Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

dziś olek biegał po domu w papersie i koszulce, skoczyłam do kuchini po coś.......wracam a tu co..........olek w koszulce i bez papersa....stoi i sika na środku pokoju...a co :) i radocha pierwsza klasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka dziki za odp. nigdy nie kupowalam vishy i one chyba sa w aptekach? Jaja z tym sikaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kessi- świetnie, gratuluje odwagi i działania....niech się dalej roziwja interes, chciałam napisać zdrowia dla męża- pózniem pomyśłam, że jak sie lepiej poczuje to wezmie nadgodziny, więc niech mu się polepszy ale i przytopuje... czuje jak mnie czytacie i żadna nie chce przerwać bo takie ciekawe wieści śle ;p ...śmiało śmiało ;p :D :D dla wszystkich starczy miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mamaolka napiszę to bo jako psycholożka się nie obrazisz bo wiesz że to komplement a nie wyrzut, ale po Twoich cytatach zawsze dostaje kopa doła. Wtedy gdy pisałaś o sile i chęciach zrobiłam tyle rzeczy ile normalnie robię w tydzień. I mimo że na co dzień przyświeca mi ta idea i wykorzystuje nawet bezsenność to przeważnie zawsze czegoś mi się nie chce i z lenistwa tego nie robię. A dziś lepiej przystosowania do życia w społeczeństwie nie mogłaś określić. i skoro już do nas zawitałaś to poproszę o pomoc w wyjaśnieniu tego co teraz dzieje się przed pałacem prezydenckim. Dlaczego ludzie którzy do niedawana wyśmiewali naszego prezydenta teraz płaczą i stoją w kilometrowych kolejkach aby oddać mu hołd. Chodzi mi o stronę psychologiczną bo mam wielu znajomych socjologów i każdy wtrąca w to swoje przekonania polityczne i siebie samego. Dla mnie to bardzo ciekawe zjawisko socjologiczne dlatego drążże temat, jeżeli nie masz ochoty nie odpowiadaj. Mamotomka organizujemy spotkanie u mnie w Łodzi, piszesz się:)? GumiAga normalnie czarna seria:( nie jestem przesądna, ale skoro to nie szkodzi to może jakieś domowe egzorcyzmy by pomogły. CiepłaPłomieniem zgadzam się z dziewczynami całkowicie i nie jest to nasze pierwsze zdanie na ten temat, już kiedyś dokładnie to samo Tobie pisałyśmy. Gdybyś nas wcześniej posłuchała już miałabyś dodatkową kasę, a w Twoim wypadku każdy grosz się liczy. Trzymam za Was kciuki:) Meaaa dzielna babka z Ciebie. Bardzo mi zaimponowałaś:) Wiem że nie tego oczekujesz, ale Twoja postawa jest godna naśladowania dla każdego!! Kessi gratuluje postępów w biznesie:) A nie macie tam czegoś takiego jak pogotowie?? BO 28 to za chen chen czasu Jako że bardzo chcę się z Wami spotkać to im szybciej tym lepiej. Pierwszy wspólny termin to 2 weekend maja. Jeżeli jest jeszcze ktoś chętny zapraszam. nick................................kwiecień.....................maj................ samadama........................4,....................... ......2,3,4,5......... nadziejamyszki...................x....................... .......2,4,............ meaaa .............................x.............................. .2, 4..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamoolka, Asik, w koncu jesescie :) Mamoolka pierwsze co to teraz zauwazylam wpis o tym jak Olek sika :p Kessi gartuluje kreatywnosci i calego tego biznesu, ze potarfisz wlozyc w to serce i ze sie jakos zaczyna krecic :) A u nas jakos tak leci dziwnie, Kuba marudny, niby fajny a jednak jeczydlo, chyba zeby... A mi jest dziwnie jakos nie wiem :( Niby ok a nie ok. Chyba zaczynam czuc studia w powietrzu albo co bo mnie jakas deprecha bierzeze a przeciez nie mam powodu. Ciepla ja Cie rozumiem, bo ja nie mialam kolorowo, ale niewazne. Wazne zeby tak jak dziewczyny pisza zrobic cos z tym. My nie umielismy sobie w PL poradzic niestety :( i musielismy wyjechac, chociaz bardzo bysmy chcieli wrocic w Pl nie ma dla nas miejsca przynajmniej narazie... Trzymam za Was kciuki i mam nadzieje, ze los sie do Was usmiechnie :) No i widze, ze spotkanie bedzie, mam nadzieje, ze bedziecie sie super bawic :) Kimizi jak mowisz o piesku to az mi sie serce cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko ja od dawna używam vishy(Mamaolka) i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś używałam melbeline i stawiam je na równi z vischy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamoolka ze slodyczami to je :p I wiesz tez trenowalam silna wole w zeszym tyg. i starczylo mi jej na az uwaga 4 dni :p ale juz nadrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odpisze każdej z prostej przyczyny, nie pamiętam co do której, ale napiszę że jak są tu pustki w ciągu dnia to mi się nudzi:( I pochwalę się jaką rozrywkę ma mój Gwidzio. Siada przed kompem i ogląda samoloty. Kiedyś były baje i piosenki teraz puszczam pokazy lotnicze, slajdy samolotów a mały siedzi i się ekscytuje. A jak zobaczy na żywo przelatujący to nawet jak samolot zniknie za horyzontem to nie ruszy się na krok bo może myśli że jeszcze się pojawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko ja używam taki: http://www.allegro.pl/item964516380_oriflame_podklad_ujedrniajacy_g_g_natural_rose.html nie jest drogi,ale dla mnie super,bo dostosowuje sie do koloru skory i w chwilę po nalożeniu matuje sie elegancko:)) Mamaolka wakacje mnie przerażają:-O Malenka zasnęła 20 min.temu,mąz wylazl na piwo dwie ulice dalej,ja ide sie wykąpac,umyc wlosy i do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama jeslimoge to i ja cos skrobne:) Mi sie jednak wydaje ze to w wiekszosci media wysmiewaly osobe prezydenta i pierwszej damy.Do tego te klotnie i plucie miedzy politykami robily swoje.Ale to juz sprawy polityczne.Ludzie jednak mysla swoje i chyba to pokazali.A moze czuja wyzuty sumienia i ida sie pochylic i przeprosic?Kilka tygodni temu w radiu Krakow byla audycja na tamat prezydenta i dzonili ludziE w wiekszosci kobiety bo chcialy zaprotestowac jak mozna tak opluwac drugiego czlowieka? Jak mozna sie tak nasmiewac z czyjegos wygladu? Nikt do nikogo nie ma szacunku w tym kraju.A zwlaszcza politycy.W tym kraju trzeba miec naprawde odwage zeby obejmowac takie stanowiska i stawiac czolo naszemu spoleczenswu. Kto czuje smutek i chce sie pozegnac i brac udzial w tej historycznej chwili to jedzie i stanie w kolejce (nawet po 13h!) a ich jest naprawde wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za odpowiedzi w sprawie podkladu. A ja to bym chciala byc w niedziele w Krakowie:) Ma byc okolo 42 delegacje z calego swiata.Jeszcze nigdy w histori nie bylo takiego wydarzenia.ALe nie bedzie mozliwe dostanie sie do Krakowa w ten dzien.Nie mozna w tej chwili oszacowac ile bedzie dokladnie ludzi.To najwieksze wydarzenie logistyczne w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samadama - bo jestesmy mistrzami swiata w celebrowaniu stanow depresyjnych . Bardzo jestem ciekawa co napisze Mamaolka. Znacie kogos osobiscie z tej kolejki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak wiecej niz 42 Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama, prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew, królowa Danii Małgorzata II, król Szwecji Karol XVI Gustaw, szef NATO Anders Fogh Rasmussen - m.in. te osobistości drogą oficjalną potwierdziły swój udział w niedzielnych uroczystościach pogrzebowych pary prezydenckiej. Oficjalnie przyjazd na uroczystości zapowiedzieli dotąd przedstawiciele 79 państw: 60 delegacji państwowych i 20 ambasadorów (Egipt zapowiedział zarówno udział ministra współpracy międzynarodowej, jak i swego ambasadora); udział zapowiedzieli także reprezentanci: Komisji Europejskiej, NATO, Rady Europy oraz Zakonu Maltańskiego - dowiedziała się w czwartek PAP w ministerstwie spraw zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podkledu to nie wypowiem sie bo nie uzywam. No raz w roku na weselu jakims lub wiekszej uroczystosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że wielu ludzi ma poczucie że tworzą historię, że to jest coś o czym kiedyś będą mogli opowiadać swoim dzieciom i znajomym - że tam byli, że to widzieli. Mam wrażenie, że to jest trochę taki "owczy pęd", że wielu robi po prostu to co inni robią. Nie znam nikogo kto stał tyle godzin pod pałacem prezydenckim i sama na pewno bym tam nie poszła. To tak pokrótce. Wiecie, że na Islandii wybuchł dziś wulkan? Ja w ogóle nie wiedziałam że tam mają wulkan ;) I zrobiła się gigantyczna chmura pyłu na niebie i po kolei kraje od najbardziej północnych odwołują wszystkie loty. Piszę o tym, bo wyobraźcie sobie co się działo dzisiaj u mnie w firmie. Telefony się urywały to mało powiedziane! Całe szczęście że ja jestem tylko na mailach ;) Ale większość maili na które odpowiadałam też dotyczyły tych odwołanych lotów. Nie wiadomo jak długo to potrwa. W telewizji mówili że ta chmura pyłu jest jak piasek, który mógłby uszkodzić silniki i dlatego jest niebezpieczna. A propos sikania na dywan - Krzyś ochrzcił w ten sposób nasz nowy dywan już pierwszego dnia :o Gdy go przewijałam na podłodze nagle mi się wyrwał, pobiegł na drugą stronę stołu i najnormalniej zaczął lać! Pewnie poczuł się wtedy bardzo wyzwolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mi sie podobaja te dywany z wloskami i tez sobie planuje taki kupic.Ale chyba tylko ew. do sypialni bo faktycznie w te wloski wszystko wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie jak sie uczesac na sobote?Podciete mam wlosy na taka dlugosc ktorej nie lubie i jednak musze jakos je upiac.Zamowiona mam fryzjerka w sobote dwa kroki od domu wiec nie bede sama kombinowac.Tylko nie wiem jak mam jej kazac sie uczesac hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o "owczy pęd" to jest to, dobrze powiedziane :) stoja pod palacem bo tak trezba, bo robia to inni, ida do kosciola bo nie wypada nie isc bo tak trzeba, mowia dobrze o Kaczynskim bo zginal tragicznie wiec jest bohaterem, bo tak trzeba itp itd. szczerze bardziej mnie zszokowala wiadomosc ze lider Type O Negative nie żyje a zmarl na zawal serca.... wybaczcie ze sie nie dopisze poruszylyscie bardzo trudne tematy dzis.... a mam nastrój dekadencki i byc moze moje opinie nikogo nie poruszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno - Mamuniu, dzięki za gorące powitanie :D Kibicuję ci ogromnie, wiem dokładnie co czujesz bo sama przez to przeszłam. A teraz wreszcie łapię oddech mimo że nie mam na nic czasu i z niczym nie nadążam. Dziś nawet miałam ochotę zrobić nadgodziny (pracuję tylko 6h dziennie), ale niania była umówiona i musiałam wracać na czas ;) pozdrawiam cię cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na tyle watkow napisalyscie, ze az nie wiem co napisac;) jedne jest pewne, jakkolwoiek czlowiek jest podlamany i ma dola, nie moze sie poddawac tylko robic wszytsko aby samodoskonalic sie, isc naprzod i probowac odmienic swoje zycie. ale nieraz czlowiek musi sobie pobiadolic jakos wtedy lzej ale wazne jest zeby sprezyl sie i dzialal.moj maz tez nie mial latwo, na wszytsko sam sobie zapracowal. wie co to ciezka praca, i wiecie jestem bardzo dumna z niego:D dzis jestesmy po obejrzeniu 3 kolejnych mieszkan:O bez komentarza... ale znajdziemy mowie Wam:) Kessi- zadne pocieszenie ale jak w ost weekend bylismy nad morzem poszlismy potem do restauracji cos zjesc no i na przystawke podali chleb z bardzo " chrupiaca" skorka i moj maz zlamal sobie zeba na tej skorce. trzonowca dolnego, i teraz chodzi i go tez boli, mowi, ze chyba sam sobie ta polowke wyrwie:O straszne sa tu te kolejki. ciesze sie bardzo, ze tak duzo radosci daje Ci praca:) Mea- Nadia ma naparwde wspaniala mamusie:) a Ty jestes silna babeczka. Pia- oj bardzo celebrujemy takie wydarzenia. juz pomijajac fakt ten tragedii w ogole jestesmy narodem barrrrdzo narzekajacym. czesto spotykam sie z takim zjawiskiem jak ktos np; spyta " jak leci" to Polak zamiast jakies mile rzeczy przetoczyc to co robi??? oczywscie narzeka i biadoli:O na stwierdzenie" ladnie wygladasz" odpowiada " za duzo mam kg, zmeczona jestem, a pryszcze mi wyskoczyly" a na pytanie" jak sie powodzi" uslyszysz " ze bieda z nedza" a pod oknem mercedes stoi:O Mamotomka i Mamolka - witajcie marnotrwane WY, bedziemy lac:P jej jak bardzo chcialam sie z wami spotkac buuuuuu a ja mialam dzis dola, ktos bliski wciaz sprawia mi ogormna przykrosc, ale nie dam sie i juz sie nie lamie.... poczytalam sobie Was i jest mi lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty tez nam szkoda Petera. Zbieram sie do wyrka.Dzordz juz dotarl do domu i ledwo na nogach sie trzyma a jest dopiero po 22-00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barylko- ja uzywam Maxfactora a wczesniej z Maybelline obydwa mi pasily:) Mamoloka- zawsze przed kapiela Kubusiowi rozieram pampersa, zeby sobie pupcie powietrzyl i .... ost mamy takie szczescie, ze musze wycierac siuski a lobuz ma radoche i ucieka z radosnym okrzykiem:P Gumiago- jak Kubus mi sie przewroci albo cos nie placze, podniesie sie i leci dalej ale jak jest nie wyspany i w nie humorku to nie daj boze chocby szczotka zablokuje mu sie, ze nie umie wyjac a ja chce toi juz jest powod do placzu:O Kimizi- zazdroszcze Ci tych wypadow do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam jeszcze w galerycje:) Ewciu- no prawdziwy poligon;) Eryczek super radzi sobie na placu boju:) Goniu- jak fajnie w koncu Was zobaczyc, slicznie wygladacie a chlopaki juz takie duze:)wesolo macie w domku:) lece sobie zrobic kapiel z babelkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się urządziłam zaczęłam oglądać film ale jak zacznę to muszę do końca i....jest godzina jaka jest... samadamo- rozumiem, ciesze się, że piszesz jak jest. a nie ukrywam, że jestem zaskoczona ... ( w zamierzeniu nie mam absolutnie wprowadzać natroju przygnębienia!)na pytanie odpowiem pozwól, że jutro, ze świezym umysłem łatwiej mi będzie. lubię dyskusje w internecie jest to ogranicznie, że brak dynamiki zniechęca mie do podejmowania szerszej perspektywy tematu. szkoda, ;p że nie chcecie poznać mojego zdania jako mamaolka a nie psych ;p tez by było ciekawie. albo zamieszcze odpowiedz wiedzowa i osobistą. jest takia fraza " od myslnia głowa nie boli" a mnie już boli...ostatnio mój mózg funcjonuje na takich obrotach analitycznych, że czuje wyczerpanie. ale to paradoks, bo wg niektórych badań mózg się męczy bo za wolno pracuje w odniesieniu do swoich mozlwiości... czyli wniosek....ja się męczę myślac bo on sie męczy (mózg), że robię to za wolno..............................to poszalałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyjechałam z baskiego wieczorku i jak zwykle w takiw wieczorki - pijana:)) ale mam fazę. dobra idę si przytulać z mężem buziiiiiiiiiiiiiiiii paa a nadziejamyszki dziękuę - dawnomi nikt komplementów takich nie prawił - kochana jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaolka no chyba źle to napisałam bo ja jestem Tobie wdzięczna za tamten cytat. Po nim byłam robotna bez tej niechęci do codziennych obowiązków. Mój mąż mówi że mam ADHD bo nie usiedzę w miejscu i nie odpocznę tylko zawsze mam coś do zrobienia, tylko że ja to od jakiegoś czasu robię z niechęcią, bo mi się nie chce, pewno z nudów bo wolałabym być bardziej produktywna i robić coś lepszego niż np.pieczenie pierogów do 3 w nocy:P jeżeli chodzi o moją prośbę to przepraszam jeżeli pomyślałaś że nie interesuje mnie Twoja opinia. Myślałam ze Twoja opinia to jednocześnie opinia psychologa. A żeby nie było to powiem że ja należę do tej marnej części polaków którzy jeżeli mieliby tam być, to tylko po to aby później móc opowiadać o tym wnukom, tak jak dziadek opowiadał mi swoje historie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku a może po drinku :P tak na poprawę humoru Przykro mi z powodu Twoich problemów bo nic tak nie boli jak przykrość od najbliższych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×