Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01---------24----- -----Szczecin oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------??? MoniaKat---------7------------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08/09.2010--------24-----Cz ęstochowa---??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin źle wpisałam miesiąc @ poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja.... Ja tez sie boje ze poprzerastam was wszystkie... Z dnia na dzien die brzusio robi wieksze! Dzisiaj nie czulam 'popcornu' w brzuszku ale dzien jeszcze dlugi... Aaaa mala mnie dzisiaj wqrza, jest uparta jak osiol... Chyba ja w kat wsadze zeby sobie przypomiala jakie dziecko powinno byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
MONISIA647 JUZ CI WYSLALAM NAPISZ CZY DOSZLO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekująca wysłałam zaproszenie tylko potwierdź mi czy do ciebie,bo osób o twoim imieniu i nazwisku jest pełnooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza - dopiero to jakiś trzeci tydzień, więc akurat jeszcze spokojnie mogę zmienić lekarza. Zadzwoniłam do tego co chciałam, ale niestety najbliższy termin ma na luty! Więc odmówiłam i będę szukała innego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ze mam balonik juz duzy... Kazdego ranka co sie budze, witam sie z brzusiem glaszczac malucha, I serio mam wrarzenie ze kazdego ranka jest wiekszy!! ;) jestem zmeczona jak nic, spalam jak dziecko caluska noc, od 21.30 do 6.30 nawet na siusiu sie nie budzilam, abtera zasypiam na siedzaca!! Oooo zapomialam die pochwalic, zaczelam pick moja kawke poranna, bezkofeinowa, ale Kafka jak nie moglam pic, Bo mnie odrzucalo, tak kilka dni temu rano wstalam I zrobilam kawe jakgdyby nigdy nic I wypilam I juz tak jest kazdego ranka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam ze mam balonik juz duzy... Kazdego ranka co sie budze, witam sie z brzusiem glaszczac malucha, I serio mam wrarzenie ze kazdego ranka jest wiekszy!! ;) jestem zmeczona jak nic, spalam jak dziecko caluska noc, od 21.30 do 6.30 nawet na siusiu sie nie budzilam, abtera zasypiam na siedzaca!! Oooo zapomialam die pochwalic, zaczelam pick moja kawke poranna, bezkofeinowa, ale Kafka jak nie moglam pic, Bo mnie odrzucalo, tak kilka dni temu rano wstalam I zrobilam kawe jakgdyby nigdy nic I wypilam I juz tak jest kazdego ranka.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja.... Ja tez sie boje ze poprzerastam was wszystkie... Z dnia na dzien die brzusio robi wieksze! Dzisiaj nie czulam 'popcornu' w brzuszku ale dzien jeszcze dlugi... Aaaa mala mnie dzisiaj wqrza, jest uparta jak osiol... Chyba ja w kat wsadze zeby sobie przypomiala jakie dziecko powinno byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, namiary na N_K i fotki prosze wysłać na moniadaniel@interia.pl U mnie dzis była koleżanka, która przyleciała do PL z Anglii załatwic tu kilka spraw. Relaksowałysmy się u fryzjera (tzn ona), a ja robiłam paznokcie- mam sliczne ;) Awa, nie ma sensu, zebys teraz robiła USG, najlepiej ok 8-9 tygodnia. Ty masz termin na wrzesień??? Strasznie odłegły.....na pewno dobrze wyliczony??? Kiedy miałaś ostatnią @ ??? Czarna, wczoraj 30 minut siedziałam z siostra w nocy na telefonie....ona ma enzymatyczne zapalenie jajników, a ja nie mam pojęcia co to jest...........wiec nie PCO i na razie dostała leki, wiec jest podobno w dobrych rekach- mam nadzieję...Podobno miała wydłuzone cykle i żadnych innych objawów......więc myslała, ze skoro jest m loda, to to minie.....każdy lekarz ja odsyłał z kwitkiem, bo twierdzili, ze skoro jest młoda, to moze mieć nieregularnie- ona ma 20 lat. Nic mi sie nie chce. Wczoraj upiekłam szarlotkę, wyszła superowa :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, jakie posladki :D brzuch masz taki jak moj w okolo 20 tygodniu :) mimo, ze jestem szczupla, a Ty w ktorym tyg jestes? MOje dziecie spi wlasnie 8godzine!! Zaraz ja eksportuje do babci i ide do szkoly heee jeszcze tydzien i ferie hehe ;) Milego dnia dziewuszki. Jesli macie problemy z wlosami, polecam maski WAX sa super :) WCZORAJ UZYLAM, MAM WLOSY ZUPELNIE INNE, LEPSZE, MIEKKIE, NAWILZONE :) sory za caps :P Pozdro K&N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ..... no Everlast brzuszek super.... i figurka też.. :D Mam pytanie do dziewczyn , które maja juz dzieci i w są w podobnym etapie ciązy? Czy to normalne, że co jakis czas czuje ze brzuszek mi twardnieje na dosławnie sekundę , dwie...tak dwa razy dziennie.... cholerka bo juz sama nie wiem czy tym sie niepokoić czy co? W poniedziałek idę do ginekolog i będę się pytać .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dzwoniłam do połoznej , która będzie się mna opiekowac podczas porodu i powiedziała mi , ze takie twardnienia mogą występować... a jak boli przy tym brzuch to brac nospę fortę i tak robie to jest lepiej..ufff trochę się uspokoiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane... MoniaKat, czyli Twoja siostra jest w moim wieku:) Super, może uda nam się zajśc w tym samym czasie, więc będziemy obydwie młodziutkimi mamami.... CO do wieku, to właśnie to jest wkurwiające... Bo młoda, bo ma 20 lat to niby ma jeszcze czas.... Niektórzy lekarze nie maja podejścia do pacjentów.. Mimo, że nie znam twojej siostry, to trzymam za nią mocno kciuki:):) Everlast brzuszek cudowny:) Oczekująca, ja brałam te 2 specyfiki.. Castagnus i oeparol... Kupilam je sama bez konsultacji z lekarzem... Miałam strasznie nieregularne cykle, przełuzone.. Castagnus załatwił mi to jeszcze bardziej. Brałam przez 1,5 cyklu. Odstawiłam później. Dzięki wiesiołkowi miałam więcej śluzu, a czy lepszej jakości, tego nie wiem.... Monisia, ja tez teraz jestem szpecem od zachodzenia w ciąże, cykli, śluzów, jajników... Kązdemu ze znajomych jak ma jakiś problem opisuje i tłumaczę wzytsko:):):) Moja Mama na mnie wywala oczy i się śmieje:) Powiedziała, że ona do tej pory nie wie kiedy ma dni płodne a kiedy nie... Scherza co do tego twardnienia brzucha, pytałam mojej przyjaciółki, która ma 8 miesięczną córkę i znów jest w ciąży, ona miała to samo... tez jej twardniał tak na chwilę brzuch,. lekarz mówił, ze to normalne, urodziła cudowną córeczkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24----- -----Szczecin oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------??? MoniaKat---------7---------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24--------C ęstochowa---??? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin Rzeczywiście, z tym wrześniem przesadziłam :) Termin porodu jakoś na początek sierpnia mi wypadnie. Zapłodnienie prawdopodobnie było 14. listopada, a ostatnia miesiączka 30. października. Everlast - piękny brzuszek, z resztą wszystkie macie bardzo ładne! Zapisałam się na wizytę do innego lekarza na wtorek, w sumie to mój dawny sąsiad :) Ma same pozytywne opinie na forach - jestem więc pozytywnie nastawiona :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZMIENIAM DATĘ PORODU STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------30.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------??? MoniaKat---------7---------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -C ęstochowa---??? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - sliczny brzucholek ;) mas racje rozmiarem brzuszka zaraz cie przegodnie :) moniaKat nie wysylam ci zdjeia balonika mojego na emaila Bo wrzucilam je na NK takze jak ci sie chce to mozesz zobaczyc! Ja niedlugo wizyta u Gina.... Mam nadIeje ze wszystko w porzadku, ciekawe jak dzisiaj pujdzie, bede musiala wziasc mala ze soba do gabinetu na badanie ;) opisze wam relacje, jetem pewna ze bedzie mala sir pytac o kazdy ruch ginki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awa, masz zapłodnienie tydzień po mnie, czyli termin na początek sierpnia :) Czarna, obys zaszła wczesniej od mojej siostry, bo ona nie stara sie o dzidzię, ona poszła do lekarza bo ją wkurzało, ze nie ma okresu od października.......Ona jest w szkole aktorskiej i na razie nie planuje dzieci :) Udanego dnia Była u mnie kumpela na klachach i teraz z meżem kładziemy się spać, bo ja na dżemkę, a on wrócił z pracy dziś o 8:10, wiec ponad 24 godziny pracował.........masakra.... Mała tez śpi, wiec korzystamy..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny odebralam dzis wyniki i mam mala anemie:( al;e mam nadzieje ze bedzie dobrze w pon do lekarza.. pozfrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01----------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?----------22-- - -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.01-----------24--- -- -----Szczecin oczekujaca........9................10.12?........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------30.03.2010-------26------Wa-wa ----100 % mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------??? MoniaKat---------7---------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08.2010-----------24------- -C ęstochowa---??? SZCZĘŚLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin poprawiam bo napisalam kiedy mialam ostatnia a teraz poprawilam kiedy powinnam miec jak widac u mnie bez zmian caly czas czekam co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka - zdjęcie brzucha jest robione z końcem 18 tygodnia :D Też BYŁAM szczupła, ale przed ciążą można było mi żebra policzyć ;) Teraz musiałabym się ich doszukiwać, nawet zanikły mi odstające łopatki. Aha dziewczyny jeśli szukacie spodni ciążowych dobrej jakości, za niską cenę i możecie kupić na allegro to podaje linka: http://www.allegro.pl/item827770776_827770776.html#gallery Ja kupiłam u tego sprzedawcy i jestem bardzo zadowolona :) Uciekam kończyć zupę ogórkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza.... Serduszko bije jak szalone, jest baaardzo wyrazne I juz tak wysoko, pod samym pepkiem, ostatnio jak bylam to nie mogla ta swoja maszynka wynalesc sedruszka do Bylo nisko I za koscia, I musiala szperac o szperac, dzisiaj dotknela I boom, serduszko jak dzwon!! A druga sprawa, wiem ze jazda z nas jest inna, I hormony inaczej na nas dzialaja w ciazy, ake troche die wqrzylam... W tej przychodni co tam chodze jest kilka ginek idzisiaj trafilam na niby mila babka fajnue mi sie z nia gadalo ale stwierdzila ze.... Za sybko tyje... Warze za duzo na wiek ciazy, mam sir ni idchudzac ale nie opychac.... Ja sie nie opycham. Sa dni kiedy jem wiecej ale nie do przesady... Takze humor mi zrabala na dzisiaj.... W sumie nie mam co sie wqrzac, moja dieta sir zmienila od kad wiem o ciazy, jem trzy posilki dziennie I male przekaski, tak jak powinno byc, a wczesniej jadlam 2 razy dziennie..... Aaaaaa juz to wam pisalam, no ale wqrzyla mnie babka I tyle..... A szczerze sama byla otyla, a nie byla w ciazy.... Sie czepia do ciezarnej.... Sorki ale musialam to z siebie urzycic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Byłam na spotkaniu wychowaców kolonijnych z 3 dziewczynami i sie usmiałyśmy- oczywiscie jako jedyna nie piłam Ale to akurat mi nie przeszkadza :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny....... Artc nie przejmuj sie takimi uwagami, mi pani doktor powiedziała ale w żartach, że na zime się przygotowje po tym jak mnie zawrzyła :D Wczoraj przyszło mi łóżeczko i dzisiaj składanie, już nie mogę się doczekać :D jak będzie sobie w pokoiku stało :D i czekało na Dominisia :D poza tym zima zawitała brrr zimno....a było tak fajnie.... miłego dzionka wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... scherza wiem, ja sie ni przjmuje, ale wiesz jakos tak to przyjelam.... nie to ze sie obrazilam, kazda z nas inaczej tyje... ale ona jakos tak niemilo to powiedziala... dzisiaj kuzynka u mnie jest, wlasnie zjadlysmy sniadanko i szykujemy sie do pakowania, dobrze ze ona ma glowe na karku to wie za co si e zabrac.... bo ja ostatnio jestem zakrecona... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniuKat, sorki, źle zrozumiałam. Pisąłas, ze oddasz siostrze testy owulacyjne, tu pisałaś o siostrze, że ma problemy wiec pomyślałam, ze o te samą chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×