Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

No,Żabka jesteś spostrzegawcza:) Właśnie,czemu Regres jesteś REGRES? Żabko,głowa do góry:D:D:D U mnie słoneczko świeci,dom w miarę ogarnięty,biorę rower i jadę gdzieś. Ciągle mam tyle obowiązków,tzn sama sobie je narzucam,że czas spasować;) Grzesław,widzę,że dziś stuknęło Ci 660 dni BP.GRATULUJĘ🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam:) Kawa z expresu i Dolce gusto:D Dla nowicjuszki meliska, dla starych wyg BP- kawa czarna, mocna... Torcik? A bardzo proszę...WZ-etka? Prosze się częstować!! Z alkoholi polecam Malibu z mleczkiem, dla odważnych żubrówka i cytrynóweczka własnej roboty. Zaraz doniose sałatke i pieczone mięska, żabka- dieta w kąt!!! Świetujcie razem ze mną!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 05 11 2011 1. Zlosliwiec -----------2398 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 6mies 27 dzien) 2. Jovik------------------2278 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6LAT🌻) 3. Sadny dzien ---------1343 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 8 mies13dni) 4.Pachnąca Aga------1062 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 10 mies 29dni ) 5 Ojejkujejku ------- >1061 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 10 mies 18 dni) 6. Regres ------------- 915 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 6 mies 5 dni) 7.Vonk --------------- 787 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 lata 2 mies ) 8 Julka01------------ 780 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 lata 1 mies 22 dni) 9.Mamuska44 ------ 778 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2LATA1 mies 19 dni) 10 Lorika ----------- 659 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 9 mies 24 dni) 11Grzeslaw-------- 655 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 8 mies 20 dni) 12. dodob------------- 479 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 3 mies 21dni ) 13 kaja_------------- 414 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (ROK 1 mies18dni) 14.xx444-------------- 353 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (11 mies 15dni) 15 madziuchna ------ 347 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (11 mies 13 dni) 16monamas---------- 269 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (8 mies 28dni) 17Mariola18-----161 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (6 mies 9 dni) 18 Trufelka------ 88 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (3 mies 5dni) 19@gusia-------->73 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (2 mies 12 dni) 20.Żabka -----65 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (2mies 5 dni) Jovik 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a co nalezy Ci się taki bukiet ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 05 11 2011 1. Zlosliwiec -----------2398 BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 LAT 6mies 27 dzien) 2. Jovik------------------2278 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6LAT🌻) 3. Sadny dzien ---------1343 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3lata 8 mies13dni) 4.Pachnąca Aga------1062 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (2 lata 10 mies 29dni ) 5 Ojejkujejku ------- >1061 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(2 lata 10 mies 18 dni) 6. Regres ------------- 915 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 LATA 6 mies 5 dni) 7.Vonk --------------- 787 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 lata 2 mies ) 8 Julka01------------ 780 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 lata 1 mies 22 dni) 9.Mamuska44 ------ 778 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2LATA1 mies 19 dni) 10 Lorika ----------- 659 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1rok 9 mies 24 dni) 11Grzeslaw-------- 655 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 rok 8 mies 20 dni) 12. dodob------------- 479 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 3 mies 21dni ) 13 kaja_------------- 414 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (ROK 1 mies18dni) 14.xx444-------------- 353 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (11 mies 15dni) 15 madziuchna ------ 347 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (11 mies 13 dni) 16monamas---------- 269 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (8 mies 28dni) 17Mariola18-----161 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (6 mies 9 dni) 18 Trufelka------ 88 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (3 mies 5dni) 19@gusia-------->73 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (2 mies 12 dni) 20.Żabka -----65 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (2mies 5 dni) Jovik 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a co nalezy Ci się taki bukiet ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtórzyło mi się dwa razy to z radości :D Jovik JESTES WIELKA ❤️ jesteśmy z Ciebie bardzo dumni:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś mi sie tak napisało z duzych liter :) o jaaaaaaaaaaaaaaaaaa JOVIK 6 LAT MA :D JESTES WIELKA !!!!!!!!!!!!po prostu 🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Wszystkich serdecznie.Nowicjuszom życzę wytrwałości duuuużo silnej woli. Nie palę 351 dni = 50 tygodni i 1 dzień dokładnie. W niedługim czasie będzie rok. Dziwne ale znów ciągnie mnie do papierosa.Tym razem nie skuszę się.Szkoda by bylo zaprzepaścić dni PB. Życzę Wam spokojnej Niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie 🖐️ przed chwilką wróciłem z ryb :D a tu szykuje się impreza do białego rana :D jovik 🌼 dziś jesteś WIELKA :D dumni jesteśmy z ciebie 🌼 jovik dla ciebie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 wznoszę toast i stukam się z Tobą lampka szampana 101 !!! lat !!! 101 !!! lat !!! 101 !!! lat !!! i nigdy więcej śmierdziela 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 jovik 🌼 wydaje się ze nie tak dawno zaczynaliśmy a tu już 6 lat nam minęło huraaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jovik----gratuluję 6lat i życzę dalszych lat nie palenia...🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ps.a jakieś ciasteczko zostało dla mnie czy juz koniec imprezki:( grzesiu----oj tam oj tam....nie wazne jak sie pisze wazny jest przekaz :P :P :P :P dla reszty----👄👄 spadam na spacer z piesiem i do łóżeczka bo jutro do szkoły i popoludniu na praktyki :) kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:) Jovik przyjmij ode mnie gratulacje za 6 lat nie palenia. Żabka dzięki za listę, małymi kroczkami zbliża się moje 2 lecie, ale jeszcze szampana nie mam:( Monamas ale ci zazdroszczę:-) Madziuchna wybacz mi za poprawianie 👄 Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik taka duża nam się zrobiła do szkoły łobuza trzeba wysłać wszak to sześciolatek:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułam w kościach,że jakaś imprezka,więc już jestem! Jovik To cudny wynik-6 lat!!! Jesteś super kobitka,dajesz wzorowy przykład. 🌻👄🌻❤️🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Melisę lubię,ale kiedyś bardzo lubiłam malibu,mmmm,więc wirtualnie,a jak, wypiję z przyjemnością-Sto lat Jovik👄👄👄 Żabka Dziękuję za listę🌻👄❤️ Duma mnie rozpiera,że nie palę :D i że mam takich przyjaciół:D xx444 To niedługo u Ciebie bawimy się:):):) A niech sobie ciągnie,przecież Ty nie dasz się!Teraz wszyscy ślicznie pachniemy:)) Złośliwiec No tak,bawimy się do rana;) łał,już kawał czasu znacie się:) Madziuchna ale zapracowana jesteś;) Tobie też kolorowych i pięknych snów:) Grzesław Pewnie,że musi być szampan,cieszę się na te imprezki z Wami;););) Kaja_ 👄 Do jutra,do porannej kawy,kto będzie pierwszy to ją zaparza,bo nie wiadomo jak to będzie z samopoczuciem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka śpiochy :):) Proszę częstujcie sie kawką,herbatką i szarlotką z bitą śmietaną :D a jak ktos ma kaca to kawka z cytrynką lub mineralna,cola też się znajdzie :D Życzę wszystkim smacznego :) a ja spadam do szkoły... Miłego dnia załogo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już nie śpię :) i chętnie sie z toba madzia napije herbaty :) niedzielnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja już jestem,kac słaby,więc poproszę kawę i szarlotkę,Madziuchna;) Żabko,wczoraj stuknęło mi 74 dniBP,południe przyjęłam za godzinę W. Udanej niedzieli🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam kochani za życzenia:) Wczoraj balowalam, mąż zaprosił mnie do restauracji na kolacje, skończylo sie tańcami :D Dzis ból nóg ale i fajne wspomnienia!!! Świetowalam w głębibducha moje 6 lat i tak pomyslałam o nas, naszym topiku,że moze kiedys wreszcie uda nam sie spotkać na takiej bibie:) Pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik------wspaniala rocznica :) gratuluje u dzieci w pokoju wlasciwie skonczylam tzn pomalowalam caly pokuj,wczoraj do drugiej w nocy skladalismy z bratem meble,jutro jeszcze ta szafe z ikei przywioza,musimy jeszcze tylko ogarnac bajzel,czesc rzeczy sie nam nie miesci w tych mebelkach,trzeba to jakos rozplanowac.Ja nie wiedzialam ze az tyle rupieci mi sie nazbieralo za te lata.Wywalilam tyle ze to historia swiata.Dzis chce zaczac kuchnie,ale na spokojnie,po powrocie z obiadku u rodzicow,po tych dwoch dniach wszystko mnie boli,ale jak patrze to efekt jest zadowalajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze szkoły :) było super...zrobili nam fałszywy alarm i pierwsi uciekliśmy ze szkoły ale zamiast na miejsce zbiórki na boisko szkolne to my w drugą stronę....strazak się smiał aż boki zwijał...ale co cała klasa(która niejest zgrana jak się okazało) uciekla :P w następny wek mam praktyki(wolontariat) w hospicjum :D a za dwa tyg.w sobotę idziemy do kina na film "Bitwa Warszawska 1920" 3HD ale ja nieidę a w niedziele wyklady i praktyki... a od 28.11-2.12 mam praktyki w Domu Pomocy Społecznej od 7:30-15:30 a później biegnę do swojej pracy do 22iej :) Pozatym chwilę posiedze nadrobię notatki i spadam spać :D jutro 4:30 pobudka :( a gdzie się podział zlosliwiec i grzesiek :) odezwijcie się... dzisiaj cisza na tym topiku bo jovika imprezie :) jovik----masz rację kiedys mi też przez myśl przeszło jak by było gdybyśmy sie spotkali wszyscy w jakiejś knajpce tak na zywo... :P kolorowych snów...👄 dla kazdego z osobna 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Zapraszam na kawę;) Madziuchna,Ty już dawno po kawie i na nogach,to przesyłam 🌻🌻🌻 Mi szykuje się szalony tydzień,bieganina,wyjazdy,uff,a jestem w trakcie jesiennego sprzątania kuchni,bo potem ta rewolucja u dzieci w pokoju. Słoneczko pięknie świeci,piję kawę,rozmawiam z Wami,pachnę -no,dla mnie to szczęście❤️ Dla wszystkich🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pachnąco 🌻 jovik...spóznione ale szczere gratulacje za te piękne 6 LAT 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 zazdroszczę Ci !!! a niech by mnie nogi bolały ...potańczyłabym Pozdrawiam serdecznie całą pachnącą ekipę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wpadam sie przywitać, Sama nie wiem co sie ze mna dzieje. Myślałam że moje odchudzanie jest jedynie kwestia zadbania o siebie, lecz słowo daje chyba przeginam. Wiecznie szukam diety która mi pomoże zrzucic te wstretne kg, cwicze po godzinie dziennie na steperze i twisterze, mysle o kupnie rowerka stacjonarnego i urzadzenia do mierzenia kroków. Zrobiłam tabelke i co tydzien sprawdzam ile cm jest tu i tam, na wage staje codziennie... trzymam scisła diete. pije na okrągło czerwona herbate. bmi mam w normie jedynie za duzo tkanki tłuszczowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabcia ale ze co? Tkanki tluszczowej nie mozesz zrzucic?silownia i jeszcze raz silownia,tylko w taki sposob mozna najszybciej pozbyc sie tkanki tluszczowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×