Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość

samotni rodzice

Polecane posty

Witam dziewczynki u mnie nawet dzisiaj słonko zaczęło się przebijać z za chmur. do Katowic mam nie daleko więc może uda się spotkać odezwijcie się na gg 23302023 coś wymyślimy Kama masz rację wszystko przed nami nam też się należy trochę słońca :) miłego dnia pomimo wszystko Wam życzę 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie tylko ja mam czas wpaść tutaj w czasie pracy haha. dzisiaj powinnam mieć już internet w domu mam nadzieję więc pozakładam te wszystkie skype i gg i będziemy w stałymmmmm kontakcie wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem narazie tu czekam na Was kobiałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) U mnie rano było strasznie zimno a teraz słonko wyjrzało więc jest troszkę przyjemniej. Ja też jeszcze chcę dołączyć do tych którzy nie lubią świąt ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Robi nam się nie zła grupa tych co nie lubią świąt. Ja niestety nie mam zainstalowanego gg bo jakoś tak nie korzystam. No ale jak za chwilę tylko tam będzie można z Wami pogadać to normalnie zainstaluję. Miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnwyspa
To ja też się dołączam, bo od jakiegoś czasu nie lubię świąt. Zawsze była cała rodzina a teraz niestety trzba dzielić się dziećmi i nie jest jak dawniej. Życzę wszystkim dobrego wypoczynku w ten dość chłodny, ale słoneczny dzień (u mnie taki właśnie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnwyspa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny wieczorkiem Mnie się udało dopiero teraz, bo moje słonko się pochorowało Widzę że grono nielubiących święta się powiększa, Może razem znajdziemy jakiś sposób, żeby choć trochę to zmienić U mnie nawet słonko wyszło z za chmurek, ale nacieszyłam się nim tylko jak jechałam do kościoła i na wybory , bo resztę dnia przesiedziałam w domu. Kama tutaj też możesz z nami gadać, w miarę jak mam czas to się pojawiam Spokojnej nocy dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich nie wiem jak u was ale u mnie chyba zbliża się śnieg. słonko uciekło, tylko na niebie same chmurki moja już się nie umie doczekać śniegu a mnie czeka dodatkowa praca przy odsnieżaniu, ale nawet to lubię :) miłego dnia wam życzę 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie dzisiaj dzionek nawet szybciutko zleciał. Właśnie wrócilam z biegów, ale w deszcz jakoś tak mało przyjemnie się biega :-( No cóż ja tam wolę śnieg niż takie ni to pada ni nie. Ale jeszcze nas pomrozi. Miłego wieczorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem Kama podziwiam za to bieganie, wytrwała jesteś Na jutro u nas zapowiedzieli śnieg, brr ............ Macie już kupione prezenty dla dzieci na święta ? Jakieś pomysły Ja zawsze kupuje coś do myślenia , w tym roku puzzle, coś do czytania i coś do zabawy.Pozdrawiam cieplutko 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ale nam przymroziło, ale już wolę ten mróz niż deszcz i wiatr. Ja właściwie nie mam problemu z prezentami dla mojego syna bo on toleruje tylko klocki lego. Wybiera je sam, bo ma tego za dużo żebym mogła sama kupić coś i trafić że tych klocków jeszcze nie ma. Świętami narazie się nie interesuję wogóle jak już pisałam to nie mój klimat, właśnie wtedy czuję się najbardziej samotna więc jak mi się mogą dobrze kojarzyć. Teraz z innej beczki macie jakiś dobry sposób żeby pomóc dziecku w koncentracji? Ciężko z tym u nas, a przez to że mój syn nie potrafi się skupić na lekcjach dostaje niższe oceny z rzeczy które rozumie i z którymi generalnie nie ma problemu i mógłby mieć lepszy stopień. Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kamo chyba same tu zostałyśmy, u mnie wczoraj jeszcze była zima, dzisiaj jak jechałam do pracy została tylko w okolicach Zbytkowa, niedaleko Żor. Tam było najzimniej i widać wszędzie śnieg. U mojej córy w zerówce pani znalazła sposób na koncentracje u dzieci. Na początku zajęć zawsze porządnie je wymęczy, na dworze, na sali gimnastyczne i potem spokojnie siedzą i słuchają. Ja jak chciałam ,żeby coś robiła np zadanie domowe to pierw się z nią bawiłam , tak żeby się wyszalała. Aha i zawsze wieczorem pijemy melisę, jest wtedy spokojniejsza. Twoja pociech trochę starsza, więc nie wiem czy podziała miłego dnia i posyłam trochę słoneczka, bo ładnie świeci u mnie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Skąd Ty bierzesz te rączki i te kwiatuszki? Ja też chcę. Nad tą meliską muszę pomyśleć. Mój syn w sumie pogorszył się w zachowaniu kiedy mąż się wyprowadził. Być może było by inaczej gdyby się regularnie z nim spotykał a on pokazuje się jak mu się przypomni i nawet nie dzwoni. Trochę jestem zaniepokojona bo Kamil właściwie o niego nie pyta, ale psycholog stwierdziła że on jest pewnie zazdrosny że inni mają tatę przy sobie a on nie i że też może się wstydzić że ma taką sytuację. Tą meliskę chyba też zaczniemy pić :-) Idę zaraz pobiegać choć mi trochę noga odmawia posłuszeństwa, ale może zacznie ze mną współpracować ;-) Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama35
Witaj Kama Tu masz rączki i buźki i nie tylko ;) http://forum.o2.pl/emotikony.php Moja też nie pyta i nie chce się widzieć ze swoim ojcem, ale widzę, że czasami jej go brakuje, a może jak ty piszesz nie potrafi zrozumieć tego że inni maja i tatę i mamę. Szczególnie jak gdzieś wychodzimy gdzie są pełne rodziny. Dzisiaj byłyśmy w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze - coś fajnego dla dzieci, szczególnie tych które jeszcze w niego wierzą. A dla dorosłych do obejrzenia wspaniałe świetlne dekoracje. Obu nam się natomiast podobała parada postaci z bajek przez którą "zostałyśmy porwane" U nas melisa naprawdę daje super efekty, ale wiadomo że trzeba było na nie trochę poczekać Miłego wieczorku i spokojniutkich snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Chyba wszystkich zasypało:-( Oj zima nam dała popalić a jeszcze tak naprawdę się nie zaczęła. Czas zakupić nowe sanki. Moje dziecko już górki zaliczyło. Ja nie wiem skąd te dzieci biorą tyle energii? Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
Witajcie Dawno mnie nie było, pozdrowienia serdeczne dla wszystkich nowych i "starych" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja TATA
i nadal nie wiem dlaczego jestem cały czas po weryfikacji pomarańczowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy! Witamy! Co tam u Ciebie Tato? My tu jakoś tak same z samodzielną mamą:-( Czasami ktoś zajrzy i znowu ucieka. Tak myślimy że albo doba za krótka i zwyczajnie czasu wszystkim brak albo już nie są samotnymi rodzicami i mają czas tylko na miłość :-) ale za to to ja akurat kciuki trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z zasypanych gór Koamo mnie też zastanawia skąd te dzieciaki maja tyle siły kiedyś znajomy stwierdził, że są chyba na baterie, ale takie co się nie wyładowują. Mnie znowu zasypuje i czeka perspektywa odśnieżania. Dobrze że to lubię. Odśnieżamy razem z moim słonkiem, kupiłam jej taka miniaturową łopatę do śniegu. Ale ma zabawę. Kiedyś robiłyśmy też babki ze śniegu. Ja tata fajnie że zajrzałeś :), co słychać? trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam samotnych rodziców! Miło jest trafić na forum tak bliskie sercu. Jestem mamą 12 letniej pociechy.Trudno jest być dobrą ma tką,kiedy nie ma się wsparcia bliskiej osoby,mnie również przerażają zblizające się święta,jak je przeżyć?Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) U mnie wreszcie słoneczko świeci... dopiero od niedawna jest śnieg, a ja mam go już dość :( sabunia12 - fajnie że jesteś Mikołajki już przygotowane ? Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Ale ten mróz daje popalić, normalnie zamraża:-( No tak jak tu już większość z nas pisała cięzko jest w święta no ale takie życie musimy przez to przebrnąć nic nie przeskoczymy. Ale wszystko przed nami może święta za rok będą dla nas bardziej radosne. Może los to właśnie dla nas samotnych szykuje rok pełen niespodzianek. Pozdrawiam Was bardzo cieplutko:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich Przeglądając sieć pod kątem co mamy zrobić ze sobą w następne święta trafiłem na forum. Musze wam powiedzieć że to już nasze drugie samotne święta i sylwester ... i jest to czas gdzie szukamy i szukamy i potem znowu jesteśmy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie!Święta tuż,tuż a mnie się nie chce nic robić,żadnych porządków,przygotowań.Najchętniej przespałabym te święta.Boże Narodzenie to piękne święta,ale nie dla mnie kiedy trzeba udawać radość ,uśmiechać się dla córki.CHCE SIĘ WYĆ,PŁAKAĆ TO DELIKATNIE POWIEDZIANE.SAMOTNOŚC JEST OKRUTNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×