Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Marzena kawe słabą możesz pić o ile Ci smakuje:) Bo mnie do dziś odrzuciło...A na Świeta dostaliśmy od mamy dolce gusto ekspres i wcale mnie nie ciągnie do tych niby pysznych,kapsułowych kaw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie do kawy ciagnie strasznie ale ja bez cukru nie umiem wiec lipa :( takie gadanie mnie wkurza bo wiadomo ze to nie ma wpływu przeciez nie zyjemy w sredniowieczu zeby w to wierzyc a jednak nadal spora liczba osob powtarza rozne zabobony 😠 ja to mam gdzie, jak będę chciała to kupie ale i tak mnie to wnerwia. A my też dzisiaj mamy do hurtowni sie wybrac bo chcę ciuszki kupic :) no i najchetniej bym kupiła łózeczko i wózek ale zobaczymy co M na to powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najchetniej to już bym przemeblowała pokój i ustawiła wszystko tak jak ma być :) jakos w połowie stycznia powinnam dostac firanki wiec wtedy tez chyba pranie bym zrobiła bo juz chyba może to leżec uprane w szufladach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile może głupie pytanie ale jak to te skurcze czuć ? to jest to takie stawianie sie brzuszka czy jeszcze cos innego ? ja się boje że nie będę umiała pozac czy mam skurcze czy nie i nie zdążę do szpitala dojechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy to co czuje to skurcze:/ Też sie nad tym zastanawiam...Poprostu czasem mam tak,że czuje taki ścisk w okolicach szyjki macicy i chwile to trzyma i puszcza...ale jak mnie złapie to nie moge np iść tylko musze sie zatrzymać..Brzuch wtedy sie nie spina..Nie wiem co to:/ Pyatałam gina to stwierdził,że to normalne..tyle tylko,wiec nie wiem juz. I dzisiaj miałam cos takiego w nocy..mimo,że spokojnie leżałam..A no i na ost wizycie szyjkę miałam miękka...a nie twarda jak do tej pory... Oj ja kawy z cukrem bym nie tknęła;) Tylko gorzka,najlepiej czarna:) Ja jakbym miała sluchac tych wszystkich zabobonow to musiałabym sie w klatce zamknąć i nic nie robic...Mam to gdzieś..Musze mieć wszystko gotowe,bo teraz mam na to czas a po porodzie to przyjdzie mnostwo innych obowiązków a nie latanie za łóżeczkiem..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nie wiesz do ktorej te hurtownie moga byc czynne? Serio zamorduje tego R.,bo jak zwykle sie spoznia:/ Zaraz sie sfochuje i odechce mi sie dzisiaj zakupów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) czas najwyższy żebyś już zapięła wszystko na ostatni guzik bo różnie moze być, lepiej jednak się przygotować :) to ja takie szczypanie szyjki miałam po wizycie u gina co wam pisałam ale od tej pory spokój, brzuch tytlko czasam mi sie tak napnie i za chwilkę puszcza.... ja juz się nie mogę doczekac keidy M wróci i pojedziemy do tej hurtowni :) mam nadzieje że uda nam sie i nei zostanie dłużej w pracy 😠 bo już się napaliłam :D Smile a ty masz już poprane rzeczy? w ogóle mogłabys mi podac namiary na tego sprzedawcę co kupowałaś koszule nocne ? dobre one sa, tzn czy nei prześwituja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz poszukam u kogo kupowałam...nie prześwitują i wydają sie ok. Juz je uprałam i spakowałam. A ubranka chyba jutro zacznę,bo narazie robilam pranie naszych ciuchów i cała suszarka zajęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chyba też u niego kupiła i staniki jesli ma... chociaz nie jestem pewna rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrażaj się, najwyżej małego focha strzel ;) ale jedź i poogladaj to se humor poprawisz od razu :) a co planujesz kupic w tych hurtowniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obraże sie,bo zasłuzył..;) Musze kupic łozeczko,wanienke..i popatrzec na wozki,bo niby wiem jaki chcemy ale lepiej na zywo zobaczyc i popytać..moze coś doradza,bo ja zielona jestem w wózkach:) A i nie wiem tez jak cenowo mają leżaczki-bujaczki czy lepiej na allegro zamowić.. No i ubranka tez popatrze,bo niby mam,ale wiadomo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózki rzeczywiście na zywo to zupełnie inaczej wyglądaja jakos na inetrnecie to zdecydowanie nie to samo.... ceno jak się maja te bujaczki to nie iwem bo nie ogladałam a tez i na necie jeszcze się nie orientowałam bo to raczej kupie bo narodzinach - teraz wydaje mi sie nie nie jest niezbedne więc ise wstrzymuję... jesli chodzi o wózki i łózeczka to według mnie maja rozsadne ceny.... jak z ubrankami to też nie wiem bo nie zdarzyłam obejrzeć :( a na wanienki nie patrzyłam bo to kupiłam przez internet .... wiem ze maja drogie podgrzewacze, termometry, butelki - w stosunku do tego co na internecie mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja turystyczne kupię ale dopieor w lipcu jak będziemy do domu jechac a tak to w naszym wypadku po pierwsze nie ma gdzie tego trzymac po drugie ise nie przyda bo mamy tylko dwa pokoje .... chybaże wczesniej gdzies isę z malą wybierzemy to wtedy zakupię łózeczko turystyczne a tak w domu to na macie edukacyjnej bedzie lezakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile a tam maja bardzo ładne łóżeczko które ma tez plozy i moze być kołyską :) podobało mi się nawet :) ze skrzynia ono jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope a jak tam u ciebie przygotowania wyglądaja ? ogarneliście już na nowym mieszkanku ? teraz masz w końcu zasłuzony urlop to możesz troche odetchnąć :) no i napisz czy ci po swedzenie przeszło .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................31...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU....................28.........ok.07.03.2011. chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............9..............ok. 20.07.2011...........???........ MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 🌻świeże mamuśki wpisywać sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak piszecie o tych wszystkich rzeczach dla malucha to ja naprawde nie wiem czy sobie poradzę nawet z kupnem tego wszystkiego, a co dopiero z wychowaniem dziecka :P Będzie tak, ze dziecko się urodzi, a się okaże ze ja o łóżeczku zapomniałam :D Ola wygodna jest taka chusta? Łatwo sie ją wiąże? Bo mi sie to wydaje fajna sprawa, ale ciekawe jak to jest w praktyce Z tymi przesądami to idzie zwariować...Szczerze mówiac to ja już bym chetnie kupowała jakieś ciuszki i inne pierdoły, ale powstrzymuję się bo u mnie to za wcześnie, a nie ze względu na przesądy, ale Banmon, Hope, Smile- Wy juz nie macie na co czekać :P Ginekolog nie odbiera, tak myślę że chyba znajdę numer do jakiegoś innego i zadzwonie z pytaniem jako jego pacjentka hehe, bo się nie najlepiej czuje...Pieczenie przeszło, ale brzuch boli tak inaczej...Nie mocno, ale boli...I plecy bolą na dole, ale nerki to by chyba wyżej bolały, co? Zresztą te plecy mnie bolały tak już wcześniej I to pieprzone gardło, ile to może boleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ewentualnego porodu, to nie chcę przenosić, absolutnie ;) Ale wydawało mi się, że ta data to jeszcze się może zmienić, bo przecież w 8 tygodniu to chyba się jeszcze nie da tego obliczyć z wiekszą dokładnością i prawdopodobieństwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena Hope to miała już ciuszki jeszcze przed ciażą jak masz ochote to kupuj, ja tak szczerze to na poczatku nie miałam dopiero niedawno zaczeło mnie to kręcic i też myślałam że nie ogarne tematu ale z czasem człowiek jakoś zaczyna kumac co kupić i sie pamieta - chociaz mam takie wrażenie że zapomnę o czyms ważnym - jak to ja :D marzena łyknij se no-spe jak cie boli brzuch. Herbate zurawinową albo z aronii sobie popijaj spokojnie ... na gardło to nie iwem co .... trzeba chyba te tabsy ziołowe łykac chyba że sa jescze jakies inne sposoby domowe ale nie znam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................31...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU....................28.........ok.07.03.2011. chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............12............ok. 29.07.2011..........???........ MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 Jutro zaczynam 12 tydzień, ale chyba mogę dzień wcześniej zmienic, nie znam przesądu dotyczącego wprowadzania zmian w tabeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to sie sugerowac ta datą z ostatniej @ bo te z usg to sie zmieniaja jak w kalejdoskopie, w karcie ciąży zreszta masz chyba date według OM wpisaną.... i tej sie trzymajmy bo jesli później sie przenosdi to lekaze patrza na date według ostatniej @ a nie na te z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gardło to kupiłam tantum verde, bo gin mi kazał je wcześniej brać i w aptece też mówili że nie ma przeciwskazań...Tyle że one mają bardziej działanie znieczulajace i oprócz zdrętwiałego jezyka nie widzę żadnych rezultatów, więc chyba wrócę do syropu prawoślazowego.. Pije słabą herbate z miodem i cytryną albo z żurawiną w hurtowych ilościach, poczekam kilka dni i pójdę w nowym roku na badania moczu i inne i do ginekologa...Chyba ze wcześniej nie będzie przechodzić albo się będę gorzej czuć to gdzieś prywatnie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam karty ciąży... Ma mi ją teraz założyc, bo do tej pory żadnych badań nie robiłam, a wszystkie wizyty wypadły na szybko przez te plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wydaje mi się że będziesz miała wpisana date porodu według ostatniej @. Pij sobie mleko z czosnkiem albo kładź czosnek na kanapkę jesli lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako że u mojego gin włącza się jakaś dziwna poczta głosowa więc pewnie baluje na jakiejś Teneryfie :D to zadzwoniłam do ordynatora ubóstwianego przeze mnie szpitala ;) Oczywiscie podałam sie za pacjentkę, milutki się zrobił od razu No i nie kazał mi brać tych leków...Powiedział ze to dziwne ze lekarz wiedział o ciąży i przepisał te leki i to bez badań Kazał zrobić badanie ogólne moczu i crp czy coś, na obecność białka w moczu i przyjść z wynikami, tak chyba zrobię i pójdę już do mojego ginekologa bo od początku stycznia miał już być... Mam nadzieję, że do przyszłego czwartku wytrzymam bez jakiegos pogorszenia, a do tego konowała w przychodni pójdę i go zjebię, jak sie nie wie co przepisać to niech nie przepisuje Kazał mi też jakieś globulki dopochwowe kupić po tych antybiotykach co już brałam, climafucin, tylko zapomniałam spytać jak to zrobic skoro dopochwowo już luteinę biorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×