Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

macie rację dziewczyny musze z nim jeszcze porozmawiac.Kazalam mu wieczorem przyjsc i zobaczymy. Mimo wszystko nie chcialabym zeby to sie tak skonczylo bo bardzo go kocham,no i lepiej dla malego zeby dorastal przy ojcu...no nic zobaczymy co bedzie... Kurcze ja jestem juz 8 tyg po porodzie nie karmie piersia a okresu jeszcze nie ma, w sumie na kontroli tez nie bylam bo ciagle cos wypadalo i dopiero w piatek ide... Karina moj tez ma nie za ladny ten slad po szczepieniu ale jutro idziemy do pediatry to sie dowiem co i jak.... Jaś na szczeście ciemieniuchy nie ma ale za to mecza nas potowki... No i musze sie wam pochwalic ze ide wreszcie zdac prawko :):0 zapisalam sie na kurs doszkalajacy i w poniedzialek zaczynam,moze wreszcie zdam :P:P buziole dal was i maluszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wsparcie, cieszę się,że o Nas myślicie...od wczoraj mamy dobre wieści:ciśnienie w zooperowanym oczku jest cały czas w normie i rogówka zaczęła się przezierać...:)dziś miałyśmy też USG gałek ocznych i też wyszło w porządku, jutro lub pojutrze WYCHODZIMY ZE SZPITALA:)na wszystko trzeba jednak jeszcze czasu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, będziemy teraz pod stałą kontrolą poradni okulistycznej w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, następna operacja na drugie oczko w sierpniu. GŁĘBOKO WIERZĘ,ŻE WSZYSTKO BĘDZIE OK, MUSI BYĆ, NIE ZAKŁADAM INNEJ OPCJI:) Wasze posty przeczytałam pobieżnie, współczuję tych problemów z mężami, mój spisuje się na medal, tamten tydzień był z Nami cały czas od rana do wieczora w szpitalu-spał u kuzyna w Łodzi, a w tym przyjeżdża codziennie do Łodzi po pracy... buziaki kochane, odezwę się na spokojnie z domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi świetne wieści!!! bardzo się cieszę :) Wpadłam tylko na chwilę, zeby to napisać:) Buziole!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Izi bardzo sie ciesze ze wszystko idzie ok :) Moja odkryla dzisiaj swoje raczki i ma taka faze, caly czas je pcha do buzi, masakra... czy wasze malenstwa tez tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi - cieszymy sie razem z Tobą i dalej trzymamy kciuki :) olcia - moja klarka tez pcha piąstki do buzi z radosnym cmok , cmok , cmok :D a tak poza tym to nic mi sie dzis nie chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi super ze wszystko idzie w dobra strone, teraz juz bedzie tylko lepiej!!! Dziewczyny, moja corka znowu dostala chrypke:(co to moze byc? z tydzien temu przez ok.3 dni miala zachrypniety placz, potem bylo ok i dzis znowu jak placze to slysze wyraznie zachrypniety glos:(nie ma goraczki, cyca zajada i wyglada na zdrowa. Jak z waszymi dzieciaczkami mialo ktores cos takiego? Jade we rzesniu do Polski na 4 miesiace:) facet bedzie tutaj pracowac a ja bede odpoczywac u mojej mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny u mnie masakra :( przyszedł wczoraj tak jak zesmy sie umowili. Wyszlismy nawet na spacer zebysmy mogli porozmawiac bez swiadkow bo w domu mama i brat. No i tam sie zaczelo zaczal na mnie wrzeszczec. Wygadal mi praktycznie kazda zlotowke od czasu narzeczenstwa, oczernil mnie ze jak on pracowal w delegacji to do mnie bog wie ile facetow przychodzilo i on ma niby na to swiadkow, ze jezdzilam na imprezy sama ( fakt była chyba ze 3 razy: na babskich urodzinach mojej mamy w lokalu, na swoim panienskim, na urodzinach przyjaciolki ). Zaczal obrazac nawet moja matke ze niby taka sama latawica jAK ja no normalnie szok dziewczyny. Posunał sie nawet do tego ze za moimi plecami nagral cala ta rozmowe na telefonie i powiedzial ze odbierze mi syna :(:( Potem zaczal mi wymachiwac palcami przed twarza i wyliczac ze dla kobiety : NA PIERWSZYM MIEJSCU JEST BOG,NA DRUGIM MAZ A NA TRZECIM CO TAM CHCE. Potem poszla do domu bo juz wiedzialam ze wszystko na nic a on wparowal za mna i zaczal robic awanture mojej matce sama juz nie wiem nawet co mowil bo bylam w takim szoku. Mojej mamie bylo cholernie przykro bo od blisko roku daje nam dach nad glowa bo z powodu tego ze nie maial pracy musielismy sie przeprowadzic, zywila nas jak on siedzial pol roku bez pracy bo za byle jakie pieniadze on pracowal nie bedzie. Kilka dni temu stwierdzil ze znowu musi zmienic prace bo on za 180 zł na dzien pracowal nie bedzie. No i skutek taki ze ja przeryczalam cala noc, dzis jade na szczepienie z malym pieniadze musze wziasc z tych ktore ciulalam na chrzciny bo on dalej nie dal ani zlotowki. Jak by nie dziecko to nie wiem co bym zrobila jak przed ciaza rzucilam palenie to wczoraj z nerwow poszlo blisko pol paczki :(:( Izi kochanie cieszcze sie ze idzie w dobra strone !!!! Ucaluj malutka ode mnie :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi to wspaniałe wieści, wracajcie szybko do zdrówka🌼🌼 seventy to pozostaje ci nic jak tylko zbierac rachunki za szcepienia, wszystko do alimentów:(:( Selkunia o 22 to mi się też już nic nie chce:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izii:) super, że wszystko układa się coraz lepiej, buziaczki dla Malutkiej. Seventy- kurde, wiesz co, takie to dziwne cholernie, że twój mąż teraz, chwilę po tym, jak urodziło wam się dziecko, takie cyrki odstawia. Nagle mu się odwidziało? Już was nie kocha? Do cholery, przecież Tobie jest teraz ciężko, opieka nad dzieckiem to nie bajki. A ten łoś zamiast Ci pomóc to jeszcze dowala do pieca. Ktoś go pewnie buntuje, a może zachciało mu się nagle kawalerskiego życia? Jeżeli tak, to trudno, tylko na pewno będzie tego żałował. A na jakiej podstawie on chce Ci odebrać dziecko? Że niby coś sobie nagrał na komórce? To tylko i wyłącznie jakieś jego wymysły, ci faceci i w ogóle, więc nagranie może sobie wsadzić. Jeżeli chodzi o łożenie na rodzinę, to jego święty obowiązek, poza tym, że zapomniał najwidoczniej, że jakiś czas utrzymywała was twoja mama. Dziecko zawsze zostaje przy matce, chyba, że matka o nie nie dba, lub jest rażąco nieodpowiedzialna to wtedy ojciec. Ale to on właśnie pokazuje jaki jest strasznie odpowiedzialny- pół roku bez pracy, bo za mało płacą, teraz też lada chwila będzie bezrobotny, bo też za mało, a na dodatek zostawia Was bez środków do życia- i to jest Kochana bardzo dobry dowód dla Sądu aby przyznać wam alimenty. Nie czekaj dziewczyno, skoro rozmowa nic nie dała to musisz działać, żeby siebie i dziecko finansowo zabezpieczyć. W dupie z nim. Broneczka, gdzie się podziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi - super ! jeteś bardzo dzielną kobieta ! trzymamy kciuki zeby tak dalej ! Seventy uciekaj od niego gdzie pieprz rośnie ! uwierz, znam ten typ faceta - mój były był bardzo podobny - byle jakiej pracy sie nie podejmie, bo ma aspiracje na wieeelka i łatwa kase, co nie zawsze idzie w parze z jego wyksztalceniem czy doswiadczeniem zawodowym. Potrafi być mega romantyzny i kochany a za jakis czas w przypływie gniewu lub zlosci potrafi wyzwac od wiadomo jakich, byc okrutny i myslec tylko o sobie. Ty sie oszukujesz ze jeszcze go kochasz a pewnie boisz sie o przyszlosc, czy sobie poradzisz jak sie utrzymac itd. Ale uwierz mi, że jak postawisz sprawe jasno - koniec z nami - to wielki kamien sadnie i z serca. Po jakims czasie jak zmdrzeje to pewnie bedzie chcial do Was wrocic. Moj ex do tej pory od czasu do czasu daje o sobie znac a przeszlo 3 lata jestem ze swoim mezem, mamy dziecko itd. Taki jest ten typ. Zwiazek z nim jest toksczny i tyle. A rezygnujac z niego bedziesz miec mniej zszarganych nerwów i przepłakanych nocy. Trzymam kciuki zebys odnalazła siłe w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze z innej beczki - ide dzis do pediatry i do kosmetyczki - razem z mlodym bo tatus w delegacji. Tzymajcie kciuki zeby mlody nie zrobił obory :-P bo jak na razie to taki marudny trolek ze az sie boje, tylko "leee, leeee, leeee" i patrzy na moja reakcje i znowu "leee, leee, leeee".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej seventy88 , tak jak juz wczesniej pisalam uwazaj na to co mowisz i do kogo, waszym wspolnym znajomym nie mow nic co moglby potem wykorzystac przeciw tobie. Wiem kochana, ze to ciezko ale ja mam juz jeden rozwod za soba i wiem co pisze. Nawet jesli go nadal kochasz to daruj sobie go, mysl tylko o tych zlych chwilach zeby pozbyc sie milosci. Lepiej dla ciebie i dziecka. Czasami lepiej jesli dziecko widzi ojca tylko okazyjnie niz codzienne awantury...Skoro czlowiek, ktory powinien cie wspierac i szanowac bo wydalas na swiat wasze dziecko grozi ci odebraniem synka to cos nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za wszystkie rady !!! Bez Was bym się chyba załamała. Jutro jade składać pozew o alimenty. Muszę teraz przede wszystkim mysleć o dziecku. Tak z innej beczki to byłam dziś u lekarki z małym na szczepieniu,z malym wszystko ok oprocz 2 rzeczy. Po pierwsze troszke zezuje a ze moj brat juz od 1 roku zycia nosil okularki to musze to kontrolowac jesli nie zniknie. A po drugie musze jechac na usg bioderek bo cos jej sie nie podoba w lewym,ze jest za bardzo przywiedzione czy cos takiego. Karina pytalam o ten slad po szczepieniu i pani doktor powiedziala ze tak ma byc bo to znak ze sie goi. Ja w koncu szczepilam ta 6w1 i u nas placilam za nia 180 zł. Mały juz po niej plakal a mnie serce pekalo wiec nie wyobrazam sobie co by bylo jakby musieli go kluc 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seventy no to rzeczywiscie masz jazdy z tym twoim, czy ty mieszkasz blisko Kielc czy mi sie zdaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-K18 ostatnio zajrzalam do tabelki i zobaczylam ze mieszkasz w inowroclawiu. Ja mam meza w Pakosci to jest 10 km.od Inowroclawie, moze znasz to miejscowosc? Bedziemy tam mieszkac. Powiedz mi jak jest w inowroclawiu? Mozna znalezc jakas fajna prace i jest gdzie wyjsc dla rozrywki samemu i z dzieckiem? Tak sie pytam bo mieszkamy jeszcze w anglii i nie znam tamtych okolic:(za rok wracamy i boje sie jak mi tam bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina-K18 ostatnio zajrzalam do tabelki i zobaczylam ze mieszkasz w inowroclawiu. Ja mam meza w Pakosci to jest 10 km.od Inowroclawie, moze znasz to miejscowosc? Bedziemy tam mieszkac. Powiedz mi jak jest w inowroclawiu? Mozna znalezc jakas fajna prace i jest gdzie wyjsc dla rozrywki samemu i z dzieckiem? Tak sie pytam bo mieszkamy jeszcze w anglii i nie znam tamtych okolic:(za rok wracamy i boje sie jak mi tam bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie:) Izi cudownie że jest dobrze, że rogówka sie przeziera, czyli wszystko bedzie OK, druga operacja na pewno tez, buziaki!!! Olcia moj tez laduje sobie piesci na calego do buzi, w nocy jak sie budzi na jedzenie to nie placze tylko tak steka glosno i ja go znajduje w poprzek lozka z piescia w buzi :D Paulus nie wiem jak z ta chrypa, ale mi sie wydaje ze moj tez tak czasem chrypi jak stary dziad, podobno dzieci takie małe nie maja jeszcze dobrze wykształconego tam wszystkiego odpowiedzialnego za głos i moze wlasnie dlatego czasem chrypia bo trenuja :) nie wiem sama to tylko taka moja teoria ;) Seventy no brak słow co temu dziadowi odwalilo :( przykro mi :( z alimentami nie czekaj, a jemu pewnie w glowie sie poprzestawia jeszcze, a jak nie to naprawde nic go nie usprawiedliwia, Ty jestes niedawno po porodzie z Maluszkiem, zmeczona, a on Ci gada takie rzeczy szok!!! nie ma szans na odebranie Ci dziecka wiec tym sie nie martw.. tez uwazam ze jakby mialy byc klotnie w domu przy dziecku to lepiej wziac rozwod, jak kocha dziecko i tak bedzie sie z nim widywal a szkoda nerwow.. trzymaj sie Kochana :* Jutro ide na szczepienia, wybieram tradycyjny sposób, ale chyba bede płakac razem z Małym :O na szczescie z mezem, jak cos to mnie wywali z gabinetu jak wpadne w dzika rozpacz :) mam nadzieje tylko ze Kubal bedzie sie dobrze czul po nich... juz cala jestem w nerwach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które szczepiły maluszki infanrix hexa, w ilu dawkach i kiedy sie go podajeponownie?Bo ja wyszlam szbko od lekaza i lekalka tlumaczyla mezowi, a on nie zakapowal :/mowi ze za 6mies.no i nie wiem jak to jest. no i nie wiem tez czy ja mam ta dawke wykupic znowu?Bo gdzies wycztalam ze to jest dawka uzupelniajaca, a wczesnieej sie dzieci szczepi 2 lub 3x co miesiac :/ u mnie szczepionka w aptece doz zamowiona przez neta kosztowala 204zł, ale wiem ze sa miejsca gdzie kosztuje do 300 :P bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, które szczepiły maluszki infanrix hexa, w ilu dawkach i kiedy sie go podajeponownie?Bo ja wyszlam szbko od lekaza i lekalka tlumaczyla mezowi, a on nie zakapowal :/mowi ze za 6mies.no i nie wiem jak to jest. no i nie wiem tez czy ja mam ta dawke wykupic znowu?Bo gdzies wycztalam ze to jest dawka uzupelniajaca, a wczesnieej sie dzieci szczepi 2 lub 3x co miesiac :/ u mnie szczepionka w aptece doz zamowiona przez neta kosztowala 204zł, ale wiem ze sa miejsca gdzie kosztuje do 300 :P bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!!!!!!!!! Seventy jestem w szoku ze Twoj chlop sie tak zachowal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chuj nie facet zwykly chuuuuuuuuuujjjjjjjjjj!!!!!!!!! Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji!My potrzebujemy wsparcia bo raz ze kurewskie hormony jeszcze graja a dwa macierzynstwo wymaga duzo pracy-cierpliwosci-zmagan ze wszystkim co tylko kreci sie wokól dziecka a On odpierdala farmazony!!!!!!WSPOLCZUCIA!!!!! WIADOMO ze my kobiety boimy sie samotnosci i obawy jak to bedzie samej tymbardziej ze macie dzidziusia ale w pizdu z nim!!!!!!DRAŃ!!!!!!!!! NA poczatku bedzie ci ciezko-ale uwierz dasz rade!my kobiety jestesmy silne...masz dzidzie jestes i zyjesz dla niej!moze tego drania jeszzcze zycie nauczy! Seventy ja tez pytalam o ten slad i faktycznie ma tak byc i sie goic:-) Co do ciemieniuchy to smarowac msc oliwka zostawic na godz i jak strupki zmiękna to zdrapać.brrrrr gówno PAULUS3d-tak tak wiem gdzie jest Pakosc.Inowroclaw jest ok.Mamy piekny ogromny Park Solankowy wiec tam zawsze smigam wózkiem.Dla rozrywki jesi chodzi o Ciebie to sa restauracje,knajpki i bary ale szalu za bardzo nie ma:-)jezdze do torunia tzn jezdzilam-tam tetni nocnym zyciem:-)Natomiast jesli chodzi o prace to tak jak wszedzietrudno o nią.. Ale jak tylko bedziesz w Pakosci to moze sie umowimy do Parku:-) Musze sie troszke pożalic i prosze o wsparcie bo jestem od 3 dni MEGA WKURWIONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czytam pewna ksiazke a mianowicie "moja mama mnie rozumie"jak odczytywac zachowanie i placz niemowlaka!!!!!zaczęlam owe wskazóki stosowac i chuuuuuujjjjjjj jeden chuj moj kochany aniol przerodzil sie w diabla czyli non toper ryk!!!!!!! w ksiazce jest napisane ze jak dziecko placze brac na rece choc na chwile do czasu uspokojenia,ja oczywiscie bralam na kazde zawolanie w łożeczku i teraz nie moge dac rady!albo sie do niego schylic do lozeczka i szeptac ciiii ciiiii ciiiiiii ciiiiiiiiiii tak robilam.totalnie go rozjuszylam.nie moge go zostawic samego w lozeczku!!!!!nosze go na lapach ja debilka!!!!!dzis wieczor przez godz ryczalam razemz nim. maz wrocil z delegacji i wyjebal tą ksiazke!mam zakaz brania go na rece na kazde zawolanie:-)teraz przeczekujemy jego jebitny placz,ja siedze na kompie i sie ostresowuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ryczal 20 min!!!!!!!!!slysze ze odpuszcza,serce mi sie kroi!!!!!!!! kurwa kiedy to wszystko minie-ten jeden wielki dół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam serdecznie dosc!!!!!!!!chce zasnac i obudzic sie za pol roku. zachcialo mi sie inteligentnych ksiazek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sory za chotyczną pisownie:-) IZI super!!!!!!!!!ciesze sie razem z Toba!!!!!jestes dzielna babka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!!!!!!!!! Seventy jestem w szoku ze Twoj chlop sie tak zachowal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chuj nie facet zwykly chuuuuuuuuuujjjjjjjjjj!!!!!!!!! Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji!My potrzebujemy wsparcia bo raz ze kurewskie hormony jeszcze graja a dwa macierzynstwo wymaga duzo pracy-cierpliwosci-zmagan ze wszystkim co tylko kreci sie wokól dziecka a On odpierdala farmazony!!!!!!WSPOLCZUCIA!!!!! WIADOMO ze my kobiety boimy sie samotnosci i obawy jak to bedzie samej tymbardziej ze macie dzidziusia ale w pizdu z nim!!!!!!DRAŃ!!!!!!!!! NA poczatku bedzie ci ciezko-ale uwierz dasz rade!my kobiety jestesmy silne...masz dzidzie jestes i zyjesz dla niej!moze tego drania jeszzcze zycie nauczy! Seventy ja tez pytalam o ten slad i faktycznie ma tak byc i sie goic:-) Co do ciemieniuchy to smarowac msc oliwka zostawic na godz i jak strupki zmiękna to zdrapać.brrrrr gówno PAULUS3d-tak tak wiem gdzie jest Pakosc.Inowroclaw jest ok.Mamy piekny ogromny Park Solankowy wiec tam zawsze smigam wózkiem.Dla rozrywki jesi chodzi o Ciebie to sa restauracje,knajpki i bary ale szalu za bardzo nie ma:-)jezdze do torunia tzn jezdzilam-tam tetni nocnym zyciem:-)Natomiast jesli chodzi o prace to tak jak wszedzietrudno o nią.. Ale jak tylko bedziesz w Pakosci to moze sie umowimy do Parku:-) Musze sie troszke pożalic i prosze o wsparcie bo jestem od 3 dni MEGA WKURWIONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czytam pewna ksiazke a mianowicie "moja mama mnie rozumie"jak odczytywac zachowanie i placz niemowlaka!!!!!zaczęlam owe wskazóki stosowac i chuuuuuujjjjjjj jeden chuj moj kochany aniol przerodzil sie w diabla czyli non toper ryk!!!!!!! w ksiazce jest napisane ze jak dziecko placze brac na rece choc na chwile do czasu uspokojenia,ja oczywiscie bralam na kazde zawolanie w łożeczku i teraz nie moge dac rady!albo sie do niego schylic do lozeczka i szeptac ciiii ciiiii ciiiiiii ciiiiiiiiiii tak robilam.totalnie go rozjuszylam.nie moge go zostawic samego w lozeczku!!!!!nosze go na lapach ja debilka!!!!!dzis wieczor przez godz ryczalam razemz nim. maz wrocil z delegacji i wyjebal tą ksiazke!mam zakaz brania go na rece na kazde zawolanie:-)teraz przeczekujemy jego jebitny placz,ja siedze na kompie i sie ostresowuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ryczal 20 min!!!!!!!!!slysze ze odpuszcza,serce mi sie kroi!!!!!!!! kurwa kiedy to wszystko minie-ten jeden wielki dół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam serdecznie dosc!!!!!!!!chce zasnac i obudzic sie za pol roku. zachcialo mi sie inteligentnych ksiazek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sory za chotyczną pisownie:-) IZI super!!!!!!!!!ciesze sie razem z Toba!!!!!jestes dzielna babka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja!!!!!!!!!! Seventy jestem w szoku ze Twoj chlop sie tak zachowal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chuj nie facet zwykly chuuuuuuuuuujjjjjjjjjj!!!!!!!!! Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji!My potrzebujemy wsparcia bo raz ze kurewskie hormony jeszcze graja a dwa macierzynstwo wymaga duzo pracy-cierpliwosci-zmagan ze wszystkim co tylko kreci sie wokól dziecka a On odpierdala farmazony!!!!!!WSPOLCZUCIA!!!!! WIADOMO ze my kobiety boimy sie samotnosci i obawy jak to bedzie samej tymbardziej ze macie dzidziusia ale w pizdu z nim!!!!!!DRAŃ!!!!!!!!! NA poczatku bedzie ci ciezko-ale uwierz dasz rade!my kobiety jestesmy silne...masz dzidzie jestes i zyjesz dla niej!moze tego drania jeszzcze zycie nauczy! Seventy ja tez pytalam o ten slad i faktycznie ma tak byc i sie goic:-) Co do ciemieniuchy to smarowac msc oliwka zostawic na godz i jak strupki zmiękna to zdrapać.brrrrr gówno PAULUS3d-tak tak wiem gdzie jest Pakosc.Inowroclaw jest ok.Mamy piekny ogromny Park Solankowy wiec tam zawsze smigam wózkiem.Dla rozrywki jesi chodzi o Ciebie to sa restauracje,knajpki i bary ale szalu za bardzo nie ma:-)jezdze do torunia tzn jezdzilam-tam tetni nocnym zyciem:-)Natomiast jesli chodzi o prace to tak jak wszedzietrudno o nią.. Ale jak tylko bedziesz w Pakosci to moze sie umowimy do Parku:-) Musze sie troszke pożalic i prosze o wsparcie bo jestem od 3 dni MEGA WKURWIONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czytam pewna ksiazke a mianowicie "moja mama mnie rozumie"jak odczytywac zachowanie i placz niemowlaka!!!!!zaczęlam owe wskazóki stosowac i chuuuuuujjjjjjj jeden chuj moj kochany aniol przerodzil sie w diabla czyli non toper ryk!!!!!!! w ksiazce jest napisane ze jak dziecko placze brac na rece choc na chwile do czasu uspokojenia,ja oczywiscie bralam na kazde zawolanie w łożeczku i teraz nie moge dac rady!albo sie do niego schylic do lozeczka i szeptac ciiii ciiiii ciiiiiii ciiiiiiiiiii tak robilam.totalnie go rozjuszylam.nie moge go zostawic samego w lozeczku!!!!!nosze go na lapach ja debilka!!!!!dzis wieczor przez godz ryczalam razemz nim. maz wrocil z delegacji i wyjebal tą ksiazke!mam zakaz brania go na rece na kazde zawolanie:-)teraz przeczekujemy jego jebitny placz,ja siedze na kompie i sie ostresowuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ryczal 20 min!!!!!!!!!slysze ze odpuszcza,serce mi sie kroi!!!!!!!! kurwa kiedy to wszystko minie-ten jeden wielki dół!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam serdecznie dosc!!!!!!!!chce zasnac i obudzic sie za pol roku. zachcialo mi sie inteligentnych ksiazek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sory za chotyczną pisownie:-) IZI super!!!!!!!!!ciesze sie razem z Toba!!!!!jestes dzielna babka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi - nadal trzymam kciuki - będzie dobrze seventy88 i Karina-K18 - o jakim śladzie po szczepionce mówicie? ja jutro idę z Zuzią na szczepienie - idę sama bo mężulek w pracy i mam stresa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izi - nadal trzymam kciuki - będzie dobrze seventy88 i Karina-K18 - o jakim śladzie po szczepionce mówicie? ja jutro idę z Zuzią na szczepienie - idę sama bo mężulek w pracy i mam stresa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo mi cos wyskoczylo moich wypowiedzi:-) sorki jesli troi Wam sie w oczach! Maly spi ale kurwwa mać jak mi bylo go szkoda.slychac bylo ze sie meczy placzem i maz go po tych 20 min wziąl i przytulil i maly sie uspokoil! sprawdzalam pieluche,brzuszek miękki i wczesniej po kupie takze bylam o to wszystko spokojna-temp tez mierzylam. a jak u Was dziewczyny??????czy Wasze pociechy odlozone do lozeczka po jakims czasie same grzecznie zasypiaja???? a jak w dzien?????u mnie maly tylko na chwile sam pobedzie.pozniej mnie wzywa.........prosze napiszcie jak to u Was jest..blagam chce sie troszke uspokoic. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo mi cos wyskoczylo moich wypowiedzi:-) sorki jesli troi Wam sie w oczach! Maly spi ale kurwwa mać jak mi bylo go szkoda.slychac bylo ze sie meczy placzem i maz go po tych 20 min wziąl i przytulil i maly sie uspokoil! sprawdzalam pieluche,brzuszek miękki i wczesniej po kupie takze bylam o to wszystko spokojna-temp tez mierzylam. a jak u Was dziewczyny??????czy Wasze pociechy odlozone do lozeczka po jakims czasie same grzecznie zasypiaja???? a jak w dzien?????u mnie maly tylko na chwile sam pobedzie.pozniej mnie wzywa.........prosze napiszcie jak to u Was jest..blagam chce sie troszke uspokoic. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za duzo mi cos wyskoczylo moich wypowiedzi:-) sorki jesli troi Wam sie w oczach! Maly spi ale kurwwa mać jak mi bylo go szkoda.slychac bylo ze sie meczy placzem i maz go po tych 20 min wziąl i przytulil i maly sie uspokoil! sprawdzalam pieluche,brzuszek miękki i wczesniej po kupie takze bylam o to wszystko spokojna-temp tez mierzylam. a jak u Was dziewczyny??????czy Wasze pociechy odlozone do lozeczka po jakims czasie same grzecznie zasypiaja???? a jak w dzien?????u mnie maly tylko na chwile sam pobedzie.pozniej mnie wzywa.........prosze napiszcie jak to u Was jest..blagam chce sie troszke uspokoic. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nie chciala spac w lozeczku, ogolnie to zasypiala w lezaczku bujaczku, wlaczalam jej wibracje i tam zasypiala i jak usnela juz mocnym snem to przekladalam ja do gondoli, teraz od 3 dni wkladam ja do lozeczka bez uspiania w lezaczku, najpierw kapiel, butla, klade ja do lozeczka, wlaczam karuzele i po pol godziny sama zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×