Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamii

DIETA DUKANA-PROTEINOWA ...start... ZAPRASZAM ZDETERMINOWANE GRUBASKI

Polecane posty

Ale napisalam...znalazlam 10 par spodni :P a papryka ostra, chilii? nie mam czasu doczytac;/ zapraszam na wieczorna herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli lubisz ostra papryke to mysle ze nie zaszkodzi glowna uwaga jest na sol bo zatrzymuje wode w organizmie,ja na razie popijam sobie wode z imbirem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja popijam herbatke i robie przeglad szafy - masa rzeczy do oddania komus, ale jak juz zaczynam robic selekcje to mi szkoda oddac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! ja niedawno wróciłam z pracy i jestem padnięta :( w pracy zjadłam 2 serki wiejskie - lekkie i jeden naturalny serek homo , no i sporo piłam. Ten serek wiejski jest jak dla mnie pyszny. wzięłam do pracy mięsko ale nie miałam kiedy sobie odgrzać niestety ( chociaż szczerze powiedziawszy nabiał dużo bardziej mi smakuje, a mięso rośnie w buzi). tak jak samanta miałam chyba kryzysowy dzień, choć nie uległam pokusom :P lecę położyć małą do łóżeczka a potem przyłączę sie do picia herbatki ;) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Ja wczoraj jadłam już warzywa. Zbrzydło mi to mięso przez sześć dni. Tak więc jadłam jeszcze pieczarki i ogórka. Dzisiaj protal - tak się złożyło. Nie miałam czasu, a to było pod ręką - serek, wędlina, jajka, mleko, rybka. Ale na jutrzejszy obiad przygotowałam już pieczone kotleciki z polędwicy z pieczarkami (mam ich sporo) i cebulką. Upiekłam w rękawie foliowym. Dodałam pół kostki mięsnej pieczeniowej - zapach niesamowity! Do tego zrobię jakąś surówkę. Marzę o sałatce z selera naciowego (pychota) - ale najwcześniej na Wielkanoc. Mam nadzieję, że do tego czasu spadnie jeszcze z 3 kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isabelka - gratuluje silnej woli - moja wzrosla po przymierzaniu spodni :p cos zaczelo mnie suszyc, wiec ruszam po nastepna herbatke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam pomysłu jutro na obiad, mam udka kurczaka ale nie wiem jak je zrobić a jestem na samych pro... a na śniadanko co jutro planujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam dziewczynki bo jestem b. śpiąca ,mala chora i nie spałam 2 nocki, trzymajta się dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! jakiś ten dzień dzisiaj dziwaczny. Cały czas się trzymałam i pękłam jak robiłam rodzince kolację. zapachniała mi papryka. Kurcze! szkoda mitrochę. dzisiaj był siódmy dzień na proteinkach... maoże zacznę od jutra znowu? chciałam przeciągnąć do dziesięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie poszlyscie juz spac:( ja po ciezkim dniu w pracy a na dodatek dziecko chore masakra.cwiczenia dzis odpuszczam nie mam sily. dalej nie grzesze i trzymam sie dzielnie. z utesknieniem czekam na wage z 6 z przodu:) jak zobaczechociaz 69,9 to chyba umre ze szczescie...........ale do tego jeszcze dobrych pare kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstajemy kochanieńkie wstajemy!!! :) szkoda dnia ja też wczoraj z tego zmęczenia zapomniałam poćwiczyć ale dzisiaj ćwiczę kami moja też chora a tydz temu skończyła chorować a tu znowu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta jak czytam przynosi efekty...i w sumie zastanawiam się czy też się nie przyłączyć, martwi mnie jednak to, że nie można jeść pieczywa:( nie przepadam za serkami wiejskimi twarogami itd;/a przecież na śniadanie nie będę jeść plasterka wędliny;| czy na którejś ze stron wypisane jest jakieś przykładowe menu? Help:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie suszy... spróbuj a jak Ci nie podpasuje to możesz zrezygnować, ale podejrzewam ,ze Ci się spodoba, patelnia grilowa git też taka mam, przepisy znajdziesz w necie w pisz w google przepisy dukana, nie mogę przesłać linka bo nie wchodzi.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalaa 19 jeste??? MAM cIE NA NK/ Przepraszam,ze namieszalam wczoraj z tymi nickami...od poczatku sie mylilam:( teraz skrupulatnie bede sprawdzac zanim palne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze,ze nie tylko ja nie cwiczylam wczoraj ale zaram mam nadzieje,ze to zrobie:) bolal mnie brzuch wczoraj przez ten cholerny @...... moja corcia tez cos niewyrazna :( katarek,kichanie....mam nadzieje,ze na tym sie skonczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaraz poćwiczę nie będę czekała do wieczora bo znowu będe zmęczona , będę ćwiczyć popołudniami zyciula uważaj na małą bo teraz dużo dzieci choruje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam juz na innym topiku ,ze wczoraj ogladalam powtorke fajnego programu o diecie dukana na replay M6 na M6 tv w internecie:) byla laska ,ktora schudla 22 kg w 2msc i 2tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czasie suszy.. zrób sobie test dukana, nie mam linku ale w google wpisz i znajdz po francusku później tłumaczenie po polsku wypełnij i ci wyjdzie ile masz robić aż dej fazy wg dukana , ja się tego trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
startowala ze 125 chyba jak dobrze pamietam.. maalaa19 staram sie i dbam ale szieci jak muwisz choruja u nas tez jakas angina panuje ale niektorzy rodzice nie czekaja az dziecko wyzdrowieje tylko prowadzaja do przedszkola a sa tez tacy ,ktorzy daja przeciwgoraczkowy i tez posylaja ....i jak sie maja nie zarazac....zgroza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozee jakie ja bledy robie! w czasie suszy ja rowniez trzymam sie tego co dukan po zrobieniu testu napisal ...napisz jak zrobisz tescik:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×