Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ale mam dzisiaj koszmarny dzień :O Okazało się że w Wigilię mogę pracować nawet do 17:30, czyli w domu będę ok 18 :( Wściekłam się strasznie... Do tego brzuch i krzyż mnie pobolewa na @, cycki w zasadzie bez zmian :O Czyli koniec złudzeń i w piątek lub sobotę będzie @ I jeszcze mam problemy z kafe...szlag by to... Amerie a moze cykl sie wydłużo jeden dzień i akurat m zdąży na owulkę ;) Agnes jakie przesuwanie mebli ty dzikusko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie ta kafe wkurza !!!!!!!!!! 😡 Ola no ok jestes 3 dni przed terminem @ więc, mam prawo do marudzenia ;) wybaczam ci ;) ja za ciebie będę wierzyła, że się uadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę was w tej pracy załatwili :o w Polszy to byś sobie mogła chorobowe przy dobrych wiatrach wziąć a jak to jest w UK to nie mam pojęcia.... może jednak w Wigilię się ulitują i zrobią wam niespodziankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile sliczna kizia :) Hope tez kiedys wyobrażałam sobie tylko córeczke ;) moze dlatego ze miałam kilka imion dla dziewczynki a dla chłopca ani jednego, drugi powod był taka zeby moi tesciowie , ktorzy maja juz wnuka , zauwazyli takze nasze dziecko :P (chodzilo mi o m, ja wiem ze moi rodzice beda kochac co by nie bylo i ktore z kolei by nie było ) Ale az mam juz gdzies jaka bedzie plec byle zdrowe :) ukochana szwagierka bedzie miala drugie dziecko - dziewczynke , a imiona dla chlopca juz tez mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analija.
hej ja tez sie do Was dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Analija...
hej ja tez sie do Was dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Analija...
hej ja tez sie do Was dopisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie kafe dziś 😡 w ogóle mi komentarzy nie dodaje 😠 kotek śliczny, też chcę takiego puchatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurza mnie kafe dziś 😡 w ogóle mi komentarzy nie dodaje 😠 kotek śliczny, też chcę takiego puchatego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny koteczki są śliczne :) mi sie marzy brytyjski krótkowłosy szary z niebieskimi oczkami albo syberyjski. Póki co to raz na jakiś czas odwiedzam mojego kitka w polsce.w wolnej chwili też sie pochwałę :-p Mowie wam tabela chińska się sprawdza. Jak narazie 2 koleżankom się nie sprawdziło znalazły się w 5% niesprawdzalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN Olka.P.................28.............................. ...12.12 HopeU.................27..............................ok .13.12 SmileEveryday.......22.............................. ....???? Joasia1982.......... 27............................ .......????? AsiaAaK.............. 19...............................ok.24.12 banmon...............26............................. . ...29.12 -paulinka-............20................................ .ok.27.12 PRZYSZLE MAMUSIE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........16...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............15............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............8............10.07.2010.. .........?.........? agnes19...........17...........5.............12.08.2009. ........./........./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka ale masz zajebistego rudzielca :D wczoraj patrze slabo tutaj sie pisalo :/ na pocztaku myslalam ze widze podwojeni ale jednak nie :) na szczescie ! olka domyslam sie co czujesz jesli chodzi o swieta :/ uk pod tym wzglegem jest do dupy... mze pocieszy cie fakt ze nie jestes sama ja np. koncze prace 24 ok godz.5 rano a pozniej szykuje sie do na lotnisko i jak dobrze pojdzie to bede w rodzinnej miejscowosci na 21 :/ ale najwazniejsze ze bede tam gdzie trzeba ;) hope a o co chodzi z ta tabela ?? to ze mozna sobie zaplanowac chlopca lub dziewczynke ?? ale jestem zmeczona :( odwalilam kawal dobrej roboty... skromna jestem co ;) ostatnio jestem jakas zestresowana wszystko sie wali na leb :/ auto tez mi sie sp.... uwielbiam numerek 9 ale ten rok byl kiczasty na maxa mam nadzieje ze 2010 bedzie chociaz troszke lepszy i juz nic nie bede postanawiala!!!! tyle mialam postanowien na 2009 i kurde same odwrotnosci... uciakam do lozka do pozniej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, popieram pomysł z nowym topikiem. Mam nadzieję że 2010 będzie dużo łaskawszy niż obecny rok, a ten właśnie miał być tak wyjątkowy... Witam nowe koleżanki :))) Ja dzisiaj mam cholernego nerwa, żle się czuję boli mnie głowa, chcę już nocy, chcę do łóżka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie miło, że powróciłaś, chociaz ja też mało udzielam się na topiku, wybaczcie :( ale ciągle jestem zła, że mój M ciągle w delegacjach, wczoraj nawrzeszczałam na niego... chyba mi już całkiem odbija. Nic mi się nie chce jakiegoś lenia i nerwa w tym tygodniu załapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Agnes co Ty robisz w nocy na topiku? :p Ola śliczny kotek :) też miałam kiedyś takiego rudzielca ;) Stokrotka a kiedy Twój M wraca? Rozumie że tęsknisz ale szkoda nerwów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj też pogoda do dupki więc siedze w domu na zakupy nie poszłam :p po firnki pójde juto bo juz sie z mamą umówiłlam :) a po zakupach pojedziemy do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) wprawdzie ja juz sie nie staram ale jesli mozna to do Was dolacze...:) mam 21 lat i obecnie jestem w ciazy..ale zanim to sie stalo troche przeszlam z mezem...tzn staralismy sie o dziecko okolo 1.5 rouk...pewnego razu zaslablam i poszlam do lekarza...zlecil mi podstawowe badania, cisnienie, krew itd...gdy odbieralam wyniki z krwi okazalo sie ze jestem w ciazy! i to w 20 tyg! dodam ze dolegliwosci zadnych nie mialam, okres tez regularnie wystepowal...skonczyl sie w 6 mies a brzuszek wyskoczyl dopiero pod konec 6 mies a obecnie jest przede mna chyba z pol km;) ale to najwspanialszy stan w jakim kiedykolwiek bylam!:):):) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon moja kocica to nie pers a brytyjska długowłosa:) Ale w sumie na pierwszy rzut oka każdy myśli że to pers. Moja nie ma płaskiego pyszczka jak persy i nie trzeba jej codziennie czesać, bo sierśc sie nie plącze jak u persow. I nie muszę jej podmywać:)hehe Ale jak była mała tak do ok. pół roku to musiałam:/ Teraz to już prawie dwa lata ma i sama o siebie dba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja wczoraj miałam tak zjebutany humor że głowa mała. może nawet lepiej że kafe nawalała bo bym wam str4asznie smecił, sama nie wiem co mnie podkurzyło, już mi chyba odbija od tego wszystkiego :( dodatkowo znajoma dodała zdjęcie z pierwszego spaceru z małym no i mnie wtedy już całkiem rozwaliło..... okropniście mi odbija :( kiedyś zawsze przed owulka byłam dobrej myśli a teraz nawet ten okres mnie nie ratuje :( lipnie na maksa no i ta praca moja mnie wkurza ale to zupełnie inny wątek jeśli chodzi o chorobę to nadal jest słabo, wszystko mnie drażni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma ma na razie małego kociaka i go podmywa myślałam, że to trzeba tak przez całe życie ;) ja jeszcze w pracy jestem ale się dorwałam na chwile do netu :) na 18 mam gina więc odezwę się do was później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiamala a to ci przypadek ciekawy:) Gratuluję🌻 Ja właśnie miałam gościa-mamę:) Ale już musiała jechać niestety ale wieczorem przyjeżdza siostra:) Mama była pod wrażeniem naszego mieszkanka:) Strasznie jej sie podobało. A ja dzisiaj zgłupiałam i zrobiłam obiad z dwóch dań, tak mnie naleciało:) Ola koteczka masz cudnego! Naprawdę:) No nie ciekawie z tą Wigilią u Ciebie:( moze sie zlitują i puszczą wcześniej...no bez przesady:/ Amerie to męcząca bedzie ta podróż...Ale odpoczniesz w święta:) Wczoraj mieliśmy kupić choinkę ale nie były zbyt ładne i kupimy innym razem. I postanowiłam że moja choinka będzie ubrana na biało-srebrno:) Tylko i wyłacznie. Tak mnie naszło dziwnie bo zawsze miałam na kolorowo:) Ale to nasza wspólna choinka więc bedzie inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja też się przymierzam do kupna choinki, chcę taka 1,80 na poczatku chciałam bardzo kolorową ale powoli zastanawiam sie czy nie zrobic tylko trzy kolory, jeśli chodzi o przystrojenie mieszkania to tez postawiłam na srebro ;) bo strasznie mi się podoba, w ogóle szukałam ostatnio jakiegos ładnego świecznika i nic nie mogę znaleźć :( (szukałam po centrach handlowych ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon koniecznie zdaj relację z wizyty:) A to wszystko wyjaśnia skoro kotek mały. Nawet chyba przesadziłam z tym że do pół roku to trwało, na pewno krócej. Wiadomo mały kotek nie potrafi jeszcze dokładnie sie wylizać:) A jak dorośnie to już czyścioszek straszny będzie. Kotki tak mają:) Moja to już nawet mojej mamy dziś z początku nie poznała:) Ale miałyśmy ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądam ostatni strony internetowe z ogłoszeniami o sprzedazy kotów, ale przyznam się że strasznie drogie no i ja chcę kotkę (koniecznie) a zazwyczaj są koty no i dobrze by było gdyby kotka była w Kielcach albo w miarę blisko co by nie trzeba było daleko jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na świecznik się nie natknęłam,więc nie pomogę. Widziałam tylko duże stoisko ze swieczkami wczoraj w obi, może tam jakieś były ale nie zwróciłam nawet uwagi. W sumie dobry pomysł, też by sie przydał.. A ja zwykle lubiłam kolorowe choinki ale zmieniło mi się jakoś nie dawno:) W tesco zauroczyła mnie nie zielona ale calusieńka biała choinka. No ślicznie to wyglądało. A i kupiłam wczoraj storczyka do kuchni, wygląda uroczo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po naszą jechaliśmy gdzieś pod Końskie. Tam jakaś pani sprzedawała tylko po 200 zł bo bez rodowodu a mi on nie potrzebny wiec wzieliśmy:) R. chyba w anonsach znalazł ogłoszenie z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×