Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Poród powiadacie? hehe...widzę że na "twarde tematy" wchodzimy...było...no hm....no kurcze nie mam żadnych złych wspomnień...ciąża to była droga przez mękę!!! Wszystkie "mądre" rodzące wcześniej znajome straszyły mnie że jest to ból nie do wytrzymania, którego nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić...więc podczas porodu czekałam aż faktycznie poczuję ten niewyobrażalny ból...i tak czekałam....i czekałam....i się nie doczekałam!!! Urodziłam po prostu...słuchając wskazówek położnej, w nocy, spokojnie, bez histerii...po prostu wiedziałam po co tam idę...po moją śliczną córeczkę:) A mała nie była 4110 i 60 cm:) hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek jak piszesz o porodzie to mi slabo..... Animaja powiedz cos o porodzie?? masz mdlosci czy cos takiegop??jak czujesz ze jestes??? ja bole cyckow i momentami brzuch!!! Izula skopiuj tabelke no i sie dopisz!!! bo 2 razy jestes! Animaja ja tez jestem przeszczesliwa i przerazona ! i nie wierze jescze nie widzialam dzidzi na usg 1 marca na krew i mocz , 3 na usg ide! masz racje forumowe blizniaki beda! swieca obciachowa!:)) Ty zawsze dobry chumor! mowilam ze bedzie dobrze< boze pamietam jescze niedawno pisalysmy sobie glupotki, zarty i zadna nie byla z nas w ciazy a teraz?? dzidzia :)) o matko! ale masz suwaczki bombowe! ide spac, zmeczona jestem! calusy!!! ciesze sie ze gadamy! na pewno te bole jak na @ na naszym etapie normalne? sie boje oczywiscie ze cos nie tak! papap calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa znieczulenie? jakie znieczulenie? lekaż przyszedł dopiero na finał...nawet zszywali mnie na żywca...a mała mnie ładnie porozrywała mimo nacięcia. Mam wąskie biodra i przed porodem mierzą ci je takim przyrządzikiem...u mnie kie[psko to wyglądało, a jednak dałam radę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewuszki nie wyrabiam z wami . chwile mnie nie ma a wy tyle napiszecie ze nie mam kiedy wszystkiego przeczytać . Kurcze ja jestem teraz pełna nadzieji bo tak sobie myslalam i myslalam i doszlam do wniosku ze moze to ta zła cytologia odpowiada ze nie mogłam zajsc tyle czasu. Moze teraz wszystko szybko wylecze i zajde szybciutko heh? Mój mąż sie smieje juz bo co chwila mam inne teorie spiskowe jak on to mówi heh. kurcze dzis wrzucilismy na duuuuuzy spontan, nie wiem czy powinnam biorac te globułki ale sie kochalismy chwile przed przyjsciem gosci a dzis z moich obliczen mam dni plodne, no ale i tak nie licze na ciaze w tym mcu. Jabłko, aniamaja, marika jak wam fajnie, juz macie pod serduszkiem swoje malenstwa, i zalapiecie sie jeszcze na poród w tym roku. Mam nadzieje ze co miesiac kolejne staraczki stana sie zapylone heh no i ja tez. widze ze dziewczyny ustawiaja sie w kolejce, która nastepna to ja w takim razie moge rezerwowac kwiecien heh bo na marca juz sie porezerwowały heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek2006
tak mi dobrze tu z wami...wkoncu widze sens siadania do kompa...az ilo sie czyta te posty...ni moge spac...piersi mnie lekko bolą boje sie ze to przed miesiaczka bol...a ja jutro zaplanowalam test ciazowy...heh...specjalnie po niego jechalam pierwszy raz sama samochodem...serce malo mi nie wyskoczylo na skrzyzowaniu bo nie wiedzialam juz na co patrzec....ale nie moglam zabrac meza bo to niespodzianka...kupiłam juz nawet body z napisem ... mała juz w drodze...niedługo to zaloze...ale chyba prezent nie wypali...a szkoda taki slodki rozowy bodziak... zostawilam miejsce wolne w tabelce zaciazone....ciekawe kim okaze sie szczesciara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. staaarająca........26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka.....25...........4.........08.03.2010... lolitka.............25............4..............06.03.2 010.....małopol. izulek_2006 25........ zachodniopomorskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK TC TP MIASTO elixx........22..........6..................19.09.2010 ...........Bielsko-Biała aniamaja...29.............5................11.10.2010 .........zach.pom marika30.....32..........6................12.10.2010.... ......pom. KIM BEDZIE NASTEPNA SZCZESCIARA? ... 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29...........2,3,4......................... ........kuj.pom izulek_2006 25 lat ........... zach.pomorskie kotka 27............4 tydzień :)................śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
właśnie zrobiłam test ...nie wytrzymałam do rana 2 piękne kreseczki:) 4 tydzień moja druga ciąża miałam kilka dni temu plamienie implantacyjne więc byłam prawie pewna:) mam głupią męczącą pracę-stoję 8 godzin i dźwigam ciężary wrrr a wizyta 26.02 będę musiała powiedzieć w pracy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
nie no gratuluje kotka....szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziewczyny w takim tempie zachodzicue w ciaze ze niedlugo forum zmieni nazwe na mamuski ...a nie staraczki...czulam ze dzis ktos zajdzie...myslalam ze moze ja.....ale wazne ze powieksza sie grono mamusiek...ja czekam z testem do rana......jak usne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
moze nie czekaj do rana? ja nie wytrzymalam i dobrze:) ost @ 16 stycznia test najzwyklejszy AMIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
te moje plamienie implantacyjne hmmm plamieniem nie można tego nazwac starałam sie o dzidziusia wiec obserwowalam swoj organizm i nosilam wkladki mialam jedna doslownie kropelke krwi na majtkach zalozylam wkladke i zauwazylam taki bezowy sluz...przygladalam sie tej wkladce i przygladalam....jakby zabarwiony krwia heh....ale czulam ze to jest wlasnie to pierwsza ciążę zdiagnozowalam po ślinie- miałam ślinotok i trudno było mi ją przełknąć teraz to samo w 19 dc się pojawił-aż musiałam spluwać do umywalki :) 19dc również pojawiło się kłucie jajnika które trwa do dziś póżniej doszły nudności i ochota na pomidorówkę :P powodzenia życzę ACHA czytałam że należy unikać współżycia w dniach w których wypadałaby @ czyli nici z sexu na walentynki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babki ale sie narobilo!!!!! w takim tempie zachodzimy, ze to forum jest szcesliwe mowie Wam!! co pare dni kolejna za chodzi!!!!!BOmba! paula postrasz mnie to porod naprawde tak ciezko???? BP zarza bedziesz nastepna, ja wiesz tez mialam zapalenie z pol roku i ciagle globulki no i jaks ie wyleczylam to za 1 razxem nie zaszlam, a potem za druugim juz tak, wiec tam na pewno musialo sie wszytsko unormowac po tym leczeniu jak u Ciebie, takie spontany sa najlepsze!!!!!!! marzec zarezerwowany przez Ciebie! Izulek a kiedy masz dzien @???? kiedy robisz testa??zrob w dzien @ wczesniej Ci moze nie wyjsc jak mi KOtka szok szok!! czy ja dobrze czytalam na poprzedniej stronie,>? to byl Twoj pierwszy cykl staran?? w ktorym dniu cvyklu zrobilas test?? ale szybko CI wyszedl test uwazaj w pracy na ciezary!!!!ja nic nie wiem ze nalezty unikac sexu w dniu okresu ??? Guccii moze Ty nastepna??? pozdrawiam calusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka czy Ty pracowalas jako polozna?? dobrze zrozumialam?? bedziesz nas edukowac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizuje Beciabe............23...........6... .........??........malop xena64.............25...........1.........28.01.2010.... mazowieckie. krisana............25...........1.........01.02.2010.... oriananana.........25...........5.........05.02.2010.... mamusiaa25.........25...........1.........08.02.2010.... dolnośl. krzaczor.........23...........1.........08.02.2010.... śląsk satyna18...........21...........3.........18.02.2010.... wlkp. Paula_27...........27..........14.........27.02.2010.... wlkp oOomadalenaoOo.....20...........2.........28.02.2010.... zach.pom Gucci24..........24..........20?........02.03.2010....po m. staaarająca........26...........4.........02.03.2010.... małopolskie B.P.2300...........23..(10 juz powaznych)04.03.2010...warm.mazur) aga_ton...........25...........12............07.03.2010. .....mazowieckie basiula3...........24...........2.............07.03.2010 ........lubuskie Różowa chmurka.....25...........4.........08.03.2010... lolitka.............25............4..............06.03.2 010.....małopol. izulek_2006........ 25.................................. zachodniopomorskie ZACIĄŻONE: NICK WIEK TC TP MIASTO elixx........22..........6..................19.09.2010 ...........Bielsko-Biała aniamaja...29.............5................11.10.2010 .........zach.pom marika30.....32..........6................12.10.2010.... ......pom. KIM BEDZIE NASTEPNA SZCZESCIARA? ... 2 KRESKI CZEKAJACE NA POTWIERDZENIE jablko.......29..........6........................ ........kuj.pom izulek_2006.. 25 lat ....................................... zach.pomorskie kotka 27............4 tydzień ................śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka gratulacje! Dziewczyny naprawde istne szaleństwo, a to dopiero połowa lutego :) to co to bedzie w marcu heh? coraz mniej nas w tej górnej tabelce, liczba zapylonych rośnie heh. Oby to był owocny czas dla nas staraczek. Jestem pełna optymizmu i ciesze się z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! czytam was caly czas i jestem pelna podziwu ile jest juz tu przyszlych mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
u mnie lipa...jedna kreska...temperatura rano 37.2....mialam nadzieje...pretest robilam..i nic....znowu nic....a miesiaczke powinnam dostac miedzy 15-19 lutego...moze to za wczen=snie na test... a moze nibede sie napelniac nadzieja....ale....mam czas....myslalam ze tym razem sie uda....dola mam..ale...dobrze ze chociaz mam skarbka mojego syna...gorzej jakbym nie miala dziecka pomyslala bym jeszcze ze nie moge miec dzieci...trzymam za was kciuki....a wy za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek nie załamuj sie teraz bedzie nasz cykl za miesiac gornej tabelki juz nie bedzie tylko bedzie jedna zaciazonych glowa do gory:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek>jestem z Toba! kotka>gratuluje! ja po raz kolejny uslyszalam,ze mam sie nie przejmowac i nie martwic... nikt nie wie co czuje,chyba,ze ktos od dwoch lat probuje zajsc w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziekuje dziewczynki od razu mi razniej....chyba za latwo by mi poszlo.... ale skupie sie teraz na walentynkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka ja też mam ten problem, tylne zgięcie macicy. kiedyś ginekolog mówiła mi że takie kobiety mają troche gorzej zajść w ciąze, trzeba leżeć po wspóżyciu z nogami do góry. ja od 3 miesiećy tak próbowałam,z e nic z tego nie wyszło:( teraz znowu przeczytałąm, ze trzeba na brzuchu z poduszką udami, już sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka sa rozne opinie i kazde tylozgiecie macicy jest rozne mi lekarz przy usg powiedzial ze mam silne a mas zbolesne miesiaczki?? bo ja straszne krzyz dupsko wszystko mnie boli okropnie lekarz mi mowil ze od tylozgiecia/:((( a czytalam ze jedne dziewczyny nie miały problemu z zajsciem a niektore od razu jedne miały problemy w ciazy bolal brzuch bo sie macica protowała inne poroniły a jeszcze inne to bez problemu przeszły cała ciąże a jezeli chodzi o pozycje to najlepiej od tylu i potem polozyc sie na brzuch:P:)))) wiec probujemy zobaczymy jak to u nas bedzie bo u mnie to dopiero drugi cykl staran bo zawsze bralam tabletki co było dla mnie straszną ulgą przy okresie bo był prawie bezbolesny a po odstawieniu tabletek wróciło na szczęscie okres mi sie już skończył ale tydzień temu to wyłam z bólu a nastepny okres mam nadzieje ze juz nie przyjdzie:)))) a teraz spadam do mezusia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
nie zamierzam jutro isc do pracy-albo wezme opieke na corke albo l4 nie ciążowe jeszcze :)- wizyta 26 nie będę się narażać po przyjściu z pracy bolą mnie plecy i kolana od stania.. pieniądze nie są najważniejsze, nie muszę mieć premii będę miała za to czas dla córki dziś świętujemy :) ROMANTYCZNYCH , OWOCNYCH WALENTYNEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wiecie co....faktycznie dolujace sa te zdjecia na naszej klasie a szczegolnie te z usg....wlasnie weszlam na nk..i znow kolezanki w ciazy.....juz sama nie wiem co mysle i czuje...w jdnej chwili sie smuce ze inni maja a ja nie...w drugiej chwili ciesze sie z nimi...samolub ze mnie co....niespodziewalam sie tego po sobie... ja juz po prostu nie wiem czym sie zajac o czym myslec....ilez mozna liczyt te plodne i nieplodne dni..najgorsze jest to czekanie.....na miesiaczke.................................................................. test wyszedl nie... a miesiaczki nie ma......chociaz walentynki mi sie udaly......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
No, ale się porobiło :)::):) Gratuluję :) Kotka, mnie też zaczeło ciągnąć na pomidorówkę :D Lolitka,Basiula a co do tyłozgięcia, to ja też mam i mam bolące miesiączki, ale zaszłam w ciążę,więc nie ma rzeczy niemożliwych :):):) Izulek, mi testy też nie wychodziły pozytywnie,więc nic nie wiadomo :) @ nie było, a jak robiłam test za 1wszym razem,to blada kreska, powtórzyłam za 3 dni i wyszedł negatywny,a okresy nie było.Pojechałam do gieni, ona ush i widać tylko powiększoną macicę, ale na 100%ciąży nie stwierdziła,więc kazała zrobić betę i dopiero wyszło :) a jak byłam w 6tygodniu,to na widziałam maleństwo i jego bijące serduszko na usg!!! :):):) Życzę Wam udanych Walentynek :) Ze mnie normalnie wyrodna żona-nic nie mam dla męża, ani nic nie przygotowałam. Pół dnia przespałam,a drugie pół przebiadoliłam,że mi niedobrze :P Jabluszko,a co do mdłości,to może masz taką urodę,że one Cię nie dotyczą :) Jak rozmawiałam z moją mamą,to okazało się,że moje reakcje na wszelakie kremy,dezodoranty i inne zapachy są takie same jak jej niegdyś...Tylko ona źle się czuła do końca ciąży...mam nadzieję,że to akurat mnie nie będzie dotyczyło :) Pozdrawiam Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
jak to nie masz prezentu dla meza...najpiekniejszy prezent nosisz pod sercem....pozdrawiam was dziewczyny i do jutra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulak ja co do @ to zależy ale nie pamietam jeszcze takiego zebym nie musiała zażywac nic przeciwbólowego. w pierwszych dniach to lecę na ketanolach. masacra. pamiętam jak odstawiłam kiedyś tabletki anty to pomijając że dopiero po 3 miesiacach dostałam okres to nie zapomne go do konca życia. ból nie do wytrzymania. na czworaka szłam do kuchni po coś przeciwbólowego. ból nie do opisania i nie do wytrzymania. przy tym migawki w oczach a mokra byłam cała z bólu jak nie wiem co. ostatnio też zdarzyła mi się taka strasznie bolesna@ moze ze 3 m-ce temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka a jak długie masz cykle, kiedy staranka przewidujesz, sugerujesz się czymś, mierzysz temp, obserwujesz śluz, testy stosujesz??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×