Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

ewka>ja na Twoim miejscu zrobilabym test jutro rano i dzwonila jakby co do ginki,moze to odrzucenie zarodka?jakies samoistne poronienie(bardzo wczesne,o ktorym wiekszosc kobiet nawet nie wie)albo zagniezdzenie sie zarodka... przepraszam,ze tak ostro,ale rozpatruje wszystkie mozliwosci... oczywiscie zycze Ci jak najlepiej :) ile jest dni po owulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 9 dzien po owulce a plamienie takie mocne bylo wczoraj:( nie wiem czy zdążę dzisija tescik kupic bo sie nie zaopatrzyłam jeszcze na ten miesiąc... dzieki za rady pewnie tak zrobię... dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* ja mam kose z mężem grrrr...!!!! nie będe sie rozpisywać bo nie ma sensu! ewka może to być zagniezdzenie o ile dobrze pamietam Marika miała takie plamienia:) i była w ciąży paula z przerażeniem czytałam o jakim zabiegu piszesz:P fajnie że masz oparcie w rodzicach że Ci pomogą:) będziemy trzymac kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy! czas dobry na zagniezdzenie,tylko ta ilosc mnie martwi...hm glowa do gory,czekamy na dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Widzę że zaczyna się dziać na topiku:) Basiula widzę że hormony zaczynają szaleć, u męża też;) A co do mojej siostry to nie wiem czemu ukrywała a w sumie nadal ukrywa ciążę. Może nie chciała nic mówić bo to nieplanowane i nikt nie lubi jej chłopaka za bardzo? Nie wiem , nie mogę z nią pogadać bo mi brat w tajemnicy powiedział o tej ciąży bo siostra nie chce nikomu mówić. Dziwne. U mnie staranka trwają:) W 12dc miałam śluz ciągnący, 13dc jajnik lewy strasznie mnie kuł przez pół dnia i przeszło potem i narazie cisza więc nie wiem czy to już po owulce czy jak? Dziś 14dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku widzę poprawę nastoju:D cieszy mnie to bardzo:) Jutka a co tam u Ciebie? Jak staranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sie staram Guci..sie staram :) ale ze nie wiem kiedy owulka to nie wiem :) troszke mnie jajnik kłuje prawy..tez nie wiem z jakiego powodu..no zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy się starać, nie ma innego wyjścia Jutka:) Może akurat się uda? Kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienia brak, chyba ustało na dobre mam taka nadzieję przynajmniej . Test dzisiaj kupię i jutro zrobię. A do tego czasu będę odchodzić od zmysłów:) Pije ktoś kawkę tak wcześnie rano ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam zapraszam na herbatke bo kawy nie pije juz tydzień odrzuciło mnie ale za to pije dziurawce pokrzywy zielone owocowe :P nawet inka jest obrzydliwa szkoda że mnie tak od fajek nie odrzuciło:P i musze walczyć:P mój chłop ma swoje himery i fochy i czasami za dużo powie nieświadomie mam go gdzies!!!! będzie musiał sie dzisiaj ładnie nagimnatykować żeby sie dowiedzieć jak było u lekarza a co jestem złośliwa :P mam prawo:P mam nadzisiaj wizyte a co jest wkurzające to na 20:40!! dziewczyny starajcie sie ile wlezie codziennie:) u mnie to zadziałało:P powiem Wam szczerze że ja staram sie do ciąży podchodzic ze spokojem nie świruje nie czytam głupot ale dzisiaj jak sie obudziłam to sobie uświadomiłam że dzisiaj idę do lekarza i mam lekkiego stresa nie wiem czemu czegoś sie boję ale nie umiem wytłumaczyć czego;/ ale chyba to normalne co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka kurcze ciekawy przypadek u Ciebie no jestem ciekawa co z tego wyjdzie:) mam nadzieje że to było zagnieżdzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka trzymam za Ciebie ksiuki!!! Mam nadzieję że to TO!!!! Basiul tylko koniecznie daj znać jak u lekarza!!! Będę czekała całą noc:P A co do migdałów, jak sobie pomyślę to już mam biegunkę ze strachu...będę miała narkozę, ale nie wiem czy można to uznać za plus, bo boję się że mi wytną coś jeszcze przy okazji:) Ogólnie nieprzyjemny zabieg, bo w gardle grzebanie przyjemne nie jest....no ale widocznie tak musiało być i już !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bsiulek a próbowałaś tą inkę z mlekiem pić? mi też sama nie smakowała, a z mleczkiem nawet dosyć dobra:) Z tymi chłopami to też ciągle coś...zobaczysz wieczorkiem się wszystko "naprawi":) Ciekawość weźmie górę!!! Ale u nas leje!!! Świata nie widać...aż się wychodzić nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja tylko z mlekiem kawe pije i inka mi tez nie smakuje no ale nic na siłe napisze z samego rana jutro co i jak bo dzisiaj to pewnie pozno przyjade mam nadzieje że wszystko ok juz sie nie moge doczekać wieczora:P ato dopiero 9:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś bzdurne hasła się pojawiły i moja stopka się podwoiła:) Znów coś nie tak z forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, jestem nowa na tym forum, pozwólcie że dołączę. Planuję z mężem drugiego bobasa, ale mam nieregularne cykle. I to jest moim problemem. Zaczynam starać się od tego miesiąca. Ostatni okres miałam 10 kwietnia (w ciąży nie jestem na pewno).... no cóż....i jak tu ucelować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnezja6 witamy wpisz sie do naszej magicznej tabelki:) napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ekhm... w tym roku skończę 32 lata, mam już 5 letnią córę no i chciałabym strasznie zajść w ciążę po raz drugi... Od tego miesiąca zaczęliśmy staranka, niestety już z góry zakładam, że będzie problem ze względu na nieregularne cykle sięgające nawet do 60 dni... W czerwcu jak będę miała wolny dzień zawitam u ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amnezja6 witamy!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze nasze forum przyniesie ci szczeście:) a nie wiem co wy z ta pogodą trąbia w telewizji że polska zalana a w Szczecinie słoneczko ... co do inki to ja tam nie moge jej w ogóle pic z mlekiem bez mleka z cukrem no nijak przez gardło nie przechodzi:) brzuch mnie kuje... jak postoje dłużej to boli:/ a ból to nigdy nie jest dobry znak.... no nic pozostaje tylko czekać test zrobie dopiero w sobote bo teraz to i tak nie ma sensu. ale nerwy sa straszne co tez pewnie nie sprzyja. nie sądziałm że sie w ogole tak bede stresować tą druga ciążą. Z Jankiem wpadliśmy jak śliwki w kompot za wcześnie i w ogóle wszystko było nie tak a teraz.... szkoda gadać heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to forum przyniesie mi szczescie....po to tu weszłam ;-) A pogoda...? U mnie zawsze świeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam nowa kolezanke:) Widze ze masz podobne problemy co ja ,tez bardzo nieregularny okres..taki urok co zrobic a co za tym idzie trudno utrafic :) Ale niemniej zycze powodzonka:) Ewka ty zrób tego testa i nie trzymaj ludzi w niepewności:) Juz marsz do sklepu i rano testujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka jutka ma racje,bo jesli jestes w ciazy to moze lekarz przepisze Ci dupka lub luteine na podtrzymanie ciazy ze wzgledu na to krwawienie...zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka ja miałam bardzo duzo śluzu białego gęstego a zawsze susza i czasami cos mnie tam w jajniku zabolało rób ten test podziwiam Cie za cierpliwośc ja nie wytrzymałam do nastepnego dnia rano zrobiłam popołudniu i pozytywny wyszedl:P hihihi jutka a Ty kiedy testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie tutaj, że tak powiem optymistycznie :) Ja sobie zakupiłam na ALlegro testy owulacyjne i rzecz jasna testy ciążowe, także za jakiś czas będę testować z Wami. Na początku jest ta nadzieja, oby ona nie zawiodła. I tak sie cieszę że mam już jedną córę, więc chociaż tyle. W jakim wieku jestescie dziewuchy, bo nie wiem czy nie jestem za stara? (32 lata) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba jeszcze troszke:) Licze ze gdzies w okolicy dnia dzieck:) biorąc pod uwagę moje długie cykle no chyba ze cos sie zmieni znow i zaleje mnie predzej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no trzymajcie mnie :) Amnezja jak Ty jestes za stara to ja co mam powiedziec????? Aśśśśś...sie zdenerwowałam teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×