Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

asia221 zazdroszczę pracy, ja nadal szukam bezskutecznie, a bez doświadczenia to o księgowości mogę pomarzyć. pestycyda, to na ciemnych panelach wszystko widać? ja zamierzałam położyć ciemniejsze, bo wydaje mi się, że na jaśniejszych w Eli pokoju widać jakby był brud wtarty, a nawet 2 lata nie minęły. Ela też nie jest inna pod względem spacerów. da da to jest pierwsza, zaraz bierze czapkę i zakłada na głowę, za to jak nie idzie w przeciwnym kierunku, to woła "dzie?" i szuka kota pod samochodem. kiedyś byłyśmy w parku, bo jak ją wyjęłam z wózka to niedługo trwało i wyłożyła się na mokrym. dzisiaj minęła ją popołudniowa drzemka i poszła spać przed 19, pewnie wstanie o 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, U nas nie ciekawie. Igor ma obustronne zapalenie ucha, zatok i oskrzeli, więc musiałam dać mu pierwszy antybiotyk. Jutro jedziemy na kontrolę bo mam wrażenie, że kaszel schodzi mu niżej i boję się o płuca. Jestem strasznie zmęczona normalnie już padam tym nadmiarem obowiązków. Nawet teraz jak mały jest chory nie mogę liczyć za bardzo na M (ale długo by tu pisać, nawet jak jest w domu to i tak prawie wszystko sama muszę zrobić itd..) Ja też was czytam regularnie, ale wieczorem jak mały zaśnie to tylko marzę, żeby się umyć i iść spać. Bo niestety dalej śpi 22 - 6 (z jedną przerwą w nocy na picie i zmianą pieluchy, oczywiście to też ja wstaję) Bardzo chciałabym drugie dziecko, ale fizycznie i psychicznie bym chyba tego nie zniosła. My tez mamy ciemne panele i nikomu nie polecam, trzeba codziennie minimum je odkurzyć, myje raz na tydzień bo nie daje rady czasowo (czasami częściej jak jest potrzeba). Co do spacerów to u nas to samo ja w jedną, a on w drugą. Oczywiście jak czegoś nie dostanie to od razu stara się wymusić płaczem, niestety czasami mu się udaje. Aguś24, ewelinaer - mam nadzieję, że wszystko jakoś wam się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaWWW.........Natalia.....................15........... ..............13.03 Lou_La.............Kamilek....................11......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................15.......... . ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................11...... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................10....... ...................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................8.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................8......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................8......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................10........ .................23.09 aguś24............Radziu.......................12 ........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07 Czasami nie mogę się nadziwić, że te nasze dzieciaczki tak urosły. Z tego co czytam to wasze maluszki już całkiem ładnie mówią. Igor jeszcze mówi mało: tata, baba, ba (nie ma), ładnie potrafi naśladować zwierzęta (krowa - muu, kot - maaa miaa , pies - hau hau, sowa - huu, świnka - tak śmiesznie charczy, wąż - ssss) i bardzo dużo rozumie ale nie chce gadać :( Uciekam spać bo ledwo na oczka patrzę. Buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelnaer nie polecam. Mogę zaserwować zdjęcia podlogi kilka godzin po umyciu. Widać każde przetarcie po mopie,kurz i każdy jeden paproch. Jak mi skapnie woda z konewki i później na nia nadepnę, to mam plamy wszędzie. Szybko widać zarysowania. Ja na swoje patrzyć nie mogę. Cały dzień mam słońce w pokoju i aż mnie skręca jak widze ten syf. Jak myję podłogę to tylko w jedną stronę, że tak powiem, bo widać każdy ruch mopa. Nawet pastowanie nic mi nie dało. Jedna wielka porażka. Jaśnijsze mam w sypialni i nie widać nic. Nawet jak małem się ulwało to nie było widać gdzie mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi84 Twój to chodziaż zwierzęta naśladuje, a Alex nic. Umie mama i baba, ale nas nie woła w ten sposób. Dzisiaj walnął do mnie po imieniu :D Czasem złapie faze na iiiiiija iiiiiija (cokolwiek to znaczy). Mówi też dzie, iś (też do niczego nie umiem tych słów podpiąć). Umie dwa i szyy - trzy (liczy biedronki przyklejone pod półką nad przewijakiem). Czasem uda mu się dzidzia i Zdziś hehe. Żadnej rzeczy nie nazywa po swojemu nawet. Albo ja niekumata. A jak złapie faze na gadanie to jest to po prostu dadada, abububu, ojojoj, osi osi itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi - Igorek boski!!! Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje bidulek :((( Asia221 - jakie piękne duże szare oczy ma Martynka! Super! W temacie podłogowym: też zwróciłam uwagę na Twoje panele bo wydaje mi się, że mam identyczne albo przynajmniej b. podobne (jesion jakiś?). Myślę, że to zależy od producenta i ogólnie od jakości panela. Ja moje b. chwalę mimo, że ciemne. Tzn. faktycznie odkurzać trzeba dosyć często bo widać paprochy ale nic poza tym! Podłogę myję naprawdę rzadko (raz w tyg jak się uda to jest cud a rzadko takie cuda mi się zdarzają :) ) i naprawdę nie widać brudu. Ani zarysowań czy wgniotów. U nas też jak bym nie chowała smoczka to Krzyś by się go ciągle domagał, bo jak widzi to od razu jest "nana". A tak nie widzi to się nie dopomina i dostaje tylko jak idzie spać. Co do mówienia to sam z siebie Krzysio też mało mówi. "Nana" jest najczęściej używanym zwrotem bo to i na smoczek jak i na wszelkiego rodzaju jedzenie i picie. Czasem mu się uda i powie "da nana". "Tata" mówi bez problemu, "mama" jak go coś najdzie to wykrzykuje :) Ostatnio jak coś spadnie to mówi "ba", "papa" też mówi, a poza tym to tak sobie z tą jego mową. Ale narazie chyba nie ma co się przejmować prawda? Jeszcze się rozgadają te nasze maluchy i będziemy tęskniły za czasami kiedy mówiły tak mało :) U nas dziś pogoda do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestycyda smoczków i butelek używamy z Aventu. Kupiłam mu z Nuka lateksowy i mu nie pasował, wiec zawsze dawałam mu go w dzień, bo go i tak rzucał. Aż wreszcie go gdzieś schował cwaniak mały. Teraz ma taką potrzebę ssania że nawet lateksowy mu nie straszny:-) smoczki do kaszki używam przepływowe ale i tak jeszcze je dziurawię na maksa. jak był malutki to karmiłam go przez sen, teraz nie wiem czy by się dało, muszę spróbować. Dziś znów nie zjadł mleka na dobranoc. Nie wiem co się dzieje, próbowałam już z kaszką i też nic. przy mnie tak nie podjada w ciągu dnia, ostatnio jadł po 17 pół kubka jogurtu. Asia, Megi śliczne pociechy i takie duże, w głowie się nie mieści, nie dawno małe bezbronne kruszynki. megi nie przejmuj się ze Igorek nie mówi, każde dziecko zaczyna w różnym wieku, mojej koleżanki synek zaczął dopiero w wieku 2,5 lat, a tak to tylko po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Hej dziewczyny :) U nas bez większych zmian a nawet gorzej mój M dostał wezwanie do ZUSA i był jest w szoku bo ich to nie obchodzi że mój ma problemy z ręką i ma skierowanie na usg według ich żeby nie płacić zerwali mu L4 i koniec dostał takie grosze że tylko płakać , jak mój M ma jechać do pracy z koro nie ma kasy na wyjazd 2-3tyg za granicę na jedzenie wc itd brak mi słów tylko się pochlastać przez te nerwy nie zauważyłam ze już 3dzien spóźnia mi się @ , a dziś po kąpieli małego zauważyłam wysypkę na jego ramionach pleckach delikatną, i mały od 3 dni dotyka się koło pindusia zrobiły mu się jakieś krostki czerwone duże wydaje mi się ze to go swędzi i ma to od zmiany pampersów? dziś mały dzięki dobrej duszce :) to zajadał się domowymi goframi http://s1.pokazywarka.pl/i/959791/258821/obraz-009.jpg Mój mały ma tak że ten smoczek uwielbia trzymać odwrotnie tak sobie upodobał ,my też mamy z Avant były 2szt w promocji, mały ma też tak że jak wypije butle to od razu ją rzuca o ścianę czy podłogę , a jak ma dość to potrząsa ją i ma z tego ubaw a potem całe włosy poklejone, co wasze dzieci a raczej jakie papucie noszą w domu?czy na skarpetkach.miłej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś24 normalnie szok. ten cały ZUS to nadaje się tylko do likwidacji. pieniędzy nie mają, od biednego ostatni grosz zedrą, a jak sami mają coś dać, to trzeba samemu się dowiedzieć i wnioski składać - od siebie nic. nie wspomnę o siedzibach. spróbuj z tym mops-em, a twój m niech się wybierze do swoich rodziców, mają wnuka, któremu trzeba dać jeść. mam nadzieję, że się ułoży i problemy finansowe pójdą w niepamięć. też chciałabym się przestać tym martwić. mam nadzieję, że będzie co do koszyka na Święta włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Znalazłam chwilkę i wpadłam do Was :) Byliśmy u lekarza bo mały ma straszne krostki koło pindusia i strasznie zrobiłam mu się czerwona dupka , dostaliśmy maść , do tego mały jest przeziębiony kicha ,kaszle i ma 37,5stan podgorączkowy na szczęście miałam jeszcze w zapasie leki dla niego witaminki, miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś trzymaj się:-) rzeczywiście ten Zus, szkoda gadać, człowiek tyle kasy musi tam oddawać a jak przyjdzie co do czego to sprawdzają jak mogą by jak najmniej wypłacić, piękne państwo;/;/;/ Mój Wojtulek też przeziębiony, troszkę pokasłuje i cieknie mu z noska. Mam nadzieję ze nie rozwinie się nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Jak tam u was zaczął się 13? u nas pechowo mój M się załamuje ukradli nam akumulator z samochodu nie ma jak dojechać do pracy :( ja dziś byłam u lekarza wymiotowałam po tabletce Luteina na wyregulowanie cyklu bo tak jak pisałam okres już mi się spóźnia 6 dni czuje się koszmarnie , jutro idę po znajomości do gina , zwariuje jak mi nie pomorze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś24 biednemu zawsze wiatr w oczy :( jakby zmartwień było mało. twój m przynajmniej coś robi a mój siedzi w domu a pieniędzy brak. 20 w portfelu, 5 na koncie, rodzinnego jeszcze nie ma, a z mops-u nie wiem kiedy. a teściowa już na rachunki woła. trzymaj się bidulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja sie pozale. Maly dzisiaj pokazal na co go stac i postanowil drzec sie jak opetany przez 40 minut. A wszystko dlatego, ze zabralam mu gume do zucia, ktora sobie wzial z mebli. Mowie Wam, takiego go jeszcze nie widzialam. Az sie zagotowalo we mnie. Zanosil sie od placzu. Ja nie wiedzialam co robic, bo przeciez jak mu nie wolno to nie bede go przytulac. Stalam i mu tlumaczylam, a on dalej swoje... :( Do tego mialam taki sen dzisiaj, ze caly dzien nie moglam dojsc do siebie. Psychicznie jestem dzisiaj na koncu swoich mozliwosci. Pije codziennie melise i biore witaminy juz jakis czas i jest mi lepiej, ale po takim dniu jak ten.... No ale konczy sie juz i mam nadzieje, ze jutro bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i jeszcze zabki dopisuje. 2 dolne czworki. Dwojek jak nie bylo, tak nie ma. AniaWWW.........Natalia.....................15........... ..............13.03 Lou_La.............Kamilek....................11......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................15.......... . ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................11...... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................10....... ...................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................10.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................8......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................8......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................10....... . .................23.09 aguś24............Radziu.......................12 ........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie doła ciąg dalszy. znajomy z którym robił m się nie odzywa i obojgu z m przyszło nam na myśl, że pewnie jedzie do tych Niemiec. m oczywiście też by pojechał. to się oznacza, że będzie w domu siedział. ryczeć m się chce, bo pisałam do żony tego znajomego i ona też się nie odzywa, więc musi być coś na rzeczy. przez 3 mies będzie 500 z mopsu, ale jak za to żyć? chyba wyjadę z Elą na wieś do rodziców i niech się sam martwi. też ząbka dopisuję i idę kupić pastę do zębów. AniaWWW.........Natalia.....................15........... ..............13.03 Lou_La.............Kamilek....................11......... ...............21.04 Antena1985.......Gabriel.....................6.............. ...........24.04 mamaAnia..........Ilonka.................... ..4........................ 28.04 asia221............Martynka..................15.......... . ............ ..28.04 moni_85...........Martynka..................2............ ..............13.05 ewelinaer............Ela.........................13...... ..................18.05 Miracle10.........Ignaś........................10....... ...................04.06 Anuszka4 .........Krzyś.........................5................... .....08.06 Aisha_hm..........Adaś........................6......... ................01.07 pestycyda........Alexander....................10.......... ...............07.07 Martysia1........Adam.........................8......... ................11.07 bela_mi..........Zosia........................1......... ..................28.07 anula2500.......Wojtuś.......................8......... .................11.08 Megi84.............Igor.........................10....... . .................23.09 aguś24............Radziu.......................12 ........ ................. kaasik26,,,,.......Ola..........................7........ ..................11.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajecie jeszcze wit D? w dbam o zdrowie z kartą dla mamy i maleństwa można kupić w internetowej aptece za niecałe 10 zł 45 szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaer: Ja podaje jeszcze wit. D, bo pediatra powiedziala, ze do 2 roku zycia trzeba podawac, a pozniej w okresie zimowym, wiec w sumie Alexowi wypadnie branie witamin do przyszlego roku. Mi tam specjalnie to nie przeszkadza, bo nie zapominam mu podawac. Lece z automatu jak z tabletkami na tarczyce. W ogole to malemu wrocila ciemieniucha. Juz tak dawno mu to zeszlo, a teraz nagle znow ma troche. Ciezko to wyczesac z tych jego wlosow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksfsoffosjfo
Gość pacynka78
Ewelinaer - podaj proszę swój adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzzziaaa
Witam Mam do sprzedania ubranka dla dziewczynki rozm 80-86 i wieksze. Tylko firmowe w idealnym stanie, chetnych prosze o kontakt na maila modemaluszki@gmail.com Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda, ja też podaję, mniej więcej co dwa dni. od pediatry wiem, że gdyby wypijała ok 700 ml mieszanki, to można nie podawać. ale Ela zjada ok 360 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co kipić teściowej na 60 ur? nie muszę wspominać, że cena jak najniższa, a ona ma zamiłowanie do rzeczy drogich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaer to kup jej tylko kwiaty :) Jak nie zasluzyla, to co sie bedziesz martwic. Ja mam taki problem z tesciowa mojej mamy. Ona mi zawsze na urodziny cos da i malemu tez, a jak przychodza jej urodziny, czy swieta, to nie wiem co jej kupic. No bo co kupic babci, ktora ma 76 lat? Ewentualnie setna figurke Matki Boskiej :D Albo rozaniec :P U nas piekna pogoda. Maly od 14 do 17 na placu, a pozniej spacer do banku. Nie wiem jak ja to zrobilam, ale do konca miesiaca zostaly mi grosze,a tu 30 marca wyjazd do Polski. Jeszcze sie okazalo, ze nowy wozek trzeba reklamowac (dziurki sie robia na folii w budzie), ale jak zadzwonilam, to powiedzieli, ze takich juz nie maja i moga mi ew pieniadze odeslac. I wszystko byloby ok, gdyby nie fakt, ze ja go kupilam w promocji (i jeszcze mialam rabat), wiec za taki sam gdzies indziej zaplace 130e a nie 80... Wiec chyba go zostawie i sprobuje znalezc kogos, kto wszyje inna folie. Robi takie cos zwakla krawcowa? Oprocz tego nigdzie nie moge znalezc smokow NUKa 3 do butelek :/ I juz zwatpilam, czy w ogole takie sa. Oblecialam cale miasto i nigdzie nie ma. Sladu nawet nie ma na sklepie po nich. Alexa wykonczyl spacer i juz spi od prawie godziny :) Uwielbiam takie ladne dni, kiedy moge z nim do oporu siedziec na dworze. Tym bardziej, ze juz chodzi, bo w zeszlym roku tylko siedzial na kocu. Ciekawe jak tam Lou_La w nowym domu. W ogole cos nas malo tu ostatnio, a ja juz bez naszego forum zyc nie moge. Zawsze o cos mozna zapytac i tak jakos sie przyzwyczailam juz. Jak jest jakas mama z lubuskiego albo niedaleko to pisac. Moze sie wybiore do ktorejs z Was :D Pytanie na koniec. Dajecie dzieciom juz normalne soki np. Kubus czy cos, czy specjalne soki lub herbatki dla dzieci. Bo maly czasem podpije normalnego soku, ale ja chyba sie jeszcze nie przyzwyczailam, ze juz zadne z niego niemowle :) Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuPestycyda ja także przyzwyczaiłam się do naszego forum i mam nadzieję że będziemy w ciągłym kontakcie. Niestety jestem z dolnośląskiego ale może kiedyś tak się zdarzy że się zobaczymy wszystkie:-) Wiesz co chyba właśnie nie ma Nuk 3 do butelek, ale jak będę w sklepie to zobaczę:-) Ewelina jestem za żeby kupić tylko kwiaty:-) Bez przesady, jakoś nie należy do miłych osób, a zwłaszcza ze macie teraz ciężką sytuację Co do soków to ja daję już Kubusia i inne soki,ale bez przesady. Raczej staram się dawać wodę albo wodę z małą ilością soku malinowego. Kurcze ale mam problem bo mały dalej nie je kolacji;/;/;/ Tzn jajecznice by zjadł i to z 4 jajek!!!! no ale 4 jajka to maks tygodniowo a nie codziennie. Dziś próbowałam z kaszką mleczną, z płatkami kukurydzianymi, mlekiem w butli i mlekiem w kubeczku. Nie i koniec kropka. Zjadł pół kanapki z Almette. Przez sen też nie da się nakarmić. W sumie to mleko pije już tylko nad ranem albo wcale. My też dziś pół dnia na dworze:-) Do tego przyjechała do nas moja koleżanka z Londynu więc dzień był bardzo miły. jeszcze jutro wolne i 3 dni w pracy a w weekend ma być 20 stopni:-( Ciekawe co tam u Miracle też dawno się nie odzywała Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula2500: A ja bym dala sobie glowe uciac, ze widzialam smoki 3, ale to bylo tak dawno, ze jeszcze wtedy chyba maly zaczynal dopiero z 2 pic. Jesli nie ma, to ciekawe z czego mam mu dawac melko.... Bo normalne smoczki sa tylko butelkowych nie ma. Tu sa tylko z babylove i babydream ale nie beda pasowaly mi do butelek. Avent tez jest ale ubogi wybor. Alboja naprawde mieszkam na pipidowie, gdzie nie ma nic :P Jesli nie ma, o moze kupie takie jak do niekapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatów nie lubi, więdną i tyle po nich. kurcze, mi to nawet życzeń nie złożyła, a ja się przejmuję. niech synuś się wykaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×