Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

gulka- u mnie dziś na obiad szpinak i kotleciki sojowe. Nie mogę się doczekać, już mi ślinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zakupy nie doszła, a sądzę, ze już powinny być... chyba sprzedawca się nie śpieszy! Mały coś dzisiaj mało ruchliwy, nawet zaczęłam się już trochę denerwować, ale teraz jak siedzę to zaczyna się ruszać delikatnie:) Madzia... przecież nam tez się coś jeszcze należy:D Ja odebrałam wczoraj spodnie od krawcowej bo musiałam skrócić:) gulka... u mnie dzić zupka warzywna i sos mięsny z ziemniaczkami i buraczki:) Jak prasować takie rzeczy to ja nie mam pojęcia:P Aniu witamy:) jak tam przebiega ciąża? Dobrze się czujesz? zapraszamy do tabelki... będziesz raczej pod koniec bo jest wg terminu porodu:) A ja dziś na 11.00 pojadę do szpitala i zrobię grupę krwi bo jeszcze nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu witamy:) Madziu takie kotleciki to ja też bym zjadła, ale mi smaka zrobiłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przywiezli czesc zamowionych rzeczy.Rozpakowując ciachnełam niechcacy nozyczkami po przewijaku :( na szczescie wiele nie rozdarłam. Ogolnie wszystkie rzeczy sa takie jakie zamwawiałam.nie roznią sie od tych na zdjeciu. Polecam tego sprzedawce. czekam na reszte ;) i ide dalej rozpakowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a na jaki rozmiar macie kombinezony? bo ja dostałam na 3-6 miesięcy i chyba będę musiała kupić mniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Widzę, że dziś aktywne przedpołudnie. Łapa - fajnie, że dostałas już zamówienie :) Gulka - może dziś dotrze do Ciebie :) Ale macie pyszne obiadki :) Ja nie wiem, co mam dziś. Jakoś mi się nic nie chce pichcić :O Witam nową mamę wśród nas, dopisz się do tabelki :) A wiecie, pomyślałam dziś, że może macie konta na nk? Bo byśmy się pozapraszały i przynajmniej troszkę bliżej poznały :) Ściągnęłam ten pomysł z topiku - ślub 2008, na którym się udzielam już ponad 2 lata :) Oczywiście to tylko sugestia :) Jutro na 16.15 mam wizytę u gina. Jeny, denerwuję się ... :( Kiccia - nie denerwuj się. Z malutkim z pewnością wszystko ok. Moja niunia też miała kilka dni baaaaaaaaardzo spokojnych. Wyczytałam, że aktywność dziecka jest największa w 24 tc, a potem sukcesywnie spada, bo miejsca ma maluch mniej :) Także, spokojna głowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gulka - rozmiar 62. Mniejszego nie kupuję, bo czasem się dłuższa urodzi i jej nie upchniemy w ten 56 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, zazdroszczę Wam tych zakupów :) Ja mam kombinezon na 0-3 m-ce i 3-6 m-cy. Muszę przyznać, że niewiele się różnią. Wydaje mi się, że nie ma co kupować mniejszego, bo i tak dziecko będzie ubrane w grubsze ubranko a na to kombinezon pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajnie, wysłałabym swoje namiary na maila, ale widzę, że nie masz podanego :) Bo tutaj nie chcę zamieszczać linku do mojego profilu, sama rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa- wysłałam zaproszenie:) Mój mail karolina_juroszek@op.pl A moja paczka leży sobie spokojnie na poczcie i czeka aż ja ktoś odbierze, a ja wolę nie wychodzić z domu. Kogoś się tam wyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to fajnie Was zobaczyć dziewczyny, a wszystkie takie szczęśliwe i uśmiechnięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA to może napisz do tego sprzedawcy, może się pomylili Dziewczyny teraz się muszę na Was napatrzeć:) i zapamietać która to która...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulka// ja cos nie moge wejsc na Twój profil. Jak mnie widzisz na NK to mnie zapros please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa to dziwne bo ja mam Ciebie w moich znajomych i nie mogę już Ci wysłać zaproszenia, nie mam takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×