Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

PUSZEK rządzi :) właśnie przeczytałam jak Chylińska dała córeczce na imię :) ESTERA, według mnie ślicznie, Ja mam tak na trzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
internet mi wolno chodzi więc wszystko powoli robie:P Gula ściągło mi się to ale boje sie ogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku tak szybko?:P moze dzis Ci sie ptaszki przysnia:) dobranoc:) Gula słodkie zdjecia niemowlaków:) a z tym łózkiem fajnie w ludzi w balona zrobili:P M wymyslil ze mam czarna przezroczysta pizamke tzn koszule ubrac i ma radoche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłam że się spodoba wysłałabym innym ale znam adres tylko do was .Mam nadzieje że Suelen też się podobało :) Ja też już zmykam bo muszę rano wcześnie wstać. Kolorowych snów dziewczyny pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suelen tez juz nie ma wiec wylaczam laptopa i skupiam sie nad csi:) Kolorowych i erotycznych snów:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nie było nnie 1,5 dnia a Wy tyle naskrobałyście no i tyle czasu zaejło mi nadrabianie ze wy już spać poszłyście;/ mój M wrócił z delegacji wiec nie wiem jak bede stała w czasie wiec nie wiem kiedy znowu zajrze... swoją drogą nawet nie zauwazyłyście mojej nieobecności ( foch ) ;P:P:P fajnie kolorowo nam sie zrobiło przez te serduszka i kwiatuszki :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cóż moje śliczne zielone oczka dostrzegły :) jedna z naszych przyszłych mamuś ma urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku...wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzin...Spełnienia marzeń, zdrówka i ekspresowego porodu i pięknej i zdrowej dzidzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na 613 zaraz zapomne co miałam napisać:) kasia imię fajne mi się podoba tak jak mówisz oryginalne i nie brzmiące dziwacznie więc jak dla mnei fajne:) My mamy Jerzy i Gabrysia choć to dla dziewczynki robi się trochę bardziej popularne a Jerzyków małych nie ma i pewnie większości osób się źle kojarza z Panem z wasem po 60-tce ale ja osobiście nie chcę wołać do dziecka Julka czy Kuba na co na placu zabaw odwróci się jeszcze 15 osób:) To są piekne imiona i mi sie podobają tak jak Maja czy Zuzia no ale jednak nie da sie ukryć że sa mega popularne:) sonka , andzia dobrze że u was już ok :) Donosicie swoje maluszki i mam nadzieje ze sie juz nie będa pchały na ten świat za szybko:) Tak na prawde to nie wiedzą że tu wcale czasami nei jest tak fajnei:D:D:D zimno, sucho i świecą w oczy zaraz po opuszczeniu brzuszka:) do tego przekładają co chwile zawijają w jakieś szmaty:D:D i nie słychac serduszka mamy:) więc niech im się tak nie spieszy:) A z ta płcią to w naszym otoczeniu to częste:) M kuzynkę zapewniali że chlopak całą ciążę USG miała przy każdej wizycie a w dniu terminu zrobili usg w szpitalu i mówią że dziewczynka jest:/ A ona wszytsko niebieskie miała juz:) Sąsiadka z mojego rodzinnego miasta na odwrót :) rodziła teraz we wrzesniu calą ciaże jej wciskali że dziewczynka ona szczęśliwa bo chłopaka juz ma sukienek nakupiła a oni wyciągaja i mówią piękny synek:/ ta sie kłóciła że nie że to nie jej że ona córke ma:D ale najbardziej to mnie historia kuzynki mojej rozwaliła. opowiadała mi ze jak lezała na porodówce to czy tam przywieżli laske taka ze stargardu czy to pielegniarki opowiadały nie pamiętam ale to nie ważne:) W każdym bądx razie przyjechała laska z facetem podłączyli ją do ktg zrobili usg no i mówią " ooo duzy chłopak będzie ponad 4 kg" no to oni usmiechnięci bo wiedzieli że chłopak. Facet nie chcial byc przy porodzie czekal na korytarzu. przychodzi pielegniarka i gratuluje " No gratuluje dwóch córek" Koleś gały wytrzeszczył " jak córek , ja na syna czekam DUŻEGO!!! PONAD 4 KG!!!!" pielęgniarka na to " no to waga by sie zgadzała bo każda koło 2kg:D:D:D to dopiero zdziwko:D a ch i jeszcze o pościeli:) ja mam pościel po Jasiuli ale nie bedziemy jej używac chyba bo właśńie w sobote pójdę chyba kupic taki spiworek bo juz oglądałam przemyślalam tro i wydaje mi się że to bedzie lepsze:) http://allegro.pl/feretti-spiworek-dreamer-rozm-85cm-sklep-wa-24h-i1398283329.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale szybko wygadały czyje to urodziny :P MURZYNKU w takim razie wszystkiego naj naj najlepszego, zdrówka, szczęścia, radości oraz cudownego dzieciaczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie kupujcie tych butelek avent co wyslalam linka takie tanie..one zawieraja niestety bisfenol ;/ trzeba na to zwracac uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek - nooo Ja tak koło 21-22 chodze......ale wczoraj jeszcze Hausa zaliczyłam z mężulkiem :) Ja jakbym zjadła tak późno pizze to zgaga murowana......łojjjj, gratuluje sesji :) tuethe - Ja tez tak latam sikać.... basilek - Mi naszczęście kostki nie puchną......ale za to spojenie coraz bardziej boli :( Babka z biologi mówiła na płód zawsze pasożyt ha ha ha, Jak Ja mojemu powiedziałam o Andzi to mi sie kazał pakować....tz pytał czy juz pomału pakuje torbe hahahah gula - hmm dziwnie puchniesz...Mam nadzieje ze wyniki będą oki :) Betty - mnie tez ostatnio kręgosłup pobolewa...ale to juz nasz urok :( Ja też marcówka- Ojjj wiem o czym mówisz...moja miała operacje na uszka i wycinany migdał myślałam ze osiwieje przez to....tym bardziej ze po uszkach miała niewydolność oddechową.... kasia1919 - Mam nadzieję ze sie nie obrazisz mi sie imię Aliwia kojarzy z Alienem hi hi ale ważne zyby Tobie sie podobało :) Murzynek Cześć witam z rana :) No i STO LAT 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Suelen - To czesc i dobranoc ;) Ja dziś juz kuchnie i salon posprzatałam i teraz zjadłam sniadanko :) Pogoda szaro bura....i leje buuu Co do imion mi sie podobał Mikołaj i Dominik a męzowi Dawid a mi sie strasznie nei podobało....wiec po negocjacjach jest Bartuś :) a jak by była dziewczynka to by była Mirela lub Milena :) ❤️ ❤️ ❤️ MIŁEGO DNIA ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku duzo zdrowka, szczescia, milosci i przede wszystkim szczesliwego rozwiazania :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh napiszę wam ale ciiiiiiiiiiiiiii w tajemnicy:D M mnie wczoraj zbałamucil:D:D:D Ale się uśmiałam niestety ale się nie speszył:D:D No ale nie mogłam jak byście widziały z boku jak to wyglądało:D Powiedziałm mu w ogóle że jak chce to niech prubuje sie tam wciskac bo ja się z boku nie ruszam bo mi z tym brzuchem juz jest na maxa nie wygodnie i nie będe się w akrobatke bawić:D:D A że się chłopaczyna podjarał że w ogóle może to postanowił spróbowac:D:D:D i sie gimnastykuje napina prubuje:D nic ja jak kłoda:D:D chichram sie pod nosem bo miał mine jakby drzewo rąbał:D:D:D w końcu nogi mi poprzekładal jakoś jedna w prawo druga w lewo tu coś przesunął zawinąl i działa:D:D:D A ja sie podśmiewałam niestety cały czas bo nie mogłam z niego jak mu zależało:D:D:D: potem stwierdzil że na reszcie zbiornik opróżnił i że teraz z taka ilością to by pięcioraczki zrobił:D:D:D:D A ja sie głupia ciągle śmiałam:D potem sobie tak pomyślałam jak tym naszym chłopom musi byc ciężko:/ Tyle czasu posucha:/ A tu jeszcze troche przed nami neistety:( To cud że na boku cos nie kombinują:D:D:D A może kombinują hmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×