Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Hejka🌼 Ja już mam wolne.Posprzątane,poświęcone :) Jutro jedziemy do teściowej,ale pewnie jak będzie ładnie to się szybciutko zwiniemy i pojedziemy gdzieś:) U mnie pomór,jeden przestaje,drugi zaczyna i tak w koło. Nie mam pojęcia co się dzieje:( Mam już dość:O Oki.Nie truję już zmykam do poświąt :D A tu takie sobie coś:) W PONIEDZIAŁEK LANY ZAJĄCZEK ZALANY, KURY Z NIM TAŃCUJĄ JAJA MU MALUJĄ, KOGUT WCIĄGA KRESKĘ PODKRĘCA IMPREZKĘ, CAŁA SALA SIĘ BUJA DJ GRA ALLELUJA;) Zdrowych,wesołych świąt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. u mnie też wszystko porobione. właśnie dzieciaki jedzą kolację:) też życzę smacznego jajeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) pogoda kiepska i ze spaceru nici:(a miała być świąteczna przechadzka po lesie:( święta dobiegają końca i dobrze,bo szczerze męczy mnie ta sztuczna atmosfera,lubię codzienność:D u nas ok,choć wczoraj byłam nieprzytomna w ciągu dnia,a to za sprawą nocy,Igorek dał w kość,chyba ząbki bo co innego ale dałam mu nurofen strzykawką i po godzinie jakby lepiej:) dziś już całkiem inaczej i ja inna:) wczoraj byliśmy u siory w odwiedzinach a dziś my mamy gości przyjeżdża chrzestny Igorka i siostra m mieliśmy jechać do moich rodziców ale mama mi dzwoniła że tata zaziębiony :( i w ten sposób w święta nie byłam u rodziców:( nie pojadę by Igor złapał katar,zresztą mama sama zasugerowała mi to bo wie jak potem ciężko z chorym dzieckiem igorek zaczął ruszać dupskiem,tzn pełzać:):) teraz jak już prawie chodzi;) coś trzeba zjeść!!! to świętujemy dalej pa pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) jak święta? my wczoraj cały dzień w rozjazdach a dzisiaj zostałam z chłopakami w domu. miałam pójść na chwilę do teściowej ale pogoda nie za bardzo więc zrezygnowałam. wiecie co - ciąży nad nami jakieś swiąteczne fatum albo coś:) wczoraj zwalił się dekoder więc został tylko komp i dvd a dzisiaj zapchał sie piec centralny i teść mi go czyścił. no masakra. mój mąż ma zmianę 24 godziny i wróci dopiero jutro rano a ja wieczorkiem będę nadrabiać zaległości filmowe bo na kompie tyle mi się filmów nazbierało że szok:) daga - a jak Mati? lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_czkka
Dziewczyny a macie zawsze siłe by siedzieć, zajmowac sięw dziećmi, nosić je, bawić się z nimi, nie bywacie zmęczone??? Jak to jest przy 2-3 dzieci??? Dajecie radę świetnie ale czy macie naprawdę sily itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze - to nie. nie muszę się nimi ciągle zajmować bo mam już chłopaków troche odchowanych i prawdę mówiąc często bardzo dobrze bawią się razem. ale są momenty że padam na twarz. to jest kwestia organizacji po prostu. teraz jest mi szczególnie ciężko ale wierz mi - wszystko jest wykonalne. a ja jak miałam jedno dziecko to miałam mniej wolnego czasu niż teraz z dwójką a jak będzie z trójką - to napiszę za jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni_czkka
Fajnie że masz niedużą różnicę wieku, synków rok róznicy, to pewnie męczące aqle mają dobry kontakt :-) A wszystkie dzieci planowałaś, chciałaś mieć 3 ??? Super że 3 dziewczynka, imię masz wybrane??? A pomaga Ci jakaś babcia ???Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż żadne nie było planowane, a z drugim to był totalny szok! ale uważam że dobrze sie stało bo pewnie ciężko by mi było zdecydować sie na dziecko a co mówić na więcej niz jedno dziecko. nikt na codzień mi nie pomaga ale mam teściów niedaleko więc w razie sytuacji awaryjnej mogę zostawić u nich dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) I dziewczynki po świętach....u nas leje od rana....mój mąz dziś ma wolne, więc zostawiłam go z małym a sama wyskoczyłam na chwilkę do miasta, ale niestety pojechał teraz cos pozałatwiać i wróci wieczorkiem i tyle był w domu:) Mati nadal ma katar, żadnej poprawy nie ma:( w dodatku mnie coś zaczyna łamać:( Na świętach bylismy troszkę u moich rodziców, troszke u tesciów...za stołem to posiedzieć się bardzo nie dało, bo mój mały skręcony chłopczy wszędzie wchodził:) w miejsc to on nie posiedzi niestety.... teraz właśnie puszczałam mu bańki, odwróciłam sie na chwilke do obiadu a ten mały cwaniaczek złapał ten pojemniczek z płynem od baniek i wylał na siebie, troszke chyba nawet wypił bo teraz mu sie odbija....o rany odwróciłam się na sek a płyn stał dosyc daleko... a jednak:) a u Was jak tam po świętach??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Swięta święta i nareszcie po śiwętach :P zmęczyły mnie okropnie :P :P :P a dziś szara zwykła kochana monotonia :D :D :D szkoda ze pogoda sie zepsuła i zimno dziś okropnie! ja zmarzłam a młody do domu nie chciał wrócić :P bawił się łopatką w piaskownicy i za nic nie chciał wyjść z niej :P ale w końcu wróciliśmy :) u nas syropek z cebulki i syrop prawoślazowy zdiałały cuda bo mały prawie nie kaszle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka czyl tzwi babcine sposoby czynią cuda widzę:) mój mały nie kaszle, ale cały czas leje się z nosa:) no i znowu kolejna ząbki idą co się przekłada na płaczki w nocy i marudzenie w ciągu dnia...:) ale kiedyś wyjdą :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kolejnego ząbka dziś odkryłam (górną czwórkę), czyli mamy już 6 (wszystkie 1 i dwie górne 4) :) a jeszcze miesiac temu były 2 :D :D :D daga skoro ząbki idą to ten katar może być od nich! Franek przy dolnych jedynkach miał straszny potok z nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zaczęłam podejrzewać, że katar może być zwiazany z ząbkami.. Mati ma ich już 15:D:D czyli chyba juz z górki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wiem kiedy ząbek wychodzi, bo wtedy gryzie swoje bluzki:) dobrze, że temp nie ma ... kurcze pisze jedną ręką bo za drugą mnie ciagnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:) właśnie się obudziłam:) mały jeszcze śpi a mi wystarczyła godzinka drzemki po kiepskiej nocy;) starszy synek z tatą traktorem zasówa po polu więć mam większy luz obiadu po świętach nie robiłam bo lodówka pełna :) a po co ma się coś zepsuć;) mummy,niedługo będziemy Ci dni odliczać do rozwiązania:)a imię dla córeczki masz wybrane? musiałam sobie zrobić kawe i spałaszować coś słodkiego:)ja błogo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor 6lat,11m-cy 2. mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi 3. Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy 4. Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk.8,6,4 l 5. Ewelina 84....26....mazowieckie.....Gabrysia...16 mies 6. Anuśka84 .....26....małopolskie.......Szymuś i Wojtuś...3l i 1,5 roku 7. J_A_N_A.......27......lubuskie.........Justynka i Gabi...3l i 8 mies 8. P.a.u.l.a......27.......wielkopolskie....Wesna i Vanessa... 22 mies mummy a czemu w tabelce Cię jeszcze nie ma?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! małaagatko - mnie również te święta zmęczyły, okropnie - już wolę tą szarą codzienność chyba:) Jeszcze dziś rano dostałam @ i całkowicie wymiękam ... nie mam siły na nic. Dziś u nas deszczyk co chwilkę padał, więc na spacerku nie byliśmy, a ja myślałam że dziś motyczką oblecę truskawki:( no cóż może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam juz narescie po swietach i lenistwie słodkim :P ja całe swieta u tesciów na wsi i troche u rodziciów .Fajnie nawetbyło troche pogoda nie dopisała ale trudno.Teraz taka zmeczona jestem ogladam filmik i ide spac zaraz .Mała juz wykapana i spi .Jutro sie odezwe :)Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś mi ta tabelka wyleciała z głowy:) juz nadrabiam zaległości:) 1. Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor 6lat,11m-cy 2. mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi 3. Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy 4. Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk.8,6,4 l 5. Ewelina 84....26....mazowieckie.....Gabrysia...16 mies 6. Anuśka84 .....26....małopolskie.......Szymuś i Wojtuś...3l i 1,5 roku 7. J_A_N_A.......27......lubuskie.........Justynka i Gabi...3l i 8 mies 8. P.a.u.l.a......27.......wielkopolskie....Wesna i Vanessa... 22 mies 9. mummy3......26.......lubelskie..........Kubuś i Bartuś...4,5 i 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do porodu to już sama odliczam:) od wczoraj zaczęły mnie łapać jakieś dość bolesne skurcze ale to od czasu do czasu. w przyszłym tygodniu mam wizytę u lekarza to się może wyjaśni kiedy zdjęcie szwu. i wyobraźcie sobie że jeszcze nic nie mam dla bobasa! a dzisiaj mąż prawie cały dzień był w domu więc wykorzystałam ten czas na nic nierobienie i oglądanie filmów:) zaraz chłopaki idą spać a ja będę kontynuować seans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na nogach ,siedze i pije kawke mała jeszcze śpi ,maz w pracy .Pozniej na spacer idziemy troche bo chyba ciepło dzis bedzie nawet.A co u Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz na nogach:)Mała jeszcze śpi sbie a ja pije kawke bo musze sie wybudzic :PA co u Was ?Jakie plany na dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. My juz z Mateuszkiem od 6 na nózkach...mam rannego ptaszka w domu:) ale ząbki i katar dają sie nam we znaki nadal.... Dziewczyny powiedzcie jak to jest z drugim porodem?? Jak się idzie pierwszy raz rodzić, to nawe się człowiek niespodziewa dokładnie co go czeka:D a przy drugim jak już się wiem jak to wszystko wygląda to jest jakiś większy stres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi dziś chłopcy pospali, wstali o 9:30 !! a wcale tak późno nie poszli spać (21:30). To chyba przez tą deszczową pogodę... no i jedzą teraz śniadanko:) Daga - faktycznie tak jest, ja drugiego porodu bałam się panicznie, naprawde cały czas myślałam, a na pierwszy szłam cała happy:) planujesz drugie dziecko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że planuję drugie dziecko, mąż to bardzo chce mieć trójeczkę:) ale jeszcze troszkę chcę odczekać. Tak sobie myslę, ze moze jak Mati będzie miał 3 latka:) ale to takie plany rzeczywistośc pokaże jak będzie:) Idąc do porodu wiedziałam, że będzie bolało i takie tam, ale nie wiedziałam, ze aż tak bardzo:) każdy mówi, że ból się zapomina ale przeżyc trzeba:D :D tak czy siak zamierzam mieć więcej niż jedno dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga>>a c planujesz juz drugie?:D wiesz co ja mam jedno narazie i nie chce drugiego ,nie wiem moze za 8 lat ,no chyba ze wczesniej sie przytrafi :P ale na porod nie moge narzekac nie było tak zle ,troche pobolało i szybko poszlo co najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Daga my też od 6 na nogach :D już porządki zrobiłam i na dworze 1,5 godziny byliśmy, bo niestety zimno tragicznie :( Franusiowi ciepło było ale ja zamarzłam prawie :( za godzinkę mały zaśnie to popiszę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie chciałabym do Was dołączyć jeśli można :) Jestem mamą 8 miesięcznej Zuzi urodzonej 18 lipca 2009r siedze w domku z niunią gdyż w pracy nie przedłużono mi umowy i zaraz po porodzie zostałam na bezrobotnym ale nie smuce sie dzięki temu moge patrzeć jak nasza córka sie rozwija i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Pietrucha......28........wlkp..................Damian Igor 6lat,11m-cy 2. mała_agatka..26........łódzkie..............Franek.... .....15 mi 3. Daga_83........27.......mazow..............Mateusz....15 m-cy 4. Agniecha 79....30......ślaskie............Julia,Kasper,Patryk.8,6,4 l 5. Ewelina 84....26....mazowieckie.....Gabrysia...16 mies 6. Anuśka84 .....26....małopolskie.......Szymuś i Wojtuś...3l i 1,5 roku 7. J_A_N_A.......27......lubuskie.........Justynka i Gabi...3l i 8 mies 8. P.a.u.l.a......27.......wielkopolskie....Wesna i Vanessa... 22 mies 9. mummy3......26.......lubelskie..........Kubuś i Bartuś...4,5 i 3,5 roku 10.Zabusia26....27.......śląskie...................Zuzia....8 mies....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ZABUSIA! ja już drugi dzień z chłopakami w domu bo ciągle pada:( jak za drugim razem szłam na porodówkę to modliłam się żeby jak najszybciej poszło, z resztą teraz juz też zaczynam się bać ale wiem że muszę to przejść:) zauważyłam dziewczyny że bardzo wcześnie wstajecie:) i zastanawiam się jak ja się przestawię. dla mnie teraz być na nogach od 6 rano to nie lada wyczyn, no chyba że muszę:) chłopaki wstaja około 8 rano a nawet później więc moge się trochę wyspać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×