Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

oRunia jest maluśki zgrabniutki i taki ładniutki...ale chwila moment i urośnie i będzie jeszcze ładniejszy ;)super że powklejałyście swoje zdjęcia...raz na jakiś czas mozemy zrobić takie zestawienie porównujące hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELWIR_A Ja też nie wiedziałam jak się liczy te tygodnie, i jak 2 tygodnie temu znalazłam się w szpitalu spytałam lekarza jak to się liczy, bo akurat byłam w 16t4d czy to już 17, a on do mnie, że Ja dopiero kończę 16 idzie mi 17, on fajnie mi powiedział to jak Pani dziecko będzie mieć 6 dni to powie Pani, że idzie mu drugi tydzień. Trzeba obiec cały tydzień, aby stwierdzić, że on minął. Mnie mówił to ordynator ginekologi. ORUNIA, ale się wypiełaś pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Kazda ma tak fajny brzuszek,ze aż chce się je oglądać:) Fajnie się patrzy jak brzuch rośnie bo wiemy,że dziecko coraz to większe jest i z dnia na dzień coraz bliżej do dnia narodzin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, dziewczyny sliczne brzuszki, takie jestescie szczuplutkie, ja dzis jak spojrzalam w lustro nie moglam uwierzyc taki mam duzy brzuch, wydaje mi sie ze mi rosnie z dnia na dzien, co do ruchow dzidzi to tez jest zalezne jak umiejscowione jest lozysko, bo jesli z przodu ruchy nie sa tak odczuwalne, tygodnie liczy sie tak jak pisze Elwir_a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi dziś sąsiadka opowiadała o swoich 2 porodach...ale tak ze szczegółami...masakra;/ten ból jest chyba najbardziej przerażający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oRunia
wypinam brzusio na maksa :) we wtorek usłyszałam od kuzyna - eeee no myślałem, że już coś widać, a tu nic. No chociaż, poczekaj ... Ty już wklęsła nie jesteś :) cokolwiek by to znaczyć nie miało :) zresztą wczoraj wieczorem byłam z moimi przyjaciółkami w knajpie i tak się objadłam :) że brzusio musiał wyskoczyć ;) aha no i melduje, że w dwa tygodnie przytyłam pół kilograma - nareszcie coś!!!! jeszcze trochę i osiągną wagę sprzed ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaat34 prosimy prosimy i się nie wstydzimy tytlko wklejamy brzuszek;)skoro jest taki duży to pochwal się nam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez pytałam lekarza i on powiedział ze lekarze operuja zawsze zakonczonymi tygodniami, czyli wg lekarza jestem w 21 tygodniu, ale poprawnym jest tez stwierdzenie w 21tyg i 3 dniu ze jestem w trakcie trwania 22 tygodnia....poza tym jak policzysz sobie "na piechte" to wyjdzie Ci dokładnie ze ja masz 16t4d to te 16 jest skonczonych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oRunia Ty się cieszysz że przytyłaś a ja nie wiem co zrobić żeby tak szybko nie tyć;)co za paradoks no nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko napisałam co lekarz mi powiedział, bo nigdzie nie mogłam znaleźć wytłumaczenia jak to się wreszcie liczy :/ jak lekarz pisze to mówię ile tygodni i dni i niech sami po swojemu liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie mamy cudne brzuszki jedne sa mniejsze inne wieksze ale wszystkie jestesmy super ciężarowki;p piekne i wogule ihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 16 tygodniu miałam 5,5 na plusie, teraz to pewnie z 7 :( tak staram się dbać, a tyje mega szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na początku sobie folgowałam z jedzeniem...mój M to non stop mnie do Mc Donalda wyciągał;/ale od pewnego czasu staram się jeść zdrowiej ( co nie znaczy że super zdrowo;)ciekawe ile przytyję...bo np. jak jakaś kobieta tyje 30 kilo to się wydaje tak mega dużo...ale nie wiadomo co nas czeka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam brzuszek dość mały jak na 21 tydzien jestem jeszcze w pracy nie mam jak wysłać fotki. Ale za to moje piersi dziewczyny to jakiś koszmar jak na swoja drobną posture zawsze miałam spory biust rozmiar C/D teraz to jest juz z dwa rozmiary wiecej. Masakra co bedzie dalej to nie wiem. Staniki narazie pekaja w szwach trzeba na zakupy wyskoczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Suelen nie denerwuj się:) Obojętnie jak to się liczy ważne,żeby dotrwać gdzieś do 38 tyg;) Ja już jestem 2 kg na plusie , tak dosc przytyłam w tym miesiacu. Miesiac temu u gina jak sie ważyłam to bylo 52 a teraz prawie 56, oj za dużo słodyczy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u Was też jak jesteście ważone u lekarza odejmują wam 1 kg z powodu ciuchów?u mnie tak było od początku...dziwne bo przecież jak ważyli mnie w sierpniu to prawie nic na sobie nie miałam...krótkie spodenki i lekką bluzkę a teraz jak mam golf, jeansy, kozaki odejmują tyle samo - to niesprawiedliwe bo wychodzi na to że teraz więcej ważę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przytyłam 6 kilo, ale w sumie to jest kilogram na miesiac wiec nie ma tragedii, ale słodycze tez mnie gubia, za to wieczorem jadam tylko sałatke i nic wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, mnie lekarz nie odejmuje, ale to pocieszenie dla nas, czyli nie moge mowic ze 6 przytyłam tylko 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleje brzuszek ale jak wroci corka i mi pomoze bo sama nie umie. Bylam dzis z tym bolem brzucha u mojego gina bo juz mnie to niepokoilo, zrobil mi CTG dla uspokojenie- zadnych skurczy nie wykazalo, zrobil tez mi usg nerek bo dosc czesto mam z nimi problemy i doslownie na pare sekund zerknal do malenstwa wszystko w pozadku, macica sie rozciaga i dlatego boli, dodatkowo boli mnie to od kregoslupa. Uspokoilam sie i odrazu lepiej poczulam. Co do szybkiego przybierania na wadze to wiem cos o tym bo w poprzedniej ciazy przytylam 27 kg, teraz tez sie boje zeby tyle nie przytyc mam juz +10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
Kathaya mi też zawsze kg odejmują, ha! jak sie ważyłam to zapomniałam o tym czyli waże 55 a nie 56... Po obiadku przyszedł czas na coś zdrowego, pomarancza;] Ja mam nadzieje,ze przytyje góra 12 kg bo nie chce żeby ze mnie się kulka zrobiła;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ bym chciała tyć 1 kg miesięcznie :) teraz mi jakoś w boki brzuszka idzie, już to widze, że będę WIELKA :( moja siostra przytyła 35 kg, mam ze mną 26kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaat_34 dobrze że mamy tu doświadczoną w tych sprawach kobitkę;) a powiedz mi jak tyłaś?od początku czy dopiero w pewnym momencie miałaś taki duzy przyrost wagi że w sumie aż do 27 kg dobiłaś?jak pamiętasz to napisz jak wazyłaś w poszczególnych trymestrach czy okresach czasu. Wiem że każda kobieta inaczej przechodzi ciążę ale tak z ciekawości pytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiaaaa to jest normalne. Ciesz się że na razie nic nie przytyłać. Twój dzidzius wazy ok. 300 gram więc spokojnie. Z czasem przytyjesz jak dzidzia będzie rosła i ilość wód Ci się zwiększy. Ale na to masz jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuethe
ilosiaaa nie martw sie! Ja praktycznie przytyłam 2 kg. Zaczynałam od 53, schudłam do 50, wróciłam do wagi i teraz 55 po odjęciu kg przez ciuchy ,więc bez obaw! jeszcze kg przybędą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen Twoja siostra przytyła 35 kg?wow....ale to tak dużo jadła czy to taka jej uroda?to że ona i Twoja mama tak przytyła to nie oznacza że Ty też tak skończysz. Moja mama w pierszej ciąży przytyła 30 kg a w ostatniej tylko 10...nie wiadomo od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katya- nie pamietam dokladnie ale tak jakos na poczatku szybko nabieralam potem juz wolniej pod sam koniec a wlasciwie w ostatnim tygodniu ciazy przybylo mi 5 kg tylko to mysle byla woda zatrzymana i nie jestem pewna czym to bylo spowodowane bo mialam cukrzyce ciazowa i nie jadlam slodyczy, teraz tez je ograniczam ale nie zawsze sie udaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ne wiem dlaczego tak przytyła, Ja ją zobaczyłam w 8 miesiącu :) jej synek ma 4 lata, a ona wagę z przed ciąży :) Z drugiej strony mogę przytyć 30kg byle by mój synuś urodził się zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×