Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MaHanka

Lat ponad 40 i 30 kg nadwagi - czy znajdzie sie ktos z podobnymi "parametrami"?

Polecane posty

Dodzia idzie mi coraz lepiej:) rowerek też mam w domu ale przenigdy się tak nie spociłam w domu:) dodatkowo zakładam na brzuch pas neopronowy i jak wychodzę, to nawet spodnie mam mokre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia ,nieżle jak na niecały tydzień. Ja dukana trochę oszukuję czekoladą ale trzeba poważnie podejść do tematu. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie,zaraz uciekam na dłuuuuugi spacer,a po obiadku abs8 i skakanka i orbitek na przemiam-czyli 100podskoków i 5min orbitek i tak 30 min orbiteka i poczekam moze zastuj ruszy,bo juz mnie słabi ale powiem ze mam juz twardsze pośladki,no i brzusia mniejsze hihi a wyglądałam jakbym się na porodówke wybierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dodziu, ciesze sie niezmiernie, ze dieta idzie bez potkniec ja jestem jak balon bez powietrza, zero energii nie mam humoru, a wrecz chyba depresja dlatego nie bede tak czesto pisac moze poprostu raz dziennie wieczorem jak na razie zreszta nie ma o czym zero ruchu zero diety.. jem przecietnie, normalnie.. codziennie chce sie ogarnac, ale... nie wiem, co jest zreszta u mnie potrzeba radykalnych ciec jestem załamana- jakos tak od czasu tej tragedii a teraz ten moj pies ponoc psy madre tak robia, ze odchodza w ten sposb- tak powiedzial pan za schroniska ale ja nie zajmowałam sie moja KRESKĄ ostatnio, jak powinnam czekalam na wiosne- jak przyjedzie mama, miala wychodzic na spacery itd znow potwierdza sie, ze nie wolno niczego odkladac teraz przypominam sobie, jak jeszcze niedawno tu przychodziła, a ja nie mialam siły sie nia zajac no, widzicie, nie chce tak tu smecic mine mam zwieszona musi minac troche czasu dzis z mama przenosilysmy wersalke - czy Wam tez tak szybko mija dzien? jutro znow praca znow to samo do tego mam kilka pilnych spraw, a nie wiem nawet od czego zaczac, jak sie do tego zabrac dlatego nie w glowie mi spacery... naprawde...to zły okres dla mnie jak tylko bedzie lepiej, bede pisac wiecej, a tak skrobne notke wieczorem ale czytam i pozdrawiam wszystkie... papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleooooo*
witam a ja siedze przed komputerem i czytam, pisze to wazne i potrzebne dla mnie, nie chce, ale musze to zrobic :D wiec troche brak czasu jutro bede wieczorem pozdrawiam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikipiku
wiesniareczka...przyznaj się po prostu ze piszesz na innym topiku a nie klam ze nie masz czasu.... a ty kleosreo zapomnialas swojego nicka ze ostatnio piszesz na pomaranczowo czy moze dostalas bana i twoj nick jest zablokowany?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wpadam tylko na chwile, bo zabiegana jestem od trzech dni okropnie. Masa spraw do zalatwienia i duzo z mala na swiezym powietrzu, wieczorami padam juz o dziesiatej. U mnie dietka ok, trzymam sie jakos, chociaz nie jest mi latwo.... A jak tam u Was? Pozdrawiam i odzywajcie sie wiecej - rapshodia, kleo, slonik, niteczka, wiesniarka ;) P.S. do piku cos tam; o ile wiem to mozna pisac i na stu topikach, jesli sie ma na to ochote, co Ci do tego, nie masz swojego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam niestety tez zabiegana, musze jechac i załatwiac wazne sprawy piku, popikaj sie w makowke specjalnie dla twoej głupoty dzis na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ok, zarty sie skonczyly, wolne tez jutro wszystkie meldujemy sie na topiku, zaczynajac od samego rana co Wy na to? ja bede z kawa :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahhaahahah
mama anki musi jej najpierw pozwolic wlaczyc kompa..ale to dopiero po tym jak wroca z kosciola...dwa moherowe berety...:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahhaahahah
a do tego jeszcze sniadanie..jakies kielbachy, buły....itp..potem drugie sniadanie i dopiero bedzie:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uszczęśliwię Cię zwiędły kwiatuszku... Na prawdę miło Cię widzieć...Pozdrawiam ponownie wszystkie fajne dziewczyny, te, które wiedzą co to dobre wychowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
of course- OCZYWIŚCIE..., bo wydaje mi się, że o to chodziło:) nie szerzmy tu analfabetyzmu...:) Grubi też mają uczucia, i wytrzymałość na przytyki dużą...przynajmniej ja...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej mi się nie wydaje... nie ma tematów dla takich jak Ty? Po co tu zaglądasz, jak do nas nie pasujesz? A może nigdzie nie pasujesz odmieńcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mahanka, widze, ze stawiłas sie pieknie, raniutko Poziomka witaj mam nadzieje, ze zaraz zjawia sie Rapsodia, Słonik i inne.. kurcze- mam nowy problemik, wczoraj byłam na spacerze z kolezanka i znalazłysmy w poblizu domu szczeniaka ktos wyrzucil czarna suczkam, chciałam ja sprezentowac ojcu, a własciwie, zeby on poszukał dla niej kogos, ale przywiozłam ja, bo bardzo psotnajest dalysmy jej tabletkejuz sie zaaklimatyzowała, ale my mamy 2 pieski, wiec musimy ja odwiexc do schroniska jeszcze czekam, moze taki chłopak ja weźmie ale raczej nie szkoda bardzo... takze znow mam humorek taki sobie.. ta inna moja sprawa, ktora mnie przytlaczała prostuje sie- chyba dam rade ze wszystkim- hehe Mahanka, z mama ok ale moja mama ma ciezki charakter, wiec tylko czekac, az cos bedzie nie tak juz poprzestawiala jakies szafki- ojej my poprostu sie roznimy bardzo meldunek napisze poxniej buahaha natomiast- moznaby zupełnie pominac tego kretyna ale zupelnie idiotko nie masz wstydu że jeszcze smiesz tu pisac jestes tak beznadziejna, ze nawet tego nie widzisz sleczysz widze na tym necie tylko i pewnie zalewasz sie łzami, ze nie mozesz piszac na topiku sejn jak dawniej to była tresc twojego zycia pusta lacho swoja droga czemu tam nie pisalas? znalazłas z nia wspolny jezyk a tak jej topik padl, bo nie miał kto pisac mogłas jej slodzic chociaz ona byłaby wdzieczna i jakos stronki by sie nabijaly. a tak wolała zakonczyc te farse sama jestes rowniez gruba wiesz o tym nawet jesli wazysz "tylko" 70 kg to masz problem pewnie jestes brzydka, masz brzydka, nieproporcjonalna figure i krzywe nogi, dlatego tez wygladasz duzo gorzej, niz ktos o 10 kg od ciebie grubszy to juz twoj problem inna sprawa, ze jestes tak pusta i denna, ze jescze tu przyłazisz i piszesz te swoje brednie- taka topikowa szmata topikowa łajza nie odpowiadaj nawet pieniaczu, popisz sobie z sejn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahhaahahah
a co to SEJN...glupia kuurwo??? pisalas z Shane tak dlugo i nawet nie pamietasz jej nicku ty podla dziwkooo????????????????????????????/ a twoje smieszne epitety to wiesz co...buahahahahahahhahahhahaha :D idz sie do mamusi poskarż :D:D:D:D:D ty psi bobkuuuu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahhaahahah
o ja teraz do mnie dotarło...jaka jest twoja znajomosc angielskiego:D:D:D:D:D:D:D ...SEJN....SEJN.......hahahahahhaa...a w jakim jezyku Shane to SEJN???????????????????????????????????????????????????????????????? ahahahahahahahhahahhhahahha...SEJN....koniec:D:D:D:D:D:D:D o nie,nieeeeeeeeeeeee..pograzylas sie juz zupelnie ty polglówku:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam odchudzaczki kochane odchudzaczki:) Mahanka mnie też nie jest łatwo w ten weekend, wróciło moje dzieciez z uczelni i tak je rozpieszczam sama podjadając:) dietetycznie wprawdzie ale mogłoby byc mniej:) Poziomka fajnie, że zajrzałaś:) Kleo ja od trzech lat mam pieska porzuconego w lesie, koleżanka znalazła a ona miała dwa duze psy w małaym mieszkanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądałam rano, ale nie miałam netu. 40/170 01.04.- 88 08.04.- 86,4 15.04.- 86 22.04.- 84,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×