Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznikowo 91-

matura 2010--studia.... ZAPRASZAM roczniki 90 i 91

Polecane posty

no ja w sumie tez uciekam powodzenia... ja na szczęście fizyke zakonczylam w klasie2;D bajo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee historia luzik:D nawet nie bylo żle (dział gospodarka) a teraz musze napisać wypracowanie na podstawy hist."Polak wzór patrioty-uzasadnij wybór":O a ja nie mam wzoru 😭:P i wypracowanie z angielskiego i jeszcze topik na środe mam do napisania (bo mi się upiekło dzisiaj) ;) a tak ogólnie to dzisiaj mieliśmy zdjęcia klasowe-my przyszliśmy w piżamach i z misiami;) "sŁiTaŚśNiE :* :* " haahahaha ale świetniasty temat ten o modnych ksiązkach -możesz czytać to co lubisz.... ja tu bym miała Kinga na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta nie błądzi...
Hej dziewczyny...ja zdawałam maturę 2009 i jeśli któraś z was, chciałaby "pożyczyć" dobrą pracę maturalną z podstawowego języka polskiego to zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, że był luzik :) ja jutro mam kartkówkę z historii, matko jak ja nie zcierpię historii :P faaajnie, ja tez juć chciałabym, żeby u nas robili zdjęcia klasowe :P ale raczej nie zaszalejmy na nich :P a dzisiaj pozbyłam się kłopotu i wreszcie kupiłam sukienkę na wesele! ale będę szaleć na weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, Iniessa 🖐️ :D. Ja jeszcze się nie zdecydowałam, ale wezmę temat o holocauście, albo obozach koncentracyjnych w literaturze. I też zdaję wos :D Adenozyno xD, myśmy też za bardzo nie przyszaleli na zdjęciach :(. Gratuluję zakupu sukienki, jak wygląda? :D Rocznikowo, fajny pomysł z tymi piżamami :D. Wypracowanie z historii... mój komentarz -> :O:O:O, hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojaaa, ta sukienka ma własnie taki krój, jaki mi się bardzo podoba :D. Nawet wypatrzyłam ostatnio taką ładną w takim fasonie, ale nie mam powodu, by kupić :(. O, to masz więcej czasu do nauki (zawsze tak sobie powtarzam, a i tak uczę się w ostatni dzień :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo, Hinatka :D 🖐️. Witamy w naszym gronie, ale musisz odpowiedzieć na standardowe pytania :D (jak masz na imię, co zdajesz na maturze i jaki masz temat prezentacji) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct, cześć 🖐️ imienia może tu nie będę zdradzać, gdyż obawiam się dekonspiracji :classic_cool: temat prezentacji.. cóż, dość egzotyczny wybrałam, pewnie i tak nikt nie będzie wiedział o co chodzi :P a na maturze zdaję podstawowy polski, matmę i angol, na rozszerzenie wybieram polak i angol ;] z tego co widzę to nieźle was cisną w tej maturalnej klasie, w porównaniu do was to mam luz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extinct czy Ty chodzis w ogóle do szkoły? :D bo ja tu ciąglę widzę Twoje wypowiedzi o godzinach np. tak jak dziś, 13,44 :D taa, czasu niby dużo, kartkówka już jutro, a ja nie mam czasu się zabrać za tę historię, bo mam na dzisiaj do przerobienia dużo materiału na fakultet z chemii plus zadania, więc pewnie i tak się nie nauczę i tak :D Hinatka ten temat to możesz nam podać, okaże się czy nie będziemy wiedziały o co chodzi :P :D mnie cisną strasznie, codziennie mam lekcje od 8-15 albo do 16 i ciągle coś do robienia, masakra plus caaaaaała masa nauki na fakulety :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettteettt
ale wam wspołczuje ja na szczęście maturkę mam już za sobą a teraz studia za tydzień ten rok minie wam inoo mignie uczyć się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adenozynotrójfosforanowa 🖐️ heh ja to mam fajnie, bo mam mało lekcji w tym roku i wcześnie kończę :P u mnie chyba kładą nacisk na samodzielną naukę :O temat mam o fenomenie mangi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to pewnie wszyscy wiedzą o co chodzi z mangą ;) więc jak się domyślam to jesteś jej fanką :P zazdroszczę, ja jak wracam do domu to nie mam siły zabierać się za cokolwiek po tylu lekcjach, a co dopiero za naukę... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: 🖐️ Ja chodzę na 4 lekcje nieraz , u nas w szkole jest teraz w klasie maturalnej tak mało lekcji , jest super po prostu , inni tak nam zazdroszczą Taka nauka to mi się podoba , do domku o 12.20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sash 🖐️ gdyby nie to, że mieszkasz na drugim końcu polski bałabym się, że uczymy się w tej samej szkole :P ATP---> no i sama widzisz :P mówiłam, że nie zostanę tu zrozumiana 😭:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam 4 z historii z gospodarki :D ja jade jutro na "salon maturzystów" i lekcje nam przepadną^^ w sumie u nas nie ma jakoś duzo lekcji itd odpadło sporo po 2 klasie (biol,chemia,geografia fizyka -praktycznie francuski) także nie jest zle:) ja teraz mam sezon śliwkowy-całymi koszami zbieram z drzewa i jem jem jem jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinatka 😘 Adenozyna😘 Ja już byłem w Gliwicach na salonie maturzystów Było bardzo ciekawie 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viera viera przecież żeby się dostać na medycynę trzeba dobrze zdać maturę :o a poza tym nie matura sprawia czy ktoś jest dobrym lekarzem czy nie :o a u mnie kilka osób z klasy zrobiło delegację i poszło na ten salon maturzystów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że chodzę do szkoły, tylko zazwyczaj mam mało lekcji, dzisiaj np. miałam 5 :). Też mi po drugiej klasie dużo przedmiotów odpadło :). I w sumie nie ciasną mnie jakoś szczególnie, tylko z matmy i polskeigo na dobrą sprawę, ale to też nie tak fajnie, bo nie mam motywacji do nauki :(. Hinatka, wiem, co to jest manga i co o jest fenomen, więc to rozumiem. W sumie więcej mi nie potrzeba :D Ostatnio napadł mnie szalony pomysł zdawania rozszerzonego ang pisemnego, ale to chyba nie byłby dobry wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×