Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Holly :D nie ma za co ;) Baryłko waniliowa czy orzechowa? ;) ale ostrzegam, ze tam duzo wytaminy E.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeden plus tego promieniowania ;) bedziemy oszczedzac na pradzie ;) sami sobie bedziemy swiecic :P Baryłko nie łam sie ;) wystaw adidaski na allegro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P widze Meaa:),ze humorek dopisuje:) ,to i ja widzę jakiś plus,jak juz mam swiecic,to moge byc chodzacą reklamą,a MAM OLBRZYMIA powierzchnie reklamowa:P:P pare złotych moze by wpadlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly zobaczysz zaraz japońce coś wymyslą, zeby z ludzi czerpać korzysci :P kazdemu takiego napromieniowanego do piwnicy i bedzie za generator prądu robił ;) a tak na powaznie to trzeba jakos rozładowac napiecie ;) nie jestem z tych co sie po kątach chowają w strachu przed koncem swiata ;) co ma byc to będzie. a moze Pan Bóg pomyslał sobie, ze najwyzszy czas oczyscic ziemie z ludzi i zacząć od nowa? bo jednak nagrzeszylismy straszliwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Holly ciesze sie,ze plecy mniej bolą:))oby juz nie bolało mocniej. Mea dzis masz poczucie humoru:)0ale tak na serio-trzeba bedzie uwazac na zywnosc kupowana szcegolnie w marketach;ryby przede wszystkim. Barylko buty sprzedasz na allegro-nowe pojda szybko:))jeszcze na nich zarobisz:)) Pia fajnie,ze jestes❤️ i medal dla dzieci,ze tak sie spisały!!!! My po bilansie i musze zmienic stopkę:))Zosia ma 92cm-97 centyl!!!wow!!!wazy 13500(czyli waga tesciow ok)-pomiedzy 50 a 75 centylem,czyli super:))ufff,poza mowa pediatra nie ma zastrzeżen,ale jeszcze nie musze sie martwic,mamy skierowanie do tego logopedy-zobaczymy co nam powie. Wiki w tym czasie była na pobraniu krwi,poszłao do szkoły teraz. Pogoda super,ale mnie wiem czy wyjdziemy ,bo gile nadal lecą:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kimizi fajnie,ze Lenka pojdzie do dzieci:))i pora odpowiednia,bo w maju juz tak maluchy nie choruja-teraz jest najgorzej-u kolezanki synka w grupie na 30 dzieci chodzi 5-6:((masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Mamuniu wiem. juz sie zastanawiałam nad zapakowaniem zamrażalnika mrozonymi warzywami. w ziemie przeciez tez wchodzi to cholerstwo. po czarnobylu na warmii i mazurach przez kupe lat był zakaz zbierania grzybów... bo najbardziej ciągną z ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea nie zalamuj mnie:((grzyby??co ja bede zbierac w tym roku???😭 Amorku mam nadzieje,ze Twoi bliscy wróca szybko do domu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holly _36
Pieprzone kafe,wcieło mi posta wrrrr.......... póżniej juz nie chce mi sie pisac drugi raz!!!!!!!!!!!! Mamuniu:) na grzybki mozna bedzie chodzic w nocy,bo beda swiecic:)I Zosia taka sama jak Przemko i na wysokosc i na wage:P Jeszcze Zosia Ci nagada. Przemko właśnie sie przewrócił i mówi : dupę pobiłem :P ładnie!!! dziecko wychowane:(:P Meaa:) o mrozonkach tez myslalam...Ale i tak bedzie co ma być....Będę życ i zyc ....do pierwszej śmierci:) Kimizi:) dobry pomysł z przedszkolem...w maju moze juz i tak dzieci nie beda chorowac,ja tego chorowania bardzo sie boje... Ostatnio pare razy byliśmy tu ; http://www.centrum-zacisze.pl/ i Przemus zachwycony...mam zamiar przyzwyczaic go do bycia tam,zeby go czasami zostawic tam, bo czasami to nie mam siły do babć,a tymbardziej do Dzordza , w tyłki ich nie bede całowac,a czasami musze odpoczac,bo teraz przeciez jestem non stop z Przemkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie przeczytałam, ze radioaktywna chmura kieruje sie w strone pacyfiku, a wiec nie w strone europy :) do pokonania bedzie miała cały pacyfik, ameryke i atlantyk, dopiero potem europa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tekst mojej mamy.... pytam jak tam? (czy dojechały do jej domu) mama mówi, ze Nadia siedziała nie na kolanach ale na osobnym siedzeniu i "dumna jak dzika świnia w pekaesie" :D poskładałam sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea doobree!!:))hahaha Barylko co do mleka,u nas na sniadanko to kaszka na modyfikowanym,na kolacje na zwykłym mleku. Od kwietnia oduczam Zosie pampersow-żeby na lato miec z glowy. Mała spi,ja robie obiad,pranie wiruje-zaraz wywiesze na sznurek to ładnie mi wyschnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja bratowa ma za tydzień termin :D jak sie nie urodzi do 5 kwietnia to ma sie zgłosić do szpitala ;) a moze prima aprilisowe bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalismy zaproszenie na slub i wesele ! Ogromnie sie wzruszylam.... Maz mial przez kilkanascie lat pacjenta, ktory 7 lat temu zmarl na raka mozgu. Przez wszystkie lata kiedy robil terapie u niego w domu zaprzyjaznil sie i z nim i z jego zona. Po smierci czasami ja odwiedzal, ona do nas dzwonila bo nie mogla sobie znalezc miejsca.... Byli bardzo dobrym malzenstwem, z wielka troska sie nim opiekowala a on ja tak bardzo szanowal. Jakies cztery lata temu jej siostra przeczytala nekrolog w gazecie i wywnioskowala z niego, ze chyba rozchodzi sie o zone faceta, ktory byl pierwsza miloscia tej naszej Franziski. Pojechaly obie z ciekawosci i faktycznie rozpoznala w swiezo upieczonym wdowcu faceta w ktorym sie kochala dobre 40 lat wczesniej. To zaproszenie na slub to wlasnie od nich.....:-) Oboje sa juz po 70-tce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pia ale bdzie pieknie wesele.Wzruszajaca historia. Mamusiu ale Zosia pannica.I jaka piekna waga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane macham tylko z nowego laptopa (dzis kupilam zupelnie niespodziewanie) baterii mam tylko 10 % wiec popisze pozniej Jutro sw Patryka wiec idziemy cala 5tka na parade :) Amorku caly czas o Tobie mysle trzymam kciuki za szybki ich powrot. do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak na wielkim wdechu ..... trzymajcie mocno kciuki, a ja dzis czuwam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoo Pia :) aż sie buzia sama usmeicha na takie wieści. tak samo jak widzę staruszków za rękę... :) Amorku - to znaczy, ze moze sie udało i wracają?? kurcze nawet ukraina wysyła samolot po swoich obywateli a my co?? do Libii czy Egiptu po kilka samolotów latało!!! szlag mnie z tym panstwem trafi :o Kessi :) miłej parady!! robie dzbanek kawy, znów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baryłko a ty caczupino? (moja babcia tak mówiła :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn mówiła kaczupino :P :D kochana moja ;) a najlepiej, bo moja Nadia mojej babci nie poznała, ale na zdjeciach jej pokazywałam i ją rozpoznaje :) aaa i mam zegarek po niej, na pamiatke i Dusia ostatnio go znalazła i mówi: to jest zegarek babci Kazi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski Amorku jak siostra?wraca? Kessi gratuluje zakupu,jak dzieci? Mea moja babcia tez ma niezłe teksty:)) ketchup=keczak:-D włącz telewizor=zaświeć:-D Zosia nadal smarka,cała noc padal deszcz i walił w parapet,wiec sie zajeb***wyspałam:-P Na doadtek mała chciala wejsc na łózko i oparciejest dośc twarde,upadła brodą,skóra zdarta az wisi,krew sie lała:((paskudnie to wyglada:(( Dżordz wczoraj ugotowal dla małej zupe!!!szok!!dostal jakis przepis od kolegi,ich synek zajada sie ta zupa ,no i faktycznie pyszna!!!sama bym pojadła:))tak wiec obiad dla Zosi mam z głowy. Cos sie dzieje z tym moim mężem...pierwszy raz zrobił obiad córce...cos przeskrobał na bank:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barylk jakbys chcaial sprzedac trzewiki i dł.wkladki jest ok 15cm to ja chętnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumiaga dam jak Dżordż wróci,bo gdzies schował,ale wiem,ze potrzeba marchwi duzo,cebuli,oliwe z oliwek,rosół z mięskiem,koperek i cos jeszcze-taka zupa-krem.Mozna tez zrobic w wersji z rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi_aga, Mamuniu Mamuniu :( biedna Zosieńka :( a twój mąż genialny :D tez chce przepis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mea zrobił ta zupę i co 5 minut gadał do Zosi,ze na jutro ma przepyszny obiadek od tatusia:))jak dziecko normalnie:))ja gotuję obiady co dzien i nie komentuję tego zbytnio :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×