co do kg to u mnie na bokach nic nie widać zeby sie gdziekolwiek od brzuszka, piersi i troche ud odlozyło , ale powiedziała ze tak jakbym przytyła 13 kg to jest super bo więcej no to tłuszczyk i trzeba bedzie go zrzucić..... kurcze moze ten mój mały tyle już wazy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna28 - Gratulację!! 🌼 Życzę teraz spokojnych 9 miesięcy :) Czarna - coś mi się wydaje, że wszystko się u Ciebie reguluje i normuje :) Obserwuj teraz bacznie swój organizm i sprawdzaj jak się zmienia śluz. 🌼 No i działaj kochana! Działaj :) Ja mam dziś trochę intensywny dzień, muszę babcie odwiedzić w dniu ich święta i parę innych rzeczy pozałatwiać. A za oknem mróz, już wczoraj wymarzłam, a dziś mój termometr wskazuje - 10 :O. Brrrrrrr............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna gratuluje !!!!! może po tobie my zajdziemy bo zauważyłam że tu się w parach zachodzi :) Arista jest 11.00 więc trzymam kciuki. czarna my jesteśmy razem odrzutkami,a test zrobię w sobotę,w piątek biorę ostatnią tabletkę i na 29 stycznia zapisuje się na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×