Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

jejku :( bidulek, rzeczywiscie nie za fajnie to wyglada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to,ze ta skora wisi i ja obciera:((ale przeciez jej nie zerwę:((ehhh zmykam sprzatac,Zosia wyjęła hustawke,czyli mam zajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Amorku - jestem myślami z Tobą i Twoją rodziną, trzymam kciuki żeby siostra z mężem jak najszybciej wylądowali bezpiecznie w Polsce! Pia - fajnie że dzieciaki sobie poradziły z opieką, w takich chwilach na pewno docenia się dużą rodzinę. A historia o zakochanych dziadkach rzeczywiście wzruszająca. A co do Twojego pytania - mój mąż wszystko gotuje sobie sam, nawet chleby dukanowe sobie piecze i całkiem niezłe mu wychodzą :) Normalnie kuchcik się z niego zrobił, a przedtem to tylko wodę umiał ugotować. Kolejny plus tej diety ;) Baryłko - biedulko, żal mi tych Twoich plecków, ściskam Cię mocno i oby zabiegi pomogły. Holly - w prezencie od cioci Asik dla Bartusia małe co nieco z PITu 2010 :) Tak jak rok temu :) Mamuniu - zerknęłam na Twoje zdjęcia i żal mi Zosieńki strasznie. Obejrzałam też sobie inne Twoje zdjęcia, jakie ona ma już długie włoski! Już się nie mogę doczekać, aż sama będę czesać takie kitki :) Ja też dodałam 2 zdjęcia do Albumu - możecie zobaczyć, jaka jestem teraz gruba ;) Zostało mi już tylko 1,5 miesiąca do końca. Wczoraj lekarz kazał mi się oszczędzać i dużo leżeć, bo "główka napiera", cokolwiek to znaczy.... Trochę trudno leżeć przy małym dziecku i jak się jeszcze pracuje przy komputerze przez pół dnia, ale spróbuję jakoś się ograniczać. Męża samego już będę do sklepu wysyłać, może przejmie też część domowych obowiązków na ten ostatni czas. Po wczorajszym badaniu taka obolała jestem, że każdy ruch mnie boli. Dzidzia ma 2100g i rozwija się książkowo. Tęskno mi już do niej :) My wciąż w trakcie załatwiania kredytu, w poniedziałek złożyliśmy wniosek razem z toną papierów, teraz musimy dosyłać jakieś wyjaśnienia związane z moją działalnością sprzed 3 lat kiedy to byłam na stracie, ehhh..... Nie sądziłam że takie zaległe sprawy będą się za mną ciągnąć. Mam nadzieję, że to nie wpłynie negatywnie na ocenę naszego wniosku. Budowa ma się zacząć jeszcze w marcu, jak dobrze pójdzie... W niedzielę kupiliśmy butki wiosenne dla Krzysia. Bartek ma takie drogie buty (wiosenna kolekcja za 140-160 zł), że postanowiliśmy poszukać gdzieś indziej. I wyobraźcie sobie że znalazłam w Deichmannie buty Nike za 90 zł! A Bartek prawie 2 razy drożej. Przesadzają z tą marżą, naprawdę. Jakoś nie sądzę, żeby Nike były gorszej jakości od Bartka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik :) brzuszek przesliczny :) a obiady robimy tak samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shadsi a ty kawy na fb nie pij tylko tu z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik slicznie wyglądasz!!,a te włosy pasują Ci idealnie!!!Hehe my tez tak gotujemy:))bardzo sie ciesze,ze z dzidzia wszystko dobrze-teraz ta końcówka ciąży bedzie się dłużyc-przynajmniej ja tak czułam. Gratuluje szczupłego męża kucharza-piekarza:)) Oby udalo się Wam szybko załatwić kredyt. Mieszkanie posprzatane,rosól sie gotuje,Zosia mnie olewa:-O i gra balonem:)) Shadsi moze tam kawa lepsza?;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ prawie cala noc nie spalam i chyba zapomnialam czym jest oddychanie. :Osiostra ze szwagrem jakies 4 godziny temu byli po odprawie. nie wiedzieli dokladnie o kt wylot i gdzie dokladnie leca czy z przesiadkami, mlyn na lotnisku taki ze szok. az boje sie pisac i cieszyc, poki nie mam pewnosci ze sa juz naparwde bezpieczni... mam nadzieje, ze jak nie mam od nich inf od tamtego czasu to juz sa w powietrzu. zalatwiali wszytsko przez ambasade fr a w pl- no comment:O w ambasadz franc. powiedzieli im, samolotow bedzie tyle ile trzeba... cokolwiek to oznacza... nie wiem czy iles samolotow wysla naraz czy wiaze sie to z oczekiwaniem na kolejny.... mieli stawic sie na lotnisko o 11 ich czasu. szwagier szybko lecial zalatwiac taksowke bo te lotnisko ok 60 km od tokio. straszny stres zeby zdazyli, tym bardziej, ze drogi popekane i nie wiadomo jaka trasa. przepraszam was kochane ze jak tak tylko o tym i nie pisze nic wiecej ale nie potrfaie na niczym innym sie skupic. bardzo, bardzo, bardzo wam dziekuje za wsparcie, modlitwe i kciuki.... mam nadzieje, ze za niedlugo bede mogla napisac to co chcialabym zeby juz bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku nie przejmuj sie tylko pisz. my przezywamy to z tobą. nie dotyczy to nas bezposrednio, ale martwimy sie równiez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze chociaz, ze oni mogli załatwic tez przez fr.. eh co za zycie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak malo czasu, ze dzisiaj rano wyszlam z domu z pelnym pecherzem, bo mi sie tak spieszylo, ze postanowilam sciskac nogi. Teraz jestem na chwile w domu i przyszlam w nadziei wylowic wpis Amorka. Amorku - nie jestesmy zadna rodzina, Twoja siostre znamy tylko z Twoich krotkich wzmianek a jak podaja wiesci z Japoni to mysle o nich i przypuszczam, ze nie ja jedna a my wszystkie. To ciezki czas dla nich i calej rodziny, bo nie ma nic gorszego jak niemoc. Powtorze sie, ale nie wyobrazam sobie przez co przechodza Twoi rodzice, Twoja mama i naturalnie rodzice szwagra. Moge napisac mase frazesow ,ktore nie maja sensu bo teraz jedyne co sie liczy to ich bezpieczenstwo. Jestem myslami przy Tobie. meaaa - strona otwiera sie Twoim wpisem i myslalam, ze to Nadia mowi "kaczupino " :-) Kazdy rok niesie z soba tragedie tylko szybko o nich zapominamy i ten nie bedzie w niczym sie roznil od poprzednich lat. mamuniu - bidula Zosia :-( Ona taka delikatna i tak sie pocharatala....:-( . A maz moze nic nie nabroil tylko cos planuje...:-) Napisz pozniej cos wiecej o tej zupie. Asik - bardzo Ci ladnie z brzuszkiem. I masz racje pooszczedzaj sie troche, pozwol sobie na lenistwo bo pozniej juz nie bedzie zadnej taryfy ulgowej i bedziesz musiala dac z siebie duzo. Uznanie dla meza ! Holly - az sie boje napisac, zeby nie zapeszyc ale tez pocichutku mysle sobie, ze moze sie obejdzie bez OP. Barylko - a Ty sluchaj starszych i lecz sie za mlodu coby pozniej nie miec takich problemow jak Holly :-) . Zaden z tych zabiegow jakie dostalas Ci nie zaszkodzi a wszystkie moga pomoc. Musze konczyc.... Nie zdarzylam ugotowac obiadu i dzisiaj beda hot-dogi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia :) strasznie ostatnio zabiegana jestes wiecie co? ta praca mnie zabije... wiecie co robie 8 godzin?? siedze przy biurku.... nawet do szafy z segregatorami podjeżdżam na fotelu.... do stolika gdzie stoi ekspres do kawy i mleko też podjeżdzżam.... robie dolewke i jade do biurka... kurwa jak inwalida! tak se jeżdże po pokoju :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea,a Ty Nie wiedzialas,ze po to wymyslono fotele na kółkach??:-P:)) Amorku mam nadzieje,ze tata dostanie wspaniały prezent urodzinowy i uściska córkę w domu🌼 I wiesz kochana,ze masz nas tez po to by dzielic z nami nawet te smutniejsze dni❤️ Pia cos Ty taka zabiegana???co knujesz??;-)) Kurde i oczywiscie Japonia nie przejdzie bez echa w naszych portfelach:((raty kredytów znowu rosna:((fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo Mamuniu po to zeby takim jak ja dupska rosły i żylaki wychodziły :o a frank to masakra. we wtorek rate płaciłam po 3,1899......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis frank 3,24!!!ja sie potnę chyba😭,my mamy raty na 1-go kazdego m-ca,wtedy jest zawsze najwyższy kurs-dziwnym trafem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy bank sobie i tak sztucznie ustala kurs franka. zawsze jest w ciul wyzszy niz w NBP :o pociesz sie, ze rate zapłaciłam 1525 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamunia, ale sobie Zosia zdarla bródkę :-( ...... a kurs franka rośnie jak opętały wczoraj był 6,18 .... okropność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja jestem jedyna, którą wysoki kurs franka cieszy - spłacamy wprawdzie działkę, ale to nie są duże kwoty, a im wyższy będzie frank w momencie wzięcia kredytu, tym lepiej dla nas :) Meaa - przy okazji składania wniosku dowiedzieliśmy się, że jest coś takiego jak kantory internetowe. Kupujesz tam franki po lepszym kursie niż w banku, a oni przesyłają ratę bezpośrednio do banku w Twoim imieniu. Różnica nie jest wielka, ale im większa rata tym bardziej się ją odczuwa. Na dzień dzisiejszy nla 1 tys złotych to około 25 zł taniej, czyli w Twoim przypadku będzie niecałe 40 różnicy. Może warto to rozważyć? Zawsze parę groszy do przodu. My zdecydowaliśmy się właśnie na tę opcję (jak nam w ogóle przyznają ten kredyt, hehe). Mamuniu - czytałam ostatnio w Onecie artykuł, że każdego miesiąca najwyższy kurs franka jest właśnie pod koniec i na początku miesiąca. Bo wtedy najwięcej ludzi spłaca raty, a banki muszą kupić franki, przez co popyt - i cena - automatycznie rośnie. Nie możesz przenieść dnia spłaty na środek miesiąca? Dziękuję wszystkim za miłe słowa odnośnie zdjęć. Wasze słowa są dużo milsze niż to co ostatnio usłyszałam od koleżanki - że "zrobiłam się wielka" :o Próbuję ją tłumaczyć tym, że nigdy nie była w ciąży i nie zdaje sobie sprawy, że nie jest miło usłyszeć coś takiego, ale i tak nastrój mi się popsuł... Póki co mam +10kg więc chyba tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga :D bo juz sie przestraszyłam :P Asik dzieki za info ;) poczytam sobie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Me,ale mnie pocieszyłas:-))-bo te 1525 to nie z mojego portfela:-P Asik dzieki za iinfo:))dowiem sie w banku. Ta Twoja koleżanka(bez obrazy),ale ma cos z główką:-P 10kg na plusie to super:))ja z Wiki mialam +11(w wieku 22lat),a z Zosia ....6,800:-)),ale Zosia tez nie była duza przeciez,a Wiki 3400 i długa była strasznie(60cm).Reasumując.... olewaj takie uwagi:-D Zosia pospała ładnie,teraz zjadła całą zupę tatusia!!pęknie z dumy na bank:-P(tatus oczywiscie),no i Wiki wrócila ze szkoły i graja w piłkę-Wiki kopie,a Zoska z piskiem gania za piłką:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku - szukam i szukam Twojego wpisu..... mamuniu - fajne te buciki, zwlaszcza, ze z mojego rodzinnego miasta :-) Szukasz powaznie nr. 23 ? Sprawdze trampki Pascala z ub. roku i jak numer pasuje to Ci wysle z PL , bo nie sa zniszczone a jajcarskie byly. Pascalowi kupilismy wczoraj buty w nr. 26 ! Szlag bo jedna noge ma 25 a druga 26 i lepiej jak jeden but jest za duzy gdyby inny mial byc za maly. Mam nadzieje, ze mu sie wyrowna ! meaaa - haha, mamy takie samo krzeslo ! :-) :-) :-) Asik - Twoja kolezanka jest wredna i pewnie zazdrosna ! Juz pomijajac, ze kobiecie w ciazy nie powinno sie tak mowic to Ty na prawde bardzo fajnie wygladasz. Masz tylko brzuszek a cala reszta drobniutka i dodatkowo grzywka sprawila, ze odmlodnialas o kilka lat. Powinnas zostac przy tej fryzurce. Ubilam dzisiaj interes :-P Calkiem niedawno u Pascala w grupie pojawila sie nowa pani. W sumie dziewczyna w wieku moich chlopakow :-) . Przypadek, bo pamietam ja jak byla mala dziewczynka i przychodzila do meza na zabiegi. Mieszka blisko naszego domu i zapytalam czy nie mialaby ochoty czasami przyjsc pobawic Pascala prywatnie. Ucieszyla sie a ja jeszcze bardziej, bo w sumie optymalny uklad. Znaja sie, Pascal ja bardzo lubi a ona bedzie sie pewnie starala, zeby bylo wszystko ok. bo przeciez na codzien bedziemy sie widywac w przedszkolu. Calkiem niedlugo czeka nas wyjazd na weekend, pozniej to wesele i jeszcze bal maturalny syna. Tutaj na bal ( komers ? ) idzie sie z rodzicami :-) No i zapisalam sie dzisiaj na kurs ...gotowania po wegeteriansku bo juz cholery dostaje z moim szanownym malzonkiem tfu ! Dzordzem :-P Ciekawe co u Babeczki, Samadama i Ewci. Bardzo dlugo juz nic nie pisalyscie dziewczyny......:-( Na Kefirka to chyba bedzie trzeba poczekac do wakacji....:-P A Zabcia chyba juz Majeczke piesci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia tej firmy akurat nr 23 ma dł.wkładki 15m,a ja takich szukam,w innych firmach może to byc 24 lub 25-kazdy ma inną rozmiarówkę,dlatego zwracam uwage na długosc wkładki własnie. Udalo Ci sie z nianią:))szczęściara:)) Kurs gotowania??wow!!teraz to bedziesz błyszczec i rzucac przepisami:)) Co do balu to dzieciaki maja przechlapane;-)) jak tu sie napić??:)) Ewciu tak sobie mysłałam ostatnio o Tobie-jak sie czujesz? Mamatomka - zaniedbujesz nas:(( Ciekawe tez jak W.Kasia??? Zabka na bank ma juz malenka w domu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×