Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

teraz doczytałam to ty za niedługo. trzymam kciuki, żeby było sprawnie i szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laseczki ja już prawie spakowałam się :) wzięłam tylko najpotrzebniejsze rzeczy bo przeciez muszę miec miejsce na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banmon weź coś ciepłego bo cholernie zimno jak na koniec maja i ten weekend też ma być nieciekawy. U mnie tempka po przebudzeniu 37, później 37,2 a dowcipnie 37,4. Poza tym trochę w brzuchu kłucie cycki jak na @ Czasem mysle ze jestem a za chwilę czuję ze nie, sama nie wiem. Wkrecam sie pewnie. Smile to ty masz jakieś długie cykle chyba. Trzymam kciuki za ciebie i siebie :) może banmon miała proroczy sen :-D Beta witamy w naszym gronie :) A Ola to coś ostatnio sie mało udziela. Pewnie zmęczenie. Goga jak sobie radzisz z Misiem? Pewnie perfekcyjnie :) Dagus co u Was? A teraz mierzylam temp dowcipnie i niecałe 37 więc pewnie nic z tego ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry za składnię Teraz sie dobilam bo temp spadła i tylko sie niepotrzebnie wkrecalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nikogo nie ma :O a myślałam że będę pierwsza wiedziała co u Smile. Ale nic to. Smile trzymam kciuki, za Hope również :) Banmon udanej zabawy no i oczywiście rewelacyjnych zakupów :D Wszystkim życzę miłego czwartku :) a teraz spadam już do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Beta- witamy, chociaż będzie nas więcej w górnej tabelce, do środkowej też zapraszamy ;) Hope... rozczarowanie jest okropne, ale póki tej małpy nie ma to nadzieja jest Smile- włączylam komputer i pierwsze co to wchodzę na kafe żeby sprawdzić wynik Twojego testu a tu właśnie cisza... Pisz, bo umrę z ciekawości :) Joasia tak jak pisała Banmon- daj sobie trochę czasu, a na pewno się uda... Olka- udanego dnia w pracy, a Tobie Banmon- udanego wyjazdu życzę Od wczoraj biorę większą dawkę bromka i sama się dziwię- ja, taka hipochondryczka, a tak dobrze go toleruję hehe No i muszę się pochwalić, że będę miała kotka :D Cieszę się jak dziecko, w końcu będzie mi się ktoś plątał po domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ola tak z samego rano na topiku :D ależ ta Smile nas ruszyła :) Hope nie przejmuj się tempka o 12 w nocy ;) jeśli nadal masz ponad 37 to są duże szanse na..... :D 🌻 kciukasy :) jak przyjadę to pogratuluję :) Smile 🌻 czekamy ;) marzena a coś ty tak z rana się zerwała :) fajnie że będziesz mieć małą Toxe ;) - ja tak wszystkie koty nazywam :D nie będzie ci nudno bo zawsze jakieś zycie w domu będzie. Z tym bromkiem to masz szczęście :) ja już mozna powiedzieć spakowana, jeszcze tylko kosmetyki dorzucę i finał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się z rana zerwałam, bo idę na interwiu :) w sprawie tej pracy, ale też mi się wydaje, że cudów to mi nie zaproponują... No i od razu mówię sprawdzę jak tam testowanie Smile ;) Z tym kotem to jak już pisałam martwiłam się co by bylo jakbym zaszła w ciążę... No ale że tak to wszystko wyszło, to się w końcu zdecydowałam na Toxa heh, bo to płeć męska będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena trzymam kciuki za rozmowe kwalifikacyją :) oby to było coś rozsadnego :) dużo kobiet w ciąży ma Toxy i nic sie dzieje, a moze mawet już przechodziłaś toxoplazmozę tylko o tym nie wiesz .... :) i wtedy kot nie straszny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, Smile czekamy 🌻 ja chyba sobie dzisiaj wezme dzień biurowy bo nie chce już mi sie jechać :o ja poprostu żyję już wyjazdem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. banmon wczoraj musiałam być niezle zmeczona ,bo mi sie wszystko pokreciło. czekasz ale na :) ale ze mnie zakret. odpoczywasz z tego co zrozumiałam. nie jestem w temacie gdzie wyjezdzasz bo niechce mi sie czytać od samego początku tylu stron.ale zycze udanej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta76 jadziemy na wesele i wracam we wtorek ;) na reszcie wyczekany urlop ;) Beta jak długo się staracie? mieliście robione już jakieś badania? 🌻 Smile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha padłam jak wszystkie czekają🌻 A nie robiłam testu i sobie jeszcze poczekacie:D Jakoś nie mam odwagi. Boję sie jak nigdy. Jeden dzień Was jeszcze potrzymam w niepewności ale dziękuje za troskę:) Na pewno Wy sie pierwsze dowiecie jak coś...albo o @ albo 2kreskach;) Hope moje cykle zawsze są ok 30 dni dlatego tak przeliczam,moze czasem nie dokladnie ale licze ok. miesiąca. Kiedyś były co równe 28 ale po poronieniu dlugo czekałam az mi sie jakoś to wyreguluje. Goga jako jedyna ma chyba racje zeby poczekać:) Kusi mnie ale to jednak przed terminem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przepraszam ze tak pózno pisze ale zaspalam dzisiaj:) zachciało mi sie wczoraj horroru oglądać a skończył sie po 1 w nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no trudno poczekam do wtorku najważniejsze żeby wynik był pozytywny :D Smile Hope dla was 🌻 na szczęście :) mam nadzieję że we wtorek będą gratulacje ;) Smile jesli rzeczywiście masz dłuższe cykle to lepeij poczekać bo test może jeszcze nie wyłapać hormonu .....w sumie jeśli wiesz kiedy miałaś owulkę to dodaj do tego 14 dni i wtedy zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie Zejście oglądałaś :) ja już to widziałam kilka lat temu ale moj M nie widzial więc też siedziałam i z nim oglądałam, ja generalnie bardzo strachliwa jestem ale Zejście to jednak lajcik jest i w zasadzie nie straszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super to bedzie fajna impreza.:) tak mielismy robione oby dwoje. hormony, nasienie. tylko ze mna cos nie tak. jestem z charakteru niecierpliwa wiec dla mnie to troche czasu te staranka. myślałam że to wszystko sie innaczej potoczy ale niestety. dopiero pierwszy pregnyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pierwszy i ostatni :) pęcherzyk ci ładnie pęknie po pregnylu i pewnie się coś z niego wykluje ;) ja też do tych niecierpliwych się zaliczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena87 dzieki trzymam kciuki za rozmowe, hope , smile oby wszystko było po waszej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tak było. to dobrze ze niejestem osamotniona w tej mojej niecierpliwosci. jak patrze na kalendarz to tak sie te dni ciągną. a jak wyglada twoje leczenie jezeli mozna wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche dziwne uczucia ,ze to ze mna cos nie tak a druga strona rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta ale ja porobiliście badania to chyba wiadomo w czym tkwi problem... trzymam kciuki żeby pregnyl zadziałał - a na pewno tak będzie, najważniejsze w sumie to żeby pęcherzyk ładnie przyrósł ;) u nas w skrócie: ja mam podwyższoną prolaktynę, byłam w ciąży w 2007 roku ale ciąża obumarła, miałam niedawno robione HSG i okazało się że miałam neidrozny jajowód - na szczęście dał się go udrożnić. Jeśli chodzi o mojego M to armie ma nie za ciekawą-tragedii jeszcze nei ma ale mogłaby byc lepiej-dostaje witaminki :) hm.... to chyba tyle ;) w połowie czerwca minie rok odkąt zaczeliśmy się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąt :D :D :D no ładnei ładnie :D miało byc odkąd oczywiście :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te niepekajace pecherzyki to problem i jest jeszcze jeden problem ale moze na gg. zdaje sobie sprawe ze dziewczyny ktore tutaj pisza sa otwarte w swoich przemysleniach i doswiadczeniach.wybaczcie mi że tak jest. ma nadzieje ze witaminki pomoga i zalecenia dla ciebie beda owocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta spoczko, spoczko :) wiesz ten nasz topik ma teraz drugą odsłonę bo piszemy razem już od lipca więc pewnie dlatego ejst nam łatwiej ;) ale z czasem i ty się tutaj pewnie odnajdziesz :) i mam nadzieję że szybko brzuchatką zostaniesz :) w końcu zgodnie z tematem w 2010 damy radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam laski Ja chyba już dostaje na głowę , zrobiłam 2 testy dziś i oczywiście nic.Na jednym pisze że można robić 5 dni przed @. I zamówiłam owulacyjne też i jest leciutka kreska. Ciazowe negatywne. Jeszcze trochę dp @ mam ale mnie nosi coś :-o Powiedzcie mi które są bardziej czulsze: 10, czy 25mlU? Poczekam do wtorku. Jedyne objawy to ta temp w dzień wyższa rano niecałe 37, i apetyt. Poza tym kłucie i cycki jak na @. To czekanie to wieczność. Czytałam na necie że niektórym dziewczynom testy wychodziły kilka dni przed @. No ale Ola jest przykładem że w jednym dniu nic a w drugim pozytywny. Wpatruje się w testy i nawet bladej kreski nie ma za to Lh jest blada. Smile czytałam ze w 28 dc wynik testu jest na 95% pozytywny. Trzymam kciukasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope 10 są bardziej czułe bo wychwutują steżenie hormonu 10. W 28dc testy mogą być wiarygodne pod warunkiem że ktoś ma 28dniowe cykle generalnie chodzi o to żeby zrobić test nie wcześniej niż 14dni po owu.... tak gdzieś kiedyś czytałam ;) Hope mi się wydaje że ty za wcześnie sobi ten test zrobiłaś.... jeszcze masz kupęczasu do terminu @, i pamietaj, zeby po 15min czy ile jest tam anpisane teścik już wyrzucić i nei wpatrywac się w niego przez cały dzień bo wynik jest wtedy już niewiarygodny ;) trzymam kciuki za ciebie :) i bez paniki i szleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×