Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

wrocilam:( szukalismy suni wszedzie i nie ma po niej sladu.... jutro bede rozwieszac plakaty bo moze ktos zadzwoni.... ale po dzisiejszym dniu stracilam juz nadzieje. mam takiego dola jakby umarl mi ktos bliski:( caly czas mysle co z nia, czy nie robia jej krzywdy.... tak sie stresuje ze zaczal mnie bolec brzuch:( juz nie wiem co ze soba zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys przykro mi że spotkał taki los twoją sunię ale mam nadzieję że sie jednak znajdzie :) szarlotko jak tam wyniki?? dzwoniłas już do ginka?? Kamilko trzymaj się Słonko- wszystko sie ułoży. u mnie 4dc i od jutra zaczynam 3 cykl z clo- może tym razem się uda. pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc to ja czekajaca
Czesc. Jestem dalej u rodzicow i nie mam zbytnio dostepu do neta niestety :( Jak wróce bede pisala regularn ie. U mnie 81 dc :( Pozdrawiam WAS serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc to ja czekajaca
Czesc. Jestem dalej u rodzicow i nie mam zbytnio dostepu do neta niestety :( Jak wróce bede pisala regularn ie. U mnie 81 dc :( Pozdrawiam WAS serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesc to ja czekajaca
Czesc. Jestem dalej u rodzicow i nie mam zbytnio dostepu do neta niestety :( Jak wróce bede pisala regularn ie. U mnie 81 dc :( Pozdrawiam WAS serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dobrze ze jutro juz sroda do piatku coraz blizej:-)) zeby sie tylko nie zlamac :-)) :-)) a jak u was nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie już dobrze- najgorsze już minęło ):):):):) teraz kolejny cykl i kolejne nadzieje- ale już spokojniesza jestem bardziej, teraz już podchodze do tego tak iz nic na siłę jak będzie rybcia to bardzo dobrze a jak nie to widoczniej tak musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!! mysia no 9 dni to już sporo ja bym jtro testowała!!! Ja po ostatnim cyklu z dupaschonem dostałam 5 dni póżniej, a w tym cyklu powinnam mieć w niedziele a tu w piatek taki różowawy śluz więc myslałam ze się rozkręci do dziś nie dostałam śluz różowy się skończył więc też nie wiem, ale czekam do piątku i zrobie test!!! a jak u ciebie dalej bez zmian?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzka dla reszty staraczek :) hej czekająca ! justyś mam nadzieję że sunia się znajdzie, też mam psa wiem co czujesz!!!!!! a prpos u mnie żeby było mało przeszkód na drodze do dzidzi to jeszcze w posiewie wyszła mi bakteria która uniemożliwia mi zrobienie drożności jajowodów, no jak pech to pech a do lekarza dopiero za miesięc wolne miejsce zaznaczę ze chodzę prywatnie, komedia normalnie:) :) :) nic tylko się smiać bo idzie oszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja wrocilam wlasnie do domu i smigam do matuli. Czekajaca pozdrowionka:) Ogolnie buziaki dla Wszystkich :) Justys bedzie dobrze moze sunia sie znajdzie lub ktos ja odda slonko sciskam mocno. posiedze jeszcze chwile bo M chce sie potulac:) Chyba rozmowa cos dala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej lachy..... Co do moich wyników Wiolkcia odbieram jutro bo dzisiaj praca do 18.00..... A teraz jestem wkurwiona!!!!!!!!!!!!! Przepraszam was bardzo za przekleństwa ale znowu wył alarm na magazynach ...kurwa jego mać...i oczywiście kto w nocy pojedzie????? Mój M....bo jeden pracownik niby pił(najlepiej tak powiedzieć a on ma najblizej)....drugi niby 200 km od domu....trzeci nie odbiera....no szlag by to trafił a żeby było śmiesznie samochód stoi pod moją pracą i M musiał w nocy po ciemku na motorze jechać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chore!!!!!!!!!!!!! Niech kurna naprawią ten alarm bo mnie szlag trafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie ma nikogo... ja jeszcze sie dze i ogladam bbc lifestyle... kolorowych Dziewczynki ) buziory !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam... Moja matula jak sie rozwinie to omg Pewnie juz Wszystkie spiulkacie wiec kolorowych;) Ja jeszcze troche posiedze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia owsia..........26.............8.................23.04...... Brzesko s28 ...................24............7.................25.04 ......Warszawa evika25..............25............3.................29.0 4????......Elbląg madziek1983.......27..............4..................30.0 4 IRL malva1983.............27............5................01.0 5........Elbląg justys1818...........21...........5...................02. 05......Żywiec Joanka 30............29............3...................5.05.......W awa szarlotka80.........29.............5............ .. ..10.05......Gliwice Kamilla23............23...........4...................17. 05.......Wawa kolokokta...........24............4...................18. 05......Wrocław nadi8...................23...........12.................2 3.05...Jelenia Góra wiolkcia..............28............13.......... .....23. 05....Zabrze werna26............26.............6.................24.05 ......Bielsko karten..............28..........3.......??.05........Jele nia Góra Czekajaca25........25.............2..................???? .......Tychy..... Brzuchatki nick............data ostatniej @.........termin porodu........płeć NowaTu24...17.12.2009..................24.09.2010........ ..????? sat...........08.02.2010...............14.11.2010.....sad ze,ze chopak nerwusek26......19.02.2010............ 8. 12. 2010 ....... .......???????? Lajla_ie..........02.03.2010.............?????????????... ...........?????? berbelek1 ........18.03.2010r. ........????????????????..........?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się usunęłam z tabelki bo trochę sie zmieniło w moim życiu i nie ma sensu istnieć na niej :) pozdrawiam i życzę powodzenie zarówno staraczką jak i brzychatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu - pierwszy cukl z duphastonem do dostałam po 5 dniach od odstawienia duphastonu. S28 - u mnie dlaejnic, tylko kurna mam takie zjeb8ny kalendarzyk że znowu się pomyliłam i dopiero dzis mam 33dc, ale kupuje test i jutro rano testuje. Acha dzis tempka skoczyla o jedna kreche - mialam 37,1, a mierze wczesnie rano bo o 5:30. Kurcze ale by bylo pieknie gdyby sie udało. Z M lepiej, w nocy było przytulanko, po dosc dlugiej abstynencji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Kobity!! Ja dziś zaczynam CLO i trochę się obawiam, czy wogóle na mnie zadziała... do tego miałam iść na monitoring 12-13dc ale w te dni akurat pan doktorek ma urlopik i będę u niego 15dc. Zastanawiam się czy to nie za późno... Teraz mykam na uczelnię i później się odezwę. Miłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki co tam słychać??? mam pytanko: co sądzicie o zolnieniu L-4 żeby już iść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek jak masz stresująca pracę, to jak najbardziej,m o ile lekarz nie bedzie chcial ci juz wystawic. Nadi pamietaj zeby brac wieczorem clo, nie odczujesz skutków ubocznych. Ja mam stresa, cos mnie brzusio pobolewa i w krzyżu też coś "łomie"., oby tempka nie spadła i to nie były objawy na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane:) nie uwiezycie ale ten ch*j rano o 6 wrzucil moja sunie do ogrodka i moj dziadej ja znalazl:) i juz wiem kto to i niech tylko go tu zobacze to od razu wzywam policje. sunia zmeczona i spi cala brudna i glodna i zapchlona w dodatku bo debil ja w jakiejs stodole trzymal a ze nie chciala jesc i wyla cala noc to ja podrzucil znow. ja pol nocy nie spalam ale warto bylo:) a jesli chodzi o mnie to juz 30 dc, sutki bola, piersi tylko przy ucisku, i tempka rano wzrosla bo jest juz 37,25 wiec chyba jest ok:) jeszcze tylko 4 dni no chyba ze sie skusze i zatestuje juz w sobote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a lekarz wystawi L-4 bez problemu ?? pracuje w biurze ale strasznie się denerwuję tą pracą:( nie wiem czy iść już na L-4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyś to swietnie ze Sunia się znalazła!! Zadbasz o nia i bedzie ok. Berbelek - moim zdanbiem troche wczesnie, jeslic iaza przebiega prawidłowo lekarz moze nie chciec od razu dawac L4. Kurcze a czemu mnie piersi nie bola, nic sie z nimi nie dzieje, zadnych objawów ciazowych nie mam, a ten bol brzucha tylko troszeczke czuje i te krzyże, aaa i wydzieliny bialo - zoltej mam troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia tez mam biala wydzieline ale u mnie to normalne bo zawsze tak mialam w tej fazie cyklu. no i dzis tez troszke czuje podbrzusze ale tempka wysoka wiec @ sie nie zbliza dzisiaj:) zobaczymy co to bedzie, jak tempka spadnie to bedzie znak ze lipa:( i jak tak naciskam na podbrzusze to czuje ze mam tam wszystko w srodku takie napiete i twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
czesc mogę dołączyć do Was?? ja 2 lata temu zobaczyłam II kreseczki ale dzidzia umarła w 9 tyg. teraz staramy sie już 9 cylk i nic...jestem na clo, metfofminie, acarcie i duphastonie, jajeczkownie miałam 17 kwietnia dzis zrobiłam test ane negatywny...myslicie że mam jeszcze szanse? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monika pewnie ze mozesz sie przylaczyc:) skoro jajeczkowanie bylo 17 kwietnia to za wczesnie na test. ja mialam owulke 18 kwietnia i testuje dopiero w niedziele bo wtedy juz wynik bedzie bardziej wiarygodny. wiec poczekaj i w sobote zrob tescik bo ten mogl nien wykryc jeszcze hormonu:) ja tez dwa razy stracialm dzidzie wiec wiem co czujesz a to juz moj 6 cykl staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmonikax24
bardzo sie ciesze że mogę byc z Wami, piersi bolą mnie ale tylko przy dotyku, brzuszek pobolewa, mo i temp jakas dziwna bo przed owulacją miałam 36.4 po owulacji 36.8 no a od 2-3 dni 37.1 nigdy tak nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×