Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

Dziewczyny a macie przepis na jakąs dobrą sałatkę?? Ostatnio czesto robię z wędzonym kurczakiem, ale cos bym innego z chęcią zrobiła:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie mam chwilę. daga - a może sałatka z gyrosem, mój mąż przepada. a my na obiad dzisiaj pierogi - teściowa zrobiła specjalnie dla wnuków:) bo ja oczywiście nie umiem. ja w kuchni to też nie jestem jakimś wielkim odkryciem ale powiedzmy jako takie podstawy mam opanowane. ale nabrałam chęci na kopytka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj daga apetytu mi narobiłaś na tą sałatke:) też czekam za przepisem:) dobra jak już tak piszecie tu o antykoncepcji,to przyznam się że dobry miesiąc nie mam już okresu nie wiem co jest zgrane bo testy ciążowe 2 wykonałam i negatywne oczywiście ginka mi mówiła że mogę nie mieć okresu,ale myślałam ze wtedy jak będę brała tabsy może to burza hormonalna po tych tabletkach?jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłam smaku:) to juz daje przepis:) Robię tak: 4 wędzone pałki z kurczaka, lub piersi jak kto woli, słik pieczarek marynowanych, rzodkiewka, kukurydza, 4 liście sałaty i jak ktoś lubi ostrzej to jedna czerwona cebula no i majonez oczywiście:) robię tę sałatke praktycznie co weekend tą albo z fety. Mówicie gyros, no tak tę sałatkę wszyscy chwala a ja jej nie robiłam jeszcze... Pietrucha jak robiłas testy to napewno jest ok a ten brak okresu to po tabsach napewno. Hormony i te sprawy. Badź cierpliwa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka brałam je miesiąc:) musiałam w piecu rozpalić po ziąb w chałupie jak nie wiem teściowa położyła się i ani myśli mi pomóc,zresztą jak to zwykle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga dzięki za przepis,musze go przepisać do zeszytu i na roczek przygtuję:) a jaka ta sałata ma być?taka zwykła?czy lodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee to spoko do 3 msc niby tam sie organizm reguluje i moze nie wystapic krwawienie..ja bogu dzieki dostawałam zawsze w przerwie ,raz miałam takie słabe ze poleciałam po test do apteki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska dzięki za pocieszenie:P też liczę na uregulowanie;) moje tabletki miałam brać bez przerwy(cerazette dla karmiących) oglądam na tvn24 przylot ciał ze smoleńska:( smutno:( patrzy na to mój synek 6 letni i zadaje mase pytań i co tu mo odpowiadać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pytanie!!! pewnie alicja:)witamy w gronie szczęśliwych mamusi może napisz coś o sobie i o dzieciach i do tabelki zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciach :D właściwie dziecku bo mam tylko jedno, Majunia ma 3 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje :) Takie małe dzieci są najfajniejsze ;) a pomyśleć że kiedyś wyrośne pyskaty nastolatek :P Zazdroszczę ci P.a.u.l.a bo zawsze chciałam bliźniaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cie Alicjo:) Pietrucha>>ja juz tego nie ogladam bo jak widze jakies wywiady z Maria Kaczynska to płakac mi sie chce ze smutku ,tak szkoda tych biednych ludzi co zgineli i wogole jak widze Jarosława Kaczynskiego to tak samo ,ale widac ze jest na jakis prochach uspokajajacych bo taki spokojny normalnie kamienna twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też serce pęka:( rano w ddtvn właśnie był ostatni wywiad z marią k.:(jaka to przemiła babka była,zawsze tak o niej mówiłam:) jakie dobre małżeństwo z nich było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba jutro sałatka będzie:) dziewczyny ja już mam po prostu dość tych informacji ze Smoleńska. z resztą dalej dekoder nie działa więc internet i radio mi pozostały ale i tak mam dość. smutne to wszystko niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DDTVN własnie ogladałam zreszta zawsze ogladam :P:P no smutne to teraz słyszec kiedy juz nie zyja:(:(ja tam polityka sie nie interesuje ,dla mnie to debile ci politycy tylko tłuka sie ze soba i kazdy chce władze władze .Kaczynski był inny i dlatego duzo osob go poprostu nie lubiło ja akurat go lubiłam a najbardziej jego sympatyczna ,skromna zone :)no ale cóz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tam też polityką nie za bardzo się interesowalam,uważm jak ty mamuśka że więkzość polityków patrzy tylko dorwac się do władzy i brać kase za nic aleprezydent jako człowiek był inny szkoda że teraz dopiero wszyscy to zuwazyli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też witam nową koleżanką, Cześc Alicja. masz chyba najmłodszą córeczkę z naszego grona:) ale niedługo mummy będzie miała mniejszą:)) wpisz się do tabelki ile masz latek i skad jesteś:) bo my tu ciekawskie jesteśmy:P nie no żartuję oczywiście Sałatka dziewczyny naprawde jest bardzo dobra. Sałata zwykła do tego. i palce lizać. Jak amcie ejszcze jakies przepisy na sałatki to poproszę. mój maz je uwielbia. Wogóle jak amcie jakis dobry przepis na cos dobrego, a nie skomplikowanego:P to ja poproszę... zaszaleję w kuchni:) Idę kapać maluszka jak go położę to zajrzę:)) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja - to będę miała się z kim skonsultować bo zasad działania małych dziewczynek jeszcze nie znam a ty zawsze będziesz te parę miesięcy do przodu:) Mamuśka dorzuci jeszcze swoje trzy grosze i będzie git:) daga - a co powiesz na rolade serową albo karkóweczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi jeszcze nie śpią a ja padnęta jakoś mam fajny przepis na szybką sałatke z makaronu amino moge go podać jak jesteście zainteresowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj pietrucha, dawaj:) ja to jakoś teraz szczególnie jestem zainteresowana jedzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz wykąpany i spi:) Poprosze przepisy pietucha mummy podzielcie się:) mam ochotę na cos nowego:) moze złapię bakcyla i z kuchni wychodzić nie bedę:)) Idę wsoczyć pod prysznic, byłam dziś na aerobicu to już się nie mogę doczekać kiedy się wykapię, jak wrócę zajrzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny !! Kurcze u nas dziś cały dzień pada deszcz. Skończyło się gotowanie dla "fachowców" brata, więc mam troszkę luźniej. Mama moja jest za granicą i planuje przyjazd na 1 maja, nie mogę się doczekać. Ma też dla mnie parę włoskich ciuszków:) Zawsze jest trochę lżej jak jest mama.Mieszkamy z rodzicami i z dwoma moimi braćmi, domek nie najmniejszy: 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, i resztę gospodarczych pomieszczeń. No i jak to wiadomo ja jestem tu jedyną kobitą jak nie ma mamy, czasem brat posprząta ale on za sprzątanie uznaje tylko odkurzanie:) Praktycznie ja wszystko sprzątam, wszyscy pracują itd. Codziennie gotuję dla wszystkich obiad. No trzeba się troszkę urobić. Ale cóż budowa naszego domu musi trochę potrwać, a teraz i tak dobrze, jest taki duży plus bo mieszkając u rodziców nie musimy płacić rachunków i na budowę można odłożyć...ach ale się nagadałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peterucha ja tabletki cerazette brałam 4 miesięce i byłam bardzo zadowolona z nich, ale to chyba zależy od organizmu, każdy organizm inaczej akceptuje różnego rodzaju tabletki. Teraz napiszę coś o sobie a więc jestem prawie 4 lata po ślubie. Mam dwóch synków, 3 letniego Sebastianka i 7 miesięcznego Kubusia. Siedzę w domu od lipca bo wcześniej pracowałam odkąd Sebus skończył 8 miesięcy. Teraz siedzę i chwilami napada mnie depresja jakaś. Mój mąż drugi rok pracuje zagranicą a ja ze wszystkimi problemami od dłuższego czasu jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×