Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Suelen super,ze firanki sie wybieliły!!:) ale Julcia mi sie wierci... czuje,ze ma juz coraz mniej miejsca w brzucholu... Karolina ciesze sie,że jestes zadowolona ze szkoły rodzenia. U mnie też Mąż zostaje ze mną 2 h po porodzie. Musi On robic wszystko zebym nie zasneła ale juz nei pamiętam po co to było... Zastanawialam sie, kto byl wczoraj u dermatologa, teraz juz wiem... Jakas pojebana ta baba? nosz kurna sory! jak ona Cię potraktowałą? i jeszcze przepisała maść,ktorej użyc nie mozesz, co za baba:/ Suelen jestes okropna z tą Amelką:P Ja mam kupiony wózek tako warrior;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUETHE Ja wiem i bardzo przepraszam jeśli kogoś urażam, ale ja skończyłam rehabilitację i ja widziałam takie dzieci i musieliśmy na głos nazywać mutację genetyczną. Nic nie poradzę, że jak słyszę imię to mi przed oczami np. Kubuś staje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak poszłam do lekarze w 10 tc z zapaleniem zatok ostrym to pani doktor przepisała mi antybiotyk a jak zapytałam czy na pewno mogę go brać w ciązy i czy to nie zaszkodzi maleństwu to ona rzucił do mnie tekstem że po co te nerwy jak nie ta ciąza to kolejna to co tu się martwić... myślałam, że ją rozniosę a co do wózka... na ja chciałam takie wielofunkcyjny ( z mozliwością włożenia fotelika na stelaż) na4 kołach pompowanych, stabilny i z regulowaną rączką bo ja jestem wysoka 180cm a mój A prawie 2m ma to tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABYSA mój Espiro spełnia Twoje wymagania, większość dziewczyn też chce wózek 3 w 1. A Panią doktor to bym zamordowała za taki tekst, powiedziałaś jej coś? wizełaś ten antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abyssa XLANDER rowniez spelni Twoje oczekiwania;p jestem tak kolor jest taki jak na zdjeciu idealnie!!;p śliczne sa;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy ostatnio jechac ogladac wozki i moze cos wybrac ale jakos nie chcialo nam sie;) ale za to w ta nd pojedziemy gdzies cos zobaczyc wreszcie:) ilosia ile wyniosl cie wozek? kupowalas lacznie z fotelikiem tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pani doktor to wyszłam i trzasnęłam drzwiami oczywiscie antybiotyku nie wzięłam a wózek... no właśnie widziałam ostatnio w sklepie x-landera czarnego sliczny był, strasznie mi się podobają tylko ja chciałam fioletowy a modele 2010 nie mają takiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe tez uwazam ze kobieta jakas glupia, dobrze, ze tej masci nie kupilam, zawsze mam zwyczaj czytac ulotki a teraz gdy jestem w ciazy to czytam ulotki w internecie zanim kupie cos zeby niepotrzebnie nie wydawac kasy w razie czego, zapytam mojej poloznej w poniedzialek, moze mi cos doradzi, to sasiadka mojej mamy. abyssa ja mam kupiony wozek bebetto murano razem z fotelikiem zielony i bardzo nam sie podoba, niby troche ciezki bo ma chyba kolo 15kg ale mieszkamy w domku wiec nie bede musiala go dzwigac. Mozna montowac w nim fotelik i ma pompowane kola, polecam, obejrzyj go w inernecie, moze Cie zainteresuje, ai cena przystepn bo zaplcilismy 1040zl, A imiona wszystkie mi sie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem niekupilam jeszcze pani kazala w styczniu przyjsc bo beda tansze ale mi wyliczyla 1400zł z fotelikiem MAXI COSII i niewiem czy chce XA czy XT i mam czas bo 15 stycznia mam isc zaplacic a zamowilam kolor Jungle bo u nas malo schlodzil mieli 2 tylko i sprzedali a najabrdziej chodliwy ocean. Abysko kolekcja 2010 podbno na cały 2011 ma obowiazywac z tego co odpisal mi facet ze strony x-landera.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyssa - witamy Cię:) ilosiaaa - śliczne te rzeczy ... w ogole mam wrażenie że dla dziewczynek jest dużo wiecej ładniejszysz ubranek niż dla chłopców ... ;/ tato bliźniaków -koniecznie skonsultujcie sie z innym lekarzem moze badania trezba bedzie powtórzyć?! Suelen - ja zawsze robie tak że płucze najpierw firany ( włanczam bez proszku bez niczego do pralki na najkrotsze pranie) potem znowu na krotkie pranie z sodą ( przeważnie 2 opakowania :) ) potem znowu krótkie pranie z wanishem do firan a dopiero potem włanczam na długie (ok godzinne) pranie z proszkiem do bialego i płynem do płukania :) troche jest zachodu ale firany na razie wyglądają oki :) ale nie wiruje strasznie - jeśli masz możliwość ustawienia obrotów to tak 600-700/min i od razu wieszam na drzwiach aby schły no albo prasuje i wieszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku tez mi sie zdaje ze wiecej ale ja znalazlam na allegro super zeczy dla chlopca i wydaje mi sie ze sa tansze... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś byłąm u teściowej przebrać ubranka, bo dostałam dla chłopca i dziewczynki. I stwierdzam, że takich malutkich na noworodka to mam bardzo mało... za to od 3m do 2lat to sporo. Przywiozłam i wypiore i wyprasuje... ostatnio ogarnia mnie panika przedwczesnego porodu, więc wole mieć pare ciuszków " na wszelki wypadek". A widzę, że sie dziś ważycie... ja też się zważyłam i mam 59 kg. czyli 5 kg na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja upatrzyłam sobie taki wózek http://allegro.pl/chicco-wozek-trio-tour-4-gondola-auto-fix-gratis-i1368754252.html co do lekarzy to trzeba uważać :) ja też tak robię że najpierw wklepuję w internet lekarstwo a potem decyduję czy kupić :) kiedyś miałam problemy z błędnikiem ( teraz mi tylko syczenie w uszach zostało ) i laryngolog państwowy przepisał mi na to syczenie 2 lekarstwa ( nic nie mówiąc, nie pytając o ciąże, mimo że wtedy nie byłam ale powinien zapytać i o rodzaj pracy i L-4 dać , itp) zobaczyłam w internecie i szok ! to były ciężkie lekarstwa oddziałujące na ośrodkowy układ nerwowy !!!, wykluczone w ciąży, nie można prowadzić auta ( a ja do pracy dojeżdżałam autem) i nie można wykonywać pracy wymagającej skupienia ( a ja przy kompie pracowałam i przelewy robiłam na duże kwoty) nie wykupiłam tego i trudno męczę się z syczeniem w uszach , ale każdy coś tam ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis byla moja mama i przerazila mnie troche....pierwsze wlasnie wahala sie czy mi powiedziec ale powiedziala bo nie wytrzymala:P . Mianowicie snilo jej sie ze urodzilam "za miesiac i tydzien" .........a wiadomo ze wtedy bedzie juz koncowka 8msc ale jednak 8.... Tez sie troche boje ale na sile dziecka w brzuchu nie zatrzymam jak sie bedzie pchalo na swiat;) A poza tym wczoraj powiedzialam mojemu M ze od 4-01-11 do 10-03-11 ma CALKOWITY ZAKAZ DENERWOWANIA MNIE:P, ma schodzic mi z drogi, ustepowac we wszystkim i nie zloscic:P potem juz niech robi co chce ale nie wtedy gdy bede wlasnie w 8MSC!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek-k - mi też sie bardzo podobaja wózki z chicco ale ja mieszkam na strasznej ulicy ( uklepana gleba) ktora ma straszne dzióry a jak popada deszcz to robi sie błoto wiec potrzebuje wózek z dużymi amortyzowanymi kołami my upatrzyliśmy sobie taki wózek http://allegro.pl/implast-bolder-ecoline-sd-wozek-fotel-torba-10xgr-i1368450816.html tylko nie widziałam go na żywo i troche obawiam sie jak na prawde wyglądaja kolory nam podoba sie olympic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku drozej wychodzi bo tu masz 1190 +fotelik czyli 400zl + przesyłka to jakies 1600zl ja mam za 1400zl i fotelik maxi cosi;p przy mnie facet w sklepie wchodzil na allegro i powiedzial ze oni sprzedaja taniej niz na allegro i jak byl komplet za 1600 to ja mam go 200zł taniej chodzi o xa a xt powiedzial ze za 1200zł moge miec ten zestaw ale niewiem czy 4kolowy czy 3 chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze jak taniej :) a co do 3 kołowych to nie wiem ale ja jakoś nie jestem przekonana wydaje mi sie że 4 kołowe lepiej sie prowadzi a 3 - kołowy ucieka na boki ale to tylko domysły bo nie jeździłam jeszcze 3 kołowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia z moich informacji wynika, że trójkołowce najlepiej sprawdzają sie na miejskie równe chodniki, ale na jakies "wiejskie przechadzki" się kompletnie nie nadają, bo są mało stabilne na nierównościach... także zależy gdzie będziesz głównie spacerować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miescie;p tzn ja go prowadzilam w sklpie i dobrze mi szlo niegibał sie na boki stabilny byl no ale mam czas jeszcze.. Ja boldera widzialam bo tez go chcialam ale na zywo juz niebyl taki fajny... nio rozmyslilam sie z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek, piękny ten wózek i kolory boskie u mnie odpadaja pompowane kółka, bo chciałam w miarę lekki wózekno i mam mały samochód i wszystko musi mi wejść do bagażnika , a ten z chicco ma odczepiane tylne (tylko na taki klik) oglądałm go na żywo w chicco katowicach i zrobił na mnie dobre wrażenie, właściwe wszystko na "klik" jedną ręką prawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz 18.........jutro pt......szok!! Czas zapierdziela.......za tydzien Swieta.....potem sie zaczynam uczyc do sesji a po sesji (mam nadzieje ze dotrwam) ostatnie zakupy i pakowanie do szpitala:)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiuu a gdzie tak tanio z fotelikiem maxi cosi xlanderka dostaniesz? Ja tez chce tego xlanderka dokladnie z tym fotelikiem ale widzialam ceny kolo 1900 za taki zestaw..co do dermatologa to tez kiedys mialam taka sytuacje ze wlosy mi garsciami lecialy a mam dosyc geste swoje z tym ze nie zamierzalam wylysiec wiec po jakims czasie poszlam do dermatologa bo normalnie tragedie mialam z tym wypadaniem. I pani dermatolog z kpina mnie wysmiala i mowi pani ma takie wlosy i jeszcze pani mowi ze wypadaj po czym mowie ze moze to ma zwiazek z moja tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×