Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

jest juz ok.Za duzo stron naraz pootwierałam i sie pozawieszało .Taki ze mnie informatyk hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze macie duzo zdjec ze slubu. Tak miedzy Bogiem a prawdą to ja tez niedawno slub bralam / 10 pazdziernika/. Tyle ze juz z duzym brzusiem no i duzymi dzieciami,wiec zdjecia nie nadają sie do publikacji na NK. Najbardziej aktualne to te z wakacji nad morzem. Juz bylam wtedy w ciazy co gdzieniegdzie da sie zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry pomysł :) Karolinko- zgadzam się z gulką, napisz koniecznie do sprzedawcy. Bo jak to pościel w misie bez misiów? Myślę, że zareagują bo panicznie boja się negatywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już napisałam. W sumie to nie jest brzydka, no ale za misie płaciłam, prawda:D Ja mam dziś dobrze, cały dzień leniuchuję, próbuje się doleczyć, a mama gotuje obiad:) U nas jakaś epidemia grypy jest, poszłam do lekarza wczoraj, ale mi powiedzieli że bez sensu czekać, bo tyle osób jest, że na pewno się nie dostanę. Kolejka była aż na zewnątrz No a dziś już nie mam auta, a pieszo nie chcę iść, bo jeszcze bardziej mogę sobie zaszkodzić. Poczekam do jutra, może w końcu poczuję się lepiej, jak nie to zapiszę się rano telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gulka... ja mam rozmiar kombinezonu 62 ale wydaje się sporo większy:) myślę, że Twój będzie ok. Karolina... uważaj na tą grypę. Byłam zrobić grupę krwi ale mi się nie udało bo robią tylko w wtorki i czwartki do 10.00 Co do zakupów to dostałam maila, że wysłał więc jutro powinny być bo wysyłał kurierem. Mój mail beacia-89@o2.pl odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina to ja zamówiłam ,,niebieskie misie" do wózka... ciekawe czy przyjdą z misiami czy bez:P Też się zastanawiałam nad zielonymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia już wysłałam:) ale dzisiaj przecież wtorek to czemu Ci nie zrobili tych badań... KAROLINA dobrze że nie czekałaś w kolejce do tego lekarza bo tam to dopiero można się zarazić:( ...życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie podpatrzyła na naszą liste i chyba jestem jeną z najstarszych hihi. Procz mnie tylko 2 mają po 36l. Pozne mamusie jestesmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu Ja! Łapa 36 lat , to piekny wiek:D i wcale nie pózny tylko odmładzający! Witam nową kolezankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicccia- uważam, mam nadzieję, że mi do jutra nie urośnie ryjek:D wysłałam Ci link:) Sprzedawca okazał się w porządku. Napisał, że wzorek zależy od cięcia materiału, podobno pisało to na aukcji, widocznie nie doczytałam:) No ale zaproponował wymianę, więc pościel już spakowana, tylko trzeba odesłać. gulka- nawet bym nie wytrzymała tak długo tam czekać... U nas podstawówkę zamknęli, bo prawie nikt nie przyszedł, wszystkie dzieci chore, tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy tyle lat na ile się czujemy a nie ile gdzieś tam pisze:) Ja na dzień dzisiejszy pod 80 podchodzę chociaż jestem najmłodsza z Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) widze ze sporo sie dzialo przez te kilka dni mojej nieobecnosci. ale coz komputer byl lekko niesprawny a w niedziele urodzinki chrzesnicy byly i wysiedziec ciezko bylo przez te zebra ;) a poniedzialek niestety caly przelezalam ( mialam piatek 13go w poniedzialek) dzis bylam na kontroli i wszystko na szczescie jest ok mam dalej brac leki i duzo lezakowac ;) no a od dzis bedzie wygodniej bo przyszla podusia taka do spania no i potem do dzieciatka tez sie nada ;) no a synus jak zawsze daje popalic w zebra no ale niech fika i zdrowy rosnie ;) pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wybrałam się dzisiaj do szpitala zapisać do szkoły rodzenia... co za pech :/ jeden kurs już trwa od połowy października a kolejny zacznie się dopiero w styczniu :( spróbuję się zapisać na końcówkę tego i początek następnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszłam dzisiaj do rodziców - na strychu jest jeszcze łóżeczko w którym ja spałam jako dziecko - odziedziczy je teraz moja dzidzia, muszę je jakoś zabrać do siebie teraz.. no i kupić pościel i nowy materacyk bo ten po mnie to był pewnie piankowy więc nie wiadomo co się z nim stało - na szczęście samo łóżeczko w super stanie :) zastanawiałyście się na temat kupna butelek? chciałam karmić piersią ale chyba trzeba kupić ze dwie malutkie na początek w razie czego... sprytne są te AVENT i LOVI. a co wy myślicie o tych butelkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Aventa:) Dzisiaj tez u lekarza byłam i wszystko ok:) mówi, ze wychodzi mu 28 tydzień , ale dla niego mały jest za duzy i nie wie czy rzeczywiście w styczniu nie urodzę!!! Ale termin na luty- wiec lutówka:) Kupiłam jeszcze dzisiaj dwa kaftaniki i pieluchy tetrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA27090 - ja też mam obronę pracy mgr inż. :D tylko jeszcze nie wiem kiedy bo narazie za mało chętnych na bronienie się :| dziekan powiedział że do końca grudnia ustali termin... boję się tej obrony bardziej niż porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja33 - ja myślałam żeby na początek kupić jedną z aventa jedną z lovi, te najmniejsze 125ml, a może to za mało? wydaje mi się że lepiej jednak później dokupić jak się już dowiem jakiego smoka dziecko toleruje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te smoczki to jednakowe prawie! czytałam. ja mam dwie małe i jedną duża :) Mam nadzieję piersią karmic. Mnie czekają egzaminy w ten weekend z angielskiego, maty i fizyki:( Teraz w niedzielę historię zdałam na 4:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yudash-bulka fajnie że masz łózeczko w którym spałaś:) co do butelek to ja też ma Avent, wydaje mi się że jedna wystarczy a póżniej jakby co to dokupisz... a obrony się nie bój ... u mnie to był najłatwiejszy egzamin na całych studiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje łóżeczko też leży gdzieś na strychu, ale spałam w nim ja a wcześniej mój brat, więc nie nadaje się za bardzo do użytku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mi fotelik do auta. Troszke jestem zawiedziona tą osłonką i spiworkiem na nóżki :( ale sama zamawiałam i widziałam co zamawiam,chodz przyznaje ze na zdjeciu na allegro wygladało lepiej. Butelke mam z serii Dr. Browns, taka antykolkowa,nastepne beda chyba z Aventu. Przypomniało mi sie dzis ze musze isc do swojego lek.rodzinnego po pewne zaswiadczenie i to własnie teraz albo w grudniu,a jest mi ono niezbednie potrzebne. No i jak tu isc jak tam tylu chorych,az sie boje :( cos musze wymyslec zeby to inaczej załatwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łapa to rzeczywiście załatw to inaczej może wyslij męża, lepiej się nie narażać... no właśnie tak to jest z zakupami z internetu, ja też już się zawiodłam... ale ja nie mam za barzdo duzych możliwości pochodzić po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki U nas dziś piękna pogoda. Świeci słońce, aż w pracy nie chce się siedzieć. Pisałyście coś o zakupach przez internet. Tam na pewno jest dużo taniej, niż w sklepach dla dzieci. Jedyny feler, że nie można dobrze przedmiotu zobaczyć i dotknąć. Duży plus to wygoda, nie trzeba nigdzie łazić :) Ja też pewnie wszystko będę zamawiała na allegro. Chociaż zakupy dokładam na grudzień, to już dziś zastanawiam się, czy warto jest kupić chustę do noszenia dziecka. Macie może coś takiego: http://allegro.pl/item815210449_chusta_nati_grecja_rozmiar_l_druga_chusta_gratis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Słoneczko swieci a ja musze isc po to zaswiadczenie. MM nie moze. Jako jedyny zdrowy musi pracowac bo mu sie firma zawali. Pewno pojde do recepcji i dowiem sie jak moge to załatwic. Dzis juz byłam autko naprawiac. Niestety tak to jest jak maz ma własna firme,na nic nie ma czasu :(. Ale za to autko naprawili na miejscu i całkiem tanio. Zauwazam ze bardziej mezczyzni sa w stanie pomoc kobiecie w ciazy niz same kobiety, tak jakby zapomniały ze wcale nie jest łatwo byc juz w wysokiej ciazy Czekam jeszcze na podgrzewacz z allegro i juz bede w pełni wyposażona w akcesoria dla Filipka. A na obiadek bede miała dzis pierożki. Nie myslcie ze sama zrobie hihi, zamówie, mamy taką pierogarnię w miescie gdzie robią na swiezo i pyszniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) A u mnie pogoda dziś kiepska, co chwilę pada i wieje straszny wiatr, nigdzie nie wychodze...a w domu też ciężko wysiedzieć remont w pełni, wszędzie się kurzy:( Madzia ja jeszcze nie mysłałam o takiej chuście, ale napewno fajnie byłoby ją mieć:) u mnie dzisiaj zupka i naleśniki z jabuszkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam, naleśniki. A ja raczę się samym jabłuszkiem. Dziś M w domu. Obiecał, że ugotuje coś pysznego. Jestem bardzo ciekawa, czym mnie dziś zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM U mnie pogoda super słoneczko i nawet nie jest tak zimno...wybieram sie dzisiaj po wanienke dla dzidzi i tak sie zastanawiam jaką kupic bo sa dwa rozmiary chyba 86 i 106?? cos takiegpo....a wy jaką kupiłyscie? od wczoraj mały taki spokojny ze zaczynam sie martwic prawie go nie czuje w nocy mnie nie obudził.....dostaje małego schiza...masakra .A jak tam wasze pociechy? Buzka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×