Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do .........................
Zastępczy Shatynek Na WOŚ nie wolno nic powiedzieć, za to na Caritas można jechać na maksa. Więc ja pozostanę przy Caritasie, Jurkowi podziękuję- choćby z tego powodu że polskie woodstock jest państwem w państwie- bez działania prawa- i jest finansowane z WOŚP. Mimo obecności tam Buzka i Mazowieckiego małolaty jawnie chodzą nawalone alko bądź prochami- nikt nie kontroluje sytuacji wewnątrz impry. Piękna była wypowiedź uczestnika, że tam na festiwalu nikt nie pie**oli- no z polityków nikt- bo np. Mazowiecki prezentuje mruczaną przynudzankę- jest to dodatkowy powód do odlot>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> niby nie wiesz, że woodstock organizuje Owsiak dla mlodych ludzi w podziękowaniu za ich wkład w WOŚP, za to , że mlodzi ludzie nie liczą godzin, zbieraja pieniądze dla chorych dzieci, zbieraja pieniądze często w siarczyste mrozy, w deszczu, przy opadach sniegu ... Co do prawa czy Woodstock to daruj sobie, na tym juz przejechał się Rydzyk i nie udawaj, że jestes głupszy jak jesteś. Zobacz sobie ile jest nawalonych ludzi, ile alkoholu, prezerwatyw ... przy organizowaniu przez KK pielgrzymek, również na Jasną Górę Ale ty pieprzysz facet od rzeczy, ale ty pieprzysz ehhhhhhhhhh glowa boli PS Zgodne z prawem sa marsze z pochodniami Jarkacza na Krak. Przedm. Trafnie ciebie podsumowala IFTAR PRZYPOMNĘ TOBIE 06:48 [zgłoś do usunięcia] iftar Wiesz Zastępczy dlaczego WOŚP daje Ci tak po oczach??? Bo nie masz w sobie ani krzty luzu. Wszędzie węszysz (poza obszarem pisiaków który jest czysty niczym kryształ górski) nieczyste zagrywki i intencje. Nie potrafisz się wznieść ponad. Dla Ciebie zabawa jakąś durną legitymacją jest dowodem politycznego przestępstwa. Masz zbyt ciężką duszę. Chciałam napisać "i klapki na oczach". Ale nie - z tego jak zachowujesz się tutaj - jest to raczej zaplanowana obłuda. WIĘCEJ LUZU CHLOPCZE I ZDROWEGO ROZSĄDKU, bo jak na razie nie tylko się osmieszasz, ale robisz złą robotę PiSowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawcie Owsika w spokoju są ważniejsze sprawy, np dług publiczny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do długu publicznego to możemy jedynie pobawić się w obstawianie pt.: "kiedy pęknie 800 dużych baniek" ;) ja obstawiam, że do wiosny, trochę ponad 2 m-ce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ.. luźne spostrzeżenie, może ktoś tego nie widział, zajrzy przez przypadek.. i obejrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu mamy przyklad czytania
Zostawcie Owsika w spokoju są ważniejsze sprawy, np dług publiczny. owsiki są pasozytami :P długi pogrzebacz by sie przydał by sie wygrzebac z ...długu publicznie nam nie najlepiej służacego ale namieszane :P nikogo ni ma to nikt nie skrytykuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale reszte dyskretnie
przemilczasz :classic_cool: Mało, nawet nie dodasz, ze ja jestem pasozytkiem :P ale po tym :classic_cool: tak wnioskuję chyba z godz to katuję http://www.youtube.com/watch?v=BS-3rTXJc30 i musze zaczac nawadnianie organizmu bo 😭 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audycje w Kontestacji www.kontestacja.com 1) godz 21 prowadzi Kamil Cebulski 2) godz 22:15 Konserwa prowadzi kreator i jeszcze jeden słuchacz kontestacji, ale zapomniałam jego nicku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miski róznia sie
jak to lece ? mam sie poprawic? w zyciu 🖐️ ide se popłakac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miski róznia sie
to zdradz co za cudo, zes sobie na lico nałozyła :P kokosowy to kupuje prysznicowy cos tam, pachnie pozniej w lazience, ze nawet jak bak sie jakis zablaka to ginie zabity aromatem owoca palmy ale mam palme dzis:O matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glosuje na palikota:D
Do Prokuratury Okręgowej w Warszawie wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Janusza Palikota. Były polityk PO wystawił na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją legitymację poselską. Wczoraj wpłynęło zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej, a dzisiaj przesłaliśmy je do Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów" - powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie Monika Lewandowska. Dodała, że zawiadomienie złożyła osoba fizyczna, a jego podstawą było podejrzenie popełnienia przestępstwa "zbycia dokumentu stwierdzającego tożsamość". Janusz Palikot w niedzielę na swoim blogu poinformował, że zrzekł się mandatu poselskiego, a legitymację poselską przekazał na aukcję WOŚP. "Właśnie oddałem legitymację poselską. Ta książeczka, która służyła mi przez ostatnie lata, zostanie zlicytowania na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy" - napisał poseł na blogu. We wtorek wieczorem licytacja legitymacji Palikota jeszcze trwała - aktualna cena dokumentu to 8 tys. 300 zł. Licytacja ma się zakończyć 23 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miski róznia sie
a to ja takie działam ze otrebów, kefirku a pozniej zolteczko, miodek i cytrynka :P dobra bo znow zakwasze :P glinka, heehe blotko z morza czarnego jest :classic_cool: pa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miski róznia sie
odnosnie Pana co ma kota, glosu nie zabieram :P bede jedynoom osoba apolityczna tutaj :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ważne żeby wszystko się spie**oliło" owszem, to bardzo ważne, bo mamy do wyboru: a) albo rewolucja (nierealne) b) albo ukatrupienie systemu poprzez niewydolność finansową (im prędzej tym lepiej, bo i tak nas to czeka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×