Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

mamuniu - sprawdzilam w miedzy czasie i rozmiarowo pasuja ale jutro dla pewnosci zmierze wkladke. A co do komersu to nie wiem czy napisac ale przeciez znamy sie nie od dzisiaj....:-P Sredniak nie ma konceptu w co sie ubierze i chyba jest mu to obojetne za to mnie juz ma ubrana ! Zaczal od wybierania torebki i pod nia dopasowal cala reszte ! :-P Mam isc z torebka wielka jak torba podrozna, zeby przemycic jak najwiecej butelek ! :-P Juz go nawet podejrzewam, ze namowil mnie na ten komers z powodu mojej torebki :-P W cenie biletu jest jedzenie ale bez alkoholu. Ja nie mam nic przeciwko i moge robic za przemytnika ale przy naszym stoliku beda tez moi moze przyszli swatowie :-) Dziewczyna drugiego syna jest w tej samej maturalnej klasie i idziemy wszyscy razem. To, ze sredniak popije to nic ale starszak szaleje i boi sie, ze Dzordz upije tescia....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wcale nie powinnam tu teraz siedziec ale teskno mi i zeszlo mi z nadrobieniem co pisalyscie... A wiec najpierw do Amorka mam nadzieje ze Dobrze ze ambasada im pomogla a teraz mimo ze rzadko tu zaglada W.Kasia ma dzis urodzinki wiec sto lat kochana (juz skladalam na fb ale tu tez nie zaszkodzi :) ) niech sie spelnia wszystkie zyczenia!!! 🌼 W domu u mnie wyglada jak po wybuchu granatu serio! piore co chwila a nie nadazam chowac bo to wiekszosc za male rzeczy na dzieci wiec odkladam i odkladam - efekt 2 pokoje zasypane ciuchami :o w kuchni dzis wogole nic nie robiilismy w sensie sprzatania bo parada odpust obiad na miescie i do domu na kawke i maz do pracy wiec dzis pol nocy mi tu zejdzie... oj nie haha dobrze ze jest zmywara szybciej pojdzie. Dzien minal fajnie ale z roku na rok gorsza parada a dzis taaak zimno ze szybko sie zwinelismy byle na odpuscie dziewczynom cos kupic i do domu - jutro ma byc cieplej ciutke to chcemy panny do wesolego miasteczka zabrac Co do butkow to Marta ma chyba 26 teraz tzn buty ma kupione nowe 27 ( 9 u nas ) ale ma niecaly cm luzu a na jesien ma juz zakupione nr 10 Nike - czemu w Pl one tak drogie nie wiem :( ja dalam 10 funtow. U nas tez bylo troche nerwowo ostatnio tesc w szpitalu :( dlugo by pisac przeniesli go juz do innego szpitala i nie wolno go teraz odwiedzac po operacji jest - zabieg nie pomogl tzn zabieg wyszedl ok ale dren w plucu sie zatkal :( trzeba bylo operowac z pelna narkoza a sertce slabe :( na szczescie juz po strachu teraz musi dojsc do siebie ale plyn w plucach nadal sie zbiera i sciagaja a chyba juz nie powinien? hmm nie wiem wole juz nic w necie nie czytac. Z moja ciocia tez niedobrze szla na zabieg usuniecia macicy a okazalo sie ze po poprzednich zabiegach ma takie zrosty ze macica pecherz i flaki sa razem 'sklejone' i teraz jak to zobaczyli zaszyli ja spowrotem i czekaja/szukaja speca co podjalby sie takiej operacji bo jak nie to usuna jej cale flaki :( ona ma 51 lat :o konowaly tak ja zalatwily:/ dobra zaraz popisze dalej bo mi posta wsunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siostra ze szwagrem wylecieli i sa.... w Korei w Seulu. Ponoc maja tam byc 2 dni. wiem tylko tyle... podejrzewamy, ze upychali gdzie sie dalo ludzi na wszystkie loty byle mogli opuscic japonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucielo mi posta w czesci do Amorka :o mam nadzieje ze Twoja siostra i szwagier zdazyli na samolot i sa juz cali zdrowi i bezpieczni:) jak juz dziewczyny pisaly... od 2008 roku mija juz 3 lata i w tym czasie sie zzylysmy i przezywamy wszystkie radosci i problemy razem wiec nie przepraszaj i jak juz bedzie po wez dluuuga relaksujaca kapiel i wyspij sie kochana 🌼 👄 Dobrze ze ambasada im pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia przemytniku :P nie wiem czy to cie pocieszy ale moj tato w moja 18tke upil mojego niedoszlego tescia w zasadzie obaj sie upili :P nikt nie wygral :D udanego komersu czy raczej studniowki? czekam na Twoja fotke chocby z telefonu :P alo zrobiona laptopowa kamerka :P ja zaraz dodam moje z cala trojeczka tylko po fryzurze juz ani sladu bo byl dzis okropny wiatr:( i nie widac juz tak pasemek buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ! alez sie za Wami stęsknilam :) w koncu mam neta juz na nowym mieszkaniu, foty oczywiscie jeszcze nie zrobone ehh wpierw ogarniam to wszystko ale po tygodniu sprzatania mam dosc :P przeczytalam ostatnie posty i Amorku ciesze sie ze masz wiesci od siostry. oby szczesliwie wrocili juz do domu. Kessi witaj :) kochana jak Ty to robisz ze ogarniasz to wszystko, ja będac sama i mając tylko Wiki padam codziennie nA pysk :o nie moge sie w ogole wbic w tematy :o po tygodniu siedzenia w domu nie mge wysiedziec, Mamuniu jak TY to robisz ja chce do pracy buuu. aa dodam ze pierwsza dyskoteka w glanach zaliczona masakra :D no ale kolezanka robi dobrą wisniowke z colą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam kochane👄. dobrze, ze ambasada im pomogla, najwazniejsze, ze juz wydostali sie stamtad, bo tak to nie wiem. wszyscy bardzo to przezywamy ale staramy sie jakos trzymac.rodzice szwagra tez bardzo to przezywaja, rozmawialam z jego mama i staralam sie ja uspokajac, choc sama w srodku czulam sie sparalizowana lekiem o nich. ten lek o najblizszych jest najgorszy. takie balansowanie miedzy potrzeba zachowania wew rownowagi, zeby jakos sie trzymac, zeby wzajemnie czuc ta sile a uczuciem ogarniajacej paniki o ich los. czuje sie tak strasznie zmeczona... ale najwazniejsze, ze juz stamtad sie wydostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misty - witaj ! hehe jakby ci to napisac?? po prostu - jeszcze nie ogarniam - moja organizacja lezy i wyje :P ale maz nie krzyczy ze padam na pysk i jest bajzel na kolkach bo po paru dniach w domu widzi jak to wyglada :P jak Adas bedzie jadal rzadziej to bedzie lepiej :) pocieszam sie Super ze juz na nowym - foty z niecierliwoscia wyczekujemyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - kochana, najwazniejsze, ze sa coraz dalej od reaktora, przelicznik pokazuje ca.1200 km, wiec coraz bezpieczniej. Nie boj sie, oni sie nie zgubia - to mlodzi, sili i madrzy ludzie, wiec sobie poradza. Jutro bedzie jeszcze lepiej a juz wkrotce zrobicie wielkie willkommen party ! Kessi - nie przejmuj sie, Twoj chaos jest tylko chwilowy :-) Misty - czulam, ze kolejny wpis bedzie z wlasnego mieszkania ! Jak sie zadomowilas i jak sie podoba Wiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane no u mnie tez chwilowy chaos :D Wiki od razu sie zadomowila, biega po wszystkich katach, ma swoj pokoik i tam swoje lozeczko wiec idzie spac bez problemu. Troche placzu bylo z kąpiela bo musi sie przyzwyczaic do prysznica, na szczęście brodzik duzy i wysoko zabudowany :) ale zeby nie bylo tak kolorowo to poprzestawialo sie jej z tym spaniem, wstaje sama kolo 5-6 zaklada swe klapeczki i w pizamce tupta do pokoku wołając mama:) za to w porze obiau pada co nigdy jej sie nie zdarzalo spac w dzien. dzis ją przetrzymalam i sama chciala sie kąpac o ... 16.30 :P no i ma hopla na punkcie Klubu Przyjaciol MYszki Miki, ściągam jej całe serie :D Pia jak bedziesz przejazdem zapraszam na kawe :) inne mamy tez oczywiscie jak sie nadarzy okazja na to niedoszle spotkanie, to chata u mnie wolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie rozmiawialam z mama i mam nowe wiaodmosci. a wiec dlatego sa w korei bo tam wszytskich wywoza az do soboty i dlatego beda tam az 2 dni tam jest punkt zbiorowy. i jak juz wszytskich franc zbiora wtedy wlasnie przyleca po nich samoloty franc. ponoc juz na lotnisku otrzymali i pomoc psychologiczna i medyczna. teraz sa w hotelu, tazke wszytsko maja zapewnione:) uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia :D ty przemytniku :P :P :P hehehe Misty witaj po przerwie :) czekam z niecierpliwoscią na fotki! uwielbiam oglądać nowo urządzone mieszkania!! :D Kessi dla mnie jestes bohaterką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu fajne te buciki! musze zmierzyc jej stópkę zeby wiedziec jaka dokładnie wkładka i poogladam te buciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżordż na gokartach. ja połozyłam Dusię i sobie siedze ;) byłam dzis u sadysty :P tzn dentysty. mam dwa wypełnienia do wymienienia (dzis jedno zrobione) i jedną koronkę do zrobienia... koronke robie w kwietniu bo w tym miesiacu nie damy rady a wzieła sie ona stąd, ze w ciazy ukruszył mi sie ząb (górna czwórka) i tak tylko ją zakleili, zeby sie nie psuła i zeby w ciazy za duzo nie babrac. no i generalnie ten zab jest zdrowy, tylko złamany i zaplombowany. wiec jest krótki. ja chce zeby wygladał jak normalnej długosci ząb, a lekarz pwoiedział, ze niby dałoby sie go nadbudowac ale bedzie narazony na złamanie i moze byc to nietrwałe i on zrobiłby koronke... wiec zrobie... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurcze Marta i Pascal porządne stopy mają! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahhahahaha słyszałyscie? Komorowski wpisał sie do księgi kondolencyjnej w ambasadzie... i nasz prezydent łączy się z Japonią w BULU i NADZIEJI :D :D :D ja pierdole :P głosowałam na niego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj padam juz a jeszcze tyle przede mna roboty ale przynajmnmiej wszystkie dzieci spia :) udalo misie dodac foty na fb teraz sprobuje do albumiku ;) Meaaa - prezydent analfabeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajta z rana :P co to? ostatania wyszlam i pierwsza przyszlam? zaraz popisze karmie malego to 1 reka niewygodnie (lewa) komu bawarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmierzylam miarka stope Marty i ma 15,5 jedna 16cm druga tak wiec nie wiele rozni sie od waszych dzieci heheh jeszcze sprawdze pozniej linijka i miartka krawiecka czy wyjdzie to samo. U nas dzis bylo -6 w nocy pizdzialo tak ze wlaczylam dmuchawe w pokoju jak karmilam o 3 w nocy bo nie zeszlabym na dol wlaczyc ogrzewaniado tej lodowy :o Teraz slonce topi mroz na zewnatrz i juz jest 4 stopnie WOW. A ja znowu puchne na policzku :( nie wiem czy to zab czy zatoki ehhh poplukam szalwia moze przejdzie musialo sie wczoraj przeziebic na tym wietrze i znow puchnie :( Marta mi wczoraj zasnela o 6:30 i tym sposobem wstala o 6 rano :P Wypila ze mna bawarke poczekala az tata wroci z prcy i powyglupiala sie z nim uspila go i teraz na kolanach u mnie probuje pisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie udalo mi sie dojrzec ze mlodej wyzynaja sie obie dolne 5tki :) no to wiem czemu taka maruda byla ostatnio bo slini sie i wszystko do buzi bierze juz ponad miesiac ale w koncu sie przebily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amorku uff najwazniejsze,ze sie wydostali z Japonii!!!wyobrażam sobie ich zmeczenie i strach:((jutro wielki dzien,wreszcie rusza do domu:)) Mea serio tak napisał????ale żenada😭 Kessi widzialam fotki:))super makijaże mialy dziewczynki:)) Pia Ty przemytniczko:-P;-)) Misty koniecznie fotki zapodaj z nowego domku!!kiedy parapetówa??kupie nawet glany,a co!!!:-DCiesze sie,ze juz na swoim jestescie:))nowe zycie przed Wami:)) Co do siedzenia w domu...nic mi nie pisz,bo ja juz kota dostaje,nuda totalna,kazdy dzien taki sam,na siłe sobie wymysłam zajęcia:-P Wczoraj wylukałam kilka nowych ofert pracy,w branzy ,w ktorej pracowałam ostatnie 5 lat i co??/tlustym drukiem zaznaczony wiek....18-26 lat!!!!!! Albo jedynie z legitymacja studencką:-P Albo z grupa inwalidzka lubb niepełnosprawnością!!! co sie dzieje????!!normalny czlowiek nie ma szans na prace!!!! Zosia w nocy super spała,gile nadal leca -najbardziej rano wszystko spływa,ale wole żeby lecialo nosem niz miałaby to leceic do gardła.Pogoda nawet ok,nie pada i ciepło,ale boje sie wyjsc.bo jeszcze cos sie do tego kataru doczepi. Od poniedziałku Dżordż ma urlop:((która z Was mnie przygarnie???😭zapewniam pyszne obiadki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo komu kawki? :P niee oduczam sie. to nienormalne zeby cały dzbanek wypijac :o a wieczorami mnie skurcze łapią :o w stopach i łydkach, mimo ze łykam magnez. od dzis 1 kawa dziennie :) (zobaczymy ile wytrzymam :P Mamusiu noo serio tak napisał :o dla Zosi zeby katarek przeszedł 🌼 Kessi - jejuu jak Adaś sie zmienił!!! po takich dzieciaczkach widac najbardziej jak czas leci :) a Martusia wyglada na duzo starszą. pokazałam Dzordzowi i on powiedział, ze ma bardzo poważną buzie :) musze mojej małej stópke zmierzyc bo nie wiem ile ma teraz chodzi w wiosennych 23, na zime miała 25 ale za duze były, no ale zima to wiadomo grubsza skarpeta to trzeba luzniej. takie domowe ma jedne 23 a drugie 24 i i te i te są dobre. eh musze pomierzyc bo to takie gdybanie jaki tu rozmiar kupic ;) u nas pada desz, od wczoraj nieustannie. jest zimno, mokro, ponuro - jednym słowem BLE :P w nocy spac nie mogłam. połozylismy sie z Dżordżem koło pierwszej ;) i tak lezalam i lezałam, jak zasnełam to poczułam ucisk na klatce piersiowej otwieram oczy a tu kocia morda (siadł sobie na mnie i sie gapił w moją twarz!!) zrzuciłam go, próbowałam zasnac to menda laziła po mieszkaniu i szkuciła, stukał, pukał, cholera wie co robił. potem Nadii sie cos sniło bo był płacz i wołała mamusie, poszedł tatus (wyrodna matka) utulił, to mu mówiła, że balonik jest w łóżeczku (piekielnie boi sie pękniętych sflaczałych baloników), poszła spac, a ja dalej sie majgałam i tu buch 6.30 budzik :o shit nooo dzisiaj do znajomych idziemy na pogaduchy :) Dusia pospała do 10 tej... wiec bedziemy mogli posiedziec u znajomych dłuzej :P nie bedzie padaka hehe zab mnie drazni. ten co mi go zrobił wczoraj, chyba nie spiłował odpowiednio bo stukam dolnym zebem o niego, a wczoraj wydawało mi sie ze jest dobrze. nic to, musze wytrzymac i nastepnym razem mi go przypiłuje co jeszcze chciałam... od rana miałam zapiernicz, ale teraz pare minut dla relaksu :P potem sie wezme za faktury znów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×