Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejamyszki

termin GRUDZIEŃ 2008 - cz.2

Polecane posty

Witajcie Nie pisze bo malo siedze na kompie.Bola mnie plecki i noga:( chyba od tych plecow poszlo mi na noge.Ostatanio bylo slonecznie i zdradzila mnie ta pogoda bo za bardzo sie wyletnilam no i teraz cierpie. Wykuruje sie i wracam do Was. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo wieczornie :) Kimizi - pas maja raczej wysoki. tak siegaja pod sam pępek. gumka w pasie sie nie wrzyna. rozmiary raczej normalne. ja kupiłam L/XL i na dlugosc są idealne a mam 178 cm ;) u nas ok. miły dzień :) Dusia dzis była bardzo grzeczna :) jak nie ona :P ale zaczeło sie... ciagle jest: CEMU? i tak w nieskonczonosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kobietki:-) Macham Wam z krainy wiecznego niewyrobienia i zabiegania:-D pewnie tak jak u wszystkich:-P Cieszę się że dzieciaczki się już wychorowały i życzę duuuużżżżo zdrówka dla jeszcze chorych bąbelków 🌼 OJJJJJ jak czytam o tych Waszych zrzuconych kilogramach to normalnie jestem zła na siebie że nie potrafię się wziąć za siebie...i napisać że nie mam brzucha 😭 już złapałam się że obserwuję kobietki na uczelni:-P jakieś zboczenie czy co:-P ale jeszcze parę dni do wiosny zostało to może coś zrzucę:-D A ja już od tego tygodnia zaczęłam naukę pełną parą:-D ale chyba przez tą ładną pogodę jestem dobrej myśli że szybko przeleci:-) Wojtuś na szczęście zdrowy i na jakiś dodatkowych bateriach pracuje bo już siedzi rano u nas w łóżku i mega szaleństwo wyprawia od 6.00 codziennie;-) acha i je maślaną bułeczkę codziennie a ja codziennie odkurzam:-Pno poprostu bezcenne są te nasze poranki:-) Buziaki gorące Wam przesyłam i piszcie bo jestem od Was uzależniona i uwielbiam tutaj wpaść:-) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo porannie :) moze dzis cos sie forum ruszy hehhe Cari, Kessi :) ja z kawką zabieram sie za prace ;) jak dobrze, ze dzis piątek!!! no i dzisiaj ide poznać Ani synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ boze umioeram z niepokoju. u mojej siostry bylo straszne trzesienie zimi i tsuanmi. wlasnie mi na fb pisala ze znow trzesie a jej maz dawno sie nie odzywal ewakuwalo ich z pracy a on nad samym wybrzezem 😭 ja chyba oszalaje!!!!! myslicie ze moze bardziej juz trzasc?? jak juz bylo epicentrum????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja sie chwalilam ze bylam u fryzjera? znacz fryzjerka byla u mnie :P i nie uwierzycie :P jestem zadowolona :D mam Adasia na reku i xzle mi sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany Amorku no chyba juz bardziej nie chyba ze kolejne nowe sie zacznie :( nie wiem nie znam sie a teraz katastrofa za katastrofa :( trzymaj sie kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko Kessi,ale sie rozpisałas!!!;-)) Cari kobieto!!taka laska jestes,a narzekasz!!!:-P Pia strajkujesz??:-P U nas nocka przespana calutka-uff:))zaraz smigamy po zakupy,pogoda cudowna!!wczoraj pochodziłam troche po sklepach obuwniczych i juz sobie upatrzyłam buty.Dla Zosi mam trzewiki,najyżej jakies adidaski jej dokupię,dla Wiki oczywiscie adidasy(innych nie toleruje).No i wczooraj fuksem kupiłam fotelik na rower dla Zosi za..45zł:))facet z Poznania i chcial odbior tylko osobisty,wiec zadzwiniłam do chrzestnej Wiki i ona mi odbierze,a jak bedzie jechac do nas na koniec marca to nam przywiezie:))kochana dziewczyna:)) Pozostale ceny fotelikow to obłęd jakis!!uzywane po 100zl!albo i droższe,a przesyłka 20-30zł -mialam szczescie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku no własnie w tv mowia i na necie na kazdej stronie jest:((kochana daj znac co i jak-mam nadzieje,ze szwagier wroci do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ja hcyba zwariuje, wlasnie siostra isala ze znow trzeslo i musiala wysjc za zew a tam ciemno a nawet latarki nie ma. a jej maz dojezdza metrem do pracy bo to daleko a wszytskie metra nieczynne, wszytsko nieczynne!!! a on nad samym wybrzezem i dawno sie nie kontaktowal!! a ona sama, on sam. boze prosze pomodlcie sie zeby juz nie bylo gorzej:( pisze ze sami japonczycy kt przyzwyczajeni do trzesien sa przerazeni...cala sie trzese..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże Amorku!! :( siedze na www.tvn24.pl oglądam te filmiki i mam łzy w oczach :( taka tragedia!! Boże te fale są najgorsze! :( modle sie za twoich bliskich, zeby nic im się nie stało :( a oni w tokio czy okolicy są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu :( wejdz amorku na www.tvn24.pl tam wszystkie informacje na bieżąco strasznie wygląda ta fala :( ogromna siła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei moge sie skupic na pracy. dobrze, ze niewiele sie dzieje. siedze na internecie i czytam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam siostre na linii... od czasu do czasu jeszcze trzesie ale juz malo. wczesniej siostra jak mowila jak trzeslo to doslwonie 2 kroki miala do drzwi zeby wyjsc i nie umiala wyjsc tak wszytsko sie trzeslo. telewizor jak spadl to nawet nie slyszala taki halas wszedzie. kolo szwagra w pracy plonie rafineria,napisal ze idzie do domu pieszo tj ok 2 godziny drogi pieszo. nic nie dziala, ani metro, ani pociagi, auta nie jezdza, autrostardy neiczynne( w czasie tzresienia wszyscy maja wychodzic na szerokie ulice dlatego ruch wstrzymany). tylko jezdza tkie auta z megafonami. siostra nie wie jak z tym tsunami, ale oni nad samym wybrzezem:(:( kurde znowu trzesie😭 dziekuje wam kochane za modlitwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... melduję się u nas wszystko ok, Tomek zdrowy (odpukuję w co się da) tylko jakiś niedobry się zrobił - od kilku dni wszystko jest na nie a jak nie po jego myśli to wrzask, płacz i ... bicie - to mnie przeraża najbardziej:(, w pracy jak zwykle zapieprz, z mężem kiepsko - albo się nauczymy rozmawiać albo trzeba się rozjeść - w każdym razie tak dalej być nie może... nie będę się tutaj wywnętrzać, bo to nie miejsce, poza tym jest piątek i humory powinny dopisywać:) Amorku - mam nadzieję, że masz już jakieś dobre wiadomości. gorąco w to wierzę i trzymam mooooocno kciuki!! dla Ciebie Meaa - masz jakiś link do tego miesjca w Niechorzu, bo ja dalej bez pomysłu na wakacje. znalazłam fajne miejsce w Pustkowie, ale na lipiec nie ma już wolnych miejsc. Baryłko - możemy sobie podać rękę, mi też kręgosłup siadł, tylko tym razem w górnej części - nie mogę kręcić głową i za bardzo machać prawą ręką;/ by to szlag... Kessi - wrzucaj foty w nowej fryzurce! Mamuniu - ekstra okazja z tym fotelikiem. ja najpierw musze od kogoś pożyczyć i sprawdzić, czy Tomek będzie chciał tak jeździć - w tamtym roku nawet się nie dał posadzić. no i tyle zapamiętałam - starość nie radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamatomka moze to jakis bunt bo Nadia miewa teraz tez takie dni, ze jest nie do zniesienia... a mówiłam wam o jej ostatniej zajafce? pochyla czoło i mówi "baran baran?" ja mówie no dobra, baran a ona czołem w moje i mówi baran buch! tylko nie ma poczucia siły i czasem jak mnie walnie to mam mroczki przed oczami a ostatnio siedziałam na dywanie a ona podeszła i JEEEEEEEEEEEEEB mnie z baśki w nos!! i móWi baran buch! kurwa! z zaskoczednia i tak walneła, ze Dżordż na kanapie usłyszał chrupniecie mojego nosa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpukac dobrze ze mam z siostra kontakt, bo tak to nie wiem.... tam skad szwagier wraca ciezko z zasiegiem takze nie wiemy jak tam jest...strasznie sie boje o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorku w Japonii to juz chyba po tsunami, teraz fale zagrażają Rosji, Hawajom, Papui itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.... Amorku - popatrzylam na zegarek kiedy i co pisalas i pewnie teraz powoli szwagier bedzie sie juz zblizal do domu. Na pewno zaraz wpadna sobie z siostra w objecia ! Nawet nie potrafie sobie wyobrazic co ludzie przezywaja w takich momentach. Amorku, mozliwe, ze przez pewien czas siostra bedzie bez pradu i wyladuje sie jej komorka, niech lepiej ja oszczedza i pisze krotkie sms, bo kto wie na jak dlugo starczy jej baterii. Kessi - no nie wierze ! Wyobraz sobie, ze wczoraj tez zaliczylam fryzjera i jestem zadowolona ! Jeszcze nie bylam w niemczech nigdy tak do konca zadololona a tu mi sie trafil w sasiedniej wsi prawdziwy mistrzu....:-) Obcial mnie tak na krotko, ze nie dam rady zwiazac kitki na szybko ale mu od razu wybaczylam jak zobaczylam calosc.... Pascal tez rzadzi. Ale rzadzi tylko w domu, dzisiaj mialam okazje przezyc go w przedszkolu i chyba jest najwieksza du-pa wolowa w grupie - o nic sie nie upomni, nie powalczy o swoje, we wszystkim ustapi. No mowie Wam, du-pek....:-P meaaa - na " a czemu " poczekam do wiosny. Tej kolejnej a moze i nastepnej ! :-) Izu - wlasnie mam w piekarniku buleczki, ale dalam niemiecki ser i nie wiem czy beda tak smakowaly jak powinny, poki co pieknie mi w domu pachnie. mamuniu - dzieki o troske. Nie pisze bo mam mase spraw na glowie. Najgorsze, ze musimy z mezem pojechac we wtorek do Hamburga na b. wazny termin i nie mozemy zabrac Pascala , pojdzie do zlobka a popoludnie spedzi z rodzenstwem, zle mi z tym bo jeszcze ich tak nigdy nie zostawilam. My wrocimy dopiero w nocy..... Ide wyciagnac buleczki ( wygladaja pieknie ! ) i potraktowac je lukrem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×