Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

juz wiem przeczytałam że to normalne zjawisko przed okresem że jak wystapi to jest normalne uff:) :P nie wiedziałam o tym nigdy ale czlowiek sie uczy całe zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula ja mialam tak z temp po owu 36,9, w ten poniedziałek spadla mi do 36,7 i był to spadek jednodniowy bo na drugi dzień miałam już 36,9 też nigdy o tym nie wiedziałam, dopiero na tym forum dziewczyny mi powiedziały przejżałam swoje poprzednie wykresy i nigdy nie miałam takiego jedniodniowego spatku temp loonach jestem dwa dni przed @ więc może dlatego mi test wyszedł użyłam tego strumieniowego bardziej czułego, kreska była blada ale i tak dobrze widoczna, nie zaden cień cienia :) teraz tylko żeby się utrzymała mam strasznego nerwa, już wiem czemu odradzaja testowania przed @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko ja juz musze isc do pracy i przestać wpatrywać sie w mój organizm bo oszaleje ( nie chodzi o ciążę) bo jestem nastawiona ze dostane okres a jak jutro podniesie mi sie temeratura to co martezz?? dokształcam sie w kalendarzyku malzenskim ale nie wyczytałam nigdzie o spadku jakims i znowu podwyzszeniu czy o innych sluzach plodnych przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jeszcze raz do miasta bo praktycznie nic nie kupiłam:P a obiad musze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrezz jak mozesz daj mejla to ci napisze to mnie doksztalcisz troche bo po co zasmiecac forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula wysłam ci wiadomość na Twój adres ja też byłam zielona ale wczoraj wertowałam w internecie do północy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane jak zawsze duzo piszecie! a wiec ja mma spoko prace jesli chodzi o stamnie, moge usiasc na lekcji prawda ale gorzej jak uczniowie na mnie kaszla, albo sie pchaja na korytarzuu:))) ide za 2 godz na usg ale bedzie numer jak nie bede w ciazY! naczekalam sie to fakt, u mnie spokojnie..bedzie co ma byc...taks ie czeka na kase:))) Baska a moze to>..........???????. gdzie nasza paula?? gratulkujemy nowej kolezance, nie dlugo jestes z nami prawda??? napisz cos jescze o sobie jak Wy piszecie o temperaturach to ja nic a nic nie rozumiem>>>>> calujeWas mocno napisze jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula, ja bym powiedziala to co Superburek - ze to sluz na ciaze... Nie myslalam ze to normalny objaw przed @, bo ja nigdy takiego nie mialam... Nie liczac tego sprzed 2 tyg, ale to bylo po pseudo @ i tabletkach anty... A co do tej temp to tak jak pisalam Marcie, jest mozliwy jednodniowy spadek temp w dniu implantacji zarodka... Marta tak chyba wlasnie miala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martezzz ja tak od poniedziałku testuje, za każdym razem pozytyw ale i tak się stresuje bo jakiś czas temu test ( też przed spodziewaną @) wyszedł pozytywnie a za 2 dni było krwawienie. Z tym że wtedy tylko raz test wskazał 2 kreski, nastepny zrobiony już nawet cienia nie pokazał i po nim przyszła @. Paranoja z tymi testami :) jakby nie było takiego łatwego dotępu do nich to ile mniej stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loonah zobaczymy czekam do okres a wogole implatacja zarodka 2-3 dni przed okresem?? chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja myślę, że to jest możliwe :) Zagnieżdżenie się zarodka może trwać od 6 do 12 dni... Licząc, że przeważnie owulacja jest ok. 13 - 14 dnia cyklu i np. dodając tą najdłuższą wersje zagnieżdżania (każdy organizm jest inny) to mamy wynik ok. 26 dzień cyklu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
najgorsze jest to czekanie................musze czekac dwa tygodnie na kolejne usg...mam nadzieje ze pecherzyk z cialkiem zoltym zamieni sie w plod z bijacym serduszkiem... modlmy sie za nas samych i za siebie...zasiedzialam sie na kompie czytajac o tych cialkach i pecherzykach ze znowu mi zupa z garnka wyparowala.....pozdrawiam was..i pamietajcie CIERPLIWOSC przede wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzne zrodla podaja ze zarodek moze sie zagniezdzic nawet dopiero w 12 dniu od zaplodnienia... Tez mi sie to wydaje dosc dziwne, bo pewnie w tym czasie cialko zolte zaczyna juz degenerowac... Chyba ze to sa dane dla kobiet o dluzszej fazie lutealnej, np 16-dniowej, wtedy by juz bardziej pasowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja myślę, że to jest możliwe :) Zagnieżdżenie się zarodka może trwać od 6 do 12 dni... Licząc, że przeważnie owulacja jest ok. 13 - 14 dnia cyklu i np. dodając tą najdłuższą wersje zagnieżdżania (każdy organizm jest inny) to mamy wynik ok. 26 dzień cyklu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzne zrodla podaja ze zarodek moze sie zagniezdzic nawet dopiero w 12 dniu od zaplodnienia... Tez mi sie to wydaje dosc dziwne, bo pewnie w tym czasie cialko zolte zaczyna juz degenerowac... Chyba ze to sa dane dla kobiet o dluzszej fazie lutealnej, np 16-dniowej, wtedy by juz bardziej pasowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
najgorsze jest to czekanie................musze czekac dwa tygodnie na kolejne usg...mam nadzieje ze pecherzyk z cialkiem zoltym zamieni sie w plod z bijacym serduszkiem... modlmy sie za nas samych i za siebie...zasiedzialam sie na kompie czytajac o tych cialkach i pecherzykach ze znowu mi zupa z garnka wyparowala.....pozdrawiam was..i pamietajcie CIERPLIWOSC przede wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja myślę, że to jest możliwe :) Zagnieżdżenie się zarodka może trwać od 6 do 12 dni... Licząc, że przeważnie owulacja jest ok. 13 - 14 dnia cyklu i np. dodając tą najdłuższą wersje zagnieżdżania (każdy organizm jest inny) to mamy wynik ok. 26 dzień cyklu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzne zrodla podaja ze zarodek moze sie zagniezdzic nawet dopiero w 12 dniu od zaplodnienia... Tez mi sie to wydaje dosc dziwne, bo pewnie w tym czasie cialko zolte zaczyna juz degenerowac... Chyba ze to sa dane dla kobiet o dluzszej fazie lutealnej, np 16-dniowej, wtedy by juz bardziej pasowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
najgorsze jest to czekanie................musze czekac dwa tygodnie na kolejne usg...mam nadzieje ze pecherzyk z cialkiem zoltym zamieni sie w plod z bijacym serduszkiem... modlmy sie za nas samych i za siebie...zasiedzialam sie na kompie czytajac o tych cialkach i pecherzykach ze znowu mi zupa z garnka wyparowala.....pozdrawiam was..i pamietajcie CIERPLIWOSC przede wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzne zrodla podaja ze zarodek moze sie zagniezdzic nawet dopiero w 12 dniu od zaplodnienia... Tez mi sie to wydaje dosc dziwne, bo pewnie w tym czasie cialko zolte zaczyna juz degenerowac... Chyba ze to sa dane dla kobiet o dluzszej fazie lutealnej, np 16-dniowej, wtedy by juz bardziej pasowalo... No i w sumie jak mierzysz temp to widac ze spada zwykle w dniu @ czyli dopiero wtedy cialko zolte calkowicie zanika i przestaje produkowac progesteron, a dopoki jest on produkowany dopoty jest mozliwe utrzymanie ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm a ja myślę, że to jest możliwe :) Zagnieżdżenie się zarodka może trwać od 6 do 12 dni... Licząc, że przeważnie owulacja jest ok. 13 - 14 dnia cyklu i np. dodając tą najdłuższą wersje zagnieżdżania (każdy organizm jest inny) to mamy wynik ok. 26 dzień cyklu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko mi się to przytrafiło :) Loonah - myślimy podobnie :) Ja miałam kłucie cały tydzień - parę dni przed spodziewaną @ i parę dni po... Potem doszło plamenie, więc chyba należę do tych co do 12 dnia zagnieżdżały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, calkiem mozliwe:) wiecie co mnie najbardziej zastanawia w tym wszystkim? Co ten zarodek robi przez te 12 dni? Szuka sobie najlepszego miejsca? Chce sobie 'poplywac'...?:) Mi tez sie cholerstwo zawiesilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martezzz ja tak od poniedziałku testuje, za każdym razem pozytyw ale i tak się stresuje bo jakiś czas temu test ( też przed spodziewaną @) wyszedł pozytywnie a za 2 dni było krwawienie. Z tym że wtedy tylko raz test wskazał 2 kreski, nastepny zrobiony już nawet cienia nie pokazał i po nim przyszła @. Paranoja z tymi testami :) jakby nie było takiego łatwego dotępu do nich to ile mniej stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczyny! Ja nie wytrzymałam i zrobiłam test dzis. wiadomo ciekawosc zrzera. a tam ? jedna dołująca krecha :( robiłam bobo test strumieniowy z porannego moczu. dzis 28 dzien cyklu moze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martezzz ja tak od poniedziałku testuje, za każdym razem pozytyw ale i tak się stresuje bo jakiś czas temu test ( też przed spodziewaną @) wyszedł pozytywnie a za 2 dni było krwawienie. Z tym że wtedy tylko raz test wskazał 2 kreski, nastepny zrobiony już nawet cienia nie pokazał i po nim przyszła @. Paranoja z tymi testami :) jakby nie było takiego łatwego dotępu do nich to ile mniej stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bp mysle że powinno pokazać ten test jest najbardziej czuły na rynku ale nie jestem do konca pewna;/ jak do końca z nim jest.Przykro mi że jedną kreske zobaczyłaś smutne:( tyle czekania;/ wielki buziak na pocieszenie:* a ogolnie to jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×