Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

szwagier szczesliwie dotarl do domu.:) chwilke z nim rozmawialam, mowil, ze masakra na miescie. najgorsze ze w radio strasza, ze wtorne moga byc rownie silne i moga powtarzac sie przez najblizsze dni. Pia- w tym sek, ze oni nie maja komorek. kontaktuja sie przez fb , siostra w domu przez laptopa a szwagier przez kindle kt ma wi-fi i 3 g i stad wlasnie mial w tamtych rejonach mial problemy z polaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku jejku nie mialam jak napisac ale bylam myslami z Wami. Dobrze, ze dotarl do domu i oby juz bylo dobrze. A ja tylko napisze ze dopiero niedawno wyszlismy na prosta a juz mamy znowu jeszcze wieksze problemy jebani zlodzieje. Wlamali sie mazowi na firmowa karte i w niemczech ukradli mu kase z konta tzn. nabili debet. Szef do niego przyszedl i kazal mu jechac do domu dostal obowiazkowy rtydzien urlopu jak nie wyjasnia tej sprawy to straci prace;( wyc mi sie chce kurwa badz uczciwy to cie wyhujaja;( LEPIEJ BYC NEI MOGLO. A zeby bylo malo to musimy ta karte splacic wiec musimy pozyczyc kupe kasy a potem to splacac:( Szkoda slow wyc mi sie chce ale juz nie mam sil nawet plakac. Pochlastam sie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izu o matko!!!brak słów:((cięzko bedzie Wam udowodnic,ze to nie mąz wybral t akasę-tak mial moj szwagier(moze pisałam??),z konta skardziono mu prawie 10 tys zl,ciagal sie po bankach,pisał pisma itp-jesli udowodni,ze to nie on w Katowicach w kafejce internetowej nie zrobił przelewu to mu oddadzą:((no i jesli udowodni,ze nie podał innym osobom hasla i loginu do konta:-O paranoja:-O ale jak konto załozyc to w kazdym bank same och i ach:-P Szwagier dal sobie spokoj,bo z debilami sie nie wygra,a kase wydalby wieksza na sądzenie się z nimi:( Kessi,Pia dawajcie tu swoich fryzjerów!!!!pochwalcie sie nowym image:)) Amorku do Ciebie juz pisalam na fb,ale napisze jeszcze raz:bardzo sie ciesze,ze siostra nie jest juz sama:)) Mamatomkabicie?he skąd ja to znam:-O Zoska tez z łapami leci:mam nadzieje,ze dogadacie się z małzonem:)) Mea...baran:-D Tak sie dzis nalatałam po miescie,ze nogi mam wbite w ..płuca:-P Mąz dzis ma szkolenie firmowe, a potem tzw"kolacja"(czytaj:pijańsko,bo firma stawia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez naiwniaczka ze mnie ! Myslalam, ze mi sie bulki wysusza, bo sie znudza i beda staly wiec zamrozilam 4 sztuki na kiedys a tu juz nie ma ani jednej. Przepis jest doskonaly, nawet im ten niemiecki ser nie zaszkodzil....:-P Amorku - kochana ja nie mam pojecia co to za znaki i symbole i przez co szwagier dzwoni i nawet jak mi wytlumaczysz to i tak nie zrozumie ! :-) :-) :-) Najstarzej zawsze sie czuje w sklepach elektronicznych :-P I wiesz, myslalam sobie dzisiaj o Waszych rodzicach, zwlaszcza mamie. Ma Was trzy cory i mocno jestescie rozsypane po swiecie. Pewnie przezywa moco, ze nie ma Was " za plotem ".... Tak mi sie nasunelo bo moi starsi synowie szykuja sie do wylotu z gniazda i obawiam sie, ze tez mi daleko wyfruna. To sa narazie plany a ja juz cierpie ( zawsze w ukryciu :-) ) Izu - no normalnie nie wiem co napisac i jak Cie pocieszyc bo nic sensownego nie przychodzi mi do glowy. Koszmar jakis :-( mamuniu - nie bedzie zdjecia. Od czasu jak syn robil interes zycia na ebay :-) , kiedy to potrzebowal aparat do zrobienia zdjec nie mamy ani jednego rodzinnego zdjecia. Aparat zapewne gdzies lezy , tylko nie sposob go znalezc..... Ale Kessi zdjecia to tez jestem bardzo ciekawa ! :-) Misty juz dawno nie bylo, pewnie napisze juz z nowego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kessi nie daj się!!jak Pia nie pokaże nowego fryza to Ty tez nie(musisz ją szantazowac):-P hehe Pia bierz młodego za "bety"i niech szuka aparatu,a jak nie to z komorki zrób:-P tylko mi nie pisz,ze nie masz komórki!!!:-P:-D-w te bujdę to chyba by nawet moja Zoska nie uwierzyla:)) Zbieram sie do mycia małej gąsienicy mojej,potem kolacja i wyro!!i sama musze rozkładac,bo starego nie ma Jutro od rana z sis na zakupy smigamy:))moze cos sie uda wyszperac:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja dzis po wizycie lekarskiej.Mam skierowanie do neurologa na poniedzialek juz mam wizyte z rana umowiona.Narazie dostalam leki przeciwbolowe i przeciwzapalne i witaminy z grupy B.Lekarka narazie stwierdzila rwe kulszowa:( zobacze co powie neurolog.Puki co umnie malo fajowo:( noga boli ze mam ochote odrabac sobie ja siekiera:( Przeczytalam tylko ostatanie posty.Izu moze nie bedzie tak zle.Karty maja ubezpieczenie.Niech maz idzie do banku i porozmawia z kim trzeba.Kilku znajomym tez ktos taki numer zrobil w roznych dziwnych kkrajach byly dokonywane tranzakcje z kart.ALe zazwyczaj banki oddawaly kase.Oby i u Was sie wyjasnilo. AMorku dobrze ze szwagier dojechal.Ale musialas sie stresowac bidulko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie sie czyta o postepach naszych dzieciakow:) U nas tej duze zmiany.Ale jednoczesnie daje popalic.Jest strasznie uparta.Z mowa pieknie.Ladnie buduje zdania.Lubi jak jej opowiadam wymyslone bajkinp. o swonce pepie.Uwielbia ja:) Dzordz jej wyslala w tygodniu figorki pepy i spi nawet z nimi hehe.A nawet zaczyna sama opowiadac bajki.Duzo zna piosenek i jest strasznie muzykalna (to po Dzordza stronie:) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawalilam bykow:) swinka pepa miala byc:) wyslal a nie wyslala:) Wybaczcie Strasznie to co sie dzieje w Japoni.Biedni ludzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Barylko zycze Ci zdrowia,mam nadzieje,ze to nic powaznego🌼 Jeju!!Natalka niezla gaduła:)) Byłam z sis na zakupach-kupilam sobie koszulke i tunike.Dzordz na kacu-poszedł z mała na dłuuugi spacer-łaski nie robi:-P Nie wiem o ktorej wrócił:-P Wiki na rolkach z koleżanką-nawet nie wiem ile dzis za oknem,ale z na pewno powyzej 15:)) Amorku jak sisotra i szwagier przezyli noc?są bezpieczni? Pia fotki!!!:)) Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej To ja mam dyżur w ten weekend??:)) Zoska ma katar,zaczęło sie w nocy ,płakała co chwile,pomimo,że popsikałam jej nasivinem+smarowałam maścia majerankową.Gile po pas,ale dobrze,że wylatują,a nie zapychają nosa.Pogoda super!!lato!!Dżordża wyslalam do apteki po nowe krople,bo te nam sie kończą.Na obiad mam teściów,bo dali nam tyle schabu,ze nie wypdało ich nie zaprosić.Moze po obiedzie wyjdziemy trochę,mała nie ma gorączki,nie kaszle,wiec chyba nic jej nie będzie? Amorku?jakie wieści do siostry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerw tą weekendową cisze :D Barylkooo >>>>>>>>> fajnie że już jesteś bo tęskniłyśmy za tobą ;) już nam nie uciekaj :) Mamunia >>>>>>>> widze ze warte sprawowałaś w weekend :) Fajnie że twój maż tak z mała chodzi sam na spacerki bo mój nie chce te twierdząc ze sam się nudzi woli ze mną :P Amorku .>>>>>> mam nadzieje że u siostry wszystko w porządku.Oby tam się już nic nie działo więcej.... Tak więc u nas weekend jak zwykle poza domem w sobotę shooping i trafiłam na super promocje bluzek po 9.99 to się obkupiłam bo już nic nie miałam i spodnie dresowe sobie sprawiłam ;) Potem poszliśmy do taty na obiad :P Mała uwielbia tam chodzić wiec się z dziadkiem wybawiła, po obiadku poszliśmy do koleżanki i z nią na spacer :) po spacerze znajomi zabrali nas samochodem do domku i z nimi soczek sączyliśmy sobie :) Niedziela również fajna rano obejrzałam 3 część Sagi Zmierzch już się nie mogę doczekać 4 ostatniej :). Potem zrobiłam prażuche na obiad , po obiadku kawka i wiśta wio na spacer a zarazem po koleżanke z córcia i do zabawolandii z dzieciakami wróciliśmy wieczorem po 19stej i musiałam usiąść do stolika popracować awaryjnie ;) A potem to już tylko odpoczynek i relaks ale ogólnie nie ma sie co relaksować bo 1 raz od chyba roku jestem przeziębiona :o masakra z tym katarem i gardłem , Amela oczywiście ma febrę bo jakby inaczej . A tatuś zdrowy bo się 1wszy wychorował. Oczywiście witam was z kawką poranną którą właśnie sącze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj wyprałam fotelik na wiosne :) ten samochodowy bałam sie, ze trzeba bedzie juz zmienic bo ciasnawo miała, ale jak siadła bez kurtki zimowej to sie okazało, ze nad ramionkami do pasów ma jeszcze ze 3 cm, wiec do jesieni pojezdzi :) na jesien sie kupi ten 28-36 kg :) no i wczoraj bylismy na giełdzie samochodowej bo auto chce zmienic. tylko najpierw trzeba moje sprzedac i dopiero kupimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Shadsi zdrówka🌼,gdzie taka promocja?moze cos bym sobie kupiła?jakas sieciówka czy prywatny sklep? Mea zaszalałaś:-P nas kataru ciag dalszy,choc nocka super przespana,ale na noc gruszka opróżniłam małej nosek,potem otrivin i jak zasnęła to kołołóżeczka postwiłam garnek z wrzatkiem+sól i ręka machalam,żeby leciało w stronę Zoski:)) A ja spac nie mogłam-mam kose z tesciami-pierwsza chyba w zyciu:-OJa teraz nieprację,nie jest rózowo,ale dajemy radę,na jedzenie i opłaty jest i to najwazniejsze(wychodze z założenia,zeby nie było gorzej),ale oczywiscie moj dUrny mąż zarzucił temat nowego..auta:-P-dla mnie to jak płachta na byka,mowie,ze po co?nasze starcza,nie psuje sie,a i tak nie jezdzimy nigdzie,raz od swieta po wieksze zakupy.I co słyszę??"my Wam dołozymy na nowe"!!!!szlag mnie trafił!!narzie na spokojnie powiedziałm,ze moim zdaniem jesli maja pieniadze to niech je trzymaja,gdyby były naprawde potzrebne(róznie to bywa),a nowe auto nie jest priorytetem teraz,moze jakbym znalazła prace to było byłoby nas stac je spałacac czy cos...oni twardo swoej i takie głupie teksty,ajkbym soebi żartowała ,a on ii tak swoje zrobią!!!!no to juz mi nerwy puściły(zauważyli!!!) i mowie,ze bardzo prosze liczyc sie z moim zdaniem!!!i nie traktowac mnie jak gówniarę!!jesli bedzie nowe auto to wtedy,gdy OBOJE z mężem tak zadecydujemy!!Dzordz zrobił sie taki malutki:-O Po ich wyjsciu tez mu dalam do wiwatu:-P,że ma byc facetem,a nie pi**ą:-P Wiki tez zaczyna smarkac i kaszlec,napisałam jej zwolnienie z wf.Ehh wiosna niby:-P Kupiłam Zosi sliczna kurtke na wiosne,taki grzybek w kolorze musztardowym(modny teraz)-fajnie wyglada:)) Amorku??? Pia????czaisz się tu gdzies?-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu no niby wiosna, ale to takie zdradliwe jest :( zdrówka dla Twoich dziewczyn!! a dla Ciebie brawo za postawę! to mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEż sie martwie ...ale co sie dziwić wiosna przyszła każda korzysta na maxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski No u mnie sie pieknie wiosna zaczyna ehhh Bylam dzis u neurologa.Mam skierowanie na rezonans i musze jechac do innego miasta.Mam zlecone 2 rodzaje zabiegow pradem i wybralam opcje platna bo mam kolo domu i umawiam sie na ktora mi pasuja a z funduszu zdrowia to sa w szpitalu a juz mam kawalek no i te kolejki.Dostalam tez nowe lekki.Jak beda wyniki rezonasu to zaczne kolejne zabiegi.Ehh emarytka sie klania.........Nie moge dzwigac ale jak to zrobic przy dziecku? Tak wiec nastruj wiosenny pod psem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie juz wiosne czuja.Panie w pantofelkach i wiosenne ubrane.A ja naubierana jak w zime:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej też sie przywitam:) zdrówka MAmuniu i Shadsi Shadsi- ostatnia część SAgi Zmierzch jest podzielona na 2 części. I część ma premierę 18 listopada. Kurcze Julka ma coś podwyższoną temperaturę- nie wiem czy to zębów( jeszcze czekamy na 2 górne piątki, ale na razie nie widzę , żeby coś się wyrzynało) czy kurcze coś się z tego rozwinie. Dzisiaj zgłosiłam Jule do przedszkola- przez ten elektroniczny nabór- zobaczymy co z tego wyjdzie. Amorku- aż trudno mi opisać co czułam jak napisałaś o tym trzęsieniu ziemi i Twojej siostrze i szwagrze. Modliłam sie za nich i nadal modlę. Życzę dużo siły bo pewnie bardzo sie martwicie. Izu- nie wiem co Ci napisać. straszna sprawa. mam nadzieję, że uda sie Wam to jakoś załatwić. oczywiście juz nie wiem co jeszcze chciałam. Kessi, Pia tez jestem ciekawa Waszych fryzur. idę kąpać Julkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba przez wiosenna pogode tak pusto. Myszko nadal ja kapiesz w tej miseczce? Zdrowka dla Julki. Mamusiu dobrze zrobilas ze sie postawilas:) w takiej sprawie decydowac za Was? ehhh A ja Cie podziwiam za to ze jestes taka zaradna i masz glowe na karku.Bedzie dobry czas to i autko sobie zmienicie.A jak Zzosia? lepiej jej? Izu wyjasnilo sie cos? Shadi fajne wiosenne ciuszki zawsze poprawiaja samopoczucie:) a jeszcze jak taka super promocja to juz pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryłko kuruj te plecki i noge 🌼 myszko mam nadzieje, ze sie Juleczce nic z tego nie rozwinie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziekuje Wam kochane za slowa wsparcia i modlitwe.jest ciezko ale staramy sie jakos trzymac. co jakis czas jeszcze trzesie ale na szczescie juz malo. ( tfu tfu) modle sie zeby juz nic wiecej sie nie wydarzylo.najwazniejsze, ze sa razem.... staram sie brac poprawke na to co pisza w mediach. siostra ze szwagrem sa bezpieczni, maja jedzenie i wode, chocmowia, ze tzreba sie nachodzic za woda. teraz co jakis czas wylaczaja im prad. modle sie kazdego dnia zeby w tych eletrowniach wszytsko dzialalo jak nalezy.:( musi byc dobrze, musze w to wierzyc!!! ianczej to nie wiem.....{beksa] bardzo Was prosze o modlitwe. Izu- bardzo mi przykro co Was spotkalo, mam nadzieje, ze uda sie to wsyztsko jakos wyjasnic, przeciez nie moze byc tak, zeby uczciwy czlowiek odpowiadal za co cos czego nie zrobil. Barylko- zdrowka. mam nadzieje, ze te zabiegi postawia Cie na nogi. Shadsi, Myszko, Mamuniu- - moc zdrowka dla was i maluszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×