Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

To ja dołączam do "wyspanych". Nasza Lena od jakiegoś czasu ląduje u nas w łóżku w nocy. Chodzi spać normalnie w swoim łóżeczku, a w nocy woła tatusia, który zabiera ją do nas, bo jak sam mówi, uwielbia jak ona się w niego wtula:o Dzisiaj o 5:30 otwierała mi oczy na siłę z tekstem "mamusiu, ale masz wielkie oczy" ... Ja też coś niezbyt się czuję. Gardło nawala mi z dnia na dzień coraz bardziej, i jakos tak mi się ciasno w nim zrobiło. Rano jak sie budzę to normalnie jakby mi ktos w gardle żwirem posypał, jedyna ulga w lodach, które od kilku dni pożeram wieczorami. Trzeba będzie sie wreszcie wybrać do laryngologa. Wczoraj wybrałam sie z Lenką i moja siostrą do Wrocławia, miały być zakupy i zabawa na placu zabaw. Po zakupach okazało sie, że zostawiłam otwarty samochód na parkingu bo coś mi sie zablokowało w zamku bagażnika, no i nie umiałam tego odblokować. Tak więc całą drogę do domu, jak tylko gdzieś hamowałam to zaraz pojawiał sie trzask centralnego i piszczenie z ostrzeżeniem o niezamkniętym bagażniku. Na szczęście mąż sobie z tym poradził. Lena zdała mu relacje z podróży "samochód się zepsuł i kobiety nie mogły jechać do innego klepu". Na pytanie jakie kobiety odpowiedziała "no mamusia, Kasia ciocia i Lenusia" Dzisiaj w szkole mam luzik, bo uczniów garstka z okazji dnia wagarowicza, a ja ogłosiłam, że z okazji ich dnia nie sprawdzam obecności, a ci co są, mogą się zająć sobą, więc siedzimy i gadamy. Czekaja mnie jeszcze tylko zajęcia w drugiej szkole ... Za oknem piękna wiosna:D Gumi_aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia, w sumie pierwszy raz sie to zdarzyło. wiem napewno, ze ona potrzebuje by przy niej posiedziec zanim zaśnie, wiec dlatego mamy "miejscówke" na dywanie ;) na razie spi jeszcze w łóżeczku turystycznym, wiec sama z niego nie wyjdzie. ona pilnuje zeby jej zamknac to łóżeczko wieczorem :o wiec sama nie wylezie... za jakis czas zbierzemy sie i zrobimy jej remont to moze jak bedzie w dorosłym łóżeczku i jej sie taka wczesna pobudka zdarzy to sobie cos tam bedzie robic sama ;) gratuluje średniej średniakowi ;) jak to brzmi ;) Kimizi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zglaszam sie :) nie wiem jak to bedzie w 4 z czasem, bo odkad zrobilo sie cieplej, na nic czasu nie ma :P do porodu zostalo mi 2,5 miesiaca a ja czuje ze z Erykiem w tym czasie bylam na to lepiej przygotowana. na szczescie czuje sie w miare dobrze, wiec w najblizszym czasie to nadrobie :P Erys ma w koncu swoje meisjce szlenstw, bo jak tylko pogoda sprzyja to uciekamy na dzialke. wraca ledwo idac taki wykonczony, dobrze ze dzialke mamy pod domem :P za to w domu spokoj. dzis u nas my byc 15st, wiec my zaraz zmykamy, ja popielic a mlody sie wyszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea ,Gumiaga ale pospałyście:-O Gumiaga ,a czy Anianie ma problemu z migdalkami??mojej przyjaciółki córka poszła do przedszkola i jak Ania-non stop chora,i wlasnie gardło czyste,oskrzela tez,a ta wiecznie zasmarkana i kaszle.No i wreszcie poszla do laryngologa-okazalaosie,zema 3 migdal,narazie bierze soecjalny syrop,ale na pewno bedziemiała usuniety,bo oprocz tego smarakania chrapie w nocy głosno.Moze i Ania musi isc do laryngologa?moze tu tkwi problem??? Co do pomocy mężów-ja moejmu mowie,ze mi bardzo poamga-potrafi podniesc nogi do góry jak odkurzam:-P Pia wow!!średnia imponująca!!pogratuluj sredniakowi!!masz powody do dumy:))A co do studiów...na pewno cos wybierze-spokojnie:)) Teskt o mleku mnie powalił:-D Ewcia no nareszcie dałas znak zycia!!!!:))jeju,jak ten czas leci,niedlugo kolejna dzidzia na forum przybedzie:)) Amorku jak sis? Kessi, a Ty jak??/dzieci daja odspanąc choc troszkę??? Kimizi niezle teksty ma Lenka:))kobieta!!!:)) U nas tez peikna pogoda od rana...mylam okna:-P Bo deszcz padał i miałam ochlapane do połowy-az mnie oczy bolały:-P Robie pomidorówkę,potem z mała na dzremke na spacer pojde,bo az grzech w domu siedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ SIEMANA Z RANA :P Amorku jak dobrze ze juz dobrze i sa cali i bezpieczni 🌼 Ty teraz wypocznij i wyspij sie po tych stresach. JA DOLACZAM DZIS Z RANA DO TYCH "WYSPANYCH" sorki za caps look ale nadal ucze sie klawiatury w moim laptopku Jejku ale sie ciesze ze go kupilismy :) Ja mowilam ze jak bede juz na macierzynskim i tyle kasy bede dostawac to ja chce laptopa bo w koncu dzieki mojej firmie jest ten macierzynski :P no i mam heheh moge sobie robic w kuchni i zerkac na kompa albo gadac w tym czasie z mama na skypie:) ale wygoda hehe Jejku my nadal mamy dylemat z tym domem sasiad jeszcze nie przyszedl powiedziec ile chce za wynajem ale ja chyba coraz bardziej jestem na nie :o maz sam nie wie i nie lubimy oboje takich trudnych decyzji (a kto lubi nie? ) Tak wiec na 90 % sie nie wyprowadzimy stad a sasiadom polecimy kolege meza z pracy bo szuka wlasnie takiego domu. Niech oni juz sobie wtedy decyduja. My musielibysmy kupic stol do jadalni, pralke, lodowke, lozko dla nas szafy i jakies komody tylko dziewczynki maja juz swoje lozka i komody a Aneta nawet szafe ma co sami kupilismy Jak na teraz to za duzy wydatek jest :( Wymyslilam ze odlozymy ta kase z mojego macierzynskiego i wogole troche pooszczedzamy i bedziemy sie za rok starac o dom juz dla nas - jest tu teraz taki program ze jesli stac cie na wynajem domu to stac cie na kupno i powstaly agencje ktore wynajmuja na sprzedaz domy placi sie tylko 3000 - 5000 wkladu swojego na dzien dobry (mozna wiecej) i wynajmuje sie dom ale ma sie umowe przedwstepna i ten dom juz splaca sie z czynszu (oczywiscie odpowiednio wysokiego) i albo splaca sie go 20 lat albo po 10 doplaca reszte z oszczednosci np. i dom jest wtedy twoj. Zaczyna mi sie podobac taka opcja bo na kredyt nas na razie nie zakwalifikuja :( ajesli tak to nie tyle ile potrzebujemy bysmy dostali :( No ale dosyc marudzenia cxzy ja juz mowilam ze wybieramy sie na 100% do Polski na wakcje 8 do 20 sierpien :) i bardzo byloby fajnie jakbym mogla sie z choc paroma z was spotkac (Myszka, Meaaa kto jeszcze ze slaska?) no wiec za 2 tyg kupuje bilety mam nadzieje ze duzo nie podrozeja :) i juz bedziemy tylko odliczac do wakacji heheh szukam teraz firm z wynajmem samochodow bo nie chce z lotniska (za drogo) Dobra woda mi sie nagrzala ide zmywac teraz a pozniej zajrze i popisze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi :D no Ba! jakbysmy sie nie spotkały to byłby grzech! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham:) Kubus zasypia a ja mam chwilkena kompa:). byslismy na spacezre i u nas czuc wiosne. wczoraj jak byslismy na placu zabaw niektore dzieciaki z krotkim rekawie albo legginsy ze lydka wychodzi ( ale tu tak maja:P) jej dziewczyny napawrde teraz to ja spie!!!:) w koncu jestem spokojna o nich a tak otwierajac kazdego dnia kompa drzalam na sama mysl co tam wyczytam i co u nich. :Owiecie ile ich wszytskich bylo? prawie 1000 osob... wyslali po nich 4 smaoloty. super to wszytsko zorganizowali. ehhh a ja nadal nie moge jak czytam o tym wszystkim, tak strasznie zal mi tych wszystkich ludzi, ogromna katastrofa i tragedia:( Gumiago- zdrowka dla Anulki. pewnie z przedszkola lapie to wszytsko. przedkszlole naparwde super sprawa byle tylko nawzajem sie nie zarazaly. wielki buziak dla Ani👄 Mea- no to pospalas....;) w zyciu bym nie wypila tyle kawy chyba by mi serce wyszkoczylo;) Pia- WOW. mozesz byc naparwde dumna ze sredniaka, taka srednia:D brawo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po obiedzie :-) Dzisiaj kotlet z selera i nie dosc, ze fajnie wyglada to jeszcze dobrze smakuje. Do tego salata z sezonowych jarzyn i owocow (!) a dresing mieszanka oleju, musztardy i chrzanu :-P Kessi - fajna opcja z takim rozwiazaniem w zamian za kredyt ale trzeba miec pewnosc, ze to ten dom i nie moga wyjsc zadne niespodzianki ( grzyb, dziurawy piec ) po drodze. Bardzo mnie cieszy Twoj leptop....:-) Amorku - nie ciagnie siostry teraz do PL ? Pewnie by chciala sie z Wami wszystkimi poprzytulac ! Sredniak ma dobra srednia ale tu jest tak, ze wynik ze swiadectwa jest juz wliczany czesciowo do matury i tym samym ma juz na pewno zdana mature i w tymwlasnie lezy niebezpieczenstwo. Pewnie, ze chcialby ja zdac jak najlepiej ale czesciowo stracil motywacje, bo to co by chcial studiowac jest malo przyszlosciowe i nie zbyt dochodowe....:-( Obawiam sie, ze poniesie go w swiat i przypuszczam, ze jak juz raz stad wyjedzie to nie bedzie chcial nigdy wrocic....Zreszta juz jako male dziecko o tym mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku aż bije radosc z Twojego wpisu:))uffff teraz juz mozesz spokojnie zajmowac sie synkiem:)) Pia jeju,miedzy Twoimi synami,a Pascalem jest ogromna róznica wieku-uswiadomiłam to sobie czytajac Twoj wpis-jeden nie wyszedł z pieluch,a drugi juz mysli o wyjezdzie w świat....az mi sie ciśnie na klawiaturę,że teraz tylko na wnuki czekac:-P :-D hahaha My po spacerze i zakupach-w biedronce kupiłam Zosi takie skarpeto-kapcie ,hehe fajnie w nich drepta:)) Katra mija,tylko rano troche leci,a tak to ok,nocki super przesypiane:))apetyt dopisuje,żeby jeszcze gadac zaczęła po ludzku to byłabym happy. Kessi fajna sprawa z tym kredytem,jak Wam sie trafi porządny dom(w ktory nie trzeba bedzie ładowac duzej kasy) to bedzie naprawde swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kessi- jak Ty tu z takimi nowinami, że w sierpniu będziesz w Polsce to muszę w końcu coś napisać:) jak najbardziej chętna na spotkanie:) No i Misty jeszcze z okolic. no i gratuluję laptopa Amorku- kamień z serca! dobrze, że są już we Francji ja to chyba nie powinnam pisać o której Julka ostatnio wstaje...o 11:50!! a chodzi spać przed 20:00 w ciągu dnia nie śpi (trudno żeby ja kłaść jak wstaje w południe),ale żebyście nie myślały , że nam za dobrze- to Lena już przed 7 się budzi i wtedy jest straszna gaduła:) Ewciu- dobrze że napisałaś co u WAs. A w żużlu niezłe jaja z tłumikami:) U nas to wogóle nie wiadomo czy licenję dostaną. A mamy jednego juniora od Was. zdjęć jeszcze nie wkleiłam- jak to zrobię to napisze Asik- super wyglądasz! i my też tak gotujemy:) buziaki dla wszystkich dla chorowitych dużo zdrowia Meeaa- używałaś na dukanie musztardy? ( bo kurde w składzie cukier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem ile uda mi sie popisac bo Kubus mnie nawoluje;) Pia- alez super brzmial twoj obiad:) to pochwal sie przepisem na te kotlety z selera, moze sporbuje zrobic w ktorys dzien. super sprawa z tym kursem bo mozna duzo pomyslow na obiad skopiowac. heheh to moja siostra chyba tez miala jakis kurs z ta Twoja babeczka od mleka;) bo, tez mi caly czas powtarzala, ze mleko jest nie dla DOROSLych, ze zadne dorosle ssaki no z wyjatkiem czlowieka nie pija mleka bo to jest niezdrowe. ponoc dorosly czolowiek nie ma juz jakiegos enzymu kt ulatwia trawienie laktozy czy jakos tak. ale przetwory mleczne jak najabrdziej mozna, ponoc to juz przetworzone.:) a siostra pewnie, ze teskni ale z jakis miesiac beda tam a potem na dluzej na Pl:) Myszko- nie moge jak Julka spi:) Kessi- wlasnie mailam pisac.. kolezanki znajomy z pracy kupil wlasnie w ten sposob mieskzanie tutaj. tj jest super rozwiazanie, bo to co placilby komus za czynsz splaca na siebie. i co fajne tutaj jest, to, ze jakby chcial wrocic no do pl to bank zwraca jakis tam procent co sie juz splacilo. Mamuniu- bylam w albumiku, biedna Zojka ale musialo bolec. buzka dla niej.👄 Asik- wygladasz kwitnaco a brzuszek przesliczny:D i nie sluchaj glupch uwag towich kolezanek. Ewciu- ciesze sie, ze tak dobrze sie czujesz ale nie szalej za bardzo z tm plewieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam się z kawka:)) Pieknie juz za oknem,a ja ma troche biegania po urzędach+lekarz Wiki po 15-tej. Wieczoem obejrzelismy film"127 godzin"-matko!!daje do myslenia,polecam! Myszko,ale Jula śpi!!!! Moja mała tez jeszcze komara dusi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejooo :D aaale wiosna za oknem!!! :D 🌼 🌼 :) Myszko jeju ale Juleczka śpioch :D a musztardy używałam ;) do placków tuńczykowych i do sosów do mięs (w sensie jogurt naturalny i musztarda ;) ) Dukan dopuszcza musztarde jako dodatek jeju a ja wyspana :D Dusia pospała w dzień ponad godzinke, ale i tak padła przed 21 wszą ;) a ja spałam dziś od 21.30 do 6.30 :D :D :D o 2.45 w nocy usłyszałam z pokoju Dusi: Mamusiuuu uratuuuuj mnie!! poderwałam sie, ale cisza, patrze na nianie., ta śpi. wiec sniło jej sie coś ;) o 5 tej cos tam znów krzykneła i cisza ;) wychodziłam do pracy to jeszcze spała hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam A moje dziecko wstaje zawsze wtedy kiedy to ja zdąże otworzyc oczy ;) Kwa juz zaliczona pogoda piekna wiec wybywam na spacerek z małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mam teraz problem zmierzyłam Naduniu stópke i ma dokładnie 15 cm i teraz nie wiem jakie buty na wiosne?? patrze na te befado (co Mamunia wrzuciła linki) i rozmiar 24 ma wkładke 15,4 cm a rozmiar 25 ma 16,5cm!! wiec duza różnica... te 24 będą na styk a te 25 dużo za duże :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea,w Bartku np 24 ma 15cm,w geoxie tez,a w befado juz inna rozmiarówka,ja musze kiec 15cm wkładki dla małej,bo ona ma stopke 14,5cm,a wiadomo,ze luzu musi troszke byc. Ja dzis pochodze po miescie i sie rozejrze na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u nas bialo za oknem tzn taka mgla mam nadzieje, ze bedzie cieplo. Mamuniu- ogladalismy "127 godzin" supwer film:) tez mam problem z butami. jesienia na wypzredazy kupilam buty z pumy i wlasnie sa tak na w sam raz.... teraz znow byla na podobne promocja wiec wzielam wieksze ale jednak sa duzo za duze i musze je jechac dzis oddac. a jak bylam w clarksie mierzyc to wychodzi, ze ma 7 ale chcialam miec pewnosc czy na pewno ta 7 jest dobra i sprawdzalam na sandalach, najlepiej widac:) to wychodzi ze powienien miec 7,5.... i tez musze jeszcze jakies wiosenne kupic bo jak bardziej deszczowo to wole zeby mial buty z cieplejsza podeszwa niz w adidaskach. nie znosze kupowac butow, jak miec tu pewnosc ze na pewno but dobry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku obejrzalam caly film,co mi sie rzadko zdarza,bo zasypiam-dobrze zrobiony,no i ten bahater...ja bym tego sobie nie zrobiła:(( Butow u nas jak na lekarswo:((normalnie kicha:(( Zaraz obiad i smigamy na spacer,potem do lekarza Wiki,ehhh nie lubie tak biegac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze buty na tapecie :) bylismy dzis w centrum, bo bala wyprzedaz butow Geox (wszystkie za 30) i kupilismy- uwaga- rozmiar 27 :D zimowe kupowalam nr 26. Eryk ma duze dlonie i stopy, chyba po mojej rodzinie, bo brat nosi 47/48 a ja 42. na spanie narzekac ze strony Erysia nie moge, bo spi o 19-19,30 do ok 7. ale ja wierce sie szukajac godnj pozycji, poza tym obrot z poduszka miedzy nogami to tez wyczyn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaki Ewcia! to rzeczywiscie macie rodzinnie duze stopy ;) my z tych małogirkowych hehe ja mam 39, mąż 43 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest super, na zegarze 17:39, a za oknem piękne słońce, wreszcie wiosna:D Meaaa >> Wy faktycznie macie małe stopy biorąc pod uwagę Wasz wzrost, zazwyczaj jedno idzie w parze z drugim, ale jeśli chodzi o kobiety to mała stopa wygląda ładnie w każdym bucie:) Ja jutro mam wolne, rano jadę załatwiać przedszkole. Mam nadzieję, że po tej wizycie będę mogła się już rozglądać za kapcioszkami do przedszkola:) Fajne te buciki co pokazujecie. Wiosną kupiliśmy Lence bardzo podobne do tych półbucików z polskiej firmy Antylopa, spisały się na medal. Gardło mi bardzo dokucza:( Znacie coś dobrego, co można kupić bez recepty, a przynosi szybko ulgę? Tantum verde już mi nie pomaga. Wykorzystam czas, kiedy Lenka z mężem są na zajęciach, więc znikam robić pranie i sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ale macie stopy!!wow!ja skromne 38,Wiki.... tez:))Mąż 44,a Zosia 24:)) Kimizi powodzenia w pzredszkolu. Jutro rano na 9 mamy logopedę-dam znac co i jak. Bylismy na tak długim spacerze,ze jak teraz chodze to mnie biodra bolą:-O Nawet mam fotke z męzem:-P bedzie w galerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Kimizi - zawsze uważałam tantum verde za najlepszy... a skoro nie pomaga to nie wiem co ci doradzic :( a mi dzisiaj Dusia zachrypiła, oprócz chrypki czasem kaszlnie na mokro. eh słysze że to znów coś krtaniowe. kataru nie ma. dałam jej pulneo, moze sie uda zwalczyc w pare dni. no i na noc psiknełam tantum verde. mam nadzieje, ze sie to nie rozwinie w cos powazniejszego nie gorączkuje, wiec jutro puszcze ją na dwór z babcią, piekna pogoda to szkoda ją kisic w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu :) fotka z mężem romantico ;) kobieto wy nie wyglądacie na 11 letnią córkę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mamuniu- swieta prawde mowi Mea:) a co do filmu niesamowita silna wole mial gosciu, szczerze mowiac nie spodziewalam sie, ze tak sie zakonczy film:) my dzisiaj jak wybylismy przed 11 to wrocilismy po 16. bylysmy z koleznka i mala H. w miescie, oddalam te za duze buty i potem na plac zabaw. a pogoda po tej mgle zrobila sie taka cudna, ze musialam plaszcz rozebrac i w swetrze samym. zalowalam, ze Kubusiowi nie zalozylam jakies lzejszej kurtki bo doslownie ja rozplywalam sie. potem do mnie na kawke i szybko robilysmy obiad dzieciom, ale cos Kubus nie chcial jesc. a teraz spi jak suselek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×