Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

W garnku murzynek Bondi i piekny jesienny obrazek liściowy. Dziewczynki - te klony i ten czerwony dąb to pod moim oknem i to jest widok z moich okien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku nie dźwigaj takich ciężarów. Udanego spacerku z Buffy:) Dziewczynki ja już zmykam :) życzę miłego wieczorku👄 Bondi🖐️ Tertereczku🖐️ Bonitko🖐️ Wesołku🖐️ i reszta dziewczynek 🖐️ do potem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Ale dziś gwarno i wesoło:D Hip:)))hip:)))hura!!!:D Już się biorę za pałaszowanie ciasta cytrynowego(tego niedobrego hi:)))...)od Bonitki👄murzynka i kisielku od bondi👄i popijam to wszystko grzańcem od kosmi👄 Mmmmm:))) Wszystko jest pyyyyszne:D Dziękuję🌼 Doszłam ostatnio do wniosku;)))że caaaały czas będę myślała pozytywnie:D ...i jak narazie:Pmi to wychodzi... Miłego wieczorku:classic_cool: p.s.rowerzystko👄soczek zakupiłam w Almie na stoisku,,krakowski kredens,, Polecam jest cool:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi ładne liscie rzadko można takie spotkać. Terterku pokazałas nam kawałek swojego zakątka u mnie brak czerwonych lisci,jak ja bym z fotki pusciła to dookoło lasy góry i rzeka:) dobrze dziewczyny się ewakuję na Majkę:) Mały kawałek torcika i murzynka zabieram ze sobą❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek🖐️ To jest to! Trzeba myslec pozytywnie. Nigdy nie jest tak zle, ze nie mogloby byc gorzej. I tak trzymac! Kosmi jak to nie mam u Ciebie czerwonych lisci? Moze jeszcze beda. U mnie liscie trzymaja sie jeszcze mocno na drzewach. Ale sa juz rudawe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, a ja przekladam murzynka zawsze dzemem morelowym. Nie kisielem ale dzemem. Wychodzi taki Sacher torcik:) Nam tak smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek:):) o rajuśku tona węgla to jak seks z pięcioma,hi,hi czyli własny+4 koledzy:p No nie tony nie targałam jedynie węglareczkę jakieś z 10kg 100m od składziku do piwnicy i przez deszcz bo pada:);)jednym słowem ciężko,pod górę i pod wiatr. Bonita Buffy sama nie wychodzi,nigdy,jedynie ze swoją panią ewentualnie panem czy młodsza panią,jak ta ma czas co rzadko jej się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie liści to u mnie chyba w ogóle nie nabiorą kolorków,był mróz a jak zelżał liście zielone po prostu lecą w dół,jak włosy mojego męża z głowy:p:) Co roku winobluszcz jesienią tak pięknie przebarwiał się na czerwono w tym roku po mrozie z czerniał a potem liście opadły,pomarszczone,czarne i brzydkie,ot piękna złota jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i nie wiem na ktorym zdjeciu jest Twoj widok z okna Terterku:O Zaraz pstrykne moj widok, chociaz sie sciemnia:O i widoki to ja mam niewielkie bo mieszkam na parterze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku Twoje podejście do życia jak najbardziej słuszne i wskazane;):) dobre myśli przyciągają dobre fluidy i w konsekwencji na co dzień jest szansa na lepszy,dobry czas.No ale jak wiadomo są wyjątki,hi,hi i ja jestem takim wyjątkiem:):) staram się myśleć pozytywnie,optymistycznie i z uśmiechem a i tak zawsze jest tak jak zawsze;):) Ale pod tego murzynka,nie będę rasistką całą gębą w niego no i pod grzańca,,trza się bawić i tańcować bida musi pofolgować:p:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku! :P:D Ty zbereźnico! :P pięciokącik Ci sie marzy????? :D Kosmitko - jutro pozbieram czerwone listeczki - umyje i posle Ci ekspresem OK ❤️ Banderasku ::P a mojego ciasta też skubnij troszeczke - :D tyjmy razem :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - wszystko to co jest na tych jesiennych fotkach to widze przez okna - ja mam okna wszystkie na te samą strone :D - tylko jedna są zrobione z parkingu a inne z balkonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - piszesz że wciąż masz zimno - ale do Ciebie chyba najpóźniej jesień zawita - masz zielono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku👄no oczywizda:Pże torcik również spałaszowałam:))) Rewelka!:D Dzięki :)))) Idę myć głowiznę:O Do ,,zobaczenia,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam " na garnku" Terterek u mnie jeszcze zielono, ale pewnie ktoregos dnia zbudze sie i bedzie juz bialo. Wtedy napredce bede wywalac zmarzniete zwiaty z kublow. Jeszcze na razie jest mi szkoda, jeszcze zyja. Na Twoim osiedlu jest duzo zieleni. Mam nadzieje te ta ulica, obok Twojego domu, nie jest zbyt ruchliwa. Chociaz w miescie nie ma za duzo spokojnych miejsc:( Wszedzie sa auta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito - ulica niestety jest ruchliwa - na szczęście tylko w porze wyjazdów do pracy. Po południu sie uspakaja. Marzy mi sie, zebyś zagościła kiedyś u mnie i żebyśmy mogły odbyć spokojny spacer po miejscach które już nasz a ktore w miedzyczasie tak sie zmieniły ❤️ Banderasku - umyj głowisie i odpoczywaj ale jutro wiesz....no...:P wiesz.... .....a jutro? ................. znów pójdziemy na całość!!!!! :D:D za to wszystko co się dawno nie udało za marzenia które w chmurach się rozwiały za kolegów których jeszcze paru nam zostało że w tym życiu to nam jakoś życia ciągle mało ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️❤️❤️ Już się wyplumkałam i teraz maszeruję na telewizornię:))) Najpierw ,,Barwy szczęścia,,później ,,M jak miłość,,a jeszcze póżniej ,,Kryminalne zagadki...,,a pewnie i tak wygra;)))Morfeusz terterku👄ślicznie:)))) U mnie pada deszczyk więc pogoda typowo barowa;)))) Zostawiam naleweczkę YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY z wisienek:)))) Na zdrówko:D Nie ma tokiny😭to i z naleweczkami cienizna:O:O:O tokino❤️głowa do góry...👄 Spokojnej i dobrej nocki💤 Jutro udanego dnia:classic_cool:🌼 zuuziku!!!!!!!!👄Marsz do raportu;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJLOVIU❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce] ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że tak po angielsku odpadłam, ale najpierw telefon od koleżanki a później od dzieci. Wnuczek przeziębiony, naśmiałam się bo syn mu wmówił że ma zapalenie jajników i on to z takim przejęciem mi mówił, że jeszcze nie miał takiej choroby:D a oni pokładali się ze śmiechu, ja zresztą też. Banderasku 👄 pełna optymizmu dziewczyna z ciebie, tak trzymaj. Terterku pięknie u ciebie Dobrej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje!!! Buziam wszystkie w biegu👄 ale znów piszę :-o. Jak tylko wyrobię się to znów kuknę :-). Codziennie podsyłam Aniołki, nawet jeśli nie zaglądam do naszej cafe i palę już w kominku!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zaparze kawusie,inusie i herbatkę No i oczywiscie rozpalam w kominku bo zimno,pada brzydko. A moje liscie czekaja nie wiem na co choć worki juz kupiłam i tez czekają.Ale po prostu w taka pogodę nie chce mi sie wychodzić i ich sprzatac Dziewczynki bylam na garnuszku,zdjęica fajne.Tak myśle,ze i ja założe chyba tam konto. Wyprawiłam juz małża chyba na 2 dni chyba ,ze sie steskni albo zgłodnieje i wróci wcześniej.Przez to w domu pusto,nijak po prostu.W piatek nie wiem co zrobie bo syn jedzie na 2 dni na wycieczkę Oświecim ,Częstochowa,pielgrzymka maturzystów.A ja nigdy nie byłam w domu SAMA w nocy.Brr Dziewczynki tak jak radziłyście mam jasniutką łazienkę w kolorze beżowym i mam teraz jeszcze jedno pytanie.Chodząc po sklepach wszędzie teraz najwiecej jest karniszy ściennych,rzadko sa sufitowe.jakie macie w domach,ja mam wszedzie sufitowe i nie wiem jak to wyglądaja ścienne w połączeniu z firanką. Jak układają sie firanki? A w sklepach doradzaja własnie takie ścienne.Na pewno zmniejsza troszkę pokoje.Doradzcie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×