Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Hej Dziewczynki 🌻 🌻 🌻 zapraszam na kawe (_)> (_)> (_)> (_)> herbate I_I> I_I> I_I> inusie U> U> U>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upały dokuczają dalej - u mnie żarówa od 6.00 rano świeci tak, że można nadzieje stracić na zmiane Staram sie nie narzekać - jest gorąco - ale układam sobie zajęcia tak, zeby jak najwięcej schładzać ciało, zajmuje sie tylko tymi rzeczami które nie wymagają wysiłku. Dzisiaj już nie gotuje - przypominam Wam Kochane, że można podać na obiad lub obiadokolacje chłodniki które nie wymagają gotowania, mężczyźni je bardzo lubią bo są smaczne, pikantne, wysokobiałkowe. Ja robie je na bazie maślanki (a który facet nie lubi maślanki! ;) ) ale można na kefirze chudym lub tłustym, na śmietanie chudej lub tłustej. Dzisiaj robie chłodnik owocowy. A do tego podaje groszek ptysiowy, makaron, można dać bagietke lub zwykłą bułke, można ziemniaki jeśli ktoś woli. Róbcie chłodniki! Tokino! miałaś nie gotować - tym bardziej że teraz pracujesz. Można zrobić wcześniej i fru do lodówki - bo i tak trzeba to schłodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide zaraz do pracy - najgorsza jest droga w słońcu - ale potem da sie wytrzymać Ciesze sie, że nasza Kosmi ma plażową pogode - tak czekała na swojego Kogucika i tak chciała wyjechać. Poetko - zostało trocha bobu - wcinam bo lubie - dzięki ❤️ ❤️ ❤️ POZDRAWIAM - życze wytchnienia od upału - miłego dnia ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku kawusia s u p e r A u mnie dalej zimno,słoneczka nie widać niestety pozostaje cieplej sie ubrać tylko o wyjezdzie nad wode w taka pogode nie ma mowy nawet.Także tak mysle co robić w domu,pewnie na jutro zaplanuję robienie ogórków konserwowych.dziewczynki czy takie ogórki robicie z przyprawą gotową? Bo ja zawsze do konserwowania kupuję przyprawe do konserwowania z interjarku tam jest przepis na tej przyprawe i są dobre ogórki.Z innych firm mi nie wychodza dobre górki. Tylko te sa dla mnie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku a moje musli gdzie 😭 Dobra dzisiaj robię sobie sama :D Małgosiu ja mam przepis na ogórki konserwowe, są dobre bo nie zakwaśne tylko w sam raz, przynajmniej u mnie chłopaki się nimi zajadają :D Jak będziesz chciała to popołudniu jak wrócę z pracy napiszę Ci :D Mnie zawsze się udają i nie ma opcji żeby nie wyszły ;) U mnie też upał, ale mnie nie przeszkadza bo ja ciepłolubna :) Wszystkim na dzień dzisiejszy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kobitki :D dzięki za napitkę zycia i posiłek Rowerzystko ..ja tez zjadam ostatnio jogurt ale z otrębami :D Dziewczynki basenik już dotarł wczoraj dzisiaj wreszcie się napełnił i woda się nagrzewa :D Małgosiu na basenik mam pokrowiec i nie musisz bać się kotków piesków ani listków .teraz czekam na chemię, drabinkę i oczyszczać dna . Ja już nie umię kupować w sklepach tylko na Allegro biegam po stronach a nie sklepach .Wrzucę fotkę do kuchni :D Do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już po pracy ❤️ ło matko! Rowerzystko! już podaje Twoje musli taadaammm!!! (_________)? jak ja mogłam przeoczyć :D:P:D wymądrzałam sie a śniadania nie podałam dla Dziewczynek: kanapeczki z dobrego pieczywka z zimnym łososiem i zielonym ogórkiem - to Was wzmocni I__##################__I? no i termos lodów owocowych a właściwie dwa termosy: bo ten drugi to sorbety owocowe - czyli zamrożony mus owocowy Rowerzystko ❤️ wcinaj :D POZDRAWIAM i ide robić chłodniczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku dzięki za musli i za to, że wreszcie wiem co to są sorbety, bo ni cholery nie wiedziałam 👄 Zabieram się do domu i na popołudnie wszystkim dziewczynkom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffffff!!! Nic nowego nie powiem, że upał :-p Terterku! dzięki za sorbecik!!! uwielbiam :-D i jesli jadam coś mrożonego to właśnie sorbety, mniam! Chłodniki też kocham ale niestety moja rodzinka nie :-(. Na ogórki konserwowe też mam bardzo dobry przepis, przyprawy sama przygotowuję ale w upale bym się nie zabierała za robotę. W tym roku chyba nic nie będę robić, bo wciąż zapominam o zapasach w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo dziewczynki🖐️ Wyjatkowo na temat pogody nic nie napisze. Wlasnie przed chwila po raz trzeci zmienilam stanik:P Pieknie pisze Poetka o lecie w calej krasie. Ale takie "krasiwe" lato w miescie to udreka. Dlatego zaraz zbieram manele( to znaczy wszystkie za ciasne juz kostiumy kapielowe) i jade do Roberty. Pod parasolem w rozku basenika, przeczekam tak do jesieni:P Na razie 🖐️ Zaryzykuje wyjscie do sklepu, bo troszke sloneczko mniej prazy. Pozniej sie zamelduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrocilam juz ze sklepu, ale widze ze nikogo nie ma. Zabiore sie wiec za gotowanie makaronu. Jutro podgrzeje tylko w mikrofalowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam BYŁO SUPER!!!!!!!!!!!!!!! W Wilnie jest pięknie:classic_cool: W poniedziałek nie zaglądałam bo musiałam odespać...przepraszam👄 Wczoraj była taka burza, że nie odważyłam się włączyć komputera. A dzisiaj tak jak u Was i u mnie okropny upał uuffffffffffff W pracy w moim pokoju przy włączonych dwóch dużych wiatrakach 34 stopnie :( masakra!!!! Jutro więcej Wam napiszę a teraz wrzucę coś na garnek. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór w pogodzie bez zmian:o mimo wczorajszej mokrej burzy w dzień, po jej ustaniu było jeszcze gorzej, pewnie wilgotność powietrza poszybowała w górę, bo czułam się jak w łaźni:o jednym słowem ledwo dycham:P wkleję Wam dowcip Ogląda się facet w lustrze. Wszystko mu się podoba: opalony, umięśniony, tylko przyrodzenie blade:P Zakopał się więc na plaży w piasku z przyrodzeniem na wierzchu. Idą dwie staruszki. Jedna trąca coś wystającego i mówi: życie jest niesprawiedliwe. Jak miałam 20-lat bałam się tego, 30 - uwielbiałam, 40 - prosiłam o to, 50 - płaciłam za to, 60 - modliłam się o to, 70- zapomniałam o tym. Teraz mam 80, to rośnie dziko, a ja kurwa przykucnąć nie mogę:P:P;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki całuję Was wszystkie razem i każdą z osobna i spadam ustępując neta siostrze, dzieci położyła spać i teraz chce wyjrzeć na świat:P całuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Personalna👄fajnie,że już wróciłaś i jesteś zadowolniona:))))z wyjazdu! Oczywiście,że napiszę:D....Jak ja nie cierpię upałówU mnie dzis było w cieniu:O35! Masakrutos:O:O:O:O:P:P:P:P Bonitko👄opowieść o kostumach zwaliła mnie z nóg:))):))):))))tzn.śmiech mnie zwalił z nóg:D:D:Dhi,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!!! Wy już pewnie jesteście na podusiacha ja niedawno przybyłam z pracory wypluskałam się,a raczej zmroziłam;))))i też ide zalegnąć💤 Życzę jutro deszczyku;))))) Ściskam❤️ Pa tokino👄martwię się,że tak maluustko tu zaglądasz:((((...to pewnie z przepracowania😭 bondi👄czy kapiele w jeziorze wieczorowa porą są nadal na ,,fali,,??:)))) Roberto👄a może i ja wybiorę się do ciebie na basen?:Dale ja bez kostiumu:Pbo nie mam...takich wielkich jeszcze nie wyprodukowali😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i zapraszam na kawusię i inusię ,ale dla ochłody lody ,dziś na tapecie Olimpijskie pięciosmakowe. Przepraszam wczoraj nie weszłam bo po pierwsze , przyjechał basen :D i co za tym idzie wnusia :D a przede wszystkim przyjechała do mnie synowa z wyspy i trzeba było twardo stać na gruncie by przeprowadzić tą trudną rozmowę ale udało się , nie ryczałam. Nadmienię tylko że przyszła po rozum do głowy i chce wracać do syna. Po małą przyjechali po 21 więc padałam już na nos po całym emocjonującym dniu i dlatego nie dałam rady już tu wejść. Mam nadzieję że dziś będzie lepiej i znajdę chwilę by się pokazać. Trzymajcie się chłodnych miejsc, życzę wszystkim znośnych temperatur👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to ja od rana lody, bo uwielbiam :D Zaraz wyjeżdżam w teren więc na ten upalny dzień dla wszystkich buziole 👄 W aucie służbowym się chyba ugotuję, bo nie ma klimatyzacji 😭 Lubię gorąc, ale bez przegięcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 dzięki Tokino za kawusie ❤️ - wiadomość o rozmowie raczej optymistyczna jest - może nie jest aż tak źle? Dzięki za lody ja stawiam na naszym stole śniadanko dla każdego: http://www.inspirander.pl/files/gotowanie/%C5%9Bniadanie.jpg Bonito :D:D:D świetne plany - ja też przyjade do Roberty - urządzimy balange nad basenikiem ale postuluje jedno: abyś nie musiała tak zmieniać staników - wypuść cycuszki na wolność! :P ja tak robie w upały - wszystko na wolności ! nawet majtek nie zakładam - na mnie wisi tylko szmatka na cieniutkich ramiączkach i do przodu!:D:D:D ale nad basenikiem u Roberty w pełnym rynsztunku kąpielowym bo przecież male dzieci - nie można siać zgorszenia - no chyba że Roberta głębiej w altanke wsunie basenik...:P:D Personalna! :D ❤️ no i dobrze że jesteś już bo nie lubie jak znikasz - ciesze sie, że wyjazd był tak udany - ide zaraz na ganek ;) Pozdrawiam pięknie i życze udanego dnia - jeszcze tydzień upałów i będzie koniec - wytrzymamy!! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku ja z wami do Roberty, też mogę przesiedzieć do jesieni w takim ekstra basenie, myślę że miejsca nam wystarczy. Roberta nie ma małych dzieci więc można sobie pozwolić na stroje nudystów, najwyżej sąsiad będzie podglądał. Od poniedziałku ma się ochłodzić o kilka stopni, może przeżyjemy. Każdy wieczór spędzam nad wodą, ale w dzień masakra. Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu ❤️ - spokojnie przeżyjemy. Już sama świadomość że tylko trzy dni upałów zostało dodaje mi sł :D:D skoro twierdzisz że stroje nudystów nie zgorszą nikogo - to ja taplam sie u Roberty bez niczego ;P;D ....jednym słowem basenik Roberty został zarekwirowany :D -trzeb jeszcze zorganizować skrzynki z piwkiem i zachęcić reszte dziewcząt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim ..kurcze jeszcze się nie pomoczyłam w moim baseniku a już słyszę że zarekwirowany:D ok. wszystkie się zmieszczą można bez niczego sąsiad nic nie widzi a jak zobaczy to też nic złego się nie stanie:D Ale mój majster to się napatrzy :D mam nadzieję że w sobotę już skończy oczywiście teraz morski wyjazd odwołany wolę odwołać by pozbyć się już go niech Małża spakuje sam i odwiezie do domku by wreszcie poczuć się jak u siebie :D wyrzucić gacie itp. Jemu się podoba u nas ciągle coś wymyśla do pracy ale ja już nie słucham tylko mówię mu że całe lato tylko z tobą to za wiele :P Dzisiaj wieczorem pierwsza kąpiel Małza wczoraj się mączyła ja tylko chodziłam i potem kurcze w nogi mnie skręcały . Wszystkie się pomieścimy naprawdę jest duży 👄 Temp.u mnie +37w cieniu istny skwar zaduch itp.ale co słyszę że tylko sobota i niedziela ma się ochłodzić do 25a potem nada upały powyżej 30ki. wrzucę wam fotkę tego majstra do kuchni pozwolił :D Dla wszystkich miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi czekałam Roberto na Twój odzew ;) ale widze że jest spoko - możemy balangować w wodzie...tylko kto po piwo będzie biegal? ;) Z tym majstrem to tak troche sama sobie jesteś winna ;) bo hołubilaś faceta, karmiłaś :D dbałaś i teraz nie zechce sie wyprowadzić!! :D:P ja też bym nie chciała ;) Ja tak kiedyś miałam przy remoncie łazienki - pan kafelkarz tak sie skumał z moją małżą że wytrzymać sie nie dało - calymi dniami klachali paplali o d u p i e Maryni że sluchać sie nie dało - a kafelkarzowi w to graj :D nie spieszył sie z robotą...kawusie popijał...radio sobie nastawiał z muzyczką... jednym słowem sielanka. Mój staruszek zmiękł dopiero wtedy kiedy pan kafelkarz kazał sobie siebie przywieź ( a mieszka 3 bloki od nas) z domu autem pod pretekstem że przyrząd do cięcia kafelek za ciężki jest:D:D:D - próbowałam - nie był ciężki... To przegięcie spowodowało bardzo szybkie zakończenie remontu i mąłza dołożył starań aby rozliczyć go i pozbyć sie najszybciej jak sie da. Dzisiaj rehoczemy jak sobie to przypominamy :D hop hop! dziewczynki!! ❤️ zapraszam na naleśniczki z serem i malinami @@@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego kompot z wiśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Oj jak ja lubie naleśniczki i to gotowe ojoj Bardzo dobre ,u mnie gorąco wszędzie najbardziej w kuchni bo moja małża się rozochociła i kupiła mi 20 kg ogórków,do tej pory było ich konserwowanie ale tym razem że za duzo to wszyscy w kuchni ze mną byli a co.Tylko kot uciekał bo mu za goraco było.Nie wiem kto to zje ale co zrobić jak wysłałam chłopa samego to kupował ile się dało. Dziewczynki moja córka dostała sie w pierwszym naborze na drugi kierunek-tylko teraz tak myślę ona pewnie tez czy da radę ciągnąć dwa.Ale chciała to ma.Zaraz ide do piwnicy bo tam jest najchłodniej tez chcę do Roberty do baseniku ale ja bym sie nie rozebrała niestety a w domu to chodże też tylko w staniku i majtkach. Tokino to dobra wiadomość w sprawie synowej.Może to było jakies tylko chwilowe załamanie. Zapraszam teraz na lody tzn duzo lodow dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzato - nie przejmuj sie - możemy Cie do baseniku przygarnąć nawet w podkoszulku - będziesz wtedy naszą Miss Mokrego Podkoszulka :D Gratulacje dla Córki! brawo! nie zniechęcaj jej Małgosiu - jak dziewczyna to zrobiła - znaczy się chce i da sobie rade ❤️ Dziewczynki? hajda na basenik! czekamy :D Roberta machnęła już ręką :P daje basenik na stracenie czyli w syrenie posiadanie :D:D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ u mnie też upały już jestem wykończone okropność a padać u mnie nie chce wszystko ok u mnie bez zmniam można tak powiedzieć m cały czas wona i tyle chodze do pracy narazie jeste blisko szefa tam gdzie są biura jestem w sklepie do soboty a pózniej nie wiem gdzie pójdę już się pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku mnie tylko w podkoszulku inaczej sie już nie da do ludzi wyjśc niestety po 3 razach cięcia skutki są.Dla mnie już tylko strój jednoczęściowy pozostaje ale tam- to nie jest najwazniejsze Odnosnie córki ja jej nie zniechęcam ,ja tylko dałam na wpisowe na 2 kierunki bo chciała . Jej przyjdzie do głowy dopiero jak zacznie sie sesja.Ale chyba w tym roku miała za dużo i tak czasu,siedziała na kompie chyba cały czas. Oj u nas dalej gorąco ,tylko prysznic zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×