Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Cierpliwości nich najpierw weźmie ślub, a dodob już widzi oczami wyobraźni jak bawi potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Regres, zazdroszcze Ci tej bieganiny przedślubnej, bo to chyba najlepsze w tym wszystkim...:) Szykowanie się do uroczystości, te nerwy, planowanie co i jak...adrenalinka... . Jak juz będzie po slubie i weselichu to będziecie mieli co wspominać:) Licze na jakąs fotke- chociaż pół, z tej uroczystości:p Loriś- może ja pojadę do sanatorium gdzies w Twoje stron y to i może będzie okazja sie spotkac na kawce? Albo moze w rejony sadnego lub dodob?? W rejony Regresa nie pojadę bo mnie narzeczona/żona pogoni:P:P:P:P:P:P Ale mam dowciapny dzionek:P:P:P Pozdrawiam już weekendowo.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joviś To ci powiem że bieganiny trochę jest przygotowania do slubu sa mozna by powiedziec niesamowitym zabieraczem czasu Zapraszanie gosci,zakupy ciuchów i inne pierdoły :P to zabiera bardzo czas,do tego mała nerwówa przyjdzie niebawem i jestem wypełniony po brzegi adrenaliną :D Foto ? Pewnie jovik że bedzie :) wyślę,wyślę tymczasem zmykam bo trochę pracy u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob--> dzięki. Szczytem moich marzeń jest wyjazd nad morze w lipcu/sierpniu..ale czy NFZ to wie? Czyba nie i pojadę gdzie każą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też jovika się dowcipy trzmają:-D, może i racja, bo lepiej żartować niż chorować. Z grzeczności nie zaproponuję sanatorium we Fromborku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frombork...mój niespełniony wyjad, by zwiedzić "budowle" Krzyżaków czy Templariuszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik Frombork to nie Malbork, tu jest wzgórze katedralne, które budowane było przez Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chyba pokićkałam coś...teraz patrze, a Frombork to miasto Kopernika i fajne planetarium... jest po co jechać:) Ale tam nie ma sanatorium:( Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko proszę mnie tam na 3 miejscu wpisać!!!!!! jestem tu tylko coś umilkłam na chwile :P Pozd 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pachnąca mordusiak jak to "coś umilkłam", a jak by rozdawali punkty za aktywność?:-D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 15 04 2011 1. Zlosliwiec -----------2198 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT6 dzien) 2. Jovik------------------2076 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (5 lat 5 mes10dni) 3. mordusiak------------1201 BP ❤️(09 02 2008) 🌻 (3lata 2mies6 dni ) 4. Sadny dzien ---------1142 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 1 mies22 dni) 5. Bella 1962 ---------- 911 BP ❤️(29.10.2008) 🌻 (2 lata 5 mies 16dni) 6. Regres ------------- 714 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (1rok11 mies13dni) 7.Vonk --------------- 586 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (1rok 7 mies10dni) 8.Mamuska44 ------ 576 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (1rok 6mies 29dni) 9.Farbowana_lisica 563 BP ❤️(08.11.2009) 🌻 (1 rok 5mes6dni ) 10 Lorika ----------- 455 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 3 mies 4dni) 11Grzeslaw-------- 451 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1rok 2 mies 18dni) 12.Basiek1 ----------- 397 BP ❤️(16.03.2010) 🌻 (ROK 29 dni) 13.Żabka ------------- 318 BP ❤️(01.06.2010) 🌻 (10 mies 13dni) 14. dodob------------- 276 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (7 mies 1dni ) 15, Mama Vonka---- 150 BP❤️(16.11.2010) 🌻 (4mies 30dni 16.xx444-------------- 146 BP{serce](20.11.2010) 🌻 (4 mies 25dni) 17 madziuchna ------ 144 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (4mies23dni) 18 Niebieska Tecza-- 139 BP ❤️(07 12 2010) 🌻 (4 mies 8dni) 19 Jolik123----------- 102 BP ❤️(03 01 2011) 🌻 (3 mie12dni) 20Mar-pa------------- 90 BP❤️(15.01 2011) 🌻 (3 mies)🌻 21 Lokomotywa----- 84 BP ❤️(21.01.2011) 🌻 (2 mies 21dni) 22monamas---------- 66 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (2 mies 8dni) 23.Lumena----------- 36 BP ❤️(09.03.2011) 🌻 (1 mies 6dni) 24 Mama monamas 10BP{serce] (05 04 2011) 🌻 (10 dni) 25Nikosiowa--------3BP ❤️ (13 04 2011) 🌻 (3 dzień) Mordusiak nie gniewaj sie :D Skróciłam liste bo jest na niej wiele osob ktore nie odzywaja sie przez kilkanascie dni albo wiecej wiec nie wiadomo czy w ogóle wchodza na topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram lorike, bo wpisu lokomotywy w moim krótkim pobycie na topiku jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesławie- Lokomotywa i Mama Vonka sa na liscie "honorowo". Lokomotywa- mąz jednej z nas, który podjął sie próby BP, a Mama Vonka- no to juz wiesz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ja tylko tak przypomniec o sobie bo jeszcze mnie zapomnicie ;) Loriś ależ bardzo proszę :) he he wczoraj zaczelam rozpizdziaj w domu,mam wymienione baterie i zlew, ten magic co 16 lat temu montowal stare baterie zasłużył na "nobla" bo ta w kuchni zabetonowal w cholere w scianie i trzeba było kuć,dzisiaj chce jeszcze sobie pomalowac ten kont w kuchni i starczy,reszte remontow po lekku se wezme po swietach,do poprawki jeszcze mam niestety syfon,bo mi kapie w 3 miejscach i nie umie tego opanowac,bedzie musiaj muj tata sie tym zajac. dopijam kawe i spadam- solarium,sklep (malowac a walkow nie mam hi hi musze kupic) i malowansko to buziaki i do zobaczyska 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, ciepło i pachnąco całą załogę topika. Vonk te wyjaśnienia dla mnie znaczą tyle co wspólny mąż (bigamia), a mama vonka nie potrzebuje wyjaśnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzisz się ze mną sądny dzień, że jakiekolwiek zajęcie pomaga zapomnieć o śmierdzielach:-D no wreszcie dzisiaj słonecznie i ciepło u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzisz się ze mną sądny dzień, że jakiekolwiek zajęcie pomaga zapomnieć o śmierdzielach:-D no wreszcie dzisiaj słonecznie i ciepło u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej zgodze sie z Toba Grzeslaw :) jakiekolwiek tworcze zajecie pozwala calkowicie zapomniec o smierdzielach :) mnie na szczescie nie ciagnie juz od dawna,wrecz przeszkadza mi dym,dusi mnie,ale osobom rzucajacym polecam np odmalowanie mieszkania nie dosc co rece zajete mysli rowniez to jeszcze smrod po smierdzielach zniknie :) Loris ja akurat wiem ze moje mieszkanie jest fuszerancko zrobione ;/ sciany krzywe i chropowate bo nierowno i nie ladnie potynkowane,ale tynk i tak by zaczol odpadac gdybym chciala kolejna warstwe,ale powiem szczerze mam to w tyle :) najwazniejsze ze dobrze sie tu czujemy i my domownicy i nasi goscie,kiedys poloze plyty na sciany zeby ladnie wyrownac,ale narazie nie mam na to kasy niestety. wystarczylo np w lazience dac nowa baterie i juz od razu inaczej wyglada,ze nie wspomne o kuchni :) no nic pomalowalam co mialam,co nie mialam czyli siebie sama tez pomalowalam :) a teraz biore sie za sprzatanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznacie dziewczyny, że najgorszy jest ten sentyment do własnych śmieci, że nie odda tego nawet najlepszy luksus, tam gdzie za dzieciaka się mieszkało. Moje niedrzkamie też jest fatalne, jeśli chodzi o stan techniczny, ale niema jak ciasne ale własne. To wszystko gierkowska robota, wszędzie byłejakość na każdym kroku, ale cóż takie były czasy. Mnie też do palenia też nie ciągnie, ale obcy dym mnie nie przeszkadza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień, nie wierzę, najpierw pomalować się, a potem do sprzątania własnego em. Nie wierzę:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam w starym przedwojennym budownictwie ktore pamieta rok ok 1870,nie wychowywalam sie tutaj,w innym familoku dorastalam a potem na blokowisku,ale moje dzieci w tym mieszkaniu od urodzenia,niby narzekaja tak jak ja, ale je lubimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×