Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! monita rób test i spadaj do dolnej tabelki, bo za dużo nas tam :P Marzenka - gratulacje :) teraz tylko dzidzia i pełnia szczęścia :D Banmon i co w końcu, wczoraj czy dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. dostalam @ wiec nie jestem w ciazy...trudno nie w tym cyklu to moze w nastepnym:) Ze slubem jednak idziemy dalej,stwierdzilismy z K ze nie ma co czekac az sie odbraza na nas bo przeciez to nasze zycie:) w piatek idziemy wszystko zalatwic i kupic zapproszenia. Tesciom damy zaproszenie a czy przyhjda czy nie ich wybor. I tak robimy skromne bo przez to mieszkanie nie stac nas na wielkie weselicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka popieram:) My tez planujemy malutkie wesele a raczej przyjęcie. Nie z powodu pieniędzy ale dlatego ze nie chcemy inaczej:)A i gratuluje mieszkanka Marzenka popieram:) My też planujemy malutkie wesele a raczej przyjecie. Nie chcemy zamieszania i hałasu. Gratuluje mieszkanka! Ja nadal czekam na @ ale sie nie nakrecam. Testu tez jednak na razie nie robie. Wlasnie zrobilam obiadek i czekam na R.:) Agnes jak tam samopoczucie przyszłej mamy? Ja nadal czekam na @,ale już sie nie nakrecam bo jednak to raczej nie mozliwe w tym cyklu. mialam robic test ale na razie dałam sobie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ przepraszam za sporadyczne pisanie, ale bardzo zle sie czuje...... Zoladek mi wariuje cokolwiek zjem a jem malo bo nie mam apetytu.. ponadto mdli mnie niemilosierni i jakikolwiek zapach w domu mnie zabija... najchetniej prze[rowadzilabym sie nad morze bo tego zapachu mi brakuje... jestem wredna dla j i ciagle placze- biedny czasami nie moze mnie uspokoic... slowem odbija mi calkowicie:P ale wszystko dla dzidzi...:0 mialam wczoraj isc do gina ale zlalaam dola i stwierdzilam ze nie ide i pojde w piatek!! Mam nadzieje ze szybko mina te 3 m-ce:0 gratuluje rozpakowanym:P nie wiem co wiecej pisac bo czkawke mam i nerwica mnie bierze, postaram soe napisac pozniej bo j poszedl po moje ukojenie.. mandarynki- moge je jest tonami:P czekam na nowe mamusie,trzymajcie sie i dzieki za pamiec:classic_cool: buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Agnes dasz rade :) dla dzidzi :) Banmon byłaś dzisiaj u gina? Jak się ma Twój pęcherzyk? ;) Mi ostatnio komp nawala chyba mi dysk pada :o nie mogłam skurczybyka dzisiaj uruchomić i wreszcie mi się udało :o tylko na jak długo... no i nastepny wydatek... Dzisiaj mam już założone nowe firanki :) wczoraj pokupiłam różne gadżety świąteczne i nie tylko do domu :) cieszą mnie takie drobiazgi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka trzeba dać czas organizmowi ;) Goga a ja ciagle tylko mam w planach kupic pierdółki i nic mi z tego nie wychodzi, w weekend przez to bedzie młyn, juz nawet nie chcę myslec ile czasu w sklepach spędzimy :o U gina byłam, pęcherzyk oczywiście pękł, gin mówi, ze endometrium gotowe na przyjęcie gościa, trzeba się starać i tyle.... M na badanie nasienia pójdzie po nowym roku a ja na HCG dopiero może w lutym lub marcu-nie chcę się z tym na razie spieszyć, zreszta mój gin mówi że takie badania wykonuje się po roku systematycznych starań a my się dopiero 6m-cy staramy..... więc nie spieszy mi się na takie badanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O juz mu się pękło, Banmon znaczy że wszystko ok i teraz musicie sie starać a my trzymamy kciuki :) No w weekend będzie masakra w sklepach ale też pewnie pojade :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam wyjścia i iść muszę do sklepu bo wszystkie zakupy zostawiłam na ostatni weekend :o kasy pójdzie co nie miara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam jeszcze dużo do kupienia bo właściwie to nic takiego jeszcze nie kupiłam oprócz paru gadżetów :o jak zobacze w sklepie rachunek to pewnie padne... będziemy wracać obładowani jak rumuny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom z tymi rumunami to prawda ;) przez cały dzisiejszy dzień mam wrażenie że jutro piatek.... a to dopiero czwartek :o jutro znowu mam szkolenie :( ale jest jeden pozytywny aspekt jutrzejszego dnia..... na 17 mam kosmetyczkę :D robię sobie paznokietki i peeling kawitacyjny ;) w każdym razie taki mam plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom z tymi rumunami to prawda ;) przez cały dzisiejszy dzień mam wrażenie że jutro piatek.... a to dopiero czwartek :o jutro znowu mam szkolenie :( ale jest jeden pozytywny aspekt jutrzejszego dnia..... na 17 mam kosmetyczkę :D robię sobie paznokietki i peeling kawitacyjny ;) w każdym razie taki mam plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom z tymi rumunami to prawda ;) przez cały dzisiejszy dzień mam wrażenie że jutro piatek.... a to dopiero czwartek :o jutro znowu mam szkolenie :( ale jest jeden pozytywny aspekt jutrzejszego dnia..... na 17 mam kosmetyczkę :D robię sobie paznokietki i peeling kawitacyjny ;) w każdym razie taki mam plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom z tymi rumunami to prawda ;) przez cały dzisiejszy dzień mam wrażenie że jutro piatek.... a to dopiero czwartek :o jutro znowu mam szkolenie :( ale jest jeden pozytywny aspekt jutrzejszego dnia..... na 17 mam kosmetyczkę :D robię sobie paznokietki i peeling kawitacyjny ;) w każdym razie taki mam plan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mi ta kafe ostatnio wariuje , szlag mnie trafia 😠 A propos przygotowań świątecznych to porozkładałam dzisiaj plasterki cytrusów do suszenia i w chacie pachnie obłędnie :D a na ostatnie zakupki wybierzemy sie chyba w piątek wieczorem, może mniej ludzi będzie. oby. Banmon trzymam kciuki żeby jakiś plemnik dorwał to twoje jajeczko ;) Agnes to oznacza że dzidzia dobrze się rozwija, aczkolwiek współczuję ci tej nadwrazliwości na zapachy i jedzenie podczas Świąt ;) Goga nareszcie kupiłaś firanki :) Dla reszty dziewczyn 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mi ta kafe ostatnio wariuje , szlag mnie trafia 😠 A propos przygotowań świątecznych to porozkładałam dzisiaj plasterki cytrusów do suszenia i w chacie pachnie obłędnie :D a na ostatnie zakupki wybierzemy sie chyba w piątek wieczorem, może mniej ludzi będzie. oby. Banmon trzymam kciuki żeby jakiś plemnik dorwał to twoje jajeczko ;) Agnes to oznacza że dzidzia dobrze się rozwija, aczkolwiek współczuję ci tej nadwrazliwości na zapachy i jedzenie podczas Świąt ;) Goga nareszcie kupiłaś firanki :) Dla reszty dziewczyn 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ola to fajnie masz w domu :) ja bardzo lubie zapach cytrusów :) Ja dopiero wstałam, ale miałam noc :( późno wieczorem zaczęło mnie wymiotować i tak mnie męczyło do późna w nocy :o jeszcze mnie bebechy bolą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O agnes widze , ze mamy podobne smaki - ja tez jak jedna z nielicznych rzeczy mogłam jeśc mandarynki. Ale humorków to nie mam wogóle. Nie mam tez zmiennych nastrojów. Tak sobi myślę, ze to troche wybujała fantazja kobiet, ktore mówią z maja ochote na dziwne jedzenie typu sledzie z drzemem itp. Nie wierze w to wogóle. Rzeczywiscie w ciazy zmieniaja sie smaki, ale nie bez przesady. Takich dziwnych połąc zeń jedzeniowych zeden żoładek by nie wytrzymał, a tym bardziej w ciąży. To taka moja refleksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos sledzi z dzemem przechodzilam to do 1 szej klasy liceum:P ]na serio jadlam ciasto z wedlina czy wlasnie sledzie z dzemem i burakami, ale w ciazy nie bymam:p nawet nioe mialam z kim:) teraz to mi sie chce ale tylko gotowanego:P i to nie swojego;) dzis ma mnie j zabrac na obiad na miasto do mojej ulubionej jadlodajni:classic_cool: j mi umyl podloge ide poscierac i wypastowac:P trza w koncu lozko zlozyc:P dobra zmykam.. buziaki dziewuszki a!!! Banmon trzymam kciuki za te wasze dzialania i bede czekac na eska z dobra nowinka:P A!!!! pochwale sie ze widzialam obroczki slubne Marzenki:P sliczne:P dobrta bo jak zaczne pisac to nie skoncze ale potem sie odezwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? -- Monita-- ..........22..................................08.12.2009 marzenka_s........21..................................17 .12.2009 AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 banmon...............26............................. . ...29.12 HopeU................27..........przerwa.............ok. 07.01 Olka.P................29................................ ..ok. 10.01 PRZYSZLE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22...........16...........24 .04.2010.........?...........? -=Goga=-..................17...........24.05.2010. .........?. ........? Dagus83...................17............26.05.2010. .........D ....Joanna Natalya123................7............07.05.2010.. .........?.........? Marta82....................9............10.07.2010.. .........?........? agnes19....................6.............12.08.2010. ........./.....Ania/Gabriel MAMUSIE nick.................data porodu.........waga/dł. dziecka............imię kasiaaamama88......11.12.09r..........3100/54........... .......Bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badz dobrej mysli, na kazdego p[rzyjdzie kolej:P wiem jak boli czekanie, ale wazne ze sie doczekasz;) 😘😘😘[kiss[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Monita przykro mi, a my cie jeszcze nakrecałyśmy :O O ile łatwiej byłoby czekać jakby ktoś podał nam konkretną datę kiedy w końcu się uda ;) Agnes jutro musisz zdać na relację z wizyty u gina :) Banmon jak pazury? U mnie nudy, na szczęście jutro piątek :D Pozdrowienia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Monita przykro mi, a my cie jeszcze nakrecałyśmy :O O ile łatwiej byłoby czekać jakby ktoś podał nam konkretną datę kiedy w końcu się uda ;) Agnes jutro musisz zdać na relację z wizyty u gina :) Banmon jak pazury? U mnie nudy, na szczęście jutro piątek :D Pozdrowienia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dopiero wróciłam od kosmetyczki mam nowe paznokcie ;) no i miałam zabiegi na twarz :) peeling kawitacyjny plus akeis tak maski i odżywki ;) na razie mam trochę czerwoną buxkę ale u mnie to norma po jakichkolwiek zabiegach bo mam wrażliwą skórę... mam nadzieję, ze jutro będzie już dobrze ;) Monita może to wcale nie @, ja bym na twoim miejscu zrobiła test bo może jesteś w ciąży a na takie plamienie byś tabsy dostała.... oki spadam mam nadzieję że jutro się wszystkie zgramy na topiku i trochę poskrobiemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe mnie wkurza od trzech dni, ciagle mam jakies problemy z wysylaniem wiadomości :o Ola ja też się cieszę, ze jutro piatek :) ostatni raz poranne wstawanie :) najchętniej wcale bym jutro nie poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×