Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

ja zakupiłam wanienke na 86 cm ale jeszcze nie doszła:( Lutowa mama to może zjedz coś słodkiego u mnie to zawsze pomaga jak nie czuję ruchów dziecka... a teraz to czuję ruchy dosyc czesto, może nie są już takie mocne bo miejsca coraz mniej:) ale za to malec teraz się wypina, śmiesznie to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lutowa mamo- wcześniej pisałam że moja dzidzia też słabiej teraz się rusza. Podobno wynika to z tego, że jest już dość duża i ma niewiele miejsca aby móc się dalej tak ostro gimnastykować :) Tutaj wklejam link do artykułu, który mnie uspokoił: http://mamopedia.pl/ciaza/ciaza/ruchy-plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Gulką. Podobno zjedzenie czegoś słodkiego daje maluszkowi dużo energii i wówczas więcej się rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zobaczymy czy mojemu maluszkowi smakuje sernik i kawa hihi bo własnie zjadłam. Moj mały tez słabiej sie rusza od kilku dni. Byłam u lek. Panie z recepcji zadzwoniły do gabinetu i poprosiły by lek przyja mnie bez kolejki,zgodził sie i mam zaswiadczenie. Ale ile ludzi w poczekalni to szok ! Chyba z 20 osob zasmarkanych i zagrypionych. Pan doktor kazał mi zaraz po przyjsciu do domu wyprac ubranie i wykapac sie bo ponoc mozna to chorobsko nawet na ciele i ubraniu przyniesc. Tak wiec uczyniłam a teraz po kapieli racze sie swiezo zakupionym serniczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny zdadłam batonika i poczytałam artykuł....moze sie troszkę uspokoję ;-) dziewczyny kiedy zaczynacie szykowac pokoj dla dziecka? co prawda mebelki juz kupiłam ale są jeszcze poskładane w paczkach ,pokój nie pomalowany...nie wiem kiedy mamy sie za to zabrc.moze to jeszcze za wczesnie wszystko rozkładac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa- super, że Ci się udało. Aż dziw bierze, że jeszcze ludzcy lekarze istnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pokoju dziecinnego, to chyba na razie nie będziemy szykować bo dzidzia będzie u nas w pokoiku. Nie zostawimy jej samej w innym pokoju. Mebelki można byłoby już przyszykować bo np komódka z ubrankami u nas w sypialni się nie zmieści. Ja mam jeszcze czas. Zajmiemy się tym, jak mała się urodzi, czyli gdzieś na wiosnę :) Spokojnie wtedy p[pomalujemy ściany. Będzie tak świeżo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudash-bulka... ja się raczej nie wybieram do szkoły rodzenia, a z tym łóżeczkiem to super... taka ciekawa tradycja może być... tylko go nikomu nie wydawaj i dbaj to dla wnuka będzie:D co do butelek... podobają mi się z tommi timmi, ale jeszcze nie kupowałam:) mam zamiar karmić piersią ale i tak trzeba mieć butelki madzia... ja chusty nie kupuję ale słyszałam, ze to fajna sprawa... jak kto woli:) łapa... zazdroszczę pierogów:) u mnie też pycha obiadek bo rybka:P lutowa mama... ja raczej kupię większą, dzidzia też prawię się nie rusza i zaczynam schizować... ale zaraz przeczytam artykuł:) U nas też dzidzia będzie miała miejsce w naszym pokoju... już mam obmyślane jak co poprzestawiać i gdzie będzie kołyska:) Zamierzam zająć się ty w styczniu:) a komoda pełna ubranej już czeka:P łapa, gulka, madzia... zaproszenia na nk wysłane:) więcej nic nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też narazie nie mamy pokoiku dla niunia, będzie spał u nas, łóżeczko już stoi, muszę tylko dokupić komodę bo nie mam gdzie trzymać ubranek:) kicccia już Cię mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śnieżne mamusie :D Ja dziś nie mogłam spać, bo malutka cały czas dokazywała :) Nie kopała, tylko się tak przesuwała i kokosiła śmiesznie :D A wczoraj się z Tomkiem naśmialiśmy, bo jak się połozyłam to miała nad pępkiem taką dużą górę. Widocznie niunia główkę wypchnęła, ale jak ją Tomek pogłaskał to uciekła łobuziara :) Lutowa mama - nie martw się, moja niuńka miała 5 takich spokojnych dni, że lewdwo co ją czułam, aż się popłakałam raz, że jej coś jest. Teraz wiem, że to niepotrzebna panika była.... Co do butelek, to ja kupiłam dwie większe i jedną mniejszą - Canpolu. Z różnymi smoczkami. http://canpolbabies.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/3641b4341f376be4a524ccee9d6cbd0d.jpg O właśnie takie te większe. Mam nadzieję, że poprawny link :) Łapa - to dobrze, że udało Ci się załatwić zaświadczenie. I dobrze, że pan dr udzielił Ci mądrej rady co do kąpieli. yudash-bulka - fajnie, że masz łóżeczko po sobie :) Moja koleżanka też miała i jej córcia w nim spała :) Fajna sprawa :) Wanienkę kupiliśmy większą - 100 cm. W realu, bo była promocja i po 24 zł były. Taką niebieską a raczej błękitną kupiliśmy. Nasza mała będzie ulokowana w naszej sypialni. Też musimy kupić komodę. Planujemy taką : http://www.aldimeble.pl/okno_ara.php?k=katalog&w=&n=75&d=4&d1=&d2=&d3=&lg=&upust=&szukaj=&BI=0&wskaznik_logowania_z= A jak podrośnie to urządzimy jej ten pokój, a sami zlikwidujemy sypielnię i spać będziemy w drugim pokoju. Bo mamy mieszkanie dwupokojowe, szkoda ze nie trzy :) Jeżeli ktoś mnie chcę mieć na nk to napiszcie maila z linkiem swojego profilu to chętnie zaproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka... już wysłałam link:) Bardzo podoba mi się Twoja komoda. Ja mam zwykłą, myślałam żeby dokupić na nią przewijak, ale chyba jest trochę niska i będzie niezbyt wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiccia - zaproszona :) Co do komody, to tez mielismy w planach kupić zwykłą, ale poszliśmy do sklepu i była ta między innymi, a że niedroga - 222 zł - to się na nią zdecydujemy. To taki traf, przypadek zupełny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa- mniam, sernik, ale mi się zachciało sernika:) Tylko skąd go wziąć... Komodę na szczęście mam, a miałam wyrzucić albo komuś oddać, bo zajmowała mi niepotrzebnie miejsce, dobrze, że się powstrzymałam:) Taka piękna pogoda, słoneczko świeci, a ja muszę siedzieć w domu...:( gulka- u mnie też zupka i naleśniki, ale z serkiem:) Wanienki nie kupuję, bo szwagierka się zapowiedziała, że odda mi swoją, jej dzidzia już z niej wyrasta a nie ma gdzie trzymać. Kurcze, myślałam, że się wyśpię do południa, wczoraj do późnej nocy oglądałam filmy a tu o 7.30 zadzwonił kurier żeby mu opisać gdzie mieszkam:( No i jeszcze nie dojechał. Ale na szczęście będę miała już dziś moje łóżeczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek coś dzisiaj nie może się ulożyć , tak się wypina... co chwilę to z innej strony Darianka fajna ta komoda, ja zamierzam kupić zwykła a przewijak będę miała na łóżeczko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja uciekam. Idziemy z Anią do ginka :D Mam nadzieję, że chociaż zerknę dziś na nią :) Może uda mi się namówić mojego lekarza na minutkę USG :D:D:D papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszło wszystko co zamówiłam:) jestem zadowolona:D Karolina... niebieskie misie są z misiami:) hehe Przewijaka na łóżeczko też nie mogę mieć bo będę miała kołyskę... chyba się bez niego obejdę... jeszcze pomyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianka... daj znać co tam się dowiedziałaś i jaka duża już Twoja Niunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari-posa1986- ja też myślałam o takiej poduszce do spania. Wyślij do niej link i daj znać, jak sprawdza się "w praniu" . Napisz, czy dobrze się na niej śpi. Z góry dziękuję Darianka, daj znać, co tam u Was się dzieje. Trzymam kciuki. Wizytę u mojego lekarza mam na 26. USG nie będę miała wtedy robionego, bo pani doktor powiedziała, że następne będzie dopiero w 30 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochane:) Dalej zakupy. I dobrze , ja kupiłam sobie dzisiaj koszulę do karmienia:) Takie rozciecia na piersiach ma. Wanienkę mam po sąsiadce jak nową wiec nie muszę kupowac. Łapa tez bym sie bała do lekarza pójść i czekać , dobrze , ze załatwiłaś to bez kolejki. Trzeba uważać! A takie łóżeczko w spadku , to super sprawa:) ój maluch też raz mocno sie rusza, a czasami nie czuć prawie wcale, no jest wiekszy i spać też musi:D Jeśli o słodkie chodzi , to na prawde działa:) Jak coś zjem to za jakieś pół godziny Wiktor szczęśliwy fika:) Na obiadek wątróbka była, a jeszcze na jutro bigos sie gotuje, który uwielbiam:) Pozdrawiam Was ciepło! Mnie jakoś głowa boli dzisiaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszło część rzeczy które zamówiłam dla maluszka, wszystko ok:) aja ja też myslałam o takiej koszuli, napewno będzie potrzebna do szpitala, tylko nie wiem ile? do lekarza idę 25 i na każdej wizycie mam usg, już się nie mogę doczekać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulka:) Ja mam jedną taka i jedną na guziki. Myslę , ze starczą dwie. Normalny poród to trzy dni w szpitalu jak jest dobrze wszystko i do domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar kupić 2 takie koszule... będą na zmianę. Przecież w domku też nam będzie wygodnie w nich karmić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do koszul ja juz jedna mam zastanawiam sie czy nie kupic 2 - jedna do porodu , druga do szpitala bym tam mialam dwie :) a dziś sie pochwale : Mam 100 - dniówkę , a za 99 narodziny niespodzianki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki. Studniówkę będę miała jutro. Trzeba będzie to jakoś uczcić :) U mnie dziś cieplutko, tylko wiatr straszny wieje. W pracy panuje chyba jakaś epidemia grypy. Ludzie chodzą na zwolnienia lekarskie. Ja jakoś się trzymam. Mam nadzieję, że mnie nie dopadnie. Muszę się pochwalić, że tez mam już wanienkę dla mojej dzidzi. Dostałam ją od bratowej po moim bratanku. Jest jak nowa, duża i w kolorze różowym :) :) :) Oglądałam koszule na allegro. Muszę przyznać, że jakoś nie bardzo mi się podobają. Z jednej strony, wygląd nie jest najważniejszy. Liczy się wygoda. Z drugiej zaś, chcę podobać się w niej mojemu M. W sumie on mówi, że i w worku jest mi do twarzy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ogladam Dziendobry TVN i fajowska dyskusja dzis była. "nakłanianie młodziezy do wstrzemiezliwosci seksualnej" Była jakas zakichana pani z jakiegos kosciółka i Dorota Stalinska. Która z was tez to ogladała? Ciekawy temat. Tak sie zastanawiam jak bede mojej córci to wszystko tłumaczyc? Ona juz zadaje duzo pytan no. wczoraj były pytania dotyczące wygladu i wielkosci macicy i czy ona tez ma i jak mozliwe zeby rosła tak z dzidziusiem. A czas leci,za chwilke bedzie juz nastolatką i zacznie miec chłopakow Dzien jak codzien.Pranie,sprzatanie,obiadek.Pogoda do luftu wiec zapowiada sie siedzenie w domu.a zapowiadają ze ma lac tak jeszcze długo. Koszulki juz mam i nie bede kupowała, natomiast zastanawiam sie nad kupnem wanienki.Musze miec nieduzą bo mam mało miejsca w łazience. Na allegro widziałam takie za ok 50zł juz z siedziskiem do kapieli i wbudowanym termometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ogladam Dziendobry TVN i fajowska dyskusja dzis była. "nakłanianie młodziezy do wstrzemiezliwosci seksualnej" Była jakas zakichana pani z jakiegos kosciółka i Dorota Stalinska. Która z was tez to ogladała? Ciekawy temat. Tak sie zastanawiam jak bede mojej córci to wszystko tłumaczyc? Ona juz zadaje duzo pytan no. wczoraj były pytania dotyczące wygladu i wielkosci macicy i czy ona tez ma i jak mozliwe zeby rosła tak z dzidziusiem. A czas leci,za chwilke bedzie juz nastolatką i zacznie miec chłopakow Dzien jak codzien.Pranie,sprzatanie,obiadek.Pogoda do luftu wiec zapowiada sie siedzenie w domu.a zapowiadają ze ma lac tak jeszcze długo. Koszulki juz mam i nie bede kupowała, natomiast zastanawiam sie nad kupnem wanienki.Musze miec nieduzą bo mam mało miejsca w łazience. Na allegro widziałam takie za ok 50zł juz z siedziskiem do kapieli i wbudowanym termometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) Gratuluję studniówek:):) 🌼 mi dzisiaj zostało już tylko 59 dni;) zaczynam się bać... Madzia no rzeczywiście te koszule to nie są jakoś szczególenie twarzowe:) ale liczy sie wygoda... moja koleżanka zabrała sobie do szpitala koszulęl że tak napiszę elegancką i położna jej rozdarła na piersiach żeby było wygodniej karmić:) i po koszuli...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×