Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

kochani ja sie melduje ale na krotka chwileczke,jak znikne na pare dni moze tydzien to znak ze zasilacz z komputera calkiem padl i czekam na nowy :/ udalo mi sie go wlaczyc ale zaraz musze wylaczyc bo strasznie sie grzeje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Pachnąco 🌻 🌻 🌻 ,,Witaj wesoły maniek co dość już masz palenia fajek,, dobrze trafiłeś ... tutaj udało mi się pozbyć prawie 30 letniego wstrętnego nałogu palenia fajek żabko tez tak mam ...po przebywaniu w otoczeniu palących osób moje ubranie i włosy przesiąkają smrodem fajek i muszę zaraz to wszystko prać i tez zastanawiam sie jak mogłam wcześniej tego nie czuć wiem żabko że odwalasz za nas licznikowa robotę ale wybacz nie mogę odmówić sobie tej przyjemności i wkleję mój bilansik bo weszłam sobie i nie mogę się nacieszyć tymi liczbami ...zwłaszcza ostatnia linijka jest piękna Nie palę już 739 dni (+ 08g26m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 14787. Będę żyć dłużej o 112 dni (+ 22g57m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5914,81 zł! i to w dwa lata tylko ...och ileż kasy puściłam z dymem przez te 30 lat i napisze wam jeszcze że wcale mnie już nie ciągnie do fajek widocznie skutecznie je sobie obrzydziłam i mózg oczyściłam i wiem że już ani jednego macha nie mogę pociągnąć bo nie raz już tak właśnie poległam Pozdrawiam całą ekipę bez wyjątku ...całe pachnące grono 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Nie palić to coś pięknego ....to nie tylko moja mantra ale jaka skuteczna i prawdziwa Miłego niedzielnego wieczorka...pachnącego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik ...dzięki za twój wpis mam identyczne zdanie co do wyścigów musze go pokazać mojemu mężowi że nie ja jedyna nienawidzę tego.. ale to dopiero jak sie skończy to wycie i piski opon bo on nie odejdzie od tv a wycie niesie sie po całym domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik to ja świeczke ta jedną WIELKĄ dla farbowanej kupię nawet szampana chłodze a ona niech coś jeszcze mocniejszego kupi bo to okazja wielka Kurcze jak ten czas szybko leci Farbowana my już sie szykujemy na imprezkę Ja dziś też po szkole wróciłam i w domku siedziałam potem poszłam na galerię pochodzić poszliśmy na wielkie lody i do domu Deszcz pada zimno to nic się robić nie chce MIałam iść na basen ale mój karnet stracił ważność :( Trzeba wykupić nowy bo kasa została a termin się skończył 20 września Jutro do pracy, ale ten tydzień krótki będzie bo tylko 3 dni a potem czwartek i piątek wolne a w sobote szkołą ale dam radę :):):) Złośliwiec uczę sie pilnie bo hm pójdziesz na wywiadówkę jak kiedyś tu pisałeś i nie chce byś sie wstydził za moje ocenki :):):) Aj ja za miesiąc upiekę podwójnego wielkiego torta :):):) NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO 🌻🌻🌻 My tu nie palimy a pachniemy te dwa nasze motta mi się zapamiętały pamiętacie wiecej piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :D No następny dzien na torcie i ...(wy na czymś mocniejszym ja przy kawusi- bo pić nie mogę) ale warto tych tortow sprobowac bo takimi cierpieniami8 okupiony szczegolnie na poczatku rzucania a t4eraz co jeden to slodszy :D:D:D Lorika dla Ciebie pytanie od Agi 9sadny dzien) ktora jak wiemy ma klopoty z kompem :( Czy ta seria hausa jest nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek aj szaro i buro , ale dziś nasz koleżanka Farbowana lisica ma swoje WIELKIE świeto tak więc humorek nam sie poprawi gdy ona torta pokroi kiliszki nam napełni Farbowana sto lat dla Ciebie nigdy wiecej śmierdziela 🌻🌻] 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 miłego poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co w y z tym hałsem ? a macie jego plakaty na ścianach ? :P no własnie u mnie też jakoś szaro buro i nijako :( no ale to w koncu jesien ... 🖐️ dla sympatycznej całej załogi od czystych płuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch...ech...yyyych... jest! Doniosłam tego 5-cio kilogramowego torta! Pachnaca? Dawaj świeczke!! Lisica! STO LAT!!! Czekamy na Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam po weekendziwe ja dzisiaj jakas skwaszona zero motywacji do pracy maz w domku na urlopie z mlodym a mnie czekaja popołudniu impreza urodzinowa kolegi Michala (lat 5 ) niestety w centrum handlowym wiec znowu sklepy na pokuszenie :( a mialam nie wydawac pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmuska44
lisiczka dużżżżżżżżżżżżżżżżżżżo buziaków 👄 ślę w twoją stronę i życzę następnych lat bez papierosa. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -08 11 2010 1. Zlosliwiec ------------->2040 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 7 mies) 2. Jovik-------------------->1828 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 3 dni) 3.Balbina------------------> 1036BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 8 mies23 dni ) 4. Sadny dzien -----------> 989BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 8 mies 16dni) 5. Neri11 ------------------> 821 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 2 mies29dni) 6. AgaB--------------------->797 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 2 mies dni) 6. Bella 1962 -------------> 749 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 10dni ) 7. Pachnąca aga ---------->702BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 11 mies2 dni) 8. Ojejkujejku ------------>701 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies22dni ) 9. Regres ---------------->556 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 6 mies 7dni 10.Vonk ------------------->428BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 2 mies 3 dni) 11 Jullka 01--------------->421 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 1 mies 26dni) 12.Mamuska44 ---------->418 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 1 mies 23dni ) 13.Farbowana_lisica ---->395BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (ROK) 🌻 14 Lorika ----------------->301 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (9 mies 28dni) 15.Witch321 ------------->295 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (9 mies 22dni) 16 Grace R --------------->289 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (9 mies 16dni) 17.Basiek1 ---------------->237 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (7mies 23 dni) 18.Monamas -------------->193 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (6 mies 7dni) 19.Żabka ------------------->159 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (5 mies 7dni) 20. dodob--------------------118BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (3 mies 25dni) 21. Ja-ka----------------------100Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (4 mies 8dni) 22.leloof----------------------56BP❤️ (13.09.2010)🌻 (1 mies 2dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu będę jęczeć :( Byłam dziś na badaniach w klinice urologicznej i okazało się że na 98% nie mam żadnego kamienia, czyli znowu stoję w punkcie wyjścia, a boczek piłuje równo już chyba 10 -ty dzień z rzędu. Wyniki badań mam idealne, zero parametrów stanu zapalnego, usg tez super (oprócz tego kamienia - widmo) - niech mi ktoś powie co mi jest... Wracając ze szpitala miałam stłuczkę: rozharatałam bok auta na całej długości, urwałam lusterko i to jeszcze z własnej winy :o:o:O Bogu ducha winny facet w którego walnełam ma to samo tylko po przeciwnej stronie ;) Muszę przyznać że my w Katowicach mamy super oznaczone drogi, (chodzi mi tu o namalowane pasy) wiec jak tylko wjechałam w Chorzów i zaczęłam wypatyrywać na kocich łbach resztek linii i strzałek na efekt nie trzeba było długo czekać ;) To moja druga stłuczka (pierwszą mialam pare dni po odbiorze prawa jazdy, ale była znikoma), a jeżdzę 13 lat, wiec byłam pewna że znam się na robocie. Niestety nie do końca;) Tak jestem wściekła że chyba się dziś urżnę:( :O Powód do zadowolenia jest tylko jeden: ani przez chwilę w tych stresujących sytuacjach nie pomyśłałam o fajce :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisiczko, serdeczne gratulacje z okazji "roczku" :):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej farbowana_lisica 🌼 moje gratulacje za roczek BP :D z tej okazji życzę Ci wszystkiego czego tylko sobie zapragniesz :D STO!!! LAT!!! STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!! 🌼 BO NIE PALIĆ TO JEST COŚ PIĘKNEGO 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowana lista wyglada suuuuuuuper tzn twój wynik na niej:D Wiesz że jestem z Ciebie Dumna Prawda? 😘 😘 😘 Wszystkiego Najlepszego:D Vonk-- Kierowca bez stłuczki jest jak żołnierz bez Karabinu:D:D:D NA szczescie ze nic się tobie nie stalo i sukces że nie myślalas o śmierdzielu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ze świeczką biegnę na tego wielkiego torta ależ jovik sie postarałaś :):):) aj wpadnij lisica tu do nas zdmuchnij świeczkę, podziel torta, kieliszki napełnij Czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie...szkoda, ze lisica nie "dobija" do nas...:( cóż....sami zjemy tego torta:D pozdrawiam wieczornie..:) ide do łóżeczka, bo i dzien był intensywny. Zabieram swój kawałek tortu i spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI!!!!BAAAAAAAAAAAAAAARDZO wam wszystkim dziękuję👄 x milion:) jovik----torcik super,mniam ,pycha i w ogóle:D o prezencie nie wspomnę;) Regres----dziękuję również:) żabka----ja też jestem z siebie i z Ciebie dumna👄 pachnąca,sadny,lorika, mamuska,vonk, również dziękuję👄 Vonk---nie przejmuj się,czasem naprawdę nie mamy wpływu na niektóre wydarzenia.... Kochani,ja dopiero tak późno ,bo dziś w pracy inwentaryzacja i kupę roboty😠 mam nadzieję,że jutro będzie miły dzień dla nas wszystkich:) jeszcze raz serdecznie dziękuję......bez was byłoby ciężko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lisiczko- rzutem na tasme!! STO LAT i..zabieram drugi kawałek tortu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli było wczoraj słodko u nas :) dzisiaj spalamy wszystkie ciasta i torty :P Vonk - zdarza sie najlepszym , na szczescie to nie wypadek i dobrze że nic ci sie nie stało , a auto ? to tylko rzecz nabyta:) dobrze że w stresujacych chwilach nie zapaliłas fajki to oznacza jedno ...żE FAJKI JUZ CIE NIE KUSZą !!! i to jest super , takie sytuacje ciezko wypracowac ale z kolejnymi miesiacami a pozniej latami o śmierdzielu już zapominami Vonk mam tak jak ty :) w takich sytuacjach dawno temu pewnie bym wyjarał z 5 fajek na raz teraz bym nawet o nich nie pomyslał i to jest extra miłego dnia dla tubylców :P 🖐️ ( trochę bezludną wyspą zaleciało ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tubylca przystało spiłam już sok z kokosa i ubrałam spódniczkę z trzciny:P i odwalam taniec brzucha:P:P mam czym pokręcić:P:P Trochę skacowana, ale co tam!! Pierwsza rocznica lisiczki - zniosę i to:D Pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vonk nie martw sie samochod to tylko kawal zelastwa pewnie ze szkoda najwazniejsze ze tobie sie nic nie stało i ze fajki ci juz umyslu nie zasmiecaja , ja wczoraj bylam na urodzinach moich przyjaciol syna no i byl ajedna pani z epapierosem no i opowiadala ze tak chce rzucic palenie ale nie moze i ze teraz pali tylko w weekendy normalne fajki a tak caly tydzien epapierosy wiec jej zaproponowalam ze jescli jest taka zdeterminowana niepaleniem to dam jejadres topiku i wydrukuje ksiazke allana cara ona sie postukala w glowe i powiedziala ze to jakies bluznierstwa wiec podsumowalam ja ze widocznie jeszcze nie jest gotowa na rzucanie palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj nie mogłam sie tu wpisac, z rana dzis pierws\a próba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob dokładnie tak jak piszesz tamta pani nie chciała rzucić palenia ... ona tylko chciała ponarzekac jak źle jest jej z paleniem ale tylko ponarzekać;) i nic więcej ... 🖐️załoga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×