Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia1234

on nie chce się oświadczyć

Polecane posty

Gość do pandy!
aleś jest dziewczyno narwana :P a te teksty o świętach to juz mnie rozwaliły... dla mnie to normalne że każdy jedzie na święta do swoich rodziców. wolalabyś święta spędzić z jego starymi niż ze swoją własną rodziną? ja jestem kobietą i od 2008 roku mieszkam ze swoim chłopakiem (już narzeczonym), obecnie w lipcu będę miała 28 lat a w sierpniu biorę ślub. Kiedy mieliśmy po 25 oboje nie chcieliśmy brać slubu bo po co tak się spieszyć? na każdego przyjdzie pora, a najgosze co to zmuszać kogoś do ślubu. pare lat temu moj chlopak nie chcial slyszec o dzieciach, a teraz sam pyta kiedy pierwsze. Cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
jestem w ciazy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooo...hm
to gratulacje, niedługo zostaniesz samotną matką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
ah dziekuje to poczatek 7 tygodnia :) nie, samotna matka nie bede, poprostu bede "panna" no chyba ze zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puranena
ja mam taki sam problem co autorka.. moj chlopak tez niby pozamna swiata nie widzi , tez mieszkamy razem od roku, oboje pracujemy, nie zarabiamy kokosow ale zyjemy dosc dobrze , stac nas na coroczne wakacje gdzies za granica. jestesmy para 4 lata. 2 lata temu bylam w ciazy ale dziecko zmarlo... czekam z utesknieniem na moment kiedy mi sie oswiadczy ale z kazdym dniem odnosze wrazenie ze to nie nastapi nigdy... zawsze cos jest na drodze do posiadania dzieci (poprzednie bylo wpadka) i od slubu...a to praca zla , a to auto nie takie , a to dom nie urzadzony..zawsze cos. zaczelam watpic w ten zwiazek ,coraz czesciej mysle o rozstaniu , on dobrze wie ze ja chce slubu i dzieci , nie musi byc odrazu , moze i za 3 lata , ale chcialabym byc narzeczona..wiedziec ze bierze ten zwiazek na powarznie a nie takie bycie ze soba bo tak wygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chmurka891819
wy baby to macie wymagania. odrazu chcecie slubu i deklaracji, a potem jak juz jestscie po slubie i facet nie zarabia tyle ile powinien to macie pretensje. puknijcie sie ludzie. babie to latwo powiedziec: chce slubu, ale koles ma juz gorzej bo to on jest za rodzine odpowiedzialny i za jej utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
chmurka891819 to chyba zyjesz w czasach sredniowiecznych to o czym piszesz to "ideal" rodziny (maz utrzymuje rodzine, zona zajmuje sie domem i dziecmi) ale idealow NIE MA obudz sie w koncu! wiec nie wiem o co Ci chodzi, a moze Twoj mezusz musi je*ać za Ciebie bo za wygodna jesteś hahaha poprostu smieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakala
aaaa i puranena 100% racji Ci przyznaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za to usłyszałam, ze mi się oświadczy jak na to zasłużę.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna głupia....
o matko! kolejna idiotka, która zamieszkała z facetem przed ślubem, daje mu d**y, żyją na co dzień i się dziwi że on nie che ślubu. On ma wszystko co chce, więc po co ślub??? znam multum takich przypadków. Zapomnij on już ci się nie oświadczy. Jak facet wie, że ślub ma was polączyć to będzie się starał, w twoim przypadku już nie ma starać się o co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty opowiadasz, ja zamieszkałam z moim facetem przed ślubem i po dwóch miesiącach mieszkania razem mi się oświadczył, wcześniej sam mnie spytał jak się zapatruję na ślub. Jeśli facet kocha to chce żeby kobieta była tylko jego, chce przypieczętować swoje uczucie przed Bogiem. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Mieszkanie razem nie ma nic wspólnego z tym jakie uczucia ma facet do kobiety. Widocznie tamci dalej szukają tej jedynej , nie chcą brać ślubu z tą konkretną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 001
Jestem z facetem 6 lat. Od 5 mieszkamy razem. Mysle ze to juz odpowiedni czas na zareczyny i jakies dalsze plany na przyszlosc. Nie mam juz tez dwudziestu-kilku lat. Niestety moj facet jest trudnym czlowiekiem. CIagle kaze mi byc cierpliwa ale... ile mozna czekac. Kase na rozrywki i swoje niezbyt tanie hobby ma wiec chyba jakby chcial to by sie oswiadczyl... nie wiem co o tym myslec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 001 wczoraj Jestem z facetem 6 lat. Od 5 mieszkamy razem. Mysle ze to juz odpowiedni czas na zareczyny i jakies dalsze plany na przyszlosc. Nie mam juz tez dwudziestu-kilku lat. Niestety moj facet jest trudnym czlowiekiem. CIagle kaze mi byc cierpliwa ale... ile mozna czekac. Kase na rozrywki i swoje niezbyt tanie hobby ma wiec chyba jakby chcial to by sie oswiadczyl... nie wiem co o tym myslec xxx nie wiesz??? dobrze wiesz tylko nie chcesz się do tego przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele par które szybko zamieszkały ze sobą uważam że to błąd!!facet wtedy ma wszystko i po co ma coś zmieniać skoro tak mu wygodnie!wspólne mieszkanie ale na krótko przed ślubem może ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×