Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

siedze i sie mule, strasznie chce mi sie spać,S śpi,też bym sie położyła ale wiem że jak sie położe to albo obudze sie w nocy i niebede mogła spać albo obudze sie za 2 godziny i potem niezasne a rano trzeba znowu wstać o 5, masakraaa. artc juz teraz napewno częściej bedziesz czuła te kopniaczki i coraz silniejsze :) przyzwyczajaj sie donich hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista tez sie boje, prawda bol czasem jest tak mocny ze chodzic nie mozna. Moj L sie ze mnie smieje ze jak stara baba chodze, sorki ale tak to wyglada, ciezko jak nie wiem co, a tu jesCze tyle miesiecy przed nami, I wieksze obciazenia niz teraz mamy, apropos plecow, to mnie bola ale nie w krzyzu ani nic tylko tak mniejwiecej w polowie po prawej stronie (pod lopatka kilka centymetroof) tego nie moge zniesc! Najgorzej jak jade samochodem.... Masakra! Ale trzeba to wytrzymac dla bobaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista tez sie boje, prawda bol czasem jest tak mocny ze chodzic nie mozna. Moj L sie ze mnie smieje ze jak stara baba chodze, sorki ale tak to wyglada, ciezko jak nie wiem co, a tu jesCze tyle miesiecy przed nami, I wieksze obciazenia niz teraz mamy, apropos plecow, to mnie bola ale nie w krzyzu ani nic tylko tak mniejwiecej w polowie po prawej stronie (pod lopatka kilka centymetroof) tego nie moge zniesc! Najgorzej jak jade samochodem.... Masakra! Ale trzeba to wytrzymac dla bobaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okay..... Chyba net nawala mojemu szefunciowi, jestem telefonem do nich podlaczona.... I cos szfankuje wariat!!! Internet, nie szefuncio... MoniaKat ja vi jeszcze nie gratulowalam pierwszego zdjecia malucha.... Sliczna kropeczka.... ;) gratuluje! Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki za podwujny wpis... Monisia wiem juz sie nie moge doczekac kopniaczkoof mocniejszych I czestrzych, ale z drugiej strony... Znajoma ma 5 tyg do porodu mowi ze jak ja Cora kopie to czasem az z nog zwala, tak ja obklada, czasem widzi rekeying albo noge jak sie mala rozciaga.... Na to wlasnie czekam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej ARCT- ale sie naprodukowałaś :) Ja sie dobrze czuję, musi być obowiązkowo dżemka, musi być rano śniadanie....aż sie zastanawiam jak ja bedę na badania jeżdzić na czczo?????? Kiedyś pytałyście o te tygodnie. Lekarze liczą tygodnie ciaży od dnia miesiaczki, bo nie są w stanie okreslić dokłądnego dnia zapłodnienia. Ale na USG zwykle jest juz mozliosć dokłądnego pomiaru i wychodzi bardziej wiarygodny ynik który to tydzień, więc mysmy najprawdopodobniej spłodzili naszą kruszynkę 7 listopada- urodziny mojego męża :) Bo tak wynika z USG :) 28 grudnia ide na USG i wtedy bedzie więcej widać....... Dowiedziałam się tez, ze moja młodsza siostra na PCO....miałą bardzo długie cykle i się okazało na USG....jestem z nia umóiona o północy na telefon, bo nie da rady wczesniej spokojnie rozmawiać.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, sorki za te wszytskie wpisy co wczesniej wyshoczyly..... w pracy chyba cos net nawalal, a ze jestem podlaczona bo ich netu, to i moj w telefonie nawalal... wyslalam wam na emaila zdjecie balonika mojego.... MoniaKat twojego emaila nie mam jak chcesz zobaczyc balonik to daj znac na emaila a.r_ct@o2.pl czarna ja mam twojego tego co kiedys dawalas szkolalistopad czy cos takiego.... ach co za dzien, wlasnie uciekam do lozka bo juz na siedzaca zasypiam.... do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wstałam wcześnie, razem z Rafikiem, bo jakoś nie mogłam już spać...a o 11:30 mam to kolokwium:P I tak mi łażą po głowie jakieś normy prawne, stosunki prawne, organy państwowe, ustawa o pomocy społecznej...:D AR_CT- śliczny brzuchol:* W ogóle macie świetne brzuszki, Ty i scherza... Noo...ja też:P Przyznam nieskromnie, ze mi się mój podoba:) A co do bólów... Jak podzielisz sobie dolną część pleców, gdzie są biodra na 2 części, wzdłuż kręgosłupa i niżej...:P - to boli mnie i po prawej i po lewej, tak po środku tych 2 części. Nawet ciężko mi określić, czy to kości, czy stawy- cholera wie. Grunt, ze jak to trafnie określiłaś- zaczynam chodzić jak stara baba:D Kiedyś np. dojście na uczelnię zajmowało mi 15 minut lekko- a teraz? Wychodzę już pół godziny przed zajęciami, a i tak lecę jak szalona i przychodzę równo z rozpoczęciem. Autobusy- jak dobrze, że czasem z was skorzystam:P MoniaKat- dobrze przynajmniej, że siostra wie, co jej dolega- teraz łatwiej będzie to wyleczyć, bo tak pewnie żyła w niepewności, a jest człowiekowi łatwiej "zrzucić" winę za niepowodzenia na choróbsko, które wiadomo- jest wredne:/ Ale się uda, spokojnie, niedługo ona też będzie ściskać swoje maleństwo:) Ehh... Dopiero ósma! Mordercza godzina... Zjem spokojnie śniadanie, wymaluję się, a co:P I chyba pójdę na uczelnię i będę tam siedzieć do 11:30:D Bo znając życie, to w domu będę siedziała na necie zamiast jeszcze coś doczytać...a tam się skupię:) Jak przeżyję prawo, to zacznę się zastanawiać co włożyć na jutrzejszą imprezę- moja szwagierka ma 18-te urodzinki:) W ogóle dziwnie... mój mąż 25 lat, ja w ciąży... a tam sama "gówniażeria":D hehe... rozbrykane nastolatki, które tylko czekają, by dostać dowód:D Oczywiście żartuję, ale czasem dziwnie się czuję, jakbym się postarzała przez tę ciążę, że już pewne rzeczy jakby nie dla mnie itp... Dziwaczeję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, wstałam wcześnie, razem z Rafikiem, bo jakoś nie mogłam już spać...a o 11:30 mam to kolokwium:P I tak mi łażą po głowie jakieś normy prawne, stosunki prawne, organy państwowe, ustawa o pomocy społecznej...:D AR_CT- śliczny brzuchol:* W ogóle macie świetne brzuszki, Ty i scherza... Noo...ja też:P Przyznam nieskromnie, ze mi się mój podoba:) A co do bólów... Jak podzielisz sobie dolną część pleców, gdzie są biodra na 2 części, wzdłuż kręgosłupa i niżej...:P - to boli mnie i po prawej i po lewej, tak po środku tych 2 części. Nawet ciężko mi określić, czy to kości, czy stawy- cholera wie. Grunt, ze jak to trafnie określiłaś- zaczynam chodzić jak stara baba:D Kiedyś np. dojście na uczelnię zajmowało mi 15 minut lekko- a teraz? Wychodzę już pół godziny przed zajęciami, a i tak lecę jak szalona i przychodzę równo z rozpoczęciem. Autobusy- jak dobrze, że czasem z was skorzystam:P MoniaKat- dobrze przynajmniej, że siostra wie, co jej dolega- teraz łatwiej będzie to wyleczyć, bo tak pewnie żyła w niepewności, a jest człowiekowi łatwiej "zrzucić" winę za niepowodzenia na choróbsko, które wiadomo- jest wredne:/ Ale się uda, spokojnie, niedługo ona też będzie ściskać swoje maleństwo:) Ehh... Dopiero ósma! Mordercza godzina... Zjem spokojnie śniadanie, wymaluję się, a co:P I chyba pójdę na uczelnię i będę tam siedzieć do 11:30:D Bo znając życie, to w domu będę siedziała na necie zamiast jeszcze coś doczytać...a tam się skupię:) Jak przeżyję prawo, to zacznę się zastanawiać co włożyć na jutrzejszą imprezę- moja szwagierka ma 18-te urodzinki:) W ogóle dziwnie... mój mąż 25 lat, ja w ciąży... a tam sama "gówniażeria":D hehe... rozbrykane nastolatki, które tylko czekają, by dostać dowód:D Oczywiście żartuję, ale czasem dziwnie się czuję, jakbym się postarzała przez tę ciążę, że już pewne rzeczy jakby nie dla mnie itp... Dziwaczeję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agn3es, te moje nerwy przez napięcie miesiączkowe. Juz jest ok. Dostałam dzisiaj @ a więc z nią wypłyna ze mną wszytskie nerwy... Boże jutro do szkoły, a ja już siedzę wygięta::(:(:(:(:(:(:( Arista trzymam kciuki za kolokwium.. MoniaKat, rozumiem siostre, mam to samo.. Arct, super brzuszek:):):) POgłasz go ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin Sybir11-------------2----------------24.10---------26--- -------Warszawa Zaklęta-------------1----------------03.10---------25--- -------Pomorskie Do21mcia..........2................20.10.........22..... ......Wielkopolskie oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskiw-------??? MoniaKat---------7------------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08/09.2010--------24-----Cz ęstochowa---??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia zaktualizuj tabelkę... Do innych dziewczyn nie opisze, bo chyba nawet tu nie zaglądaja, mają termin @ na październik... Więc albo wsyztskie zaciążyły, albo nasza tabelka ich nie interesuje.. Ciekawa jestem co z Fibisiunią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ARCT - ale Cię poniosło hehe, nie no żartuję, a brzuszek masz kochany już Ci napisałam na NK, że niedługo mnie przegonisz ;) Czarna - damy radę ja też mam uczelnię w ten weekend i zajęcia od 8:00 do 21:00, pewnie mnie będzie tyłek bolał na koniec dnia, ale trudno swoje trzeba wysiedzieć. Arista - a te bóle to nic innego jak oznaka rozciągania się więzadeł, bo macica się powiększa :) MoniaKat - co do liczenia tygodni to wie, że liczą od ostatniej miesiączki, ale zazwyczaj to się zgadza, jeśli cykle są regularne, a jeśli nie to bardziej miarodajne są wyniki pomiaru dzieciaczka z USG. Dlatego moja ciąża jest o tydzień młodsza w stosunku do ostatniej miesiączki. Pytałam jak się patrzy na te tygodnie co mamy w suwaczka, bo tam jest liczony tydzień i który dzień. Np mam dziś 18 tydzień i 4 dzień. Czy to oznacza, że zaczynam już 19 tydzień i w niedzielę jak wybiję 19 tydzień, to będzie skończony, czy dopiero będzie się rozpoczynał?? A mi właśnie padła drukarka 😭. Świetnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam porządek w tabelce :P Osoby, które się nie udzielają przez dłuższy czas, a zdecydują się powrócić proszę o ponowne wpisanie. Moniś Ty też dopisz swój cykl i spodziewany termin następnej @. STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------3---------------23.10---------24----- -----Szczecin oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------??? MoniaKat---------7------------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08/09.2010--------24-----Cz ęstochowa---??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. Artc ładniusi twój brzusio :D Ja mam wrazenie ze moj z dnia na dzień pnie się w górę, wiec jak teraz siedzę to mnie niezle uwiera ... Fajnie ze u was ok i u wszystkich z was do przodu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Dziś byłam po wyniki u lekarza. Nie wpuścił mnie do gabinetu, tylko przy pielęgniarce powiedział, że wyniki są bardzo dobre, że mam o siebie dbać i żebym przyszła po nowym roku umówić się na usg i wtedy założy mi kartę ciąży. A jak tylko weszłam tam do pielęgniarki, to powiedziała, że nie muszę przychodzić co dwa dni bo ostatnio byłam w poniedziałek! Ale przecież do cholery mogę przychodzić nawet codziennie jak mi się tak spodoba!! Więc mam już namiary na nowego lekarza, dziś zadzwonię żeby się umówić. Oby był lepszy! Nie wiem, czy to prawda, że teraz usg nie warto robić bo nic nie będzie widać, ale ja już bym chciała zobaczyć choćby taką małą kropeczkę, no! Co do bóli macicy - też je miewam, ale przynajmniej wiem wtedy, że chyba wszystko ok skoro się dalej rozciąga :D A tak poza tym zazdroszczę Wam brzuszków dziewczęta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awa to rzeczywiście miło cie potraktowali..nie ma jak polska służba zdrowia..dobrze ze myslisz o zmianie lekarza, a w którym tyg ciązy jesteś?? ja w 9 widziałam już taką malutka postać człowieczka, wczesniej to pecherzyk i taką fasolke ale mysle ze warto chodzic dla swojego spokoju i dobrego samopoczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca25
witam was wszystki sorki ze nie zagladam tu ale caly dzien pracuje a dzisjaj mam wolne suchajcie mam pytanko czy komus sie cykl poprawil po wisiolku i castagnus i od ilu wam sie poprawil a co do okresu to mam miec dzisjaj ale jescze nie mam bola mnie sudki ale niewiem bo na okres tez bola wiedz moze jeszcze poczekam a mam jeszcze jedno czy moge z wami sie zapoznac na NK pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczekujaca jasne że możesz przedstaw sie na mejlu a wysle ci zaproszenie rudzi215@wp.pl STARACZKI: NICK-----------CYKL STARAN-------DATA @--------WIEK----------MIASTO CzarnaONA--------7(3)------------07.01---------20---- --- ---zachpom fibisiunia-----------4--------------13.11?--------22--- -------warm-mazurskie monisia647---------4---------------??.12---------24----- -----Szczecin oczekujaca........9................10.10.........25..... ......Belchatow CIĘŻARNE: NICK-------CYKLE STARAN------DATA PORODU--------WIEK------MIASTO----PLEC szcherza------3--------02.04.2010-------26------Wa-wa ----prawdopodobnie mały boy Arista------------4------------04.2010-----------21----- -Opole--------chcę dziewuszkę Agnes505--------2------------14 MAj-----------23---- --Łódzkie-------??? A.R_CT-----------3----------28,05,2010---------23------- CT,USA--------??? Everlast---------2-----------09.05.2010---------28------ -Śląskie-------??? MoniaKat---------7------------27.07.2010---------29----- --Katowice------???? Awa666---------1-------------08/09.2010--------24-----Cz ęstochowa---??? SZCZESLIWE MAMUSIE: NICK-------WIEK------DATA PORODU-----WAGA DZIDZI----IMIE DZIDZI----MIASTO MoniaKat----29--------03,09,2007-----------2,340kg------ --- -Em ilka-----Katowice/Tychy Dianka90----18--------25,09,2009------------3.6kg- --------- Nikola-------Lubin niewpisałam daty w tabelce bo niewiem jak to umnie teraz będzie z tą @. poprawiłam cykl starań. @ juz prawie sie konczy zostało lekkie plamienie. dziś rozmawiałam z kolezanką z pracy i zaczeła mi sie zwieżać że od paru miesięcy stara sie o dzidzie i nic niewychodzi,że kochają sie z mężem codziennie już od 3 miesięcy i nic.poradziłam jej żeby sie niekochała tak częst bo to osłabia plemnieki,żeby tak otym niemyślała częst i kupiła testy owulacyjne,niepowiedziałam jej że tez sie staramy bo niechcem żeby w pracy wiedzieli,pytała sie skąd wiem tyle na ten temat.hehehe.ale sie nieprzyznałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×