Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

mi też się podoba ten rożek, ale mam pytanie czy to usztywnienie można poźniej wyjąć żeby stosować go właśnie jako kocyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Rożek super:) łapa ja tez juz wozek zamówiłam. do odbioru będzie za jakieś trzy tygodnie! Dzisaj na obiadek rybka i surówka była. Pycha. Mały pojadł , bo podskakuje :D wózek mam taki - tyle, ze nasz kolor to grafit z żółtym z tymi kółeczkami:) http://www.allegro.pl/item801267975_4304_wozek_tako_jumper_x_fotelik_mega_gratisy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ domi883..........26...............1.02.2010...........sy nu ś i niespodzianka Darianka.........25................4.02.2010............ ...........córka KAROLINA27090..19 ...............9.02.2010.......................synek Lutowa mama...30................7.02.2010........................sy n ek Mari-posa1986.....23...............7.02.2010............ ............synek aja33.............36...............10.02.2010........... . .............synuś pyszczek 27.....27..............12.02.2010.......................córka gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek kicccia...........21...............18.02.2010........... ..............synek micuszita........28...............18.02.2010............ .............córka łapa...............36...............21.02.2010......... ...............chyba synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? madzia590.......27...............27.02.2010............ ....chyba córeczka Qanchita.........26...............27.02.2010............ ............Córunia riterka...........29...............28.02.2010........... ......dziewczynka Dzieki dziewczynki za mile przyjecie...U mnie ciaza przebiega prawidlowa i coreczka (podobno) jest zdrowa...My wybralismy imie Izabela znaczy Iza...Jestem na zwolnieniu wiec siedze w domku i zajmuje sie corka,jak pisalam ma 1,7 roczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulka- tam jest napisane, że usztywnienie jest wyjmowane np do prania. Więc na pewno będzie można używać go jako kocyk. A i wybór kolorów jest ogromny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja- wózek jest super i cena przystępna no i wybór wzorów tez jest duży. Muszę dodać ta aukcję do obserwowanych i z M się naradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wózek też nam sie spodobał:) I sklada się świetnie, zajmuje mało miejsca! Widziałam go w sklepie , tam gdzie zamawiałam, bo ja na własne oczy muszę widziec:D Prowadzi sie świetnie! A kolor taki , a nie inny , bo na śląsku niestety za czysto nie jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczne rożki:) też jeszcze muszę się zaopatrzyć, zresztą tak jak w wanienkę, pieluchy, wózek, butelki, kocyki, pościel i wiele wiele innych rzeczy:P Co do wózka to bardzo ładny, bo ja mam podobny na oku:P Tylko miałam zamiar kupić go w styczniu i chyba tak zrobimy. http://www.allegro.pl/item796006827_3w1_wozek_mariner_gondola_spacerowka_fotelik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbieram się dziewczynki do domku. Na reszcie weekend :) Pobyczę się troszkę. Życzę Wam miłego weekendu, pełnego słodkiego lenistwa. Buziaczki dla Was i Waszych kruszynek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To papa Madziu:) Również miłego weekendu:D Ja niestety ten weekend mam w szkole:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicccia :) Też sliczny ten wózek! Mnie zależało na wiekszych kołach z przodu, bo chodniki nie najlepszej jakości i te małe w dziury wpadają:( Jeszcze chwilke sama siedze i zaraz mój Grzesio z pracy wraca:D Miłego wieczoru i dobrej nocki Brzuszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne te wasze wózki:) my się jeszcze nie zdecydowaliśmy na żaden... przyszło łóżeczko napradwę bardzo ładne, podoba mi sie bardziej niż przez internet i mój mąż zaraz bierze się za składanie, nie wytrzyma:) hahah a do tego jest materac gryczano - kokosowy, no i zamówiłam prześcieradło i pieluszki tetrowe w misie:) miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ajja o matko ale dostałaś kolubrynę dla Alusi :D:D:D A wózeczek fajny!!!Myślę o czymś takim właśnie ..... Czemu te fajne wózeczki muszą tyle kosztować :-o A co do poduszki do karmienia , ja nie myślałam o niej.. Moja koleżanka to podkładała sobie misia , takiego większego i też się sprawdzał :D:D:D A co do łóżeczka bo już pisałyście : Ja już mam takie drewniane ,RadeX VII czy jakoś tak się nazywa :D:D Mi się strasznie podobało , a mój nie miał nic do gadania :classic_cool: nie no żartuję ... mojemu też się podoba :):) A co u was dziś na obiadek ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was po dluzszej nieobecnosci.. widze ze sporo tematow sie toczylo ;) jesli chodzi o kurteczke na zime no to fakt jest problem pomalu , bo obecna robi sie ciasnawa ale juz maz znalazl jakas jedna ze swoich dosc duza i powinna do lutego wystarczyc, nie jest na moj wzrost ale i tak bede wgladac jak balon w tej czy w innej kurtce ;) na zgage ktora ostatnio trzymala sie mnie dwa dni pomogl kefir ;) i od 3 dni mam spokoj ;) sprawa wozeczka juz zalatwona bo dostane od siostry bo coreczce wiec jeden wydatek z glowy ;) lozeczko mamy juz wybrane takie jak koloezanka Blask " KLUPŚ - "RADEK VII" Z SZUFLADĄ" tylko ciemniejszy kolorek, ale z lozeczkiem poczekamy na grudzien jak chyba z reszta potrzebnych rzeczy ;) a jakie macie plany na weekendzik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butelka mleka , popcorn i mandarynki - wieczorem z moim M przez telewizorem :D:D:D:D:D - oto moje plany na wieczór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam juz taki własnie wózek http://www.swistak.pl/a4647373,Wozek-CRONOS-przesyl-gratis-Cena-do-konca-aukcj.html# Kupilam ten zielonkawy za 650zl.jest bardzo leciutki. Zabieram sie za pieczenie serniczka.Jakas taka ochotka mi na niego przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm serniczek :) ja ostatnio szarlotke zrobilam ale dzis sobie robie wolne z pieczeniem nie mam sily ani specjalnej ochoty ... poza nalesniczkami na obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) ja czekam na gości, zostaną do jutra czyli mam wekendzik zaplanowany:) a powiem wam szczerze że jakoś nie chce mi się gościć:) też wolałabym sobie przed telewizorem posiedzieć... w dodatku dzisiaj w nocy nie mogłam spać, brzuch mi się zrobił twardy, dłonie spuchły i wszystko nie tak:( serniczek to i ja bym zjadła:) a na obiad mam fasolkę po bretońsku, taka mnie naszła ochota:) miłej soboty brzuchatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Podczytuje was od czasu do czasu.Pochwale się swoim sposobem na zgagę.Jest on sprawdzony już przez kilka mam .To najzwyklejszy imbir.Mi polecono go dodawać do napojów, soków,herbaty.Jednak mi takie rozwiązanie nie podeszło więc dodaje go do zup sosów,bigosu ... Słowem wszystkiego co gotuje.Druga przyprawa to kardamon jest droższa niż imbir.Jednak wystarczy odrobina jednej jak i drugiej aby móc jeść praktycznie wszystko i bez bólu. Co do opuchnięć to polecam niesolenie lub sól niskosodową.Wiadomo jak ktoś ma tendencje do opuchnięć to niewiele pomoże .Jednak nawet mała zmiana opuchlizny jest poprawą jakości życia w ciąży.Polecam osobiście sól niskosodową . Na stany zapalne pochwy polecam lakti bio femina.Jest to probiotyk.Ja przed ciążą jak i w ciąży non stop miałam jakieś problemy.Już nawet antybiotyki zaczęłam brać i nic- było coraz gorzej.Dzięki temu probiotykowi mam święty spokój już 1,5 miesiąca. Częste zapalenia pochwy prowadzą do zapaleń pęcherza.Najlepsze na nie jest sok z żurawiny (najlepiej koncentrat). Ja stosując te metody czasem zapominam że jestem w ciąży. Przypomina mi o niej tylko kopanie dzidziusia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Juz wyprawiłam Alicję do szkoły. Wczoraj przezyłam mały horror:( Rano mi tak niedobrze było, wymity , biegunka nic nie mogłam zjeśc ani pić:( Mąż zawiózł mnie do szpitala, bo byłam przerazona. Okazało sie , ze najwidoczniej bita śmietana mi zaszkodziła. Z małym wszystko w najlepszym porządku !!! Szyjka zamknieta i twarda. Ktg mi zrobili , serce jak dzwon! Ale najadłam sie strachu, a potem ryżu:) Dzisiaj juz ok ,ale bitej śmietany juz nie ruszę! Idę sobie do fryzjera dzisiaj:) Poprawię nastrój! Miłego dnia Brzuchatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki gulka- dziękuję za przepis na makaron ze szpinakiem. Zrobiłam w piątek. Mój M by zachwycony :) Kompletnie nie mam talentu do ciastek. W sobotę zrobiam "jabłecznik włoski" i o dziwo yszedł mi przepysznyt. Muszę powiedzieć, że jest to chyba najprostrze ciasto świata :) hihihihi Weekend minął mi pod znakiem meczy. Zdążyłam się już do tego przyzwyczaić. Najpierw w sobotę pooglądałam sobie mojego M w akcji. Wyżyłam się i trochę na sędziów pokrzyczałam hihi. Na szczęście chłopaki dobrze się spisali i wywalczyli 3 pkt. Później z tych wrażeń trochę brzuszek mnie rozbolał. W niedzielę mój M zabrał mnie... też oczywiście na mecz. Przynajmnej się troszkę dotleniłam. aja- dobrze, że to nic groźnego. Wiesz, zjadłabym sobie ryż z bitą śmietaną i truskawkami :) Pamiętam ten przysmak jeszcze z przedszkola :) Mniam gulka- co do poduszki do karmienia to podobno super sprawa. Najlepiej podobno kupić taką, która na samym początku przyda się nam do spania a później dla maleństwa do karmienia. Coś w tym rodzaju: http://allegro.pl/item796353380_poduszka_do_karmienia_rogal_i_kobiet_w_ciazy_3w1.html Po pracy także muszę wyskoczyć do fryzjera na podcięcie grzywki. Tak szybko rośnie, że oślepnąć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie weekendzik tez spokojny. Bylam u tesciowej,pojadłam placków i tłustego obiadku i w niedziele ledwo sie ruszałam. A dzis znowu leje deszcz i znowu szaruga.jak ja nie cierpie takiej pogody :( dobrze ze chociaz ciepło. Miłego Dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) aja- to współczuje przeżyć ale dobrze żę wszystko ok z Tobą i maluszkeim ok:) madzia mi też tak szybko włosy rosną a paznokcie to wogóle ekspresowo:) chyba sobie zakupie taką poduchę... u mnie w wekend było dużo gości ale było sympatycznie:) teraz zostali jeszcze teściowie, pogoda okropna, pada i pada...dobrze że ciepło miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze wszystkim weekendzik minal dobrze ;) no ja zaczynam 28 tydzien no i pomyslec ze za 3 miesiace nasz synus bedzie juz na swiecie doczekac sie juz nie mozemy ;) czy ktoras z Was miala takie uczucie jakby miala popazona skore na kawalku brzuszka ktrora czasem tak boli ze az szok ?? a i czy bol przednich zeber spowodowany kopniakami moze przejsc rowzniez na tyl plecow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-posa je nie mam takiego bólu, natomiast bardzo mnie swędzi skóra na brzuchu i muszę smarować się oliwką 2 razy dziennie co do kopniaków w zebra to możesz je odczuwać także na plecach, ale musi Cię mocno kopać:) ja słyszałam o taki przypadku że maluszek tak uderzył mamę w żebra że miała złamane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulka83 brzuszek tez swedzi najbardziej to pod biustem i ja od paru dni smaruje sie 2 razy kremem na rozstepy i kilka razy oliwka bo juz czasem nie wyrabialam tak swedzialo a teraz jakos sie unormowalo ;) mam nadzieje ze maluszek mi nic nie zlamal ;) a kopie faktycznie mocno ze czasem niezle zaboli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie początek 25 tc. Nadal czuję się bardzo dobrze.Skóra swędzi mnie od jakiegoś czasu, ale to podobno przez rosnący brzuszek i rozciągającą się skórę. Tak, jak Wy, smaruję się kremem na rozstępy i oliwką. Dzięki temu jakoś przechodzi. Ostatnio ogarniają mnie jakieś takie dziwne obawy i mam strasznie złe sny. Niby wszystko jest w porządku, ale martwię się że z dzieckiem może być coś nie tak. Naczytałam się o różnych wadach genetycznych i teraz bardzo się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia590 - nie czytaj takich rzeczy bo Ty się denerwujesz a to nie dobrze dla dziecka, trzeba myślec że wszystko będzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że przez weekend było tu cichutko:) Mi choć w szkole to minął bardzo szybko i miło:) W sobotę byłam jeszcze na imprezce u teściów i objadłam się strasznie:P Mam tylko nadzieje, ze na wizycie nie będzie znowu 5kg do przodu, normalnie nie mogę się ograniczyć:( Co do poduszki do karmienia to o niej nie myślałam... chyba nie będę kupować ale to jeszcze kwestia przemyślenia. Lawina... bardzo dziękujemy za rady:* aja... najważniejsze, ze wszystko ok, ale co strachu się najadłaś to Twoje:( madzia... może w ciąży odkryjesz swój talent kulinarny? :D Głupot na internecie nie czytaj! Ja czytałam na początku ciąży nieraz się popłakałam, aż lekarz ustawił mnie do pionu i nawet na takie głupoty już nie zwracam uwagi:) Przecież grunt to pozytywne myślenie... tyle już za nami, a najgorsze przecież pierwsze 3 miesiące:) gulka... rzeczywiście masz się czym pochwalić... gratulacje:) pomyśleć, że ciąża ma 40 tygodni a 30 już za Tobą:P Ja w czwartek zaczynam 27tc więc 7 miesiąc chyba (nigdy nie jestem pewna):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×