Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

regres-->Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem, zatem zero myśli o paleniu :) Wiecie co? Czy to nie jest tak, że palenie jest kwestią braku zorganizowanego czasu? Zauważcie, że w momencie, gdy mamy myśli czymś zajęte i ciało, w sensie pracy ( i nie tylko), to żadna myśl nie jest związana z papierosem :) Czyli trzeba sobie umieć zorganizować czas :) U mnie, jutro, praca, później zakup huśtawki ogrodowej i stolika z krzesłami, później fitness, a później padnięcie na buźkę :) I cały dzień zajęty :) Znikam zrobić paznokcie, wszak kobieta zadbana, to kobieta zadowolna :) Buziaki i do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem zycze spokojnych i miłych snów żabko ile sie napracowałaś ale mi sie cosik nie zgadza ja mam dziś 524 dni Nie palę już 534 dni (+ 07g16m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 13891. Będę żyć dłużej o 106 dni (+ 02g50m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4896,89 zł! to jest mój bilansik, ale co tam 1 dzień to ja wytrwam i już jutro będzie ok Buziaki za tą prace Ci się należa 👄👄🌻🌻🌻🌻 śpijcie smacznie u mnie właśnie leje dziś ma być fala kulminacyjna na Warcie Mam nadzieje że ise wybronimy, że nikt nie ucierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas:) całkowicie się z Tobą zgadzam, że za dużo wolnego czasu, to pokusa na śmierdziucha. Więc lepiej sobie czas z góry zorganizować. Dobrze, że rzuciłyśmy teraz, w cieplejsze dni jest co robić np. na łonie natury:) żabko:) ja z monamas rzuciłysmy 1.05, więc mamy dziś równo po 24 dni:). Poproszę o korektę, bo zawsze to o 1 pkt wyżej w rankingu a nagrody czekają hehe. Regres:) ale ta Twoja narzeczona ma teraz z Tobą fajnie, ugotowane, posprzątane.. w takiej atmosferze to wieczory muszą być mega przyjemne. Pozazdrościć tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP - 24 05 2010 1. zlosliwiec >>>>>>>>>1871 BP 2. jovik >>>>>>>>>>>>>1661 BP 3. sadny dzien >>>>>>>>821 BP 4.neri11 >>>>>>>>>>>>> 652 BP 5. bella 1962>>>>>>>>>> 572 BP 6. ojejkujejku >>>>>>>>532 BP 7.Pachnąca aga>>>>>>>>534 BP 8. Madziuchna 04 >>>>>>500 BP 9. Regres >>>>>>>>>>>>>389 BP 10.Vonk>>>>>>>>>>>>>>>261 BP 11.Jullka 01 >>>>>>>>>>>253 BP 12. mamuska44 >>>>>>>>250 BP 13. Farbowana_lisica>>>197 BP 14. lorika >>>>>>>>>>>>>133 BP 15. Witch321 >>>>>>>>>>127 BP 16. Grace R >>>>>>>>>>>124 BP 17.kairanka >>>>>>>>>>>>97 BP 18. basiek1 >>>>>>>>>>>>69 BP 19. Bronka12 >>>>>>>>>64 BP 20. monamas>>>>>>>>>>>24 BP 20. Paulina >>>>>>>>>>>>24 BP 21. żaba >>>>>>>>>>>>>>>7 BP 22 caphirinia>>>>>>>>>>>>3 BP 23.veroniqueee>>>>>>>1 BP Czekamy na: kachna No kochani mam nadzieje ze juz jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 388 dni (+ 01g20m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 5432. Będę żyć dłużej o 41 dni (+ 12g00m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2580,56 zł! zabka ja mam 388 :D Wiellki szacun dla ciebie za ta liste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina 36 ugotowane jest ;) posprzatane jest :) ale my nie mieszkamy jeszcze ze soba ... po wakacjach sie wprowadza do mnie :D veroniqueee ZUCH DZIEWCZYNA Z CIEBIE :) powiekszaj swój wynik ,będe cie miał na oku ;) "Regres---> sex to samo zdrowie to nie wysiłek, to przyjemność" jovik nie wiem jak u ciebie z tymi sprawami :P ale u mnie troche idzie cisnienie w góre podczas takich manewrów wiec to w pewnym stopniu wysiłek :P:P:P ale tak zgadzam sie ....bardzo bardzo przyjemny :D bella te twoje 572 dni robi wrazenie :D złosliwiec co siejesz na tej swojej działce? masz jakies owoce i warzywa? pytam z ciekawosci bo ostatnio jadłem marchew z pewnej działki znajomej ....\ po prostu rewelacja , nie dosc ze soczysta to słodka bardzo :) "regres-->Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem, zatem zero myśli o paleniu" monamas ciesze sie ze sie rozumiemy :D ;) sadny dzien te twoje cyfry tez robia wrazenie :D Miłego wieczoru dla reszty bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie przywitam wieczorkiem oczywiscie dzien minal BP chociarz krazyl po glowie:) veroniqueee----tak trzymaj pierwszy dzien za Toba to dla Ciebie 🌻🌻🌻 No to ja dzisiaj skonczylam czytanie lekturki t.z.n.naszego topiku od pierwszej strony----zajelo mi to nie bagatela ale dwa i pol miesiaca-----nie siedzialam przy tym caly dzien bo wiadomo praca i inne obowiazki-----i powiem ze dzieki Wam i czytaniu przetrwalam te najgorsze chwile mam taka nadzieje ze juz nie wroca doly ktore na dzien dzisiejszy zostaly zakopane :D:D:D Pozdrawiam cale pachnace grono 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 oczywiscie ze nie wróca ... bedziesz miała watpliwosci ? "to wal tutaj jak w dym" ....pomożemy :D ;) Dobrej Nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam z wieczorka:) monamas ---zapraszam do sklepu , w którym pracuję,mamy i huśtawki i meble:D całej reszcie życzę miłego wieczora i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani oczywiście bp. Trochę musiałam Was zczytać, bo jakoś w weekend i wczoraj nie miałam czasu. Witam nowych i pamiętajcie topik ten nie jednemu pomógł w pokananiu śmierdziela. Boże jak człowiek jest szczęśliwy jak jest wolny od tego nałogu. Ja już w pracy, bo mam trochę zaległości, no ale co dajemy radę. Bo my 🌻 pachniemy my nie palimy 🌻 "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i j a Was pachnąco Dziś u nas chłodniej, ale nie pada miłego dnia bez smierdzieli i myśli o nich REgres to może zaprosisz nas na obiadek wszystkich Masz czas to ugotujesz nam coś pysznego nio lece do pracki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w piękny, słoneczny dzień :) farbowana lisica--> gdzie ten sklep? :) Cudownego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdeczni 🌼 🖐️ życzę miłego dnia BP u mnie zimno i pada deszcz chętnych zapraszam na kawę to i ja podpisze liste BP :D mamuska44 🌼 pachnaca aga 🌼 monamas 🌼 złośliwiec 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim:) miłego dnia. Czyli chłopaki dziś stawiają dziewczynom: złośliwiec>>>>kawę Regres>>>>>> obiad zmywamy wspólnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 U mnie zawstydzone sloneczko wychodzi :) Nie palimy to jest najwazniejsze 🌻🌻🌻 Zlosliwiec--kawka pyszna jak zwykle 🖐️ wszystkim slonecznego dnia zycze papaski 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To ja stawiam ciacho- z bitą smietaną:D:D Pozdrowienia:D Regres- cisnienie w górę, ale potem jakie spanie:P wiesz, o czym pisze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie jeszcze pochwale:) Nie pale juz 70 dni (+00g01min) Ilosc niewypalonych papierosow 1399 Bede zyc dluzej o 4dni (20g40min) Zaoszczedzone pieniadze 664,53zl. Jeszcze 3-y dziesiatki i bedzie 100-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) jovik---ciacho z bitą śmietaną to moje ulubione ciacho:D skąd wiedziałaś?;0 monamas----Sosnowiec,Fashion House Outlet Center,zapraszam:) wszystkim życzę dobrego dnia,u mnie znów leje chociaż rano słonko tak świeciło,że trza było okulary zakładać,heh....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężczyzna meterologiczny ? to z przodu opad , a z tyłu wiatr. Tak dla pamięci wszystkich dziewczyn. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi chłopak do szkoły i mówi do swoich kolegów: - Byłem u dziewczyny... - I co, i co??? - Waliłem caaaaaałą noc!! - Łoooł!!!! - ... i nikt nie otworzył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak przed obiadkiem sypnę jeszcze to : Jak wygląda pozycja 'na żabę'? - On leży, jemu leży, a ona rechocze... Stare ale zawsze na czasie. hi hi hi Miłego popołudnia oczywiście bp. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska--> jak miło tak poczytac kawały w pracy:D geba mi sie smiała a kolega obok patrzył sie na mnie jak na ufoludka:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos przeczuwam focha ze strony naszej żabki:P :D:D hihiiii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi do marynarskiej knajpy 90-letnia babcia z papugą na ramieniu i mówi: - Kto zgadnie co to za zwierzę... - i wskazuje na papugę - ... będzie mógł kochać się ze mną całą noc. Cisza. Nagle z końca sali odzywa się zapijaczony głos: - Aligator. Na to babcia: - Skłonna jestem uznać ... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj obiadek wsciekle glodna wrocilam regres co dzisiaj mamy w menu,slyszalam ze ty dzis obiadek serwujesz :)a teraz pyszne ciacho z bita smietana oj tak dziekuje pyszne a w gliwicach podobno dzis gradem walilo,maz kolezanki mowil,mysmy byly wtedy w pracy w rudzie,a w rudzie tylko troche chmure urwalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×