Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dziewczyny nie wiecie czy mozna brac rutinoskorbin w ciazy? albo cos stosowac na to zeby nie miec zylakow i zeby nogi tak nie bolaly? :( Bo bola strasznie i sa spuchnięte :( mam skłonnosc genetyczna do zylakow :( a jednak chcialabym ich uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angfr56
Z tego co się orientuję to mozna, ale najlepiej skonsultować to z lekarzem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figunia nie mam pojecia...nie pomoge..czytalas gdzies na forum moze znajdziesz w googlach podobny temat...ja dzisiaj rano robilam kolejny test tym razem elektroniczny, pokazal mi PREGNANT 2-3 czyli 4-5tydzien wg ulotki:) wkrotce ide zapisac sie na pierwsza wizyte u lekarza...bety nie bede robic bo juz nie czuje takiej potrzeby teraz...a w 6 albo 7 tygodniu pojdziemy do polskiej kliniki:) zobaczymy co jest grane! a jak tam inne dziewczyny>??? jest wiecej lutowek???? piszcie cos!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) mam termin na 1 lutego:) więc chciałabym do Was po cichu dołączyć. Mam już starszego synka - Michałka, który w dzień matki skończył 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ania, gratuluje synka i ciazy kolejnej:) Figunia dzieki....a jak Ty sie masz??? jakies objawy mecza?? mnie nic, no moze poza zgaga chwilami straszna;) i budze sie wczesnie rano okolo 5 i juz nei moge spac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie:) Staraliśmy się już kilka miesięcy o Bobaska i na teście wkoncu pokazało się dwie kreski:) Pierwszy test zrobiliśmy pierwszego dnia spodziewanej miesiączki ale ja nic na nim nie zauważyła strasznie byłam zła że nic nie wyszło ale mój mąż zobaczył bladziutką kreseczkę:)) wczoraj powtórzyliśmy test i druga kreseczka była już bardziej wyrażna:))) dziś próbowałam dodzwonić się do mojej gin ale nie miałam szczęśćia:( Juz sie nie mogę doczekać. Jak wasze samopoczucie, bo ja nie mogę spać w nocy ciągle się budzę a wcześniej nigdy tego nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja:) wyglada na to że jestem w ciązy :) okres powinnam dostać 3 ciego ale już 26 zrobiłam test i pokazał mi 2 kreseczki potem kolejny i kolejny i we wtorek skoczyłam do ginekologa swojego który zobaczył na razie tylko kropeczkę ale na szczęście w macicy, następna wizyta 14 czerwca, mam nadzieje ze zobaczę juz serduszko to mnie to uspokoi bardzo. O mnie... jestem juz mama 3,5letniego Natana w 2008 miałam ciążę pozamaciczną jedna i druga ciąża była z pirwszego strzału no i po 2008 zaczeły sie schody odkad moglismy (6 miesiecy po operacji) zaczelismy sie starać i nic az w styczniu tego roku poszłam do ginka bo to był ponad rok bezowocnych starań. Dostałam masę hormonów do badania na kilka miesięcy. Po tem znów konsultacja u ginka no i potwierdziło sie że jeden jajnik mam policystyczny a drugi nie zawsze ma owulację. Lekarz zaczał mi stymulowac owulację i sie nam udało, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze z ta ciążą. Objawy ciązy to standardowo tkliwośc piersi i zrobiły sie migiem wiiiielkie, wielkibrzuch który zazwyczaj jest płaski no i bóle macicy, teraz mineły na szczęście bo było to nieznośne. Coś zaczyna mnie tez mdlić co mam nadzieje nie bedzie upierdliwe.Do tego jestem mega senna co mnie irytuje strasznie. To tyle o mnie.Zmykam korzystac z pogody które mam nadzieje i u Was jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figunia wg mnie mozesz łykać ruti***** spokojnie, jednak to tylko moja opinia. Lepiej skonsultować z medykiem łykanie jakichkolwiek preparatów lub tez z farmaceutą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie nowe lutowe mamy! Figunia - tak jak dziewczyny wyżej radziłabym Ci skontaktować się z lekarzem, albo może pomyśleć o jakiejś maści na problemy z nogami (tylko nie wiem na ile takowe są skuteczne). agi - witaj w klubie męczącej zgagi;-/ mnie też ona gnębi, właściwie cały czas (ale i przed ciążą miałam wrażliwy żołądek). Podobnie jak Ty też zaczęłam się wcześniej budzić, gdzieś o 4-5. Jakoś przymuszam się do dalszego snu, a jak już jest prawidłowa pora do wstawania to spać mi się chce strasznie;-/ Poza tym z całą resztą ok. Planuję na przyszły tydzień usg - może już serduszko będzie widać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszzka witaj, ja tez mam problemy ze snem, tzn w nocy spie ale budze sie baaardzo wczesnie4-5....moze z nadmiaru wrazen:) Ptyska gratuluje ciazy i synka:) z Twoimi problemami to chyba sukces:) ja tez bym chiala juz sprawdzic czy kropka jest tam gdzie trzeba! Troche zaskoczona zgaga, zatwardzenia- sorry za szczegoly:) ale teraz pije duzo wody ponad 2 litry diznie i troche pomaga na te dwie przypadlosci....teraz jest mi troche niedobrze...ale doslownie odrobine:) wciaz blakaja mi sie obawy po mojej zmartwionej glowce....ale musze sobie pierdolki wybic z glowy...musi byc dobrze...! Wam tez wszytskiego dobrego na poczatku iazy zycze:) macie juz terminy mniej wiecej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniej więcej termin wypada na 10.02:) ale musi to jeszcze potwierdzić moj ginekolog:) Jestem ciekawa czy od razu mówicie o ciąży najbliższym czy czekacie na odpowiedni moment, bo my postanowilismy poczekać do pirwszej wizyty u lekarza ale nie wiem czy wytrzymam:) Pozdrawiam wszystkie Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka j aokolo 14 lutego, ostatnia @ mialam 10 maja:) Moze glupio zrobilismy ale powiedzielismy najblizszym osobom. Moj tata czekal na tak wiadomosc prawie 5 lat:) od slubu mniej wiecej:) nawet gdyby cos tfu tfu, to mam swiadomosc, ze wiedza i choc troche cieszyli sie a poki co sie ciesza:) nie moglam wytrzmac i tyle;) a Ty rob jak chcesz, moze bedziesz bardziej wytrzymala niz ja:P buziaki na noc....Wy pwnie juz spicie. ja jestem w Uk wiec tu mam godzine wczesniej:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) jak samopoczucie....ja nie czuje ani mdlosci ani bolow brzucha, ani piersi...zaczynam sie martwic czy wszystko ok, ale wiem, ze bywaja ciaze bez szczegolnych objawow na poczatku, moze to wszystko przyjdzie do mnie:) nie panikuje, nie wskazana jest panika i stres. zabieram sie do pracy i zycze milego dnia, bede zagladac oczywiscie od czasu do czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Witaj Agi...dziekuje kochana za linka;):):) JA tez chetnie do was kochane dołacze;) ja mam termin na 2 lutego:):):) BYłam juz u gin sprawdzic czy fasolka sie dobrze zagniezdzila i wszystko jets ok, zrobilam tez Bete i tez jest ok:) teraz 21.06 mam usg i ma juz bic serduszko:):) Takze mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:) Tym bardziej,ze staralismy sie z mezusiem ponad 15 cykli.... Pozdrawiam wszystkie mamusie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Niestety mnie mecza mdłosci, piersi mnie tak bola ze nie raz z bolu to az łzy mi cisna do oczy, ale to fakt sa wieksze;P:P:P:P:P:P co mnie cieszy, pobolewa mnie tez podbrzusze dołem czasami..... mam zgage....i jem jak opetana nalesniki:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
Gratulacje! jesli mi sie udalo tez bedziev luty 2011 ale dopiero za 5 dni tescik robie to juz 4 miesiac staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
elcia uda sie na pewno.3mam kciuki mocno:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
figunia mozna brac rutinoscorbin bo ja teraz biore bo mam lekkie przeziebienie, 3x1... tabletcce....gdybyscie mialy jakeis bóle głowy, cokolwiek was meczylo mozna tez brac apap ,ale ten zwykły, nie extra!!!!!...ale jezeli umeicie wytrzymac bez przeciwbolowych najlepiej nic nie brac..... BYłam u gin i powiedzial mi wlasnie ze to wolno brac..... gdyby były jakies powazniejsze dolegliwosci, np.katar,kaszel,etc mozna wziasc leki homoepatyczne...ale to wszystko juz po konkretnej konsultacji z lekarzem:)sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia1984
dam wam znac po tescie cz sie udalo tym razem mam dobre przeczucia ze takze zostane mama luty 2011 narazie jetem mama styczne 2010 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy:) ja z moim maleństwem spotkam się w mikołajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
to juz zawsze cos;):)buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
dmmb no to super;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radosna witajm, zrob sobie czarnego nika:) bedzie lepiej wygladac...elcia trzymam kciuki! dmmb gratuluje..:) radosna a od ktorego tygodnia pojawily sie u Ciebie mdlosci i tak mocno zaczely boelc puiersi? ja dopiero jestem jakies 3 dni po terminie @ testy wyszly pozytywne itd..ale nei mam objawow:) troche mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam mdłości i jedyne objawy to ból piersi taki masakryczny jak nosiłam miseczke B to już mam D a niby piersi rosną do 3 miesiąca :) nie mam jakiś smaków tylko odrzuciło mnie od jajek i mięsa :) A tak pozatym czuję się dobrze :D:D:D Tylko nogi trochę bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
Agi kochana ja zrobilam test swoj domowy gdy @ spozniala mi sie 4 dni ... potem przez dwa kolejne dni powtarzałam testy tej samej firmy... z kazdym dniem ta kreseczka była wyrazniejsza..... potem polazłam do gin...i ta po badaniach powiedziala,ze jest zagniezdzone jajeczko w macicy,ale nie wiele było widac bo to 4.5 tygodnia.... Jezeli chodiz o mdłosci i bóle piersi...piersi bolały mnie juz od dobrego tygodnia przed tym jak zrobilam 1 test-myslałam ze to na @ wiec nie przejmowałam sie tym, ale potem jakos tak przy kapieli zwrocilam uwage ze i sutki mam jakies duze, i brodawki takie ciemne, i ze cos zaden stanik mi ledwo pasuje.... kolejna oznaka bylo to ,ze nie mogłam patrzec na pomidory, ciagle byłam zmeczona,senna.... mdłosci mi sie zaczeły jak zaczełam 6 tydzien... zgaga mi juz wczesniej dokuczała tak od 5 tygodnia.... kochanie nie masz sie czym przejmowac, moja bratowa nie miala zadnych dolegliwosci w ciazy...jakby nie to,ze z kazdym miesiacem miala wiekszy brzuszek nie wiedziala by ze jest w ciazy..... Tym bardziej,ze kazda z nas jest inna, i ma inny organizm,ktory moze inaczej reagowac na nowa sytuacje jaka jest u ciebie w brzuszku:):):) Mysle moja droga ze nie masz co sie schizowac i obawiac;):) Jeszcze bedziesz chciala by tych objawow nie miec:P:P:P wiem co mowie, nie raz jak mnie wezma mdłosci , i to nie raz jak jestem np. w sklepie to co wtedy...wylatuje prosto na trawnik na chodniku...to ci checa:P:P:P:P poza tym duzo spie, potrafie przesapc caly dzien i noc...chodz w nocy tak kolo 3-4 sie budze nie raz ..... poza tym nic wiecej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosna JUZmama
agi poza tym piszesz ,ze jestes 3 dni po terminie @, i kochanei ciazulka jets bardzo jescze mala i moze to byc naturalne ze nic nie odczuwasz:):):) gdyz w brzuszku jest tylko pecherzyk, ktory teraz czekana rozwoj.... twojego malenstwa;):):) takze nie boj zaby...mysle,ze jezeli cie to uspokoi idz do gin sprawdzic czy wszystko ok, czy jajeczko jest prawidłowo zagniezdzone, bo to jest wazne, czy je juz widac, i czy masz odpowiednie PH pochwy-czyli prawidłowe srodowisko,ktore podtrzymuje ciaze:):) Mi tak tłumaczyła moja gin, ze PH jets bardzo wazne,gdyz złe srodowisko PH w pochwie moze zaszkodzic rozwijajacej sie ciazy... wiec ja poszłam to pobadac no i zrobiłam sobie BETE zeby wiedziec czy ciaza sie rozwija...bo to jest najbardziej wiarygodne... i jestem na razie spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×