Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie do końca pewna

Tabletki antykoncepcyjne YAZ - opinie

Polecane posty

Gość Lilka85
Witajcie! Dziś wezmę ósmą tabletkę Yaz i jak do tej pory jestem zadowolona, jedyny minus jaki widzę to przedłużony okres. Powinien skończyć się w poniedziałek a nadal delikatnie krwawię. Mam nadzieję, że wszystko się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo moich koleżanek było bardzo zadowolonych z tych pigułek, ale wiadomo, że to sprawa indyidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ginekolog przepisał YAZ na bardzo bolesne miesiączki. Zażycie kilku na początku okresu nic nie pomogło, bolało tak samo jak zawsze, a nawet dłużej. Wątpie, żeby za miesiąc było lepiej. Dodam, że mam z miesiączkami ogromny problem, bo ból jest tak silny, że uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, a nawet kończy się czasem wizytą na pogotowiu, kiedy już nic nie pomaga. Ponadto chyba nie będę mogła ich zażywać, bo jestem słaba, senna, mam mdłości, drętwieją mi nogi, nie mam apetytu i czuje się ociężała. Dzisiaj ażyłam dopiero 4 i naprawdę dziwnie się czuję. Nigdy nie brałam wczesniej żadnych innych tabletek tego typu, dlatego nie mam porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka165
Witam , Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek antykoncepcyjnych "Yaz" . Tabletki są orginalne, w folii , kupione przeze mnie w aptece :) O wiecej szczegółów prosze pytać : gg 9604818 tel: 609340231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumenek
Sprzedam 2 opakowania YAZ ,nienaruszone. 35zl / szt. Mielec. Mozliwa tez wysylka poczta. GG 11763719 , e-mail. anula20p@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia8524
Hej dziewczyny odsprzedam 10 opakowań Yaz . Termin ważności do 08.2015 , Wysyłam za pobraniem cena 30zł opakowanie zapraszam chętne o kontakt drogą mailową możliwe real foto na tle czego sobie zażyczycie np. TV, KOMPUTER, MONITOR, ŁÓŻKO :) jeśli oczywiście mają państwo obawy. Dziękuje pozdrawiam. basia8524@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlkaOlkaOlkaOlka
Wzięłam póki co 2 opakowania i wystarczy. Minusy: -spadek libido -piersi rozmiar większe (w moim przypadku to tragedia), obolałe, gorące jak na wieczny okres. -depresja -krawienie z odstawienia trwało 10dni Plusy: - żadnych mdłości, ani innych problemów żołądkowych. -żadnych plamień itp No widocznie nie są dla mnie;) wracam do Cilestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cympla
biore yaz 3 miesiac dzisiaj moj facet skonczyl we mnie i mimo brania tabletek oram sie ;/ generalnie podczas tych 3 miesiecy brania nie mam zadnych negatywnych objawow moze troche rozdraznienie ale to krotko przed krwawieniem ...a tak to wszystko jest ok regularne miesiaczki ale niestety i tak teraz nie mam 100% pewnosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariiiiiiiina
Witam! Mam pytanie, drogie Panie. Jestem w środku brania siódmego blistra yazu. Zjadłam dziś 11 tabletkę i, o dziwo, pojawiło się dziwne brązowe plamienie. Czy to normalne? Przydarzyło się Wam coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam NOWE, Orginalnie, Zapakowane, Zafoliowane, Polskie: YAZ-30zł Firmy Bayer. Pigułka z nowym schematem dawkowania. Długi termin ważn. 08.2015. kontakt. 663-366-987 lub iwonka8903@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. Sprzedam NOWE, Orginalnie, Zapakowane, Zafoliowane, Polskie: YAZ-30zł Firmy Bayer. Pigułka z nowym schematem dawkowania. Długi termin ważn. 08.2015. Szybka wysyłka-5zł priorytet... kontakt. 663-366-987 lub iwonka8903@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. Sprzedam NOWE, Orginalnie, Zapakowane, Zafoliowane, Polskie: YAZ-30zł Firmy Bayer. Pigułka z nowym schematem dawkowania. Długi termin ważn. 08.2015. Szybka wysyłka-5zł priorytet... kontakt. 663-366-987 lub iwonka8903@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka2390
Hej dziewczyny ma na sprzedaż 20op. yaz-u. w stanie oryginalnym tj. w folii z długą datą ważności do 02,2014r. Cena 20zl za opakowanie,możliwość wysyłki za pobraniem. jeżeli ktoś nie jest pewny mogę wysłać zdjęcia. kontakt magda3581@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkich. Sprzedam NOWE, Orginalnie, Zapakowane, Zafoliowane, Polskie YASMINELLE 25zł YAZ 30zł. Firmy Bayer. Długi termin ważn. 08.2015. Szybka-5zł priorytet... kontakt. 663-366-987 lub sebek.idea@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotopolanka
Ja od Yazu mam niesamowite 3 dniowe migreny, biorę od 5 miesięcy i zawsze jest tak samo, kończą się różowe i następuje 3 dni wyjęte z życiorysu. Poza tym przytyłam 5 kilogramów. A po przeczytaniu artykułu na Wyborczej o tych tabletkach jestem pewna, że więcej tego cholerstwa nie biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maialam gorszy humor, denerwowalam sie szybko i takie tam, powiekszyly mi sie piersi na czas brania Yaz, czasem pobolewala mnie glowa, ciutko schudlam ale nie bylo tego widac bo to tylko jakis kg. I to wszystko teraz nie moge przyjmowac tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
Jestem na etapie rozmyślań nad przejściem na tabletki anty, tylko nie wiem jakie. Czytam różne wątki i póki co to jestem przerażona efektami ubocznymi jaki występują u większości dziewczyn :O Wiadomo, organizmy różnią się, ale mimo wszystko tych dobrych ocen jest mało a przeczytałam cały wątek. Mam regularny okres, nie mam cellulitu, z trudem schudłam ponad 20kg, do tego nie mam nigdy bólu głowy, mam zawsze dobry humor, cerę mam OK... etc. I boję się, że nagle mogłabym to wszystko utracić... I jak tu zdecydować się na pigułki? Nawet koszt mnie tak nie przeraża jak skutki uboczne. Masakra jakaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonak8903
Odsprzedam nowe, zafoliowane tabletki YAZ oczywiście Polskie. Data 08.2015r Kilka szt.. Cena za opakowanie 30zł. Polecam... 5zł wysyłka po wpłacie na konto, 14zł za pobraniem, bądź odbiór osobisty okolice Łodzi. iwonka8903@onet.pl Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melinda1
Odsprzedam nowe, zafoliowane opakowanie tabletek Yaz. Ważne do 04.2015. Sprzedaję, bo planujemy dzidziusia :) Cena: 30zł Szybka wysyłka priorytetowa: 5zł kontakt: melinda1@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honi-k
posiadam 1 zafoliowane opakowanie, odbiór w Warszawie, kontakt honi-k@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia5582
Mam na sprzedaż 8 op. Yaz-u Oryginalnie zafoliowane Ważne do 03.2015r. Cena za opakowanie 25zł Możliwość wysyłki za pobraniem ( koszt ok.15 zł. ). kontakt: dorcia5582@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brazowaaaa123456789
Nie wiem jak inne kobiety ale po sobie od razu mówie nie. Bralam tylko miesiac a problemow mam w zasadzie do teraz. Po pierwsze plamilam przez caly czas, bylo to niesamowicie uciazliwe, poniewaz mimo tego iz bralam tabletki i nie mialam jako tako ograniczen, to ograniczenia i tak byly i nie moglam 'pójsc na cało' z chłopakiem... Bez sensu. Poza tym, zaczęło mnie boleć z prawej strony pod żebrami. Później z lewej, i tak na przemian. Co prawda trzustkę i wątrobę mam okej, ale od tamtego czasu naprawde jak czasem zakłuje.... Poza tym tez do tanich super nie naleza. Najtaniej znalazlam za 35 zł, za jedno opakowanie. W jednej aptece bylo za 50. Wydatek na miesiac to jest spory, szczzególnie dla studentki ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brazowaaaa123456789
A zapomnialam dodac. Przed rozpoczeciem brania tabletek, serio trzeba jakies testy zrobic czy w ogole mozna. Mojej mamie kiedys lekarz przepisal tabletki hormonalne ale nie byly antykoncepcyjne. Grunt ze wziela jedna i zle sie czula ale skoro przepisal to przeciez lekarz wie co robi prawda? No to pobrala jeszcze dwa dni i już wiecej nie mogla tak tragicznie sie czula. Jak poszla do lekarza zobaczyc co z watroba to ja o alkoholizm posadzil i nawsadzal ze po co pije, bo watroba byla w stanie takim jak przy marskosci. Ledwo co ja odratowali. Okazalo sie ze po prostu uczulona jest na sztuczne hormony. Ale kto to mogl wiedziec, jak nikt badan zadnych nie zrobil prawdwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mairabelka22
Sprzedam 8 szt. YAZ-u Cena 30zł za opakowanie Możliwa wysyłka za pobraniem ( koszt ok.11zł ) Data ważności 07.2015r. kontakt: marcelinka558@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AŚKA90
SPRZEDAM OPAKOWANIE TABLETEK YAZ! CENA 40ZŁ -NAJLEPIEJ ODBIÓR OSOBISTY NA TERENIE KIELC.NOWE ZAFOLIOWANE!! ZAINTERESOWANE PROSZE O KONTAKT: 9091959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justys6
Sprzedam 3 opakowania yaz cena 30zł justys6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartkovsky
po co w ogole żresz tablety ?? jak Cie twoj chce posuwać to neich sobie gume założy , j*** egoista , teraz jest tyle rodzajów gumek ze nie czuć ze sie je ma na sobie , a ty bedziesz jadła tablety i urośniesz jak swinia ;] ale no tak co sie nie robi dla faceta znam to po sobie ; ) niestety ja praktykuje gumki i nie zmusza mojej do brania gówna , Tobie pewnie mowil ze masz brać bo on nie ma kasy na gumy albo ze w gumie chu*** ;) postaw lepiej na swoim a nie zadawaj głupich pytan o tablety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoHa9020
Hej dziewczyny! Jestem po 11 tabletkach Yaz'u. Objawów nie mam żadnych, jedynie codzienne plamienia.. grrr. Mam nadzieję, że one ustąpią z drugim opakowaniem. Ale przeraża mnie jedno - dlaczego ja je kupiłam za prawie 53 zł? ;/ Czy to wina mojego małego miasteczka? Chyba muszę zacząć kupować je w sąsiednim :) Jak do tej pory, myślę, że to naprawde dobre tabletki - i ten komfort ;) oczywiście każda z nas jest inna ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ostatnie 7 lat brałam cilest, yasminelle, aż w końcu przez ponad 2 lata yaz. powiem szczerze że nie dałam już rady dłużej brać bo miałam potworny ból głowy. kończyło się na 6-8 tabletkach przeciwbólowych. w końcu powiedziałam dość. minął 1 miesiąc. wczoraj bolała mnie głowa ale o wiele mniej uciążliwie. może się to skończy? codo innych skutków ubocznych to rzeczywiście muszę twierdzić, ze takiego cellulitu nigdy nie miałam jak po tabletkach. piersi nie urosły nawet o 1 mm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×