Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daga_83

do mam, które siedzą w domu z dziećmi...

Polecane posty

U mnie też dzisiaj pada deszcz :( siedzimy w domu, młodszy już nie wie co ze sobą zrobić, tak chce na dwór... Ale teraz się zajęli obaj i bawią się klockami... Zrobiłam z mamą sałatki. Mama jeszcze piecze mięsa. Zostało sprzątanie a jutro imprezowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśka a Twoja mama na stałe wróciła? zawsze Ci raźniej i mama pomoże:) iguszynek,mój Igi to zodiakalny byk i też pasuje do niego zodiak jak ulał:)a miał być Szymon;) my tez w domku,zimno i wieje chłopaków rozpiera energia a,ja robię krem do biszkopta i galaretke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pietrucha - SUPER stopka:):) wena Cię naszła jakaś? Mama teraz będzie dłużej, dopiero koło sierpnia- września planuje wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha super :P Franek wstał i już po obiadku jesteśmy :) dałam mu spróbowac mojego sosu i tak mu zasmakował ze tez zjadł zamiast swoich pulpecików :) :) :) nigdy nie chciał takiego sosu jeść a dziś całą dużą miseczkę wszamał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrucha he he stópka świetna :) ile tam wyniesie razem?? ja dziś już się uporałam ze wszystkim,kurier przywiózł mi statuetkę na komunię,jutro jeszcze tylko odbiorę tort i do spowiedzi pojadę na obiad ugotowałam zupkę chłopaki lubią,wczoraj Sebie kupiłam Multi Vitamol i nie chce jeśc tylko przez wmuszanie :/ robię jeszcze małe pranie i przesadzic kwiatki muszę dziewczyny jak ja bym chciała pujśc do pracy :( bardzo ale co zrobię nie mam wyjścia gratuluję tym co mogą pracowac i za tak rozsądne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję;) justysia,chyba cosik ominęłam,a co to za komunia Wam się szykuje? a co do rozliczenia,tak jak się umawiałyśmy 50zł;)zresztą przekaz tak wypisalam:D anuśka to mama zagości na dłużej,fajnie:)ja tam lubię do mamy jeździć,ale przyznam że mieszkać z nią bym nie chciała,najlepiej samemu moja mama za bardzo wtrynia się w wychowanie Damiana,on jest jej ulubieńcem i nie pozwoli złego słowa na niego powiedzieć,nawet jak mam racje placek prawie gotowy tylko czekam za galaretką Igor ogląda Teletubisie,ale już marudzi i tak nam dzień zlatuje...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za pobraniem ile?? pietrucha komunia u mojej chrześnicy w niedzielę. Jak wiedzę pogoda nie zapowiada się zbyt piękna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja jeszcze w dwupaku:) rozszalałam się z porzadkami. wysłałam chłopaków do mojej mamy do niedzieli. pomalowałam przedpokój i pokój chłopaków, wyczyściłam dywan i zaraz biorę się za czyszczenie fotela bo Kuba mi wczoraj herbatę wylał. i ogólnie takie bardziej generalne porzadki robię bo kto wie... Ania - mama - gratuluję!!! życzę ci żeby w nowej pracy było lepiej:) a u nas dzisiaj się rozpadało i meszka niesamowita... aha - wczoraj biegałam ze 20 minut za chłopakami!! w 9 miesiącu ciąży!! bo uciekali mi na ulicę i zanim złapałam jednego drugiego już nie było. nie wiem co ich opętało!!! dobra biorę sie do roboty - może zajrzę później:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justysia za pbranie nie wiem ile ja tam już coś płaciłam,ok.11 zł więc nie wiem czy Ty coś będziesz płaciła,pierwszy raz wysłałam coś za pobraniem i nie mam orientacji;) to bawisz się w niedziele,a jak się najesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mummy a ja już myślałam że na porodówce wylądowałaś,a Ty wijesz gniazdko dla sibie i kruszynki:)pięknie a z tymi biegami,skąd ja to znam,też w 9 m-cu biegałam po placu zabaw za Damiankiem:)śmiesznie pewnie wyglądałam bo brzuch w przodzie a ja za nim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jestem... Pietrucha stopka orginalna:) Mummy ja też myślałam, ze porodówka juz cię powitała. Mnie dziś Mateszu doprowadził do granic wytrzymałosci jak byliśmy na mieście. Myślałam, że wyjde z siebie i stane obok. Jak bylismy w Erze to biegał po salonie jak szalony a ja za nim. Nic nie mogłam porozm. Dobrze, że kolezanki tam pracują to jakoś poszło sprawniej. Zabawiiały do róznymi telefonami a on piorun jeden wszędzie biegał. Późniiej pojechaliśmy na działkę, bo kominiarz przyjechał na odbiór pieca. Na złosc deszcz pada:( a w domu jak to w trakcie budowy różne rzeczy a Mati wszędzie włazi, później musielismy jeszcze coś załatwić wrr nic nie było mozna... Teraz wróciliśmy a on marudzi i prostest na maksa jesli chodzi o jedzenie. mnie kręgosłup boli bo go wynosiłam...wogóle ubzdurał sobie tylko moje rączki dziś:( oj pobiadoliłam sobie Wam. chciałabym, aby Mateusz czasami bajki pooglądał ale on nie, wogóle go to nie ciagnie...dobra koncze bo płacz mma, jakiś kiepski dzień ma chyba moje dziecko...i mój humor tez nie lepszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sobie poszły wszystkie:( a ja mam coś doła dziś.. pietrucha powiedz co to za kuleczku Ty Igorowi dajesz?? ten sposób też wypróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga uśmiechnij się:D jutro będzie lepiej!!! faktycznie masz wiele spraw na głowie mnie na szczęście mąz nie obarcza budową i formalnościami z nią związanymi jasne że popracować czasem i tam trzeba ale wie że nie dałabym rady z dzieciakami biegać po urzędach itp,zresztą on te sprawy lepiej potrafi załatwiać:P u Was to Ty masz chyba tą smykałke:P te kupeczki to CHAMOMILLA VULGARIS 15 ch,pisłam Ci kiedyś o nich my dziś 2 opakowanie zaczynamy:) spróbuj,wiele nie kosztuje a może i Wam pomoże tylko trochę cierpliwości bo zanim zacznie działać trochę czasu upłynie,u nas pare dni my byliśmy na spacerze,zimno jak nie wiem-10 stopni ale nie mogłam już wytrzymać z dzieciakami zaraz Igor idzie spać,więc oddychnę sobie troszke teściowa wczoraj była u lekarza onkologa i ma na 11 czerwca zabieg usówania wnętrzności kobiecych:( teraz to już nawet na jej pomoc przy dzieciakach liczyć nie moge w sumie nigdy dużo mi nie pomagała ale zawsze jak jechałam do miasta choć z nimi została,teraz chyba nie będzie jej się uśmiechało:( to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam troszke na głowie:) mieszkanie, dziecko, dom w trakcie wykańcz i częsc obowiaz z dzaiłalnoscią naszą...a czy mam smykałekę moze i mam życie mnie nauczyło. Ale zaradna jestem. Mój maż praktycznie nic nie załatwia bo całymi dniami w Warszwie siedzi... pamiętam, że mowiłas pietrucha o tych kuleczkach, ale nazyw nie pamietałam:) jutro zakupię.... My idziemy sie kąpac ok 20 takze jeszcze się bawimy. Ale już bym chciała, aby dzień sie skończył to jakiś kipski mam nastrój...może ta pogoda, albo zmeczenie ale ja dzis smędzę....dobra już wiecej tu smutków nie wypisuje, bo szkoda czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga każdy ma lepsze i gorsze dni:)normalne igor pije już mleko(butle:))i mam nadzieje że zaraz pójdzie spać ale u niego to zawsze niewiadomo:P w jakiej branży jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy sklep nabiałowo-spozywczy W Warszawie. a powiedz kiedys pisałas, ze dajesz Igorowi mleko Nestle waniliowe, a dlaczego smakowe?? mój Mati pił Enfamil. Ale od 14 miesiaca jest protest:) zawsze pięknie pił a od 14 mies jak ręką uciął. Rano jak wypije z 80 ml to jest dobrze. Staram się nadrabiać twarożkami, jogurtami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego smakowe?bo wypróbowalam już wszystkie inne mleka bebiko,beblon,nan itp i żadnego nie chciał pić teraz jak skończył roczek zaczęłam mu podawać nestle waniliowe i drugie z miodem,pije więc musi mu smakować a ja odetchnęłam trochę z cyckiem,bo tak to tylko moje mleko pił:P daga sklep spożywczy to ciągła bieganina i uzupełnianie towaru na półkach rozumiem że macie sprzedawce w sklepie tak?czy mąż stoi za ladą?:P ide pod prysznic bo księciunio śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gł sprzedaje mój mąż, ale trzy razy w tyg jeżdzi z nim mój brat. Mój ksieciunio dziś ma dzień buntu chyba na wszystkich etapach:) kolacja poszła coledwo i teraz podejmuje próbę zasypiania...zaraz i ja lecę pod prysznic i w końcu błogi odpoczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie błogie lenistwo długo nie trwalo przyszedł mąz do domu a on to niezbyt potrafi cicho sie zachowywać i już zdąrzył Igora obudzić,na szczęście zasnął ponownie i mam małego nerwa teraz na m i w ogóle na Damiana też chyba jestem już zmęczona dziewczyny wychodzic z ukrycia hallo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój maluszek spi, ja zjadłam bardzo póxna kolację, stram się tak póxno nie jesc ale dziś mam doła to wszystko można:) idę zaraz pod prysznic to sie orzeźwię. pietrucha faceci mają to wycziucie wiem coś o tym:) a Damian czemu Cię denerwuje? Już duzy chłopczyk jest:) ojej kiedy Mati będzie miał 6 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor.... ja tez w domu z dzieciątkiem czy mozna sie przyłączyc do topicu?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baska200 - Witam! W jakim wieku Twoje dzieciątko? W jakim woj. mieszkasz? Ja właśnie zmykam do spania, dzieci już dawno śpią, czas i i na mnie:) Mężuś jeszcze w kąpieli:) Dobranoc dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem:) witamy nową koleżanke w naszych skromnych progach;) wskakuj od razu do tabelki daga wiesz,z dwójką dieci to nie to samo co z jednym,uwierz masz 100%więcej hałasu w domu,obowiązków itd Damian pomimo że ma już 6 lat potrafi wkurzyć i za wszelką cenę chce zwracać na siebie uwage więc wariuje,ciągle biega,skacze.Czasami po całym dniu spędzonym w domu z dwójką mam dość;) a u nas nadal okropna pogoda,wiecie co,wiosna chyba zastrajkowała,przecież to jakaś esień za oknem:( no i znowu dzień w domu spędzimy jutro mamy gości i chcę zrobić jakąś sałatke,chyba selery i szynki do tego kurczak z ryżem z piekarnika:) Iorek właśnie zasnał bo od 6 urzędował a ja zmykam w wir obowiązków domowych to na tyle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Witam kolezanke nową. Baśka powiedz cos o sobie albo wpisz się do tabelki. Taki nasz mały zwyczaj. Zapraszamy:) Pietrucha masz rację dwoje dzieci więcej obowiazków:) no cóż ja na razie nie planuję.....:) My dzis na nogach od 5.30, ale mam newsa!!! Mati poszedl spać o 20.30, a o 3 wychodził maż i się przebudziłam a Mati nadal spał:):):) nakryłam go i poszłam spac. Pobudęzrobił dopiero 4.30:) usnał na godz, ale i tak jestem szczęsliwa:) mam tylko nadzieję, że dzis nie nadrobi. Zawsze sobota jest tragiczna... Dobra lece do małego i za obiadek sie biorę. Koszule mężowi musze jeszcze poprasować, bo jutro mamy Komunie a pogoda lipna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NOWĄ MAMUSIĘ :) Jak ma na imię Twój maluszek i wogle napisz coś więcej Ja jestem zła,wściekła i wogle nie wiem jak jeszcze wyrazic swoją agresję :( :( :( Mąż mnie wkurzył,moja mam też,dzieci są podłe,nie wiem co się ze mną dzieje ale chyba coś na uspokojenie mi potrzeba wziąśc :( DÓŁ NIESAMOWITY :((((((((((((( A jutro jeszcze ta komunia,odechciało mi się jej, nikt nie będzie mi robił łaskę, że mi dzieci popilnuje Płakac mi się starsznie chce :( Daga jak kolejna nocka?? Ja rano byłam u spowiedzi ale coś czuję, że do jutra zdąrzę nagrzeszyc, póżniej odebrałam tort,moim zdaniem jest nawet śliczny Pietrucha a Ty co tam porabiasz? mummy jak się czujesz? Dzidzia jeszcze nie śpieszy się na świat? Widzę, że się nie nudzisz tylko zasuwasz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daga dopiero doczytałam , że mały ładnie spał no to Gratuluję :) a pogoda faktycznie jest okropna do tego ta komunia na którą idę jest w namiocie wyobraźcie sobie no i jak ja z dziecmi mam tam siedziec :( NIE WIEM :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjawiły się......... czyżby na naszym topiku panował jakiś wirus depresyjny;)wczoraj daga,dziś justysia;)ciekawe kiedy mi przypadnie? justysia a co się stało? mnie też dzieciaki wku...ają od rana,Damian niegrzeczny,Igor sam nie wie czego chce,pogoda paskudna-jednym słowem kicha daga,super z tą nocką,na pewno będzie ich coraz więcej:)tego Ci życzę u nas było też nieźle,tzn 2 pobudki u nas za to problem z kupką ciągle wraca są dni że robi codziennie a czasami potrafi i 3-4 dni nie robić i potem jest kłopot już nie wiem co robić by to zmienić soków nie chce,jedynie czopiki ratują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×