Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monikadddd

Szczesliwe mamusie 2010 r

Polecane posty

to wejdz tam zrejestruj sie.....przeceny sa o polowe w dziale OFFERS...i kupujesz w kredyt na 100 a pozniej splacasz sobie jak chcesz....i daj znac jak bedziesz chciala sie zarejestrowac to ja cie polece i dostaniemy po 20 na zakupy na start.....(jak bedziesz miala ochote oczywiscie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mnie nie wez za jakas naciagaczke....tak tylko sobie przypomnialam ze jest taka mmozliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki zaraz tam wejdę i jak co to dam ci znac/! Muszę jakis obiadek wyczarować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ja tam ogólnie to nie mam pojęcia o zakupach przez internet (wiem że dużo osób tak robi zakupy) ja trochę mam stracha ,zamawiałam w Polsce przez allegro tutaj chyba 2 razy na ebay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie uspokoiłyście i rzeczywiście on pcha do buzi cała rączkę,aż czasami się krztusi monikadd to ta maść ona jest też do pupy i na otarcia,zastosuj małemu ta kurację bo mojemu naprawdę pomogła,tylko trzeba przemywać i smarować 3 razy dziennie,tylko musisz być cierpliwa eva i miki fajnie macie z tymi zakupami,musze potruć rodzinkę w Irlandii moze u nich tez jest taka możliwość(chodzi mi o NEXTA) Ja tez dużo kupuję przez internet,na allegro albo w sklepach bo niekiedy są fajne przeceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mały spac nie chce... a dziwczyny powiedzci mi jak u was jest z antykoncepcja ??? bo ja mam zamiar isc na wizyte do ginka i poprosic o tab. jak bedzie przerwa w czasie brania tab na okres to on bedzie ??? czy nie jak karmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też zgrzędny dzisiaj,wstał i kombinuje Ja na wizycie konyrolnej byłam i dostałam tabletki,tylko ja nie karmię,więc mam czekać do pierwszego dnia okresu i mogę zacząć brać,tylko że jego jakoś nie ma;poprzedni miałam na koniec marca chyba,dokładnie też nie pamiętam bo to było dla mnie zaksoczenie ze tak szybko przyszedł,jeszcze dokładnie organizm nie wyczyścił się po porodzie a tu już;brzuch mnie trochę już boli od kilku dni więc czekam cierpliwie;mój gin mówił ze na początku mogą wystąpić nie regularne cykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie dostałam okresu jak na tą chwilkę zabezpieczamy się prezerwatywą ,przed ciążą brałam tabletki (dobrze się po nich czułam) wolałam bym wrócić do tabletek ale jak na razie karmię , czytałam że są tabletki dla kobiet karmiących ale najlepiej monikaad jak lekarz ci coś doradzi , Mój synuś przed chwilką obudził się z drzemki troszkę jest marudny, ale maść na pleśniawki pomaga i ma prawie czyściutki języczek Po ciąży i porodzie strasznie wypadają mi włosy kurcze już sama nie wiem co robić , pełno ich wszędzie ,mam długie włosy stosuję odżywki,maseczki ale nic nie dają poprawy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj h-pantoten,lub innych...tabletki na wlosy i paznokcie....niektore mozna spokoj nie stosowac podczas laktacji...efekty widzialam na sobie....nie wiem czy kazdemu pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały zasną oczywiście na moich rach,siedzę z nim teraz przed kompem i kombinuje jak go polozyć Mi też wypadały włosy ale już w ciąży ,lekarz kazał brać witaminy 'B Complex' i pomogło,teraz cały czas je stosuje razem z ciążowymi Elevit bo po nich mam super paznokcie,może evaty też kup sobie jakieś suplementy;wiem ze na bazie drożdży są dobre na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki muszę się zaopatrzyć w jakieś środki , mój mały troszkę marudny mąż dłużej w pracy jak dobrze że jest to forum ,można pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanisłam Igora do łóeczka i oczywicie sie przebudził,teraz po raz drugi go uspiłam z butelką wody i znów siedzimy przed kompem,mówię wam cyrk...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiarygodne maly zasnal....pierwszy raz od 2 tygodni w dzien...padl,nemo,i mala tez spi.....co mam ze soba zrobic nie wiem....nie bylo takiej sytuacji,ze w domu cisza....heh moj wraca dopiero o6 30 i tak codzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiarygodne maly zasnal....pierwszy raz od 2 tygodni w dzien...padl,nemo,i mala tez spi.....co mam ze soba zrobic nie wiem....nie bylo takiej sytuacji,ze w domu cisza....heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez mi usna na rekach :) juz zaniosłam go do kołyski :) i narazie spi:) zobaczymy jak na długo.... o własnie piszczy !! jej... ide ululac :) i zaraz rozmowy w toku :) ide ogladac :) a juz nie wspomne ze obiadek w połowie mi stoi :) nie mam jak zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) moze ktos sie jeszcze wypowie na temat antykoncepcji po porodzie :) bo my juz jestesmy po pierwszym razie :) i z gumka to nie to samo musze wam sie przyznac nawet maz pow. ze jak najszybcjej po tab. bo juz sie odzwyczaił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........WIEK....DATA UR. DZIDZI.......IMIE.........DZIECI......WOJ MONIKADDD....23...........27.03.2010........KSAWERY....1. .......PODLASKIE Eva1977........32...........30.11.2009.........Mateusz... ..2.......OPOLSKIE Anika1502......26...........2.01.2010.........Julia..... .....1........MAŁOPOLSKIE martita__85...25...........26.02.2010.........Igor........ .1.. ........ŚLĄSKIE dobena.........29............3.03.2010........Oskar........ .1. .......WIELKOPOLSKE miki13..........25............26.11.2009.......Liliana... .....2..........SURREY teściarka......29............17.02.2010.......Iga....... .....1.........śląskie 1wute1.........26............11.09.2008.......Nina....... ...1.......małopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ze spania nici,zaniosłam do łóżeczka, pokołysałam bo jest na płozach i mały lubi to bujanie ale nie pomaga,idziemy podgrzewać obiadek bo tatuś zaraz wróci z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały też marudny ,o 13 spał ale obudził się zjadł może pół deserka i już miał usnąć ale zaczął robić kupkę ale po przebraniu i doprowadzeniu go do ładu zasnął ; Monikadd co do gumek to my też za bardzo ich nie lubimy a ja bym wolała tabletki ale nadal chcę go karmić , więc jakoś trzeba sie pomęczyć , miki 13 przyjemnego spacerku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś czytałam że są dla kobiet karmiących ale ja nie jestem do nich przekonana (nazwa cerazette ) nie wiem muszę porozmawiac z lekarzem zbyt wiele naczytałam się o tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed zajściem w ciąże stosowałam tabletki (Cilest,Harmonet) i bardzo dobrze się czułam , być może i te tabletki też mi nie zaszkodzą , tylko jak mój mąż na necie zaczął czytać o tych tabletkach o ich minusach to nawet nie chce o nich słyszeć ,więc ogólnie jestem w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilką w necie wyczytałam o minipigułce nowość w Polsce Azalia ,dla kobiet karmiących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×