Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka8138

Nowy cykl, nowe starania o ciążę. GUDZIEŃ 2009

Polecane posty

Izkaaa powiedz rodzinie że jak coś ważnego się wydarzy to dowiedzą się pierwsi z waszych ust i że dzieci lubią przychodzić kiedy nie ma presji;D i nie przejmuj się tym. U mnie jest to samo, już nawet męska część mojej rodziny żartuje z mojego biednego narzeczonego tekstami typu - no co jest u was? Może trzeba zrobić wyścig dla mobilizacji? Takie słowa złośliwie i żartobliwie komentuję i wtedy się kończy cała ta paplanina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
izaa1 dokładnie jak piszesz okres świat i te życzenie potomka i te usmiechy i pytania starcie się nie starcie, poprostu oszalec można i "zyczliwe" koleżanki no to jak tam, kiedy... szału idzie dostać. Powiem Wam, że jak czytam Wasze posty to tak jakby ktos siedział w mojej głowie i pisał to co czuje, zaczęłam się już utorzsamiać z Izaa1 :):):) cieszę się, że zdecydowałam się na forum i na taką formę wsparcia :):):) fajnie, że jesteście :) mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się np. na forum najszczęśliwsze mamy na świecie czego sobie i Wam życzę, ja jeszcze w tym miesiącu dmucham świeczki także pomyślę, też o Was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj racja, nikt nie zrozumie nas lepiej, niz my starające sie :) przeżywamy razem wzloty i upadki, wymieniamy sie informacjami, cieszymy sie i płaczemy razem ;) Moje przyjaciółki mają dzieci, i nie wiedza co ja przeżywam. A co do rodziny, to uwierzcie ze mi nikt nigdy nie wyskoczył z tekstem, kiedy będą dzieci...a jestem juz parę lat po ślubie. Taktowna rodzinka nie ma co. Ale to i tak mnie bardzo nie pocisza, bo od kiedy się staram mam wrażenie że wsyzscy na mnie patrza i myślą, kiedy ona wreszcie będzie mnieć dziecko. Wiem, ze to sa może moje urojenia, ale ciężko mi się ich pozbyc :( Kaja ja się staram 5 chyba juz cykl, własnie mam dni płodne. NIe wiem, kiedy owulka bedzie bo w poprzednich cyklach miałam raz w 13, raz w 14 a raz w 16 dc, więc nie mam pojęcia kiedy to bedzie teraz. Przytulanki za to całkiem spontaniczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa to w takim razie wszystkiego najlepszego w tym miesiącu:), dużo optymizmu , siły i poczucia humoru kiedy natrafią się gorsze dni (oby takich nie było) noi oczywiście.....wiadomo ,czego jeszcze życzę:). To pomyśl o nas kiedy będziesz zdmuchiwać świeczki, a nam, żebyśmy wszystkie razem mogły nawet się nie przenieść ale stworzyć swój własny nowy kącik dla zaciążonych przyszłych mam:)..tego wszystkim życzę jak najprędzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też pewnie czekają takie pytania. Zresztą jak co roku... masakra. A najgorsze to są koleżanki którym za pierwszym razem się udało, tak sobie zaplanowały, że ma być w tym miesiącu i tak im wyszło i nie rozumieją, że może być inaczej. A kiedy ktoś z rodziny zapytał czemu jescze nie mamy, to odp. tak samo głupio, że jesteśmy jeszcze za młodzi na dziecko ;) ale potem niektóre stare citki były zbulwersowane takim tekstem, że niby jesteśmy niedojrzali skoro tak myślimy ;) a ja się z nich śmiałam w duchu jakie są denne i łapią wszystko :) ludziom brakuje wyobraźni zwłaszcza tym z gromadką dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
gwiazdencja w 100% się z Tobą zgadzam:):):) my też mówimy, że jeszcze czas etc. i dokładnie tak jak piszesz, ludzie bardzo płytko patrzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się Świąt, a raczej świątecznych spotkań, że nie wytrzymam i albo powiem żeby się nie wtrącali, albo się poryczę :( już nieraz leciałam niby pilnie do wc, a tam ocierałam łezki :( jedno jest dobre w takich doświadczeniach - że uczę się wrażliości w tym temacie i na pewno nikogo nigdy nie spytam: no to kiedy w końcu będziecie mieli dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa1
Bardzonowa,nic dziwnego,że czytając nasze posty,widzisz swoje lustrzane odbicie,mamy w głowach to samo,te same lęki,pragnienia i cel mamy ten sam,tylko droga do niego nie jest usłana różami.Jeżeli chodzi o te głupie,pozbawione taktu pytania naszych bliskich,to ja już parę razy nie wytrzymałam powiedziałam prosto z mostu dlaczego jest jak jest,oczywiście nie zagłębiając się w szczegóły.Jedno krótkie zdanie i koniec.Wtedy autor pytania robi się czerwony,zaczyna się jąkać i koniec rozmowy.A niech potem gada wszędzie naokoło i tak g... mnie to obchodzi,to nie nasza wina ,że jest jak jest.A że niektórzy ludzie nie rozumieją,że inni mają problem z poczęciem dziecka,to już ich sprawa,widocznie są ograniczeni i zamiast mózgu mają kłębek wełny i to baaaaardzo luźno zwinięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropne są też takie rodzinne debaty typu: no nie wiem czemu jeszcze nie decydujecie się na dziecko, przecież wsyscy młodzi mają na początku ciężko z pieniędzmi, mieszkaniem, pracą i jakoś mają dzieci i sobie radzą. Wy też dacie radę. Nic nie mówię tylko słucham jak tu debatują jaką to pracę znaleźć, albo jak to im też było ciężko na początku. A żadna z tych niby inteligentnych ciotek nie zada sobie trudu i nie pomyśli, że to może boli? A ja nie mam zamiaru tłumaczyć całemu światu dlaczego nie mam dzieci. Potem byłyby debaty jakie są metody leczenia itp. masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa1
Gwiazdencja,chyba tylko takie jak my babki mają w tej kwestii poczucie taktu,tylko ten kto zetknął się z problemem osobiście wie jak to naprawdę jest.Ja z reguły słysząc jakieś pytanie na temat braku dziecka trzymam nerwy na wodzy,ale czasami nie wytrzymuję i palnę jakiś tekst tonem takim,że ciekawski osobnik nie wie gdzie się schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) chciałam się tylko przywitać, ale chyba więcej nic nie napiszę, bo jakiegoś doła złapałam dzisiaj i chyba zrobię sobie pachnącą kąpiel. Jakby nie było jestem z Wami :) Miłego wieczoru wam życzę i cieszę się, że nasze grono się powiększa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa1
hej dziewczyny.wpadłam tutaj na chwilkę i widzę ,że nikogo nie ma ,puściutko i cicho w Naszym kąciku.Ja też zaraz idę ,bo jutro poniedziałek i niestety rano trzeba się zwlec do pracy. Melita,mam nadzieję,że Twój dół już choć troszkę się zakopał i miałaś dziś lepszy dzień? Olka Ty to na pewno wariujesz cały dzień pod pierzyną,co? Pozdrawiam gorąco i życzę miłych snów,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
miełgo dnia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie!!! Co tu tak pusto? Aż tak się za robotę zabrałyście, że nie macie na nic czasu??? Mój dół już zniknął :D mam fantastyczny humor bo mam wolne :) wieczorkiem idę na aqua aerobic a teraz sprzątam :) Co tam dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa1
hej🖐️ale cisza....Chyba rzeczywiście wszystkie zarobione ,że ho ho.Melita Ty to wiem,że moczysz tyłek w basenie ale reszta?Nikogo tu nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem cześc ;) byłam z kochanym mężusiem na zakupach a teraz szykuje się na wieczór ;) tłumaczyć chyba nie musze o co mi chodzi ;) Melitka cieszę się, że wrócił Ci dobry humor ;) Dziewczyny piszcie co Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa1
coś się tak mijamy jak pociągi jakieś czy coś.U mnie nic nowego,ciągle @ więc nic się nie dzieje.Przed świętami jeśli mi się uda idę jakieś badanie śluzu,nie wiem co to dokładnie będzie,coś jak cytologia,tylko dokładniejsze,no a zaraz potem muszę jeszcze raz zrobić prolaktynę,zobaczymy czy coś się zmieniło.Tak więc łykam tabletki i czekam cierpliwie. śpicie już babki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
czesc dziewczyny, wrócilam z pracy i się melduję :):):) u mnie dzisiaj też dobry humor dopisuje :) a na dobrą sprawę nie wiemm czemu, jutro czeka mnie mycie okien i szkoła także szybko zleci a w środę do lekarza, mam nadzieję, że clo działa i wszystko co potrzeba rośnie :):) w czwartek do drugiego lekarza , nie chce się dołować od poniedziałku :):):) pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) Izkaaa trafiłaś w dziesiątkę:D mam nadzieję że coś z tego wyniknie:). Dziś weszłam tylko na chwilkę bo muszę korzystać póki się da;D. Dziś w połódnie poczułąm porządne bóle owulacyjne więc..wybaczcie że was opuszczę:) ale zaglądnę tu jutro. Buziaki dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) Izkaaa trafiłaś w dziesiątkę:D mam nadzieję że coś z tego wyniknie:). Dziś weszłam tylko na chwilkę bo muszę korzystać póki się da;D. Dziś w połódnie poczułam porządne bóle owulacyjne więc..wybaczcie że was opuszczę:) ale zaglądnę tu jutro. Buziaki dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki :) Izkaaa trafiłaś w dziesiątkę:D mam nadzieję że coś z tego wyniknie:). Dziś weszłam tylko na chwilkę bo muszę korzystać póki się da;D. Dziś w połódnie poczułam porządne bóle owulacyjne więc..wybaczcie że was opuszczę:) ale zaglądnę tu jutro. Buziaki dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa1
Bardzonowa,nic mi nie wspominaj o myciu okien bo aż mnie trzęsie w środku,mnie tez to czeka ale odwlekam ile się da.Ja tak zawsze mam ,kołuję się jak głupia a potem robię wszystko w biegu jak wariatka. daj znać co powiedział lekarz jak wrócisz w środę z wizyty,ale ja mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki baaardzo mocno.Oby było dobrze....będzie.Zmykam zaraz spać,bo zaraz mąż wyskoczy z wanny i znów będzie ględził co ja robię przy tym komputerze o tej porze.Jakby co to słodkich snów,czy czego tam innego słodkiego,cokolwiek zamierzacie robić👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaaa1
no to pracuj Oluś,tylko się nie obijaj,tak całą parą!Buziaki dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xewax
czy duze sa szanse na zajscie w ciaze podczas owulacji stosujac prezerwatywy i robiac tzn. stosunek rzerywany?? Prosze o odpowiedzi z kilkoma słwami komentarzu Z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Podejrzewam że tylko z rana mam możliwość wejścia na stronkę bo na wieczór ciężko (stronka wygasa). Ja staranka mam w sumie za sobą:) i teraz już tylko szczęście potrzebne:). Na Święta przyjeżdżam do kraju i też pewnie zabiorę się za jakieś świąteczne "pomaganie" w domku:)). Postaram się nawiedzić kafe dziś wieczorem (mam nadzieję że się uda) to pogadamy:) Miłego dnia kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
xewax a któż to wie, ale zapewne jak nie chcesz to zajdziesz. nikt Ci na nic nie da gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×