Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hi,hi,hi Małgorzato ale nie.Ja przedkładam słowo pisane nad mówionym,ostatnio nawet gg nie mam bo mój M ciągle coś majstruje przy komputerze i co wgra mi córka to mi wywali tatuś. Na ten weekend chyba znowu planuje zamontowanie jakiejś nowej części do komputera bo mu się nie wyrabia jak grają z kolegami w sieci.Ja przy komputerze tylko z doskoku,niestety:(,że tak powiem na tym polu moje udziały są równe zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku może spociłaś się jeżdżąc na łyżwach i cię przewiało, bardzo długie leczenie cię czeka, współczuję👄❤️ Wesołku pamiętamy, o Personalnej też. Wróciłaś rozkrzyczana to chyba nie było tak źle, czy to z nerwów na kierowcę nieudacznika? Personalna pochwal się wynikami, bo na pewno jest OK. Muszę trochę legnąć bo zmęczyłam się co nieco. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi Łoj to aż u Ciebie było mnie słychać?:p:):) Wróciłam w dobrym nastroju bo udało mi się szczęśliwie dojechać i wrócić to naprawdę nie jest łatwe w mojej okolicy.Coś niecoś na ten temat wie Małgorzata bo miała okazję zobaczyć na własne oczy.U nas w zaspach wykopane tylko tunele dla samochodów i to wąskie że ciężko się dwóm wyminąć.Jak się zapiernicza takim tunelem to nawet nie ma gdzie uciec przed nadjeżdżającym samochodem bo po obu stronach drogi zaspy do pasa i wyżej.Jak za kierownica siedzi człowiek rozumie i przystanie,minie lub przepuści a jak osioł to trąbi,miga albo ochlapie,albo wszystko naraz.Ciekawe jak ma się poruszać pieszy?,skrzydła mu u ramion nie wyrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku wiem coś na ten temat moja córka miała już trzy razy skrzywioną twarz nie wiem czy pamiętasz jak rok temu pisałam że siedzi w domu a wcześniej miała trzy lata temu jets to przykre nie mozesz dopuścić żeby oko które się nie domyka wyschło kup sobie w aptece sól fizjologiczną i nawilzaj oko i uważaj na przeciągi i najlepij jakbyś nie wchodziła do pomieszczen klimatyzowanych ❤️ Wesołku ja też trzymałam kciukaski żeby było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po południu i melduje, że odebrałam wyniki mammografii - mam malutkie cy cu szki ale za to zdrowe jak rydzusie :P:D Nie ogłaszałam że ide na badania bo to już rutyna Wesołku pamiętałyśmy o Twoich badaniach i pamiętałyśmy że miałaś dylemat jak sie na te badania dostać - i w końcu jak było? czyżbyś szła pieszo tak jak ja dzisiaj po sam tyłek mokra a nogi rozjeżdżały mi sie na boki i w przód i w tył i po przekątnej :D? Wesołku pachnie u Ciebie bo nie może być inaczej :) Dziewczynki ja będe sie pierniczyć w piątek a dzisiaj pytałam Bonity jaki ciasteczka porobiła? Moje ciasto surowe leżakuje Bonitko bo gdyby leżakowały kupione pierniczki w dawno byłyby w pie rni czone :P:P:P Banderasku Kochany? :O:O:O a nie byłaś ostatnio u dentysty albo może szczepiłaś ie przeciw grypie albo coś podobnego? albo po prostu przeziębiony nerw - ostatnio sporo było do tego okazji. Napisz co masz robić oprócz łykania antybiotyków Porażenie tego nerwu często sie zdarza - pocieszam Cie że absolutnie w 100% sie wyleczy ❤️ Mam grzane piwo - jak ktoś lubi to zapraszam - ja lubie w niewielkich ilościach a grzane dlatego dzisiaj bo mi było po prostu zimno. Zagrzałam z miodem i goździkami i popijam parujące z raczki mam coraz cieplejsze {_} {_} {_} {_} {_} {_} {_}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystkie lasencje pozdrawiam: Bonite, Wesołek, Bondi, Beti, Małgorzata, Banderasek i cała wspaniała Reszta która mam nadzieje tutaj zaraz dołączy ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku 👄 bondi👄 beti👄zaraz Małża wyślę po sól:)))) terterku👄 Dziewczynki👄 Dziękuję🌼 Jesteście Kochane❤️ Bardzo się zmartwiłam:((((ale jestem dobrej myśli... Ściskam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terterku👄nie mam żadnych zaleceń:O...tylko zastrzyki:((( Nie dziwiłabym się:(((gdybym chodziła bez szalika,czapki,kaptura... Ale ja o to wszystko bardzo dbam:O Nie byłam u dentysty i na nic się nie szczepiłam:O Masakra😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku kochany Ze tez akurat Twojej buzce cos takiego sie przytrafilo:( Nie wiem jak sie to leczy:( Ale poczytalam ze to jest nieprzyjemne ale w 100% wyleczalne. Wyczatalam w internecie ze nalezy cwiczyc chora buzie. "Nalezy ćwiczyć przed lustrem . Najlepiej wykonywać ruchy porażoną częścią twarzy przy unieruchomieniu ręką stony zdrowej. Ćwiczenia: 1.Zamykanie i otwieranie oka 2.Unoszenie brwi (wyraz zdziwienia) 3.Marszczenie czoła (wyraz gniewu) 4.Wyszczerzanie zębów 5.Gwizdanie 6.Nadymywanie policzków 7.Robienie"ryjka" 8.Wywijanie warg 9.Uśmiechanie się 10.Szerokie otwieranie ust 11.Marszczenie czoła (wyraz niechęcie) 12.Rytmiczne mruganie powieką 13.Puszczanie baniek mydlanych 14.Dmuchanie przez słomkę do butelki z wodą 15.Wypychanie policzka przy pomocy języka 16.Marszczenie nosa 17.Krążenie językiem wewnątrz jamy ustnej 18.Wymawianie glosek B,P,U,O + głośne czytanie tekstów, śpiewanie" A od siebie dodam mysle ze cieplo Banderasku nie zaszkodzi. Musisz trzymac sie teraz cieplutko i uwazac na skoki temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Banderasku! Szlag cholerę trafł , kurcze, współczuję. Moja siostra jest fizjoterapeutką i co rusz ma pacjentów z taką przypadłością. Długo to trwa, rzeczywiście ale przchodzi!!! Więc cierpliwości życzę i zdrówka 👄!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku! To już wolę zimę z mrozem, przynajmniej nie chlapią wrrrrrrr! W moim mieście też nie ma ulic tylko ścieżki między zwałami śniegu, auta muszą się zatrzymywać, żeby puszczać inne a nie ma gdzie zjechać. A co odgarniemy wyjazd z domu to pług przejedzie i zawala brudną breją :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banderasku Bonitka ma rację z tymi ćwiczeniami pomagaja a jeszcze najlepiej jakbyś poszła na lampy nagrzewające tak zwany soluks Terterku to super że wyniki dobre z badania łapie się za piwko grzane dziękuje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko👄dzięki!:)))Bałam się zaglądać do netu...żeby się jeszcze bardziej nie przerazić:((( Będę ćwiczyła...już ćwiczyłam,ale średnio(czyt.wcale)mi to nie wychodzi😭 bechemootku👄Tobie również dziękuję👄 Troszkę się uspokoiłam...ale już wiele łez popłynęło😭 Dziękuję Dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku 🖐️❤️ a jeszcze mi się przypomniała nie ugryzł może cię kleszcz mogła byc zrobic badania no bolerioze u mojej córki robili badania bo bo ugryzienu kleszca też może się tak zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banderasku ja bym mogła o tym dużo pisac ale nie chce się wymądrzać nie jedz jeszcze ostrych rzeczy i już więcej się nie mądrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak!Tylko zastrzyki i nic:O Nawet nie wiem,czy są to antybiotyki :O Jeden z zastrzyków to na pewno witaminy z grupy B:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku to uwaz teraz szczególnie na siebie,moze zamów pielegniarkę do domu by nie wychodzić na zimno Tererku super mammografia Wesołku u mnie dalej tunelami na osiedla sie wjeżdza,nawet do mojego garazu jakby w jakies iglo sie wjezdzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banderasku bo moja córcia brała potas w tabletkach oraz sterydy i antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu👄 beti👄 terterku👄Wesołku👄przepraszam bardzo!:O Nawet Wam nie pogratulowałam pomyślnych wyników badań...Ech!:O Gratulejszyn :D Idę Dziewczynki na podusię💤 Jestem padnięta i spłakana😭jak mops:O...a do tego ,,wykręcona,,:((( Dziękuję jeszcze raz Dziewczynki❤️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A!:O betuś 👄list od Ciebie też jeszcze nie przeczytany:(((...Nadrobię jak się troszkę ,,odkręcę,,;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku odpoczywaj i się nie denerwuj wszystko będzie dobrze moim listem teraz się nie przejmuj ściskam mocno 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tego wszystkiego nie napisalam ze ciesze sie bardzo ze Twoje cycuszki Terterku sa ok:) A ja mam problem. Dzisiaj wpadlam w panike bo zaciagnelam hamulec reczny jak stalam na gorze i pozniej nie moglam go odciagnac:( Buszuje pointernecie bo chce cos znalezc na ten temat:O Nie wiem na jakiej pozycji powinnam go podnoscic:O Na N czy na + Malz sie wymadrza, ale on gowno wie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka mam spóźniony zapłon, wszystkie spadły, a ja dopiero wpadłam;) Banderasku współczuję bardzo😭, podejrzewam, że załatwiłaś się na łyżwach:o ale pamiętaj jesteś młody, silny i... otoczony dobrymi czarownicami;), które mocno mocno trzymają za Ciebie kciuki:) Wesołku zrób fotę tych tuneli plisss:) Terterku hihi uśmiałam się z Twoich rydzów;) super, że wyniki są gut:) Bonita czy bez umalowanego oka czujesz się jak nieubrana? ja tak mam, więc rozumiem - zrobione oko to podstawa:P Małgoś pewnie poszłaś do przychodni po receptę, musiałaś robić pokazik? ja miałam jutro iść na występy, ale przeniosłam je na 17-go, więc jeszcze mam trochę czasu, żeby zacząć się denerwować:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×