Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

Hejas!!!!!!! Kirsten to Ty ten misiu na motorze?rozbawilas mnie:-) Ja tu wchodzę na Nk by Cie se luknąć a Ty jesteś misiem na motorze-zajebiscie!Proszę zmień fote!JA CHCĘ ZOBACZYĆ KIRSTEN!!!!!!!!A WY?????? Gryfno ja tez sadzam malego.Pare sekund wytrzyma sam bez podparcia.Sadzam na kolanach,na macie,na kanapie.....tak naprawde kazda to robi.Trening czyni mistrza i tez jestem zdania na leząco gówno zdziała! Dzis po 18 dal troszke w kosc maruuuuuudzil achhhhhhhhhhhh!mysle ze zęby bo non toper obie łapki w buzi smarowalam mascią.polecili masc o nazwie DENTINOX N stosowala moze ktoras???????????? obiecalam sobie ze dzis sie wezme za lazienke wiec to czynie...... dobranoc:-) sny erotyczne na noc!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina to wejdz przez majówkowe konto:P;) i tak jezdem aż na jednym cycatym zdjęciu:P:P:P jeszcze jako matka polka karmiąca:D:D:D:D:D:D:D, muszę się zauktualizowac i pięknie zfotowac:P ale żem pyata bo obżeram się ciachami:D:D:D:D: nio to o tym sadzianiu napiszę ja matka przemądrzałą i zaraz se jakaś pomarańcza dobrze zrobi:P:P:P:P:P bo starszy już w tym czasie pięknie prosto siedział, miał prościusie plecki , i śmigał w chodziku tak wsadziłam go w chodzik już na pół roku, ale on był prosty chłop, a miśka jak posadzę to garb jak u pasibrzucha i głowa mu leci do przodu ja pasibrzuchowi:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D normalnie siedzi jak mój 70letni teśc :D:D:D:D:D nic nie siedzi taki zgięty, i też go sadzam bez przesady nie całymi dniami, godzinami , ale do beknięcia, albo gdy już należy się na podłodze to posadzę go by sobie odpoczął, i dziwne że gdy jest na podłodze to głowkę trzma wysoko, i dziwga klatę z podłogi, więc może on sam siądzie do tego siadu z pozycji raczkującej, bo zaś Oliwer podciągał się za kołderkę do siadania i walił na prosto jak niby się nie powinno sadzac dziecka a ten se za kołderkę:):):) pomagał, i gdy noszę Floriana na rękach to trzma główkę normalnie prosto wysoko tylko jak siedzi to mu wisi jak pasibrzuchowi:D:D:D:D::D z przodu i żeby ją wielką miał:D:D:D:D:D: może wiedza mu ciąży:D:D:D:D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowalam zalozyc konto na fejsie! nawet zalozylam dla nas nowe konto mailowe a w dupe jeża nie mogę załozyc na fejsie!!!!a mialam lazienke sprzatac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-K18 my stosujemy te masc . Jak malej posmaruje to przez pol godziny jest spokoj bardzo jej smakuje i sie oblizuje :):):) Mysle ze jest dobra dla dzieciaczkow :) Tutaj za to zakupilam plyn o tej samej nazwie , tylko zle sie go naklada bo butelka jest mala i bez zaworka :( Zdecydowanie tez zel jest lepszy do nakladnia. Mala zasnela :) ciekawa jestem ile pospi ? Trzeba sie przespac bo ciezka nocka nas czeka :( spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie!! Gryfno z tym panem fistaszkiem Twego meza to jaja..hahaha no bez jaj na szczeście ale sama lufa od czolgu to już cos hihihihihi Agnes ja planuje karmic tak do roku - mówta co chceta ale ja to lubie.Jak planuje coś wypic to mrozę mleczko.Mówią żeby do dwóch lat karmic, ale rok to i tak długo mi się wydaje.Rano i wieczorem będzie cyc - o przepraszam pierś hihihihi a reszta jedzonka w ciagu dnia.Z resztą zobaczymy co wyjdzie w praniu, ale planuję tak jak planuję :) Pije trampki - to nie moja teściowa. Moja we Włoszech wiec mam spokój na razie hihi A z sadzaniem to ja moją tez sadzam, oczywiście trzymam caly czas (bo sama się nie trzyma) i nie za dlugo. Jak troche posiedzi to nic jej nie bedzie. Nie popadajmy w paranoje :) mielonna - ja mam tak jak klecze i klatka piersiową pochylam się do podłoża.Potem jak się prostuję to taki pierd uchodzi zniej jakby - ale nie z dypki tylko z piczy hihihi ;) jak to powiedziała Chylińska - rozklapiocha hahah ale moja mama mówi mi że tez tak miała po porodzie jakis czas i potem jej to przeszło. Co do spirali to też sie zastanawiałam - ale że planuje za ok 2 lata kolejne to nie opłaca się. A ginekolog na szkole rodzenia nam mówił o niej. Rewelacja jak dla mnie - na pewno wygodniejsze hihi nie trzeba pamiętac - bo u mnie z tym największy problem :) No to chyba tyle miałam napisac, ale nie wiem już sama.Jak sobie przypomne to dopiszę :) ide teraz coś zjeśc.Mam sorbet o smaku mango..mmm to papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kirsten, z tego co pamietam, to chyba ok. 350 euro. a co do tych hormonow, to podobno one dzialaja tylko domiejscowo, nie dzialaja na caly organizm. tak mi powiedziala lekarka, bo ja jej mowilam, ze zle znosze piguly. heh, fakt, ze jak chodzilam na gimnastyke to bylam jedyna, ktora nie mogla zrobic swiecy, ale polozna mowila, ze to nic zlego. jednak dla mnie to uczucie, ze sie woda wlewa do srodka nie nalezy do najprzyjemniejszych. gryfno, gegen die wand rzeczywiscie dobry film. nackt nie ogladalam. mysle, ze niemcy potrafia robic naprawde dobre filmy. obejrzyj sobie eksperyment. albo good bye lenin. aaa, jest jeszcze mocny film: schwarze schafe, ale nie wiem, czy jest w wersji pl. :) agnes, zakochalam sie w chrupowym spojrzeniu! te wielkie, piekne niebieskie, zdziwione oczy... cos zem chciala, ale zapomniala:) dobrej nocki Mamusne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mała śpi, ja już wykąpana i pachnąca hehe zaraz spadam do łóżka. ciekawe jaka noc dziś przede mną, w końcu drugi dzień stosujemy metodę Ferbera. Gryfno ja też moją małą trenuję i bardzo często siedzi sobie u mnie pomiędzy nogami, zawsze moge ją złapać:) bo czasem jeszcze na boki cię chwieje. Ale już całkiem fajnie sobie radzi Karina my używamy tą maść i spoko, mała się zawsze po niej oblizuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dagusiak ---coś mi sie pomyliło ,myślałam że to Ty pisałaś:D nie chce mi się już wracać i sprawdzać która majówka to napisała.. Już jak pomyślę że mam jechać do mojej teściowej w niedziele to chyba zachoruję ,zawsze się czegoś przyczepi u małego ,tak jak z tą krzywicą tak mi gadała że prawie w to uwierzyłam i męczyłam lekarkę :O Znajoma mi mówiła że w szkole rodzenia powiedzieli jej że chłopczykom trzeba na 2-3 godziny dziennie zakładać pieluchy tetrowe ,bo pampersy nie przepuszczają powietrza, jajeczka są "zagrzane" i to powoduje bezpłodność ...słyszałyście o czymś takim Czy któraś mamusia używa pieluch tetrowych? bo ja jestem na to za leniwa :O:D szczepiłyście już MMR ? jak po tej szczepiące ? wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akoj.. Kurde dzis Chrup rowniez olał druga drzemke i teraz juz padał na ryło takze od 10 minut juz spi a ja sie zastanawiam o ktorej zatem jutro wstanie :O musze byc zwarta i gotowa :O Izabela tak wlasnie zauwazylam jedno wstretne dziecko zabrało Chrupkowi tamburynek ;) Anna kurujcie sie tam dzielnie choruszki.. zdrówka!! :) Pije ja tez czytalam ze w 6 miechu dziecko mozna juz posadzic, najlepiej obtoczyc poduchami i moze tak siedziec, ja najczesciej Chrupa sadzam wlasnie na puzzlach a za nim siedze ja z rozkraczonymi nogami takze w ktora strone by nie lecial to ma jakas asekuracje, nie jest jeszcze taki super stabilny ale daje rade :D i tez czesto podciagam za rece :) Mielonna hehe ja z tym basenem to tak mialam jak chodzilam w lipcu i sierpniu, normalnie szlam do szatni a z piczy sie lało ;) ale no nie czuje zeby tam byl luz i maz tez nie wiec nie wiem czemu tak :D:D:D a swiece.. no nie chce mi sie probowac.. no dobra poszlam na puzzle i wyszla mi pieknie , takze moge:D Aktorki.. no faktycznie Meryl Streep to jest klasa sama w sobie.. bez konkurencji :D wlasciwie kazda role gra inaczej... poza tym uwielbiam Charlize Theron i wizualnie dla mnie perfekcyjna i jako aktorka np polecam filmik "The Burning Plain" mniej znany ale bardzo fajny :) Penelope jest super ale tylko w filmach hiszpanskich wlasnie, bo jakos po angielsku jej nie trawie za bardzo :) jeszcze zawsze lubilam Juliette Binoche :) aha przypomnialo mi sie ze procz Christiana Bale'a i Erica Bany to zawsze mialam slaobosc do Ralpha Fiennesa hehehe choc teraz juz lysawy :D Kuzwa ale usta, usta depresyjne byly... Placunia no ja bym nieufnie podchodzila do takich ofert gdzie w 1 miechu jest zlecenie i taka marna kasa.. moze sie okazac ze potem tej umowy o prace nie bedzie albo kasa nierealna do osiagniecia.. nie chce Cie dolowac ale sama zajmowalam sie takim marketingiem rekrutacyjnym dlugi czas i wiem co mozna robic zeby sciemnic ludzi, no chyba ze firma znana, szanowana, informacje potwierdzone, moze poczytaj w necie, bo mozna duzo wyciagnac na temat roznych firm.. A ja niemieckich filmow nie ogladam ale uwielbiam Rammsteina :D Filatelistka no to niezla zamotke zrobilas z tymi lekarzami :D bo ja juz nie wiem w koncu czy poszliscie do dermatologa, gastrologa, laryngologa, ale wiem na pewno ze nie do alergologa ;) Oj Karina ja tez mam takie zrywy w zwiazku z lazienka a tam juz troche straszy ;) Dagusiak pierwsze slysze ze do 2 lat polecaja, slyszalam nawet ze pozniej to juz dziala odwrotnie, ze dzieci sie potem sie latwiej uczulaja czy cos, ze do roku to jest tak juz optymalnie a pozniej to juz nie ma takich korzysci dla dziecka.. ale jak widac opinie sa bardzo rozne ale tak osobiscie nie wyobrazam sobie trzmac dwulatka przy cycu hehehe ostatnio ogladalam taka komedie co dziecko na stojaco do cyca podchodzilo bo juz takie duze :D w kazdym razie jak Chrup jak skonczy pol roku musi zaczac choc czesciowo pic modyfikowane bo sie nie pozbieramy jak wroce do roboty, z reszta w ogole to ciezkie bedzie bo on nie umie pic z butelki, normalnie gryzie smoczek a nie ssie.. Jezuu laski mam nadzieje ze zaden facet nie czyta tego forum bo jak przeczyta o piardach z piczy to padnie hehehe :D Pije trampki heheheeh przegrzane jajeczka pierwszy raz slysze :D co do MMR to na pewno nie szczepie, naczytalam sie ze to jest wlasnie szczepionka, po ktorej sa najwieksze powiklania lacznie z autyzmem, ja podziekuje, sama przechodzilam i rozyczke i ospe to czemu Chrupek ma nie przechodzic... Mieloona przekaze Chrupkowi komplementy ;) z tego co pamietam to Twoj Jaro to ma dopiero błekity :D Dobra spadam bo smece tu caly dzien :P dobranoc, koj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo witajcie majóweczki 2010 No dzieki chociaz za to NIEEEEEEEEEEEEEE czyli wszyscy ida rodzic do Klinik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yh! Korzystając z okazji, że Daras dorwał sie do mojego kosza z gaciami (gaćmi...?? hmmm...) i roznosi je po całym pokoju, w końcu mogłam sobie na kafe usiąść:) Postów naprodukowałyście, jak przodowniczki normalnie!!! Nie potrafie odniesc sie do każdego posta, bo by był esej chyba tutaj, a Daras mi tyle czasu przed kompem nie da. Podejdzie, podpełznie znaczy, i wyłaczy:P tatusiowi non stop to robi ahahahahha:D Ku uciesze mojej, no bo ile , no ILE mozna ogladać "Tulipana" (kojarzycie serial? Mi mama zabraniała go ogladać i odsyłała do drugiego pokoju :))!?!? U mnie dziś pogoda przednia więc spotykam się z moim spacerowym yummy mummy club:) Będziemy szlifować zielonogórskie chodniki ku uciesze przechodniów i lokalnej prasy, która juz się naszym fenomenem zainteresowała. Codzienne spacery przed redakcja gazety Lubuskiej swoje robią heheh:) No to teraz to co [pamietam z postów... yyy... no... niewiele.... AA! Akrorki:) ja bym z łóżka Scarlett Johansson nie wyrzuciła:):):) I kocham przeokrutnie Felicity Huffman za role Lynette w Gotowych na wszystko. genialna jest:):):) Jeśli chodzi zaś o sadzanie to też uważam, że trzeba trenować. Moja położna coś tam o tych rozchodzących się żebrach gadała, ale bełkotu nie słuchałam i darasa sadzam. Oczywista giba się non stop na boki i wali łbem o dywan.. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Własnie daras zresetował mi kompa:P Juz myslałam, ze posta szlag trafi, ale naszczeście kochane google chrome zapamietało wszystko i przywróciło!!! A myśląłam, ze zaraz bedę tu kurwami rzucac hyhy:P:P:P No dobra znaczy długo nie popisze, bo jest bunt w parterze. Spadam cos wrzcucic na ruszt śniadaniowy (wczoraj nic nie zjadłam, bo w konserwie rybnej z carrefoura znalazłam muche bleeeehhhhhhhh) i spadam na spacer. Potem napisze więcej. love was bardzo wszystkie::):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dupa:O dopadl nas katar-walczymy dzielnie:( mielonna jak przegonie troche to paskudztwo u Malej napisze ci pare fajnych tytulow niemickich filmow-tez lubie ich kino:) koj dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwile,zjadlam poczytalam i ide sie polozyc po ciezkiej nocce:/ mal spi po szczepieniu moze jeszcze pociagnie1h:P ta mirena w pl kosztuje ok 1000zl(śmiejesie ze becikowe na nia wydam:P)-sama spirala ok 700+zalozenie,ale jak dodac do antykoncepcji brak okresu to sie napalam choc kaski ciut szkoda ale moje piguly tez najtansze nie byly, na dodatek spotkalam laski na porodowce ktore wpadly na pigulkach;) no i moj g najpierw chcial mi zalozyc ta tansza ( z zalozeniem ok 350)ale naczytalam sie w necie glupot o tej NovaT(jakos tak)i sie jej boje. Mi sie zawsze do pipki w wanne woda wlewa a baczki nia puszczam po sexiku;) ale sie porobilo...uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koj koj laluchny, mnie jakiś czas nie będzie,bo nie wiem,kiedy przeniosą mi net na nową chatkę,a poza tym zanim się rozpakuję...skad ja mam k...wa tyle gratów?!? Ja uwielbiam Kingę Preis i Naomi Watts. Lubię kino bałkańskie-np.czarny kot,biały kot etc.Almodovara,Kusturicę,Haneke,Aronofsky i ogólnie takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela ja doczytałam bo ta tańsza to tylko tyle że jest miedziana i co będę na bramka na lotnisku dzwonic hihihihihihihi:D:D:D:D:D:D:D:D a ta mirena z jakimś pojemniczkiem z hormonami i wystarcza na ok 5 lat, więc jakby się zwróciło, nio trochę kosztuje, ale gdy brałam piguły po OLisku aż dałam radę pół roku, też kosztowały ok 10e za op, więc jakby na to samo wyszło:):):):), tylko tylej że już jest włożona nie trzeba pamiętac i nie obiża libido, a po tabsach to już wieloróżnie bywa:):):):) napomykam mężowi:P:P:P:P że będzie mógł:P:D:D:D:D: ale kurdę chyba na raty wezmę :P:D jak się dopcham do gina boż zawaliny terminami a jak już odwołałam termin z pow pojawienia się @, to teraz już swtierdziły że mnie nic nie boli, bez symulacji się nie przejdzie wcześniej jak za mc:O:O u nas psiarnia 5st i pada od ranma, ale nie wieje:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laluchny:) mała mi dzisiaj pobudke o 6 rano zrobiła i dopiero teraz padła.. kurcze mielonna , ja jeszcze na basenie nie byłam, choć o tym marzę, a basen mam 50m od domu :0, głupi powód: brak stroju, nie moge nigdzie znależć takiego ze stanikiem 1częsciowego.. ale jak jest tak jak mówisz, no to nieciekawie :0 bo ja zwykle żabą pomykam, inne style mi obce ;) ..najbardziej mnie przejmuje ten chlor w środku, jeszcze jakąś infekcje mozna załapac... ale któraś z was pisała, że to minie, i tego się trzymajmy, ćwiczenia kegla napewno pomogą, ja się staram ćwiczyc..świece zrobie, a nawet( sie pochwale) stanę na rękach przy drzwiach:D co do zabezpieczenia, to u mnie też chujowe..i co miesiąc mam stracha jak teraz pije trampki , okres zwykle mi się spóźnia i testy nakupione na zapas zresztą u mnie i tak ochoty na mizianie brak..kuźwa, mąz narzeka, ale ja nic na to nie poradzę, wy tez tak macie? u nas za darmo montują wszystkie bajery anty i tabsy tez gratis..ale biorąc pod uwagę częstotliwośc, to nie wiem czy u mnie jest sens.. ehh..sie tak zwierzyłam :P majówka, współczuję katarku, mojej jakieś takie lepkie smarki się pojawiają codziennie i nie idzie tego wyjąć, jak guma do zucia, kręcę jej wacikami w nosie i nawijam jak makaron..:D wczoraj kąpałam się po raz pierwszy z małą w wannie, myślałam że będzie stres, a ona wniebowzięta, pluskała jak żaba:) a ekscytacja taka, że po kąpieli uspokoić jej nie mogłam, śliną się dławiła i piszczała że ho ho.. gryfno- ten ferber niby twierdzi że jego metody na bank działają u wszystkich --normalnych dzieci...u nas pobudki 2xw nocy, bez zmian..czyli że co? szkoda że nie mogę złapać go gdzieś na skypie i wypytać na zywo co o tym wszystkim mysli mieć glowę chrystusa w każdym oknie to niezła jazda :D chyba rozejrzę sie za mieszkaniem w tamtych okolicach, bo cos przypuszczam że będzie dużo na sprzedaż i stanieją ;) a z tym pomysłem na interes to se tak wymysliłam że sprzedaz moherowych beretów pod pomnikiem mogłaby nieźle iśc..bo na tym wzniesieniu pewnie wieje, a większośc "pielgrzymów" zainteresowana produktem by była pogoda spacerowa, to nie ma co siedzieć w chacie, spadywam;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elooooo kobitki :*:*:*:*:* Normalnie stęskniłam się za Wami :*:* Starałam się Was podczytywać ale nigdy nie mialam dość czasu żeby odpisać :( Ja ostatnio ciągle w biegu,od miesiąca mieszkam już w Bielsku i powiem Wam nareszcie trochę odetchnełam od tego całego zamieszania. Ale jak to w nowym miejscu ciagle jakieś załatwiania a to po urzędach a to po innych instytucjach. Skończyło mi się już macierzyńskie i aktywnie szukam pracy wkońcu jako samotna mama muszę jakoś utrzymać synunia bo na tatusia nie mam co liczyc. Byłam już na kilku rozmowach i czekam na odpowiedzi także trzymajcie kciukasy. Mój młody to małe dioble jest,wszędzie go pełno nawet na chwile nie można go z oczu spuścic coby czegoś nie zeszkodził :P:P We wtorek ide z nim na szczepienie dopiero bo troche przez to wszystko mi się opóźniło więc dowiem sie ile waży i wogóle,ale podejrzewam że sporo :) Co do mojego prawie eks :P to cisza nie był u mlodego od czasu wyprowadzki. W dzień mojego wyjazdu przyszedł doslownie na 3 minuty pożegnać się z małym i cisza. Żadnego sms czy tel z pytaniem o Jasia. A o odwiedzinach nie wspomnie,ma je zasądzone przez sąd bo sam złożył pozew ale jakoś z tego nie skorzystał do tej pory. Z alimentami też tak sobie jakbym mu ich z gardła nie wyrwała to by nie dal. Jeszcze ostatnio jak na niego sie darłam przez tel że ma wpłacić to on do mnie z tekstem że mam zmienić ton bo nic nie dostane, huj jeden !! Witam wszystkie nowe mamusie :):):) I przesyłam buziolki ty "starym ". Postaram się nadrobić zaległości i odpisywać na bieżąco :) Trzymajcie się laseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w południe :) Kochane czy moge prosic o tę/tą książkę??Tą o spaniu. Pije trampki u nas MMR jest, ale później jakoś - chyba... bo teraz to ostatnią dawkę WZW będizemy miec. Tak jak Agnes raczej nie zaszczepie na MMR.W ogóle to miałam nie szczepic jej wcale, no ale w końcu zaszczepilismy wiec dokonczymy to co zaczelismy. Agnes na laktacja.pl tam było że do 24miesiecy polecają i na szkole rodzenia mówily położne tez że do 24 m-cy :) a z tym ze uczula to nie slysząłam. Moja koleżanka co skończyła studia medyczne mówi że najwiecej tych wartosciowych składnikow jest tak do 8-9 miesiaca.Ich tak uczyli, aha i jeszcze zeby karmic piersią do 1,5 roku bo potem zeby się krzywią.No więc co kto chce to mówi hehe :) A spróbuj może jakichs innych butelek?Moja Tomaszowe butelki toleruje, na poczatku tez nie chciała, ale kladłam jej tak na dolną wargę, żeby sama zassała butlę , bo jak wepchne jej butle do buzi to pluje od razu i gryzie smoka też :) Tease u mnie z czestotliwoscią i ochota różnie. Raz jest i jest czesto - praiwe co dzień , a czasem jej brak i nie mam ochoty wcale i mamy przerwy ze 2 tyg moze nawet 3 ;) czasem mam ochotę i nagle tracę ją - nie wiem czemu.N oale mam nadzieje ze wszytsko wróci do normy.Moja koleżanka ma 2letnia córke i od porodu robili to z mezem moze 4 razy...ona nie ma ochoty wcale.Więc ja przy niej to jak rozpustnica jakaś hehehe Pomysł na interes przedni hahaha Idę na spacer, bo pogoda cudna.Aaaa zapomnialabym, tesciowej nie ma ale tteśc tez ma miłe pomysły.Dziś przyjechal i mówi do małej"pójdziesz z dziadkiem na spacer?" a ja uczulona na tym punkcie, juz kiedys powiedzialam ze nie dam im jej na spacer, bo ja musze ja miec na oku. To wychodzac powiedzial że "następnym razem jak przyjadę to połazimy razem" Noż kurwa jego w dupe pierdolona mac!!! Czy ja nie mam innych zajęc niz łażenie z teściem po mieście??Wlkurwia mnie to bo on widuję mała bardzo rzadko teraz. Nie wie jak się nią zając, nie wie czy siedzi co jje, nie wie jak się nia zając jak placze.POza tym ona nie będzie się czuła bezpiecznie z nim - dla niej to obcy chlop.Poza tym on pali i nie raz juz nie umyl rak i ją dotykal grabiami swoimi i potem śmierdziało dziecko.A ze ja nie palę to dla mnie to wkurw na maxa!! Matylda jak siedzi sobie i koty do niej podchodzą to lapie je, szarpie za sierśc i ma roadochy z tego co nie miara,aż piszczy czasem i one wtedy uciekają hehehe No to spadam wiec papappap :):): :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elo:) ja tylko na chwilkę, bo sprzątam i szykuję się do jutrzejszego wyjazdu - wyjeżdżamy do soboty więc pakowania kuuuupa! dygam się, jak to mały zniesie, bo na pan ferber nie pochwala jakichkolwiek zmian w przeciągu tych 3-4 pierwszych tygodni wprowadzania jego metody.. no ale kurde, tyle dni wolnego i nie wyjechać nigdzie? raz kozie śmierć, zapadła decyzja i jedziemy. mały wczoraj kupy nie robił i pewne było to, że w nocy będzie sjagon. i był, rzecz jasna:) nie spał od 2 do 4.30. no i teraz, w takich kryzysowych sytuacjach, brać go na ręce gdy płacze czy zimne, książkowe, zachowawcze postępowanie? ja starałam się czynić jak czyniłam do tej pory, ale maluszek się kręcił, brzuch go bolał, musiałam więc zapodac espumisan, no ale kurrwa jak to zrobić w kompletnej ciemnosci? z jedną ręką trzymajac telefon niczego nie zdziałałam więc starałam się obudzić mego szanownego lubego, którego trza bić po twarzy, by się obudził choć na chwilę:) mówię mu, by trzymał komórę a ja będę wlewać - odwróciłam się po telefon by mu podać a ten knur już spał!!! po trzecim razie, olałam go i sama dałam se radę:D w takich momenatch bierze mnie kompletna kurrwica, bo jeden nie śpi a po drugim można by walcem przejechać i walić młotem pneumatycznych koło ucha a i tak się nie obudzi hehe. jezzzuuuuuuuuuu, te chłopy moje mnie do szału doprowadzają:D:D znowu nie chce mi się wracac do tego o czym pisałyście i odpisywać na poszczególne posty, ale przypomniało mi się, że coś agnes naskrobałaś ostatnio o tym, ze kubal zasypia podczas karmienia przed pójsciem spać - mr ferber said:) żeby karmić maluchy na jakieś 30min przed pójsciem spać, potem wykąpać, pobawić się/poprzytulać się jeszcze chwilkę i odłożyć go rozbudzonego do wyrka. my tak właśnie zaczęliśmy robić ale sama byłam w szoku, bo mi wszyscy nagadali, żeby nie karmić dziecka przed kąpielą.. seventy - wrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeszcie się odezwałaś!!!!!! jutro będę przejeżdżać przez b-b wiec ci pokiwam:D:D gadałam dzisiaj z moim kuzynem - ma syna z kwietnia:) pytał, czy tymon raczkuje.. opowiedział mi historię z jego dzieciakiem i padłam:) malec nie pełzał, nie siadał sam, siedział jedynie podtrzymywany. pewnego dnia, rano, oni się budzą a mały STOI w łóżeczku!! tego samego dnia, zaczął też sam siadać i raczkować!! to jest kurde niesamowite heh i aż trudno uwierzyć:D ale już kiedyś pisałam o sekretarce z męża firmy, która obudziła ssię w nocy i zobaczyła stojącą w łóżeczku (materac na najwyższym poziomie..) swoją 7miesięczną córę. takie rzeczy się wiec zdarzają hehe tak czy siak, tymon póki co dostaje kurrwicy, gdy ma se gdzieś przepełznąć, bo leń taki sam jak ja:D on raczej dalej obczaja (coś długo czasu mu to zajmuje, bo od lipca hehe) jak tu usiąść:D brzuch ma tak ubity, że mnie zalewa fala wstydu;) dobra, miałam na chwilkę a zaś piszę i piszę. buziaki wam ślę, życząc udanego dłuuuuuuugiego weekendu!! bawcie się, trzymajcie swe zwieracze i rozklapciuchy na wodzy:D:D p.s. po porodzie moze wystąpić jeszcze srom ziejący - to dopiero by było hehehehehe aha, któras kiedys pytała, jak odkryłam pana włodzimierza:D po goleniu ciążowym, luknełam w lusterko czy tam żadne strąki nie wystają i nagle mój wzrok padł na mój odbyt, gdzie zagnieździł się samotny wówczas hemoroid. wspólnie, tutaj na forum, szukałyśmy dla neigo imienia, bo to w końcu przyjaciel na całę życie heeh. tak oto najeźdźca dostał imię, włodzimierz:D:D:D:D p.s. wiwas - lubimy to samo:D:D czarny kot, biały kot to hicior:D jeśli nie widziałaś, polecam I TWOJĄ MATKĘ TEŻ i GRANATOWYPRAWIECZARNY. dla mnie bomba! mielonna:goodbye lenin widziałam. i przypomniało mi się, że jeszcze widziałam edukatorów:) ten schwarze schafe jest do ściągnięcia ale bez napisów, czyli nie skumam:) horrorów nie znoszę, bo sie boje na maxa. mnie wystarczaja trupy w robocie a potem miesiąc zwidy i koszmary nocne niebiesko-zielonych twarzy z otwartymi ślepiami. brrrrrrr. tym trupim akcentem kończę:) baaaaaaaaaaaj baaaaaaaaaaj baaaaaaaaaj baaaaaaaaj baaaaaaaj baaaaaaj baaaaaj baaaaj baaaj baaj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eej, wchodzę na nk a tam rzadko widziana facjata kirsten;) i brand new kojo:):) i seventy we własnej osobie:D ale fajnie:D:D uciekam już na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majówki !!! Sto lat tu nie byłam , i powiem Wam że było mi strasznie miło jak wlazłam na forum po kilku miesiącach i zobaczyłam że tu życie kwitnie !!!! Troszkę Was podczytałam i bardzo , bardzo proszę wyślijcie mi tą ksiązkę Pana FFFFFF!!!!!!! na adres : m-p@jmdi.pl Urodziałm 5.05.2010 ( fajną datę wybrała sobie moja pyzocha) moją Zuzinę :) Troszkę miałam przejść ale wszystko się dobrze skończyło. Mała je mleko modyfikowane ale ma z tym trochę problem i niestety nadrabia nocką a ja zaczynam przypominać wampirzycę wiec w Was nadzieja na spokojną i przespaną nockę ( od poł roku nie spałam 4 godzin ciurkiem ) Liczę na Was !! Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojta!!!!!!!hej!!!!!o!!!!!!!!!!!!!!!! Ło matko z łojcym ale żeśta naskrobały!!!!!!! no ale lepsze to niż wczesniej trza było błagać ze macie pisać:-) no i piszecie (y)i to jest fajne!!!!!Bo tętni tu życie!:-) No u nas idą zęby.Choć widzę po małym że znosi to dzielnie i mam nadzieję ze gorzej nie bedzie tfu tfu! Dziąsla na dole rozpulchnione na maksa!Bylam w szoku!Dotknęlam tam palcem i bulwiaste te dziąsełka. Niech juz wyłaża bo zadyda sobie Iwas paluszki:-) Jest tak kochany.....mmmmmm jestem mega zakochana a co tam dumna jestem no!Zreszta tak jak Wy ze swoich heheh.Ale jego minki i usmieszki sa bezcenne... Jutro mam staruszków na obiedzie wiec jutro od rana pichcenie golonki w kiszonej kapuscie,karkówka(palce lizac)i jakas surówa wiec od rana zapaszki na chacie.Moze wpadniecie??????zapraszam!!!!!!!! Witam nowe mamy lub mame juz nie jarze ile tu nowych mamć:-) Nikam1313 u nas z nockami to bylo tak ze na poczatku wybudzalam malego o stalych porach.Niekiedy budzil sie sam.Potem przestalam wybudzac i maly to zaakceptowal:-)Czasem gdy sie przebudzil np.o 3 w nocy nie podalam mu juz mleczka.niestety albo stety bralam go na ręce i usypialam po czym usypial co mnie przekonywalo ze nie jest glodny.Teraz zasypia(sam!)o 20 i budzi sie o 6.30 na mleczko po czym dosypia jeszcze 1 godz lub 1,5 choc roznie bo dzis do 9.15 Z tym samodzielnym zasypianiem to tak gdzies od 6 dni to czyni.Wczesniej caly czas usypial na rękach.Ja go tulilam i miziałam po buźce aż pewnego dnia(wieczoru)wyobazilam sobie ze jak bedzie mial 2 lata bede go usypiac(troszke sie przerazilam)i ktoregos wieczorauodlozylam malego do lozeczka rozbudzonego po wieczornym karmieniu i zasnąl(nie przesadzam)po 2 sekundach!Myslalam ze to odchylenie od normy ze próbuje zrobic mnie w chuja!siedzialam przy łożeczku i czekalam az sie zaraz obudzil ale okazalo sie ze jednak se jaj nie robi.Na drugi dzien maly znow zasnal sam po 2 sekundach.Nastepnego dnia po 10 min(myslalam ze to juz koniec)ale jednak zasnal i tak zasypia do dzis:-) Jestem w szoku ale ciesze sie(jak dlugo?)zobaczymy:-) Dziwne tez jak zasypial na rekach to po odlozeniu do lozeczka potrafil sie obudzic(a odkladalam zwłoki!)a teraz jak lula sam to odlot bez pobudki)tzn dziwne moze nie bo czul moj zapach i obecnosc na rekach i takie tam .......a dzieci sa rozne dzis jest tak a jutro tak ale zycze Ci przespania wiecej godzin bo wiadomo jak czlowiek niewyspany to na drugi dzien jak niedosrany.....u mnie taki byl poczatek......ech przynudzam Gryfno jestem w szoku ze dziecię Twojego kuzyna stoi hehe ja na taki widok murowany zawał!przeciez to taki szok że SZOK!!!!!!!:-) Srom ziewający hhhhheeeeeeeehhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeee! Nie no musze konczyc bo chlop mnie woła!zaraz dzieciaka cielak obudzi! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes3d tak kręcili u nas na stołówce no i musiałyśmy przyspieszyć z koleżanką 2-gie śniadanko ale zdrowe było: serek wiejski i gruszki gerbera kojoneczka Daras rewelka pije trampki jak wejdziesz na stronę ddtvn, wejdź w kalendarzu na 3 listopada, potem Polak pracujący to Polak głodny, następnie masz do wyboru 2 filmiki video: 1 zaczyna się z 2 kobitkami a 2/2 z dostawcą kanapek z taką bujną czupryną i właśnie w tym 2-gim filmiku jak zostanie 12 sekund do końca wypowiada się mój kolega a ja z koleżanką w tle szamiemy śniadanko ja to ta po lewej w czerwonych okularach dagusiak jak w następnej ciąży przytyję tak mało jak w tej i schudnę tak dużo jak w tej to może nadam się do Wajdy a teraz to chyba statystowanie mi pozostanie no chyba, że trafi się w DDTVN coś z tematów na które mogę się wypowiedzieć to może wystąpię te kilka sekund na 1 planie seventy88 nowe miasto, nowe miejsce, nowe życie z kochanym dzieciaczkiem u boku i bez tego nawet go nie opiszę kibicuję ci mój mężulek dzisiaj ma wychodne i śmignął do kolegi derby Manchesteru dzisiaj United z City a że on największy fan ManU na świecie więc chłopaki szaleją ale jutro Frużela odwozimy do teściowej a my śmigamy do kina na śniadanie do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rrańca :) wstaliśmy dzisiaj o dziwo o 7.30 , a maly chcial jesc o 5.30(wcześniej dostal rzadką kaszke o 20)więc nie blo zle. o tej 65 chcial sie bawic ale...zasnelam i obudzil nas starszak o 7.30 wiec spox, ale nie zawsze tak jest :P zapowiadasie ladny dzien wiec trzeba gdzies pobiegac z dzieciakami dzisiaj.poz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masakra ten katar:( nie wiem jak jej pomoc a widze ze sie tak meczy,ze szok. Ile trwa taki katar u niemowlaka? noc byla kiepska. ale od wczoraj oprocz kataru mamy tez 2 zeba:D no nic spadam bo dziecko wrzeszczy-SIOOOSTROOOO FRIDDDAAAA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szesc ziewszyny (jakby powiediząła Joanna Krupa) hehe Seventy witaj :) Plis jeszcze raz o tą ksiażkę ferberową dagmara.jakubczak@onet.eu Gryfno biedny Tymon, a śliwki nie pomagają mu na kupę? Albo soczki jakies?? Masakra dla starego jak wysrac się nie może a co dopiero takie maleństwo...Jaja z tym Twoim kuzynem. Aż sie przestraszyłam i chyba obnizę łóżeczko, no na razzie to na najwyższym jest cały czas. nikam witam spowrotem :) Karina ja to nie wiem co to znaczy rozpulchnione dziąsło?Takie zgrubiale?Czy co?? Bo u nas chyba też zeby idą ale nie ma czerwonego dziąsła, tylko jak dotykam to czuję jakby wzgórek - to to??!!Goloneczka i karkóweczka,hmm ale bym zjadła.Chyba sie skusze i Cię odwiedze :):) ale cholera na diecie jestem.Za waszym głowes south beach próbuje :) Dodka we no nie przesadzaj - sexy mamuśka jesteś !!! Buziaki uciekam bo mala lezy i sie drze hehe papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , hej :) Kurcze blaszka, mała nam właśnie spadła z naszego łóżka na podłogę ( dywanu brak :( ) Mało nie dostałam zawału !! Niby barykada z poduch była zrobiona ale jak widać to już nie jest przeszkoda.Jak do niej dobiegłam to leżała na brzuchu , po 3 minutach miała już banana na buzi wiec chyba nic jej nie jest.Obejrzeliśmy ją dokładnie i mam nadzieje że wszystko jest ok. A co do spania to zasypia sama około 20.00 po wypiciu 200 ml mleka zagęszczonego 2 łychami kaszki ryżowej, max śpi 4/5 godzin i koniecznie musi sie napić ( potrafi wciągnąc na raz 100 herbaty)a potem to już co godzina jęczy, stęka , kręci sie niemiłosiernie i tak około 4 ( + / - godzina) musze jej dać mleko bo płacze i otwiera buzie ( jak ryba łapiąca tlen:) ) wypiła jednym duszkiem około 150 mleka i pośpi jeszcze z godzinę i znowu kręci sie strasznie i stęka . Ja niestety przez to wszystko nie śpię i potem się to na mnie odbija wiec prosze wyślijcie mi tę knigę , może znajdę tam kilka odpowiedzi ..... Ale napłodziłam . Ide na kawę bo mi ciśnienie skoczyło 500 na 800 PO TYM UPADKU MAŁEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Wczoraj wieczorem byłam w szoku bo pierwszy raz widziałam jak moje dziecko śpi na brzuchu i tak ze 3 godziny :) Super, no ale jednak przyzwyczaiła się już do nocnego przebudzenia i koło 1.30 zawsze musi dostac smoka i kilka łyków wody a później wstanie kolo 5 i daje już mleko. Na szczęście śpi dalej i tak do 8 czy 9 sobie śpimy. Dopiero robi się głodna koło 9.30 więc ponad 4 godziny wytrzymuje :) Dzisiaj moja córa tak wywędrowała z maty że doszła do sprzętu i włączyła dvd i pchała się do listwy bo się świeciła. Oczy wokół głowy trzeba już mieć :) Łóżeczko też muszę w weekend obniżyć bo nigdy nic nie wiadomo:) Dzisiejsze ważenie wykazało ok. 8800 bo w pampku i ubraniu więc odjęłam:) Także jest potęga :) Agnes ja to powiem szczerze że takie firmy to nie robią na mnie większego wrażenia. Zero konkretów tylko lanie wody. I ta pensja 3 tyś. niezły przekręt i mało wiarygodny :) Szukam dalej a jak nic nie znajdę to za parę miesięcy otwieram swój mały biznesik :) Seventy nie znam Cię ale współczuje Ci że tyle musiałaś przejść :( Ale trzeba być twardym a nie mientkim :):):)I znowu potwierdza się słynne zdanie że FACET TO ŚWINIA :):) Twój "maż" prędzej czy później tego pożałuje. A widzę że jest nas coraz więcej poszukujących pracę także życzę powodzenia :) Dagusiak jak tam twoja dieta, działa? Bo jak zadziała u ciebie to nie ma bata też spróbuje bo ostatnio to czuje się jak żel betonowy kloc :):) Nikam nie przejmuj się tym, najważniejsze że nic się nie stało. Teraz będziesz dwa razy ostrożniejsza :) A ja wpierdzielam pierożki ruskie mojej mamusi i zaraz kłade się i coś obejrzę. Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×