Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

czesc dziewczynki musze was troche nadrobic bo nie bylo mnie od rana :) a teraz troche prywaty :P mam do sprzedania sukienke w ktorej bylam ostatnio na weselu :) szylam u krawcowej spokojnie sie zmiesci kazdy brzuszek do niej :) zalanczam zdj jakby ktoras z was byla zainteresowana kupnem dajcie znac , bo wiem ze tam niektore z was wybieraja sie na sylwestra na sale :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/46a63ece5b755d9f.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/05022795b52fd0be.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43eb7935f23101b1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/708ae6da6426a27d.html kolor ecru do tego czarne bolerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka to Twoj Ojciec na serio niepoważny:/ ale nie denerwuj sie,zeby Cię brzuch znowu nie bolał....teraz mieliscie ostatni moment zeby zorbic remont... U nas pierwsza szczepionka kosztuje 200 zł a pozniej po 100 zl. Puszek moze faktycznie przez to,ze nie okazywali mu czułosci jak był mały sam teraz nie potrafi.. Puszek fajny sen;) Puszek ciesze się,że jestes zadowolona z poscieli;) Jestem jestem mi w szpitalu powiedzieli,ze absolutnie nie mam lewatywy w domu robic,ze oni zrobia na miejscu. Basielek fajny zakupy zrobilas;) My w wigilie najpier bedziemy jesc u mnie, napijemy sie kawy(my zawsze tak ok 15-16 jemy bo juz dluzej nie wytrzymujemy) a potem jedziemy do Tesciow tak na 18-19 i u nich 2 wigilia... a teraz moge opisac wszystko... u gina sie naczekałam bo jak nigdy pełno ludzi(same stare baby,hehe). Zważyli mnie -60 kg, gin to zobaczył i powiedział " a co to się stało,ze Asia w ciagu 4 tyg przytyła 4kg? czyzby wkoncu cos do tej buzki wkłądała" i zaczał sie smiac;) Powiedziałam,ze wczoraj mnie brzuch bolał i ze coraz czescie mam bolesne skórcze. Kazał siaśc na fotelu, powiedział,ze nie powinno tak byc... na szczescie wszystko jest dobrze, szyjka sie nie skraca i macica jest całkowicie zamknieta jednak zabronil sexu juz do konca:( a ja chcialam dzisiaj z Mężem poswintuszyc bo wczoraj zle sie czułam:( posłuchał dziecka, spytal się czy kopie-zreszta jak przylozył słuchawke zasadziła Mała kopniaka, hehe;) Wypisał mi l4, 5 stycznia nastepna wizyta i wtedy dostane skierowanie na usg. Poszłam do Męża do pracy powiedziec,ze wszystko dobrze,zeby sie nie martwił. Usmial sie z tych 4 kg i stwierdził,ze z klepsydry zrobiłam się gruszką;P musialam wrocic do gina bo zle policzyl mi dni l4, napisal 26 a wychodzi 19. Poszłam do pracy-trafiłam na szefa, grr. Potem do tesciowej, zjadlam conieco bo już głodna byłam i potem na maisto do jednego sklepu i do Męża do pracy i wrócilismy razem do domu... Ale sie rozpisałam:) A co z Suelen? nic jeszcze dzisiaj nie napisała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o wynikach napisac... sa nawet dobre. Glukoza wyszła mi 107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe a przypminij mi ty robilas glukoze 50 czy 75? bo ja robilam 50 ale lekarz mowil ze teraz sie powinno 75 robic i ze o tym mi mowil widocznie mi sie cos pokickalo :P i ide w poniedzialek robic 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu to dziwne ze ci kaze drugi raz moj powiedzial ze jak 50 kiepska wychodzi daja 75 ale ja dostałam odrazu 75 z racji tego ze zawsze mialam cos z cukrem i tata moj ma cukrzyce a ona jest genetyczna ... naszczescie wyszlo wszystko super;p Tuethe ciesze sie ze z Julka wszystko super:0 mam mega dola az sie zwyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosiu a co sie stalo? wlasciwie to nie kazal bo jak mowilam ze przez pomylke zrobilam to 50 to powiedzial ze dobrze wyszla wiec nie trzeba tylko ze powinnam ja robic w 28 tyg a ja zarobilam w 26 chyba ale ze jest ok...ale ja jestem przewrazliwiona na maksa i wole zrobic jeszcze..a mi ta glukoza to w ogole tak weszla ze szok w ogole mi niedobrze nie bylo nic..moglabym jeszcze 3 takie wypic i by mnie nie ruszylo :P jakas dziwna chyba jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe, super że u Ciebie wszystko w porządku :) ale szkoda że zbronił Ci sexu :( ja ostatnio pytałam swojego czy jeszcze mogę, powiedział że ok można , tylko unikać trzeba "głębokiej penetracji " :) tak sie wyraził :) żeby nie powstało żadne uszkodzenie mechaniczne (miał na myśli chyba otarcia) bo potem mogę mieć lekkie krwawienie, które mnie pewnie wystraszy :) powtórzyłam mężowi i właściwie ograniczyliśmy sie tylko do jednej pozycji :( trochę tęsknię za "szalonym" sexem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wam wczesniej ze popsul mi sie samochod.... i naprawa wyniesie 4tysiace... okazalo sie ze byla to wina mechanika ktory planował glowice i musielismy zaplacic 800zł tylko za swiecie i jakas uszczelke moj M sie zgodził a reszte kosztów pokrył mechanik.... samochód oddali nam 3 dni temu czyli po 4tygodniach naprawy.... a dzis mój M dzwonił ze z moim tata walcza bo jakis zaworek pękł po 3 dniach;/ i pytam meza czy to mogla byc wina znowu mechanika stwierdzil ze tym razem juz nie.... i trzeba sprzedac samochod jednak bo non stop sie psuje .... tak sie spłakałam ze szok niemamy kasy na dokladke zeby inny wziasc teoretycznie ..... bo mamy ale na meble....dla dziecka wiec pewnie Wika dostanie gorsze bo trzeba auto zmienic... moj m kochany az mowil ze tez plakal to moj tata az byl w szoku ze mu nerwy tak puscily.... i pytal czy jednka moze isc na to piwo.... mowie idz kotus odstresuj sie ....albo mowi nie jutro pozul mi jechac do ojca upije sie.... z nim ihih zgodzilam sie jasne pojedziemy razem przepraszal mnie biedny ale mowi ze musi sie zresetowac bo juz niema siły a niechce sie na mnie wyładowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to naprawde nieciekawe...kurcze ale auto to tez czasami studia bez dna jak sie zaczyna psuc...wiem ze teraz wam przykro bo wiadomo ze kazdy grosz na dzieciaczka sie liczy. Glowka do gory bedzie lepiej poradzicie sobie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu glukoze robiłam 50. Basilek szkoda ale damy rade, jeszcze raczki zostały:P:P Musiałam sciagnac stanik bo mnie dzgac zaczal. Jakas taka obolała jestem:P Ilosia to faktycznie keipsko... nie ma to jak zlosliwosc rzeczy martwych.... A nie moze Wam Tata dołożyć albo ktos chociaż troche? tak przynajmniej,zebyscie kupili to co chcecie dla dziecka Ilosia ważne,ze macie siebie i zawsze cos poradzicie. Przytul sie do Męża i odrazu zrobi Ci się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokoj od wakacji co miesiac cos.... i za kazdym razem ma byc to ostatni raz... juz dosyc jeszcze ubezpieczenie 500zaplacilam wczoraj szlag by to trafil;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio pogadam z tata to jedyna osoba ktora moze nam pomagac finansowo... a kredytu niechce bo cholera wie jak z praca bedzie po nowym roku wiadomo ze inne wydatki beda. przytule go jak wruci tylko jak mi głupio ze krzyczalam na niego wczoraj o to wyjscie na piwo;/ głupia dupa ze mnie ale co hormonki mi szaleja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia Mąż napewno to rozumie. Dobrze wie,ze sie teraz martwisz o wszystko i że też nie jest Ci łątwo. Napewno juz zapomniał. Mam nadzieje,że jak porozmawiasz z Tata to powie Ci,że Wam pomoże. Trzymam za to kciuki. Będzie Wam choć troche łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilosia, też jestem z tobą, nie martw się, wszystko będzie dobrze, sprzedać grata i już, na pocieszenie powiem ci że moje autko stoi od mojego zwolnienia czyli od 01.12 i nie chce odpalić, nie wiemy co mu jest i nie ma kto się tym zająć. Śmiałam sie że ruszę nim dopiero po macierzyńskim ;-))) a mój m chcial mnie udobruchać dziś i wypastował podłogi, wchodzę na klatkę i czuję jak jedzie, klnę pod nosem, co za ku....a jakaś tak nasmrodziła, wchodzę do domu a to u mnie ;-))))) pytam czy chce się mnie pozbyć bo właśnie zaczynał froterkę i mało się nie poślizgnęłam ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fonia hihi poprawilas mi homorka hiih usmialam sie;p nio ja niewidze wyjscia innego tylko go opylic;/ bo urodze przez tego grata wkoncu;/ z nerw;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mieliśmy pracowity dzień od rana pojechałam oddać mocz do badania, ale już promocyjnie 8zł ;) Pojechaliśmy do SŁONIA i kupiliśmy Natanielkowi łóżeczko o takie: http://sklepmaluszek.pl/public/upload/large_20100907184704_dd2cd3602623bbb977821cfd8.jpg[ oprócz tego kupiliśmy materacyk dwustronny kokosowo-gryczany oraz przewijak na komodę oczywiście niebieski :roll: Muszę przyznać, że jest to najtańszy sklep jaki znalazłam, a oprócz tego dostaliśmy rabat i to spory :shock: łóżeczko obniżono nam o 46zł, a przewijak o 4zł :mrgreen:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen to szok, że obniżka 50 zł!!! a w sumie to ile kosztowało bez rabatu??? i gdzie tak tanio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilosia nie mysl juz o tym Kochana:* Suelen wkońcu! Suelen bardzo fajne zakupki;) Rozmawiasz juz z K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fonia a dobrze,ze Twój Maż nie wie co sobie pomyślałaś jak to poczułas:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU ja także byłam zdziwiona bo jest to sklep w Łodzi wielki dwupoziomowy do wyboru ok. 20 łóżeczek pklus kołyski. Ja jestem z Łodzi i to w Łodzi kupiłam, nie mam żadnej zniżki w tym sklepie, bo pierwszy raz kupowałam tam. łóżeczko miało kosztować 350zł, a kosztowało 304zł przewijak miał kosztować 50zł, a kosztował 46zł niestety materacyk kupiłam w innym sklepie SŁOŃ miał po 81, a ja u mnie w Zgierzu za identyczny dałam 92zł, ale K się uparł żeby juz kupić. Rozmawiam już z K nie umiem się za mocno gniewać, a dziś był miły i grzeczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen fajne te zniżki dostałas:) Ja dostałam obnizke na lozko i materacyk ok 30 zł, nei dużo ale zawsze cos;) Ciesze się,że odezwałaś sie do K. i że był dzis w stosunku do Ciebie bardzo czuły;) Kurka dziewczyny! jak juz wiem,ze wyniki z glukozy sa dobre to wrocila mi ochota na slodycze... tylko nie moge ich jesc bo znow w miesiac przytuje 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszkodzi, zaszkodzi bo juz jestem gruszką a pod koniec będę pomarańczą chyba:P zjadłam kinder jajo z M na pół i teraz mam zabawke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuethe to dobrze właśnie bo w życiu nigdy juz by nie wypastował ;-)) ilosia cieszę się że się trochę rozchmurzyłaś ;-) co do akumulatora to wątpię bo nowy w zeszłym roku kupowałam Suelen super zakupki,a mają stronę w internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FONIA właśnie sprawdzam wizytówkę i nie mają, a taki wielgachny sklep mają, aż dziwne. Wózków na sklepie jest ok.100, od zarąbania fotelików, ubranek, pościel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×